Yaw Yeboah strzela na 1-0 - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Wisła - Legia

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Wisła Kraków - Legia Warszawa przeprowadzą stacje Canal+ Sport i TVP Sport. Początek spotkania o godzinie 20:00.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (90)

+dodaj komentarz
MARKUS - 13.12.2020 / 13:25, *.t-mobile.pl

kadra 30 zawodników, a nie ma kto grać Pion sportowy plus PAN PREZES powinni wyciągnąć wnioski bo już 4 LATA przyglądają się i klapki na oczach

odpowiedz
Farme(L) - 12.12.2020 / 22:15, *.virginm.net

Legia walcząca...
Legia walcząca do końca...
3 punkty i to się liczy...

odpowiedz
Mar - 12.12.2020 / 21:58, *.centertel.pl

Sędziowanie szczególnie w końcówce to czysty kryminał. Wychodzi tak pajac i pozwala na czystą rąbankę. Przecież ten bandyta Sadlok łupał na wysokości kolan .

odpowiedz
filand - 12.12.2020 / 21:51, *.t-mobile.pl

6 wrzutka w pole karne Wisły (pierwsze z prawej strony). Pekhart...Dziękuję ⚽️⚽️

odpowiedz
Książę Nocy - 12.12.2020 / 21:49, *.inetia.pl

Hahaha nie wierzę. ALE FARTY Z NAS.

odpowiedz
filand - 12.12.2020 / 21:49, *.t-mobile.pl

5 wrzutka w pole karne Wisły. 87 minuta. Mladenović.

odpowiedz
Hiszpan - 12.12.2020 / 21:45, *.telnaptelecom.pl

Ślepy z gwizdkiem rządzi.

odpowiedz
As - 12.12.2020 / 21:44, *.chello.pl

Żebyśmy mieli w zielonych koszulkach więcej takich piłkarzy jak Luki(82) to było by coś :)

odpowiedz
wa - 12.12.2020 / 21:42, *.chello.pl

co sie zmienilo od odejscia Vuko w grze Legii , atak? dokladnosc? podania? walka? agresja? strzaly? strzaly na bramke? gole napastnikow?

odpowiedz
KowaL - 12.12.2020 / 21:42, *.vectranet.pl

Ustawka panowie, ustawka na 1:1, ktoś pisał o tym 6 godzin temu...

odpowiedz
Syn trenera - 12.12.2020 / 21:42, *.vectranet.pl

Dwóch stopetow, kreatywny pomocnik, skrzydłowy i napastnik. Czyli pół drużyny do wymiany... Znow Lukinias ratuje Legie...

odpowiedz
Młody - 12.12.2020 / 21:33, *.play-internet.pl

Zbieranina kopaczy wygrywa ze zbieraniną nieudaczników. K...a ale paralitycy.

odpowiedz
ksieciunio - 12.12.2020 / 21:28, *.chello.pl

no Boruc z wykopami to IV liga, dno !!!!!!!!!!! jak on grał w Anglii z takim wyprowadzaniem piłki - masakra !!!!!!!!!!! weż się dziadek za trening !!!!!!!!!

odpowiedz
Alex Bielany - 12.12.2020 / 22:03, *.chello.pl

@ksieciunio: co ty pier.... synek, to co wyjal sam na sam z Forbsem to zaden bramkarz w lidze by nie dal rady

odpowiedz
ROSOMAK - 12.12.2020 / 22:03, *.chello.pl

@ksieciunio: Ale że obronił dwie setki to już ślepy no ale dwa razy w aut no to K........A tragedia płytki jesteś KSIECIUNIU

odpowiedz
Legia⚽️Kings - 12.12.2020 / 21:28, *.57.79

No nie tylko nie on....

odpowiedz
filand - 12.12.2020 / 21:28, *.t-mobile.pl

Czwarta wrzutka w pole karne Wisły. Mladenović...66 minuta. Brak rezultatu.

odpowiedz
koczi - 12.12.2020 / 21:27, *.cyfrowypolsat.pl

Panie trenerze może jakis trening dla Boruca z wykopywania piłek bo bramkarze w A klasie robia to lepiej!

odpowiedz
65′ GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa - 12.12.2020 / 21:26, *.57.79

65′ GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa !

odpowiedz
filand - 12.12.2020 / 21:25, *.t-mobile.pl

Druga wrzutka w pole karne Wisły. 63 minuta...

odpowiedz
Legia⚽️Kings - 12.12.2020 / 21:24, *.57.79

59′ Zmiana Legia: Paweł Wszołek Kacper Skibicki ✨⚽️✨Good Luck !Skibi!Paweł dzièki!

