REKLAMA

Cała Legia Zawsze Razem

Pomagamy Zdzichowi - zbiórka dla legionisty, który stracił dorobek życia

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Jeden z wiernych kibiców Legii znalazł się w trudnej sytuacji, po tym, jak spłonęło jego mieszkanie wraz z całym dorobkiem życia. 69-letni Zdzisław nie zostanie pozostawiony sam sobie, bowiem legioniści z Żyrardowa jako pierwsi ruszyli z pomocą i zaczęli organizować zbiórkę dla pana Zdzisława, który od lat zaraża miłością do Legii kolejne pokolenia młodzieży. Legijny Żyrardów prowadzi zbiórkę pieniędzy, aby umożliwić panu Zdzisławowi jak najszybszy powrót do normalnego życia - pieniądze wpłacać można TUTAJ.

Ponadto fani Legii prowadzą aukcje kibicowskich pamiątek, z których cały zysk zostanie przeznaczony na pomoc dla legionisty z Żyrardowa. Organizatorzy gorąco zachęcają wszystkich do przejrzenia swoich skarbów i do wzięcia udziału w aukcjach, czy to ofiarowując przedmiot na licytację, czy też licytując!

Istnieje także możliwość pomocy poprzez przekazanie sprzętu AGD (lodówka, pralka), bądź mebli. "Jeśli zaś przyjdzie nam odnawiać spalone mieszkanie, przydadzą się też wszelkie artykuły budowlano-wyposażeniowo-wykończeniowe. Jeśli ktoś ma jakieś możliwości w tej materii, prosimy o kontakt TUTAJ lub mailowo pomocdlazdzicha@o2.pl" - informują organizatorzy akcji.

"Zdzisiek to legionista z krwi i kości, z naszą drużyną na dobre i na złe od wielu lat, a parę ich już przeżył! Konkretnie 69! Wszystkim życzymy regularnej obecności na stadionie do takiego wieku. Ale jak wiadomo, w życiu nie zawsze świeci słońce. Zdzicha niedawno dotknęło nieszczęście, bowiem spaliło mu się mieszkanie a wraz z nim cały dorobek życia. Wyobraźcie sobie sami jakie to uczucie, zostać przed wejściem do własnego domu do przysłowiowej 'figury' i mieć świadomość, że to wszystko co się posiada. No, ale jak się jest legionistą, to się jest w czepku urodzonym. Jak już wiele razy, kiedy pokazywaliśmy że 'Cała Legia Zawsze Razem!' to nie pusty slogan, tak i teraz wyciągamy pomocną dłoń do kolegi z trybun" - informują legioniści z Żyrardowa, którzy zachęcają do pomocy wszystkich kibiców Legii.

Na razie udało się zebrać ok. 19 tysięcy złotych, czyli niespełna 20 procent planowanej kwoty.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
Ania L - 18.12.2020 / 09:05, *.centertel.pl

Ja nie gadam ja pomagam ,kasa wysłana .
Zdzichu trzymaj się .

odpowiedz
elo - 16.12.2020 / 13:15, *.orange.pl

PomagaMY !
Każdy FC powinien coś dorzucić bo chłop jest prawidziwym kibicem!

odpowiedz
ŻRDW - 15.12.2020 / 18:38, *.icpnet.pl

Dzięki za wsparcie Pomagajmy naszemu koledze po szalu

odpowiedz
Andre (L) - 15.12.2020 / 14:23, *.centertel.pl

Pamiętam jak Legia zdobywała mistrzostwo w ostatnim meczu z Odrą Wodzisław i xala Legia śpiewała "nawet Pan Zdzisław pxxxxoli Odrę Wodzisław "...

odpowiedz
Janusz - 15.12.2020 / 19:31, *.virginm.net

@Andre (L): tez pamietam ten mecz, 2002r, baloniki na Zylecie, browary krolewskie na plycie boiska po meczu, ale to o innego zdzislawa chodzilo

odpowiedz
portj - 16.12.2020 / 10:50, *.net.pl

@Janusz: Dokładnie, kiedyś było w ogóle więcej takich przyśpiewek np. "Nawet pan Bronek, pxxxxxxoli Amikę z Wronek"

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 16.12.2020 / 19:29, *.chello.pl

@Andre (L): To był Zdzisłąw K, uwczesny pręzny działacz pzpn.

odpowiedz
R. - 16.12.2020 / 19:35, *.plus.pl

@portj: Cała łąka ....

odpowiedz
Int - 17.12.2020 / 07:12, *.com.pl

@Andre (L): nawet biedronki .... amike wronki

odpowiedz
A - 15.12.2020 / 14:04, *.83.126

Wpłacajcie pokażcie że jesteśmy Wielka Legia

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 16.12.2020 / 14:41, *.jmdi.pl

@A: wpłacaj

odpowiedz
xman - 15.12.2020 / 11:42, *.play-internet.pl

Mam nadzieję że uda się zebrać i wyremontować mieszkanie Zdzicha przed Świętami. Ode mnie już kasiorka w drodze. Najlepszego Zdzichu! CLZR!

odpowiedz
Marian - 14.12.2020 / 21:43, *.play-internet.pl

Wierzę że szybko uda się zebrać te 100 tyś,a nawet i więcej. Głowa do góry Panie Zdzisławie!

odpowiedz
Bond - 15.12.2020 / 11:09, *.232.147

@Marian: to sie dorzuc a nie tylko wierzysz

odpowiedz
Marian - 15.12.2020 / 15:19, *.play-internet.pl

@Bond: jesteś cymbał

odpowiedz
Jasio - 16.12.2020 / 20:51, *.edu.pl

@Marian : Dobrze ci napisał, a ty go od cymbałów. Zamiast obrażać innych pomógłbyś sam.

odpowiedz