fot. Woytek / Legionisci.com

Na żywo

LIVE!: Legia - Stal

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Legia Warszawa - Stal Mielec przeprowadzi stacja Canal+ Sport. Początek spotkania o godzinie 20:30.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (168)

+dodaj komentarz
Hiszpan - 19.12.2020 / 00:00, *.telnaptelecom.pl

Lewy został ambasadorem lotto to mu chłopaki zazdroszczą i chcą być ambasadorami buka.

odpowiedz
Barjusz 54 - 18.12.2020 / 23:26, *.orange.pl

,,Jędza ' ' sorry za błąd w nazwisku . Na to nie zasłużył . Nerwy .Ale odpoczynek się należy.Kasę przytuli. Pozdro.

odpowiedz
ZMIANA - 18.12.2020 / 22:57, *.chello.pl

Trzeba zmienić trenera bo chyba wykonał 712 numer

odpowiedz
ADAM - 18.12.2020 / 22:55, *.centertel.pl

HAŃBĄ BARWY KLUB TRADYCJĘ A MY KIBICE JESTEŚMY POŚMIEWISKIEM PIŁKARZYKI PAJACYKI GWIAZDECZKI

odpowiedz
laser1984 - 18.12.2020 / 22:51, *.tpnet.pl

michniewicz kompromitacja bez ogladania przyznal ze karne słuszne

odpowiedz
laser1984 - 18.12.2020 / 22:46, *.tpnet.pl

mecz dno ale te 2 karne to juz bajka .jesli sedzia gwizdze kazde wlozenie reki to w premiership bylo by ze 5 takich lub wiecej jak pan sedzia byl taki dokladny to tomasiewicz przy pierwszej zoltej powinien dostac czewo noga chyba niebyla podczas ataku przy ziemi i sila niema znaczenia i liczy sie sam atak tak jak kante z piastem co dostal czewo 3 karny to wezne w obrone jedze gralem na ataku i obronie tak sie gra ale niestety pan anty frankowski ma swoije zdanie

odpowiedz
ko(L)o - 18.12.2020 / 22:39, *.proip.pl

....a piłkarzyki mi tak mają was w du... . Nie czytają tych komentarzy. U nich kasa się zgadza, od loczka czy buka, ale się zgadza. Ale dlaczego nie obstawiłem??? O godzinie 19 wiedziałem że tradycyjnie przed dłuższą przerwą będzie w plecy, o 20.05 byłem już pewny ale od 20.25 znowu się łudziłem, łudziłem jak zawsze............

odpowiedz
Hiszpan - 18.12.2020 / 22:37, *.telnaptelecom.pl

Tylko inwigilacja naszych grajkow. Dobrze że nie ma szans na bilet nie będę tego restwa sponsorował.

odpowiedz
Uuu - 18.12.2020 / 22:37, *.chello.pl

Sprzedawczyki!!!!

odpowiedz
1916 - 18.12.2020 / 22:31, *.info.pl

Cel transferowy na zime środkiwy obrońca x2 i bramkarz

odpowiedz
LSANMBRD - 18.12.2020 / 22:30, *.centertel.pl

Michniewicz na ławce trenerskiej Legii to hańba i tragedia dla Warszawy!

odpowiedz
L - 18.12.2020 / 22:30, *.plus.pl

PANOWIE, PROSZĘ NIC O JEDZY NIE PISAĆ A MIANOWICIE DLATEGO ŻE W INNYM PRZYPADKU I PRZYPADKACH NA CAŁYM ŚWIECIE NIE BYŁO BY LEGALNEJ BUKMACHERKI , PROSTE I K...LOGICZNE biednego fryzjerka wsadzali

odpowiedz
Barjusz 54 - 18.12.2020 / 22:29, *.orange.pl

Mam nadzieję że Jendrzejczyk i Wieteska nieprędko powąchają murawę . Kuzyn sędziego dobrze obstawił. Ojrzyński wy....ł Czesia . Wieloletniej,, tradycji'' stało się zadość . ZDROWYCH ŚWIĄT !!!