odpowiedz
Marco(L)io - 12.12.2020 / 21:23, *.bahnhof.se

Kolejny raz,okazuje sie ze wystarczy zastosowac agresywny pressing i juz jestesmy bezradni!!!Dlaczego nie potrafimy odpowiedziec tym samym?

odpowiedz
wtf - 12.12.2020 / 21:21, *.chello.pl

Trenerski odpad z Niemiec 1 vs 0 Wybitny przedstawiciel polskiej myśli szkoleniowej

odpowiedz
filand - 12.12.2020 / 21:17, *.t-mobile.pl

Druga wrzutka w pole karne Wisły. Niecelne. 56 minuta.

odpowiedz
Syn trenera - 12.12.2020 / 21:16, *.vectranet.pl

Dalej się podniecajcie jak po wgranej z Lechia. Ta drużyna nie ma charakteru i kregoslupa, brak ambicji. Przeciwnik czy to w lidze jak dzis czy w Europie Omonia podejdzie trochę wyżej do presingu i jest problem. Inna sprawa że tacy piłkarze jak Valencja, Slisz, Wieteska to nieporozumienie w Tym klubie. Zamiast do Dubaju w Bieszczady na zgrupowanie że dwa razy by weszli na Tarnicę to by i siłę i kondycję mieli.

odpowiedz
Legia⚽️kings - 12.12.2020 / 21:14, *.57.79

No to mamy odpowiedź ..45′ Duże nieporozumienie Valencii i Wszołka - podanie do tego drugiego było zdecydowanie za mocne

odpowiedz
Kowal - 12.12.2020 / 21:12, *.centertel.pl

Po co to oglądać jak nie ma nawet 11 Polaków ma murawie

odpowiedz
filand - 12.12.2020 / 21:12, *.t-mobile.pl

Była wrzutka. Nr 1 Czekam na następne...pole karne..

odpowiedz
trollu - 12.12.2020 / 21:08, *.vectranet.pl

Brawo,oby tak dalej,tylko teraz na spokojnie żeby następnej bramki nie stracić,jak będzie dobrze to dowieziemy te 0-1 do końca ewentualnie jeszcze jednego tylko stracimy,nie jest źle,małymi kroczkami do przodu

odpowiedz
koczi - 12.12.2020 / 21:07, *.cyfrowypolsat.pl

Wynik meczu jest sprawiedliwy

odpowiedz
Korek - 12.12.2020 / 21:07, *.chello.pl

Jeżeli trener Czesław niezwłocznie nie zmieni Valencji na kreatywnego piłkarza, to tego meczu nawet nie zremisujemy. Przykro patrzeć jak ten napastnik przeszkadza pozostałym legionistom w konstruowaniu akcji ofensywnych. Praktycznie gramy w 9,5.
Ciekawe skąd taki upór w wystawianiu ww. w wyjściowej jedenastce?

odpowiedz
ADAM - 12.12.2020 / 21:15, *.centertel.pl

HAŃBIĄ TE BARWY KLUB GRA DNO PRANIE TRENERZE TO NIE PYANDIA TYLKO LEGIA WARSZAWA

odpowiedz
koczi - 12.12.2020 / 21:15, *.cyfrowypolsat.pl

@Korek: zobacz kto jest na ławce i znajdź tam kreatywnego zawodnika

odpowiedz
Korek' - 12.12.2020 / 23:30, *.chello.pl

@koczi: a jednak się znaleźli!
Kolego, nie tyle ważne jest kto aktualnie gra, tylko kto osiąga ostatecznie korzystny rezultat. Valencia wrócił na ławkę rezerw i w przeciągu kilku minut odnieśliśmy nie/spodziewany sukces.

odpowiedz
Gienek - 12.12.2020 / 21:05, *.vectranet.pl

Na razie Legia gra na stojąco. Wisła gra agresywnie a nasze gwiazdeczki nie umieją sobie z tym poradzić. Zobaczmy drugą polowę. Wierzę, że będzie lepiek!

odpowiedz
Kante trenował indywidualnie - 12.12.2020 / 21:04, *.inetia.pl

Może myślami są już w Dubaju?

odpowiedz
Adam - 12.12.2020 / 21:04, *.centertel.pl

TRENERZE TO JEST LEGIA

odpowiedz
Michał - 12.12.2020 / 21:00, *.plus.pl

Wstyd i hańba nie grać nic w LEGII.Szkoda prądu i nerwów.Dawno z Wisłą nie przegraliśmy no to już czas.

