Arkadiusz Żakieta - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Żakieta: Takie spotkania są potrzebne

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Drugi raz wygraliśmy ze Spałą 3-2, ale te dwa spotkania były różne. Na wyjeździe to my prowadziliśmy 2-0. Ten mecz był pierwszym w sezonie, w którym musieliśmy odrabiać straty z 0-2. Takie spotkania są nam potrzebne, żebyśmy nie poczuli się zbyt pewnie, bo po dziesięciu wygranych może tak się zdarzyć - powiedział po meczu kapitan drużyny Legii Arkadiusz Żakieta.

- Fajnie, że Spała się nam postawiła i zagrała na bardzo dobrym poziomie mimo młodego wieku zawodników. Chłopaki są w trzeciej klasie liceum, więc mają przed sobą całe siatkarskie życie, a grali naprawdę dobrą siatkówkę. W pierwszych dwóch setach nie potrafiliśmy ich złapać. Później zaryzykowaliśmy na zagrywce i dobrze graliśmy blokiem. Tie-break to wojna nerwów, na szczęście to my popełniliśmy mniej błędów i dzięki temu możemy cieszyć się z wygranej. Byliśmy przygotowani na to, że rywale zagrają bardzo dobrze, bo poprzednie ich wyniki to zapowiadały. Po problemach zdrowotnych wrócili na bardzo dobry poziom.

- Przed nami ostatni mecz w tym roku kalendarzowym. Czego życzyć nam w nowym roku? Zdrowia i by kontuzje nas omijały. Jak będziemy konsekwentnie trenować, to wyniki przyjdą same i będziemy na koniec mogli cieszyć się z awansu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.