odpowiedz
JĘDZA - 18.12.2020 / 22:28, *.chello.pl

po ostatnim gwizdku merdał głową w lewo i w prawo mrucząc pod nosem: KU...WA a mogłem postawić więcej!!!

odpowiedz
Hiszpan - 18.12.2020 / 23:04, *.telnaptelecom.pl

@JĘDZA: A Ślisz już w przerwie coś o 3 karnym gadał.

odpowiedz
tommy - 18.12.2020 / 22:28, *.toneticgroup.pl

akcja liść tylko może pomóc

odpowiedz
Hiszpan - 18.12.2020 / 22:27, *.play-internet.pl

Cała Polska z nas się śmieje sprzed.. i złodz...

odpowiedz
jezus - 18.12.2020 / 22:27, *.vectranet.pl

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahhahahahahahhahahaha i takiemu jak jedrzejczyk daje sie kontrakt do 2023 xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

odpowiedz
dziadek46 - 18.12.2020 / 22:26, *.master.pl

Jędza obstawił pewnie u buka

odpowiedz
Miki55 - 18.12.2020 / 22:26, *.chello.pl

Jędrzejczyk sprzedałaś mecz.

odpowiedz
Wawa - 18.12.2020 / 22:26, *.124.248

Witeska
Jędrzejczyk
Won won
Patałachy wonnnn

odpowiedz
Bobas - 18.12.2020 / 22:25, *.mm.pl

Jeśli sprzedali ten mecz to gratuluję. Porządny kurs!!!. Ale jeśli nie- to mamy 2 najbardziej głupich stoperów w lidze:)
Pozdrawiam Artura i Mateusza.
Ja pitolę. Zwalniam się z pracy żeby obejrzeć mecz, a oni odwalają takie szopki. Brak słów!!!

odpowiedz
Idiota - 18.12.2020 / 22:31, *.chello.pl

@Bobas: jeśli sprzedali - WON, jeśli są aż tak głupi(a są) - WON,
JĘDZRZEJCZYK, WIETESKA - piłkarskie GŁUPKI - WON

odpowiedz
Hiszpan - 18.12.2020 / 22:33, *.play-internet.pl

@Bobas: Obawiam się że i jedno i drugie się zgadza.

odpowiedz
Groch - 18.12.2020 / 22:54, *.orange.pl

@Bobas: To gdzie Ty pracujesz że po 20 robisz, w mc Donalds

odpowiedz
Wolfik - 18.12.2020 / 23:45, *.mm.pl

@Groch : Jak dorosniesz, to dowiesz się, że są zawody w których pracuje się na dwie zmiany. A czasami nawet - o dziwo - pracuje się w nocy. Jest jeszcze coś takiego jak 4-ro brygadówka, ale to już wyższa szkoła jazdy...

odpowiedz
Hiszpan - 18.12.2020 / 22:25, *.play-internet.pl

Dziękuję za prezent świąteczny. Gratuluję wygranej u buka.

odpowiedz
ZIBI - 18.12.2020 / 22:24, *.chello.pl

Wstyd i hańba tylko trzeba kupić trzech stoperów bo my stoperów nie mamy tylko KURSANTÓW

odpowiedz
A..... - 18.12.2020 / 22:24, *.info.pl

W sumie strzelamy 5 goli u siebie dawno tyle nie było;)

odpowiedz
Legia to my! - 18.12.2020 / 22:23, *.chello.pl

Nie wierzę w to co widzę,po prostu nie wierzę..

odpowiedz
Zielu - 18.12.2020 / 22:22, *.centertel.pl

Rosół king

odpowiedz
fortuna skoczek - 18.12.2020 / 22:21, *.vectranet.pl

Baaaaaaaaaaaaaaardzo............dziwny mecz

odpowiedz
Hiszpan - 18.12.2020 / 22:21, *.play-internet.pl

ALE WIETESKA PORAZKI PILNUJE...