odpowiedz
Cziko - 12.12.2020 / 21:00, *.jmdi.pl

Czy trener skisłej jest aż tak dobry?

odpowiedz
SEBO(L) - 12.12.2020 / 20:57, *.chello.pl

Dać im więcej wolnego! 3 dni po Lechii było za mało!!!

odpowiedz
Adam - 12.12.2020 / 20:55, *.centertel.pl

HAŃBIĄ BARWY KLUB GRA DNO GWIZDECZKI ZERO ZAANGAŻOWANIA

odpowiedz
Hiszpan - 12.12.2020 / 20:50, *.telnaptelecom.pl

I jeszcze ten niemota z 4 poszedł na wywiad. Ma rozmach sku...

odpowiedz
Po(L)ubiony - 12.12.2020 / 20:53, *.chello.pl

@Hiszpan: Pajacu, obejrzyj jeszcze raz sytuacje a potem pieprz! Yeboaha powinien kryć defensywny pomocnik Martins, nie stoper!

odpowiedz
Hiszpan - 12.12.2020 / 20:58, *.telnaptelecom.pl

@Po(L)ubiony: Lamusie w piątce pomocnik. Bierz rozbieg i pier.. w ścianę.

odpowiedz
PLEBAN - 12.12.2020 / 21:02, *.tpnet.pl

@Hiszpan: Widać Najmana się naoglądałeś :D
Czesio przed meczem co mówił? Że my jesteśmy Legia możemy podawać skład na odprawie. Niech on jeszcze na odprawie poda najlepiej jak zagrają poszczególni zawodnicy. Cyrk na kółkach od prezesa po trenera. Kto zarządza i kto trenuje Legie.. To jest po prostu cyrk na kółkach

odpowiedz
Hiszpan - 12.12.2020 / 21:04, *.telnaptelecom.pl

@PLEBAN: Najman byłby lepszy niż Wieteska.

odpowiedz
PLEBAN - 12.12.2020 / 21:06, *.tpnet.pl

@Hiszpan: pod warunkiem że z Zambrowa

odpowiedz
Hiszpan - 12.12.2020 / 21:10, *.telnaptelecom.pl

@PLEBAN: Dokładnie.

odpowiedz
Elquatro - 12.12.2020 / 20:48, *.chello.pl

Ale ananasy

odpowiedz
Wrath - 12.12.2020 / 20:47, *.chello.pl

nie ma środka pola, to i nie mamy kontroli nad meczem :/

odpowiedz
W(L) KP - 12.12.2020 / 20:46, *.icpnet.pl

Panie Michniewicz rób pan zmiany!!!!?

odpowiedz
Kante trenował indywidualnie - 12.12.2020 / 20:44, *.inetia.pl

Luquinhas jeździec bez głowy, chaotyczny i niedokładny.

odpowiedz
Jerry - 12.12.2020 / 21:13, *.t-mobile.pl

@Kante trenował indywidualnie: Jedyny, który chce grać. Ciagnie pilke do przodu ale komu ma podać? Valencii lamusowi czy Wszołkowi, który potyka się o wlasne nogi?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 12.12.2020 / 20:44, *.centertel.pl

Mamy niby 30 kilku zawodnikow, ale papiery na gre i zdrowie ma MOZE mniej niz polowa. To jakis koszmar, co robi dzial skautingu...

odpowiedz
Książę Nocy - 12.12.2020 / 20:48, *.inetia.pl

@Leśny Dziadek: Taaa połowa... Na 30stu jest może ze trzech. Przynajmniej obecnie.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 12.12.2020 / 20:51, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: To powinien być punkt wyjścia do dalszych działań. Połowa nie umie grać, druga - gra, ale niespecjalnie dobrze. Ta ekipa, w tym składzie, MP nie zdobędzie. Nawet z Kloppem.

odpowiedz
711 - 12.12.2020 / 20:41, *.vectranet.pl

Nic niema za darmo panowie KIBICE nie w Eklapie

odpowiedz
wtf - 12.12.2020 / 20:40, *.chello.pl

Tchórzliwa,asekuracyjna gra,nawet z największymi dziadami!Już widać rękę trenera Michniewicza.

odpowiedz
grzesiek - 12.12.2020 / 20:40, *.centertel.pl

No i co zwolennicy Michniewicza?
Vuko to był gość przy tym......asie.

odpowiedz
W(L) KP - 12.12.2020 / 20:38, *.icpnet.pl

Valencja i Slisz to muszą być plecy

odpowiedz
Po(L)ubiony - 12.12.2020 / 20:37, *.chello.pl

Nie Wieteska popełnił błąd, a Martins. Valencia nie gra gorzej niż Wszołek, który jest najsłabszym graczem Legii w tym meczu. Tylko kto go może zastąpić?

