Jamel Morris - fot. Marcin Bodziachowski / Legiakosz.com
REKLAMA

Morris wyrównał rekord Karolaka

Fumen, źródło: Legionisci.com

Jamel Morris zdobył 31 punktów w przegranym meczu z HydroTruck Radom. Tym samym podopieczny Wojciecha Kamińskiego wyrównał osiągnięcie Jakuba Karolaka, który w tym sezonie zdobył taką samą liczbę punktów, co jest najlepszym osiągnięciem wśród legionistów. W obecnych rozgrywkach jedenastu zawodników Energa Basket Ligi przekroczyło barierę 30 "oczek".

Morris pracował na swój dorobek 30 minut. Przez ten czas popisywał się świetną skutecznością za 3 punkty (6/8) oraz trafił połowę prób za 2 pkt. (4/8). Dodatkowo był bezbłędny na linii rzutów osobistych (5/5). Amerykanin dołożył do tego 4 zbiórki oraz 3 przechwyty.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.