odpowiedz
LEGIONISTA - 18.12.2020 / 22:20, *.vectranet.pl

przykro mi

odpowiedz
Redi - 18.12.2020 / 22:19, *.centertel.pl

Sprawdzę sobie na koniec sezonu kto mistrzem, dość mam ku... tych piłkarzy, trenerów, prezesów, tej ebanej parodii, tego posmiewiska, grajcie tak dalej, a po pandemii stewardzi będą was dopingować

odpowiedz
Legia 1916 - 18.12.2020 / 22:19, *.info.pl

Legia - stal 2:3 (Slisz, Pekhart- jędrzejczyk, wieteska,jędrzejczyk
Masakra w nd raków pojedzie z piastem i w Nowym roku trzeba gonic

odpowiedz
Miki55 - 18.12.2020 / 22:19, *.chello.pl

Jędrzejczyk odejdź już, nie nadajesz się do gry. Największe zagrożenie naszej bramki to ty.

odpowiedz
Hiszpan - 18.12.2020 / 22:19, *.play-internet.pl

Czechu zadzwoń ten 712 raz może mecz anulują.

odpowiedz
Przecie dzwoniłem - 18.12.2020 / 22:32, *.chello.pl

@Hiszpan: i tak jak trzeba obstawiłem

odpowiedz
Tyson - 18.12.2020 / 22:19, *.chello.pl

Rosołek. Pasuje do ciepłej wódki. Ciepła wódka zimny rosół. Tragedia VI liga.

odpowiedz
Jerry - 18.12.2020 / 22:18, *.com.pl

Zupelnie nue rozumiem po co była zmiana trenera. Graja to samo.

odpowiedz
Xxc - 18.12.2020 / 22:18, *.vectranet.pl

Valencia każdy mecz słabo. Zawodnik bez perspektyw zarobkowych ale wciąż daje mu się szansę. Ilu młodzieżowców dostaje tyle szans co on?

odpowiedz
L - 18.12.2020 / 22:13, *.plus.pl

k...a ostatnio lech u siebie w dupe teraz lLegia DODAĆ WSPÓŁCZYNNIKI I POSTAWIĆ ZA 100 ZŁ. PANY TO JEST KASA, PAMIĘTAJCIE O TYM

odpowiedz
Arecki - 18.12.2020 / 22:13, *.com.pl

Panie PREZESIE JA TYLKO ZA 10TYS ZL MIESIĘCZNIE BĘDĘ WYMACHIWAC RĘKAMI - JAKA OSZCZĘDNOŚĆ W SKALI ROKU W CZASIE PANDEMI...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 18.12.2020 / 22:13, *.centertel.pl

Zadnego stylu, zero ambicji, zero kondycji, gra jak na izbie wytrzezwien - polozyli goscia i haftuje...

odpowiedz
Redi - 18.12.2020 / 22:12, *.centertel.pl

Nie wierzę że to uczciwy mecz, mam dość, jak można tak pluć na swoich kibiców

odpowiedz
L - 18.12.2020 / 22:12, *.plus.pl

kiedyś kuba dostał w ryjka, a teraz jest covid:) i frankowski dziś się nie wstydzi bo rodzina nic nie słyszy .

odpowiedz
Wstyd - 18.12.2020 / 22:12, *.play-internet.pl

Pajace mecz można przegrać po walce.A wy jesteście miernotami.

odpowiedz
Fryzjer - 18.12.2020 / 22:11, *.net.pl

Jędza nas sprzedał. Won z Legii.

odpowiedz
Hiszpan - 18.12.2020 / 22:16, *.play-internet.pl

@Fryzjer: Jakby Mioduski miał jaja toby Jędza i Wieteska jeszcze dziś byli we Wrocławiu.

odpowiedz
eduardo - 18.12.2020 / 22:09, *.toneticgroup.pl

Frankowski frankowskim, ale wystarczyloby zeby nie bylo Jedzy

odpowiedz
Ja - 18.12.2020 / 22:09, *.centertel.pl

Valencia też jest fajny ja je...
co tu się odpier...

odpowiedz
Mar - 18.12.2020 / 22:08, *.centertel.pl

Teraz czekamy. Trafią Pekharta w głowę czy nie?

odpowiedz
Redi - 18.12.2020 / 22:06, *.centertel.pl

Ostatnia wygrana Stali na wyjeździe to chyba jeszcze w 1 lidze...brak słów

odpowiedz
jo - 18.12.2020 / 22:06, *.tpnet.pl

Tak patrzę i widzę ten autorski pomysł na Legię wg Miodka.