odpowiedz
koczi - 12.12.2020 / 20:32, *.cyfrowypolsat.pl

bez Karbownika i Kapustki nie ma kto biegać i kreować akcji. Ślisz, Wieteska, Wszołek, Valencia słabo. Można zapomnieć o wygranej.

odpowiedz
:) - 12.12.2020 / 20:35, *.chello.pl

@koczi: kurde, to wyłączam tv

odpowiedz
. - 12.12.2020 / 20:32, *.chello.pl

Każde podanie do Wszołka to stracona akcja.

odpowiedz
Wiem co mówię - 12.12.2020 / 20:30, *.chello.pl

Po Michniewiczu trenerem będzie jakiś Niemiaszek. Mioduski nie odpuści.

odpowiedz
Yeti - 12.12.2020 / 20:27, *.vectranet.pl

Na razie przewaga Wisły. Legia oszołomiona nie wie co się dzieje.

odpowiedz
filand - 12.12.2020 / 20:24, *.t-mobile.pl

Ile Legia miała wrzutek (nie wrzątków) w pole karne Wisły w ciągu 20 minut meczu?
Pozdrawiam

odpowiedz
filand - 12.12.2020 / 21:07, *.inetia.pl

@filand: To sobie popatrzę na drugą połowę...

odpowiedz
Hiszpan - 12.12.2020 / 20:24, *.telnaptelecom.pl

Tak jak pisałem wczoraj gramy w 9. Wieteska i Valencia nie godni koszulki Legii.

odpowiedz
Mr. - 12.12.2020 / 20:23, *.virginm.net

Jest szansa ze wieteska znowu złapie kontuzję.

odpowiedz
Hiszpan - 12.12.2020 / 20:22, *.telnaptelecom.pl

Wietes pajac.

odpowiedz
:) - 12.12.2020 / 20:23, *.chello.pl

@Hiszpan: a ty kim jestes?

odpowiedz
pawel - 12.12.2020 / 20:31, *.mm.pl

@:) :
Ma rację. Wieteska to jedna z większych pomyłek Legii ever

odpowiedz
:) - 12.12.2020 / 20:33, *.chello.pl

@pawel: to nie oglądaj

odpowiedz
Gienek - 12.12.2020 / 20:21, *.play-internet.pl

Ku.wa ale dno na razie. Wieteska sie popisał.

odpowiedz
Mario Marki - 12.12.2020 / 20:19, *.chello.pl

Boruc już wpuscił

odpowiedz
Won - 12.12.2020 / 20:16, *.virginm.net

Wietesk wrócił .

odpowiedz
wstyd - 12.12.2020 / 20:15, *.t-mobile.pl

WIETESKA DO REZERW !!!

odpowiedz
Mateusz z Gór - 12.12.2020 / 20:15, *.orange.pl

Pamiętam sezon we Włoszech, gdzie Artur miał do siebie pretensje tylko za jedną straconą bramkę, gdy poślizgnął się przy strzale Drewnokadabry. I właśnie nie potrafił obronić podobnego strzału, mimo że tym razem wcale nie stracił równowagi. Szkoda.

odpowiedz
KowaL - 12.12.2020 / 20:14, *.vectranet.pl

Sprzedany mecz, ewidentnie szkoda oczu

odpowiedz
:) - 12.12.2020 / 20:16, *.chello.pl

@KowaL: i prądu

odpowiedz
Elquatro - 12.12.2020 / 20:12, *.chello.pl

A Kante to skasował fejsbuka czy co?

odpowiedz
As - 12.12.2020 / 20:06, *.chello.pl

Boruc w formie, dwa kontakty dwa auty.

odpowiedz
Stasiek - 12.12.2020 / 19:58, *.chello.pl

No to jedziem

odpowiedz
Mario Marki - 12.12.2020 / 19:58, *.chello.pl

Jest Boruc będą bramki

odpowiedz
koczi - 12.12.2020 / 19:50, *.cyfrowypolsat.pl

w takim składzie bedzie ciężko wygrać. Obym mylił sie.

odpowiedz
będziedobrze - 12.12.2020 / 23:31, *.t-mobile.pl

@koczi: No i nie pomyliłeś się - łatwo nie było : - )

odpowiedz
kami(L) - 12.12.2020 / 19:44, *.vectranet.pl

1-6 DLANAS

odpowiedz
Hehe - 12.12.2020 / 19:34, *.chello.pl

1:0 Wieteś

odpowiedz