Patryk Akala z lewej - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Akala: Opanowaliśmy emocje i wróciliśmy do gry

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Byliśmy przygotowani, że ten mecz będzie tak wyglądał. Liczyliśmy na to, że Spała przyjedzie do nas w najsilniejszym składzie i tak było. Wszystkie mecze które graliśmy do tej pory trwały godzinę lub godzinę i kwadrans. Chcieliśmy zagrać takie spotkanie walki. To było nam potrzebne i cieszę się, że taki mecz się odbył, bo wyniesiemy z niego duże doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości - powiedział Patryk Akala

- Wszystkie zespoły, z którymi gramy, starają się nas odrzucić od siatki. Byliśmy zdziwieni tylko tym, że wpadało nam dużo zagrywek w środek boiska, a nie powinny. Nie mieliśmy jeszcze takiej sytuacji, że musieliśmy się tak mocno skupić i sprężyć. Bardzo fajnie, że sobie z tym poradziliśmy i od stanu 0-2 wróciliśmy do gry. Opanowaliśmy emocje i pokazaliśmy, że jesteśmy w dobrej dyspozycji.

- Nie żyjemy jeszcze okresem przedświątecznym, bo mamy jeszcze mecz z Wyszkowem. Potem przyda się trochę odpoczynku i resetu w tych dziwnych czasach.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.