odpowiedz
L - 18.12.2020 / 22:05, *.plus.pl

walecji to w ks raszyn by nie chcieli :) :)

odpowiedz
Jarek - 18.12.2020 / 22:05, *.play-internet.pl

Valencia ale zmiana . Ręce opadają

odpowiedz
Mariot85 - 18.12.2020 / 22:04, *.cyfrowypolsat.pl

Ciekawe jaki byl kurs na 2 karne jedzy u buka masakra wywalić go na zbity pyski

odpowiedz
Dea - 18.12.2020 / 22:02, *.grefnet.pl

Jędza jest porobiony i tyle...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 18.12.2020 / 21:59, *.centertel.pl

Znowu napluto w twarze kibicom...Ile jeszcze potrwa ta parodia w klubie...

odpowiedz
KRK 12345y7899 - 18.12.2020 / 21:59, *.tpnet.pl

Jędziejczyk powinien odpuścić i zejść z głową w dół i przeprosić kibiców za faule bezmyślne...

odpowiedz
L - 18.12.2020 / 21:58, *.plus.pl

maja k....a szczescie ze nie ma kibiców Legi na stadionie,
ale sprzedany mecz , nie wierzę w to co widzę

odpowiedz
Młody - 18.12.2020 / 21:58, *.play-internet.pl

Takiej bandy debili to jeszcze Legia nie miała. Ku... parodia, żenada i tak co tydzień... i mamy lidera...co za liga paralityków...i jeszcze zarabiają kokosy. Kto to ku...sponsoruje.

odpowiedz
Kryniek76 - 18.12.2020 / 21:57, *.plus.pl

Jędza skończy dzisiaj z asem kier

odpowiedz
Marcos - 18.12.2020 / 21:57, *.com.pl

Nieźle drukuje ten pajac. Karnego dla stali nie było. A jak już gwizdnął to i dla Legii powinien być. Drukarz

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 18.12.2020 / 21:57, *.btcentralplus.com

Tylko Leszek 0jrzynski. FO Mioduski !!!!!!

odpowiedz
Arecki - 18.12.2020 / 21:56, *.com.pl

Podtrzymuję wpis z tym że Jędrzejczyk NA BUDOWĘ Z ŁOPATĄ (tak ładnie pracuje rękami)... IDĄ ŚWIĘTA A TU TAKI PREZENT OD KOPACZY PANOW J I W.....

odpowiedz
filand - 18.12.2020 / 21:55, *.t-mobile.pl

Legia Warszawa = 35,25 mln € (
https://www.transfermarkt.pl/legia-warschau/startseite/verein/255)

Stal Mielec = 5,7 mln € ( https://www.transfermarkt.pl/stal-mielec/startseite/verein/22431)

Podobno pieniądze nie grają,ale...


Pozdrawiam
Zwolennik dywidend #NYSE lub szalony matematyk

odpowiedz
atmosferic - 18.12.2020 / 21:54, *.orange.pl

ja pie...ole jaki przekret reka ewidentna i karny - no ale rozumiem ze to wyrownanie za brak karnego na cracovii ktory sie nalezal...

odpowiedz
Michal - 18.12.2020 / 21:52, *.co.uk

Dlaczego po drugim karnym od razu nie wszedl Mosor za tego idiote artura???!

odpowiedz
Bubi - 18.12.2020 / 21:52, *.113.155

Pazdan Wróć..... ⚽⚽⚽

odpowiedz
Farme(L) - 18.12.2020 / 21:52, *.virginm.net

No tak to Frankowski...

odpowiedz
Micha - 18.12.2020 / 21:52, *.14.27

Jędza zasłużył dzisiaj na swoje pseudo. Od dawna uważałem, że to partacz, ale Żyleta oczywiście będzie śpiewać o nim, bo to Legionista. Tyle, że... przez małe L. Cymbał i tyle.

odpowiedz
Marcin - 18.12.2020 / 21:58, *.play-internet.pl

@Micha: gra tu tylko dla kasy. Jaki tam z niego Legionista

odpowiedz
Mar - 18.12.2020 / 21:51, *.centertel.pl

Konkurs jedenastek??

