fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Tak na Wiśle bywało - kibicowskie filmy wyjazdowe

Woytek, źródło: Legionisci.com

Mecze Legii na stadionie Wisły w Krakowie od wielu lat wzbudzają u kibiców dodatkowe emocje. Fani Legii kilkukrotnie znakomicie pokazali się na obiekcie przy Reymonta. Niestety dziś pozostaje nam oglądanie meczu w telewizji...



Poniżej przypominamy filmy z ostatnich najciekawszych wypraw do grodu Kraka.

30 marca 2012


13 kwietnia 2013






23 września 2016


22 kwietnia 2018

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Normalny człowiek - 13.12.2020 / 01:44, *.chello.pl

Coś pięknego!

odpowiedz
floyd - 12.12.2020 / 23:58, *.t-mobile.pl

Mnie się zdecydowanie najbardziej podobało: „Poznajemy kto to jest, ruchu dz..ka Widzewa pies”. Coś pięknego, rozkminione cudownie i dosadnie ujęte kim jest obecny gts. P.S. Bywałem na wielu wyjazdach, ale takiej organicznej nienawiści jak na Reymonta nie odczułem nigdzie, świry w kominiarkach wisieli na płocie cały mecz i nam wygrażali, coś pięknego :)

odpowiedz
Gorąca zupa - 13.12.2020 / 16:42, *.inetia.pl

@floyd: To nie były świry, a patologiczna krakowska dzieciarnia, napinająca się cały mecz. Nienawiść czuło się na wjeździe pociągiem, do miasta. Chamy obserwujące z domostw i blokowisk, oraz małolaci zebrani na garażach. Festiwal kultury trwał cały czas, od wyjścia na dworzec, po przejazd autobusami i przebywania na sektorze :))

odpowiedz
Zu(L)us - 12.12.2020 / 23:11, *.centertel.pl

Coś takiego nie było na całym świecie. Szacunek

odpowiedz
oLaf - 12.12.2020 / 13:59, *.vectranet.pl

trójstronna kartoniada - mistrzostwo świata!!! : )

odpowiedz
WL - 12.12.2020 / 13:01, *.tpnet.pl

Super LEGIA !!!!

odpowiedz
SF - 12.12.2020 / 12:56, *.tpnet.pl

Fajne wspomnienia moze kiedys wroca .

odpowiedz
Zdzicho - 12.12.2020 / 11:43, *.tpnet.pl

2012, 2013 super a potem juz coraz gorzej...

odpowiedz
Woytek (Legionisci.com) - 12.12.2020 / 11:49, *.legionisci.com

@Zdzicho: warto zauważyć, że później Wisła okroiła sektor gości o połowę.

odpowiedz
dejne3 - 13.12.2020 / 20:16, *.vectranet.pl

@Woytek (Legionisci.com): Bo nie mogli zdzierży tak dużej ilości kibiców Legii na stadionie zwisły

odpowiedz