odpowiedz
ZIBI - 18.12.2020 / 21:51, *.chello.pl

Brawo Panowie mamy stoperów na najwyższym poziomie oczywiście chodzi o KURS a Wy dalej krzyczcie że to wina Mioduskiego

odpowiedz
RMFC - 18.12.2020 / 21:50, *.orange.pl

Znając Loczka nie przedłuży kontaktu z Mosórem i zostaniemy z bezmózgim Lewczukiem, Wieteską drewnem i Jedzą który chyba obstawił u buka ilość karnych podyktowanych dzisiaj

odpowiedz
Wojciec - 18.12.2020 / 21:50, *.chello.pl

No k.rwa!!! Jedzą w głowie już karp

odpowiedz
Stefan Siarzewski - 18.12.2020 / 21:50, *.com.pl

Kto obstawił z nich zwycięstwo stali, karny i kto pierwszy strzeli bramkę. Wałek jak ch...j

odpowiedz
Pablo - 18.12.2020 / 21:50, *.chello.pl

Parodia sędziego

odpowiedz
Właśnie - 18.12.2020 / 21:49, *.vectranet.pl

Sprzedany mecz! Brawo Cesiu!

odpowiedz
AK - 18.12.2020 / 21:49, *.146.9

Nikt mi nie powie ze to nie jest jakaś ustawka

odpowiedz
Farme(L) - 18.12.2020 / 21:49, *.virginm.net

To już wiemy kto postawił u Buka...

odpowiedz
atmosferic - 18.12.2020 / 21:50, *.orange.pl

@Farme(L): nie postawil u buka - on jest tak chu...wy co pokazaly mecze z omonia i karabachem

odpowiedz
Wolfik - 18.12.2020 / 21:47, *.mm.pl

Kuwra...nie wierzę. Wiedziałem, że ten debil coś jeszcze odwali.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 18.12.2020 / 21:49, *.chello.pl

@Wolfik: Jeszcze się mecz nie skończył....

odpowiedz
Sobo(L)ew - 18.12.2020 / 21:52, *.255.243

@Po(L)ubiony: z tym sędzia?? Już dawno po meczu

odpowiedz
Mar - 18.12.2020 / 21:46, *.centertel.pl

Aaaaaaaaaaa. Umieram

odpowiedz
L - 18.12.2020 / 21:44, *.plus.pl

teraz widzicie dlaczego gra Bereszyński w Genua a jedza w Legii?

odpowiedz
Wolfik - 18.12.2020 / 21:44, *.mm.pl

Gra naszych stoperów, to naprawdę dramat. NIecelne podania, błedy w kryciu. Niesamowite....

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 18.12.2020 / 21:49, *.247.129

@Wolfik: kurs na Stal w Fortunie był ponad 9, więc obawiam się że to nie przypadek. Nawet Wieteska nie gra na co dzień tak źle. O Jędrzejczyku nawet nie wspomnę.

odpowiedz
jo - 18.12.2020 / 21:42, *.tpnet.pl

Jędza NĘDZA

odpowiedz
L - 18.12.2020 / 21:41, *.plus.pl

na moje oko, 1 sytuacja jedza by odpuscił i by nic z tego nie było wieteska to tymi łapami się położył na nim jak mój teraz pies na podłodze

odpowiedz
Wariat - 18.12.2020 / 21:39, *.play-internet.pl

9 do 1 w przypadku wygranej Stali.Kto się sprzedał.......Choinką w ......

odpowiedz
sraczkovic - 18.12.2020 / 21:38, *.orange.pl

stracic lidera ze stala mielec - bezcenne - sa rzeczy ktorch kupic nie mozna za wszystkie inne zaplacisz karta master card.

odpowiedz
atmosferic - 18.12.2020 / 21:35, *.orange.pl

Forsell pier...lnie za 3 punkty z wolnego.

odpowiedz
wtf - 18.12.2020 / 21:34, *.chello.pl

Przed zatrudnieniem nowego ŚO koniecznie trzeba przeprowadzić mu test na inteligencję! Po Jędzy,Wietesce i Lewczuku od razu widać,że to debile!

odpowiedz
Szymon - 18.12.2020 / 21:33, *.chello.pl

Dwóch parodystów i dwa karne. Jak coś nie odpier...olą to krzywo chodzą. Młodych dawać na plac to nie przegramy. Komeianci, czy Czesio to qrwa jest ślepy,?

odpowiedz
Luta - 18.12.2020 / 21:33, *.plus.pl

Prosze o link do meczu.z góry dziękuję

odpowiedz
Tomo - 18.12.2020 / 21:31, *.vectranet.pl

http://www.drhtv.com.pl/drhtv-2.html

odpowiedz
Gruby - 18.12.2020 / 21:30, *.tpnet.pl

To jest DRAMAT111

odpowiedz
Zielu - 18.12.2020 / 21:29, *.centertel.pl

2 karny komedia, do przewrotki chciał sie skladac temu tak to wyglądało, Wietes ręka wszedł przed niego i tyle...

odpowiedz
Zły - 18.12.2020 / 21:26, *.inetia.pl

Albo te dwa cymbały są aż tak głupie, albo poszedł piękny zakład.

odpowiedz
Hiszpan - 18.12.2020 / 21:31, *.play-internet.pl

@Zły : Śmierdzi na odległość zachowanie naszych stoperów.

odpowiedz
Święta idą , - 18.12.2020 / 21:39, *.t-mobile.pl

@Hiszpan: kasy mało

odpowiedz
Hiszpan - 18.12.2020 / 21:24, *.play-internet.pl

To że Wieteska to nieudacznik , amator i leszcz wiadomo od lat. Ale to że jego gen patałacha przejdzie na Jędrzejczyka to nowość.

odpowiedz
Hiszpan Junior - 18.12.2020 / 21:26, *.telnaptelecom.pl

@Hiszpan: tata spokój bo nie zagram z tobą w assasina

odpowiedz
lolo - 18.12.2020 / 21:23, *.tpnet.pl

A czego się spodziewaliście po dwóch kołkach!!!!

odpowiedz
L - 18.12.2020 / 21:23, *.plus.pl

zjawinski młody nie przepity to w ch... robi kolegów a te z łapami lecą, to piłka ręczna do ch... pana

odpowiedz
Farme(L) - 18.12.2020 / 21:22, *.virginm.net

Obrońcy potrzebni od zaraz, bo Ci dwaj to już chyba w Dubaju myślami...

odpowiedz
Wolfik - 18.12.2020 / 21:21, *.mm.pl

Koledzy, miejmy nadzieję że nasi ofensywnizawodnicy strzelą więcej bramek niż Domański karnych po fulach naszych środkowych....

odpowiedz
Książę Nocy - 18.12.2020 / 21:23, *.inetia.pl

@Wolfik: Mam taką wiarę kolego.. ale co jak znowu ktoś wrzuci piłkę w stronę tych dwóch?

odpowiedz
Wolfik - 18.12.2020 / 21:29, *.mm.pl

@Książę Nocy: .....karny???

odpowiedz
Czesiek - 18.12.2020 / 21:21, *.chello.pl

Jak nie zdejmę tych 2 CLOWNÓW to będzie 3 karny i 2 czerwa.

odpowiedz
L - 18.12.2020 / 21:20, *.plus.pl

gdzie jest DICSON CHOT I QUATARA ? dziadki by lepiej zagrali w obronie ach kur.... rece opadają

odpowiedz
ja - 18.12.2020 / 21:19, *.t-mobile.pl

Remy wyciagniety z imprezy lepiej by zagral od wieteski

odpowiedz
Arecki - 18.12.2020 / 21:19, *.com.pl

Jędrzejczyk na BUDOWĘ, A Wieteska do KOPALNI. TRAGEDIA.... MASAKRA.... DRAMAT.... itp

odpowiedz
Leśny Dziadek - 18.12.2020 / 21:31, *.centertel.pl

@Arecki: Zeby sie dom zawalil, a szyb wylecial w powietrze? Sa granice ryzyka...

odpowiedz
atmosferic - 18.12.2020 / 21:19, *.orange.pl

Dawac tego mosora - gorzej od tych dzbanow nie zagra.

odpowiedz
Lolek - 18.12.2020 / 21:18, *.vectranet.pl

Frajerzy, sprzedawczyki, ciekawe ile u buka było za dwa karne Stali...

odpowiedz
Hiszpan Junior - 18.12.2020 / 21:17, *.telnaptelecom.pl

Zasnął bartek, tak zwyczajnie przed północą,
chociaż szklanki i talerze wciąż łomocą.
Szum wśród gości a on zasnął na fotelu
nie dlatego, że się zmęczył, lecz po chmielu.

Jadł niewiele ale wypił sporo piwa,
goście bawią się a jemu łeb się kiwa.
Raz opada, raz podnosi barwne czoło
a muzyczka rżnie dość głośno i wesoło.

Całe ciało powykręcał mu sen błogi,
poplątały mu się ręce oraz nogi,
miny zmienia prawie tak, jak kameleon.
Trudno poznać, czy to bartek, czy też nie on.

odpowiedz
Karniszewski Mariusz - 18.12.2020 / 21:17, *.chello.pl

Boruc Jędrzejczak i Wietaszka wyjazd z Legii!

odpowiedz
gruby - 18.12.2020 / 21:18, *.tpnet.pl

@Karniszewski Mariusz : Prawda, jak najszybciej...

odpowiedz
Zbyszek - 18.12.2020 / 21:28, *.cyfrowypolsat.pl

@Karniszewski Mariusz : Co można powiedzieć o mózgu Wieteski?
Nic, bo go nie ma.
Co można powiedzieć o mózgu Jędzy?
Nic, bo też właśnie zniknął...

odpowiedz
Książę Nocy - 18.12.2020 / 21:17, *.inetia.pl

Ej.. te dwa cymbały chyba na prawdę coś knują (bukmacherka). Bo to aż niemożliwe, żeby być aż tak głupim (CO MECZ).

odpowiedz
Wolfik - 18.12.2020 / 21:17, *.mm.pl

W przerwie powinien wejść Mosór. I tak gorzej nie zagra, a złapie trochę doświadczenia.

odpowiedz
Yto - 18.12.2020 / 21:17, *.tpnet.pl

Mateusz Groteska!!!!!! Czy ten cymbał nigdy się nie nauczy grać?

odpowiedz
Legia 1916 - 18.12.2020 / 21:16, *.info.pl

Jedza Wieteska najlepsi w LEGII są ????????????????????????

odpowiedz
Legia 1916 - 18.12.2020 / 21:19, *.info.pl

@Legia 1916: Z żartem bracia szczerze na.miejscu Michniewicz posadził bym jednego.i drugie do.na.lawce nie w tym meczu ale w kolejnych albo do rezerw i niech popatrzę jak młodzi zapierdzielaja

odpowiedz
Yeti - 18.12.2020 / 21:16, *.play-internet.pl

Dzisiaj Jędza i Wieteska nie wyszli na mecz. Co za szmaciarze!

odpowiedz
Zielu - 18.12.2020 / 21:16, *.centertel.pl

W obronie grają głupi i głupszy

odpowiedz
atmosferic - 18.12.2020 / 21:15, *.orange.pl

Z taka obrona to o puchar tymbarku byloby trudno... 2 szbany zje...ly 2 bramki - no co za niespodzianka... nikt sie nie spodziewal...

odpowiedz
Wolfik - 18.12.2020 / 21:15, *.mm.pl

Koledzy. Przcież nie od dziś wiadomo, że my nie mmy ani pół stopera. Takie błędy to nawet młodzicy nie robią.

odpowiedz
Sztopery - 18.12.2020 / 21:15, *.253.33

Jedza i Wieteska powinni pójść do Czeska, podziękować za szansę i oddać sprzęt. I to ku..wa jutro o 7 rano!!!!

odpowiedz
WSTYD - 18.12.2020 / 21:15, *.centertel.pl

WIETESKA WYPAD !!! KTÓRY TO JUŻ ZAWALONY GOL PRZEZ NIEGO !?

odpowiedz
Janek - 18.12.2020 / 21:15, *.125.75

Przecież nasza obrona to sabotaż. Dramat.

odpowiedz
Gcw - 18.12.2020 / 21:15, *.centertel.pl

Jedza spiwerd !!!

odpowiedz
Mw - 18.12.2020 / 21:14, *.centertel.pl

Czy naprawdę ten kołki na obronie nie myślą? Zjawinski gra po faul, nawet nie wyskakuje do piłek, a Ci kładą na nim ręce...

odpowiedz
Po(L)ubiony - 18.12.2020 / 21:18, *.chello.pl

@Mw: Zjawiński ich prowokuje, a ci debile dają się nabierać jak dzieci. Nie jest to gra fair, ale dla Frankowskiego, każdy pretekst jest dobry.

odpowiedz
RMFC - 18.12.2020 / 21:14, *.orange.pl

Dzisiaj w obronie mamy dwa drewna!! Ciekawe ile jeszcze karnych w meczu sprokurują

odpowiedz
Książę Nocy - 18.12.2020 / 21:14, *.inetia.pl

JĘDRZEJCZYK I WIETESKA... Zapamiętajcie te nazwiska... Ku*wa szkodniki pie***ne...

odpowiedz
Jerry - 18.12.2020 / 21:14, *.com.pl

...ale mamy stoperów....

odpowiedz
Mietek - 18.12.2020 / 21:14, *.play-internet.pl

Jędza i Wieteska nędza i panienka

odpowiedz
Obi - 18.12.2020 / 21:13, *.centertel.pl

To jest ku... Koniec co ten biedak jedza robi co mecz to samo chłop bierze gruba flotę i ch...j.. gra podania do rywali niecelne podania faule brak chęci i pomysłu może czas dać sobie spokój co panie Artur? Może do Podbeskidzia albo gdzieś co? Daj luz człowieku już szkoda nerwow

odpowiedz
Piana - 18.12.2020 / 21:09, *.net.pl

Jędza ..... bez komentarza.... Artur potrzebuję drewna na opał.....

odpowiedz
atmosferic - 18.12.2020 / 21:09, *.orange.pl

2-1 i ch...j - grubego to satysfakcjonuje z przedostatnia druzyna w tabeli - za Vuko szli na jak najwiekszy wynik...

odpowiedz
JACUNHO - 18.12.2020 / 21:06, *.centertel.pl

JĘDZA NĘDZA

odpowiedz
L - 18.12.2020 / 21:02, *.plus.pl

dokładnie , Jedza dzban , bez myślenia, chyba za stary do składu michniewicza i będzie rezerwowym szybko

odpowiedz
srakovic - 18.12.2020 / 20:53, *.orange.pl

Jedza i wieteska - 2 dzbany wiec Podbeskidzie moze byc spokojne o punkty i gole.

odpowiedz
Ja - 18.12.2020 / 21:15, *.chello.pl

@srakovic: 100 % racji. Wieteska i Jędza - głupi i głubszy. 2 debile do wyj...ania z Legii.

odpowiedz
meter - 18.12.2020 / 20:51, *.t-mobile.pl

Jedza od prokurowania głupich karnych,jeszcze lepiej łapie beznadziejnie głupie kartki..zastanawiam sie kiedy ta świata krowa siadzie na lawce

odpowiedz
wtf - 18.12.2020 / 20:48, *.chello.pl

Z czym do Europy,jak te niedojdy nie radzą sobie z presingiem Stali Mielec.

odpowiedz
Książę Nocy - 18.12.2020 / 20:48, *.inetia.pl

Nasi obrońcy na literę W i J to kompletni idioci. Czy oni nie potrafią panować nad swoimi ciałami???? Bez przerwy prowokują zagrożenie dla Legii.

odpowiedz
Jak narazie ,Święta - 18.12.2020 / 20:42, *.vectranet.pl

Oby w terminie

odpowiedz
(L) - 18.12.2020 / 20:40, *.vectranet.pl

boruc WON !!!!!!!!!

odpowiedz
Legia 1916 - 18.12.2020 / 20:40, *.info.pl

Hmm.czyzby najgorszy sezon jeczy?? Która to już bramka z jego winy chyba 3 w tym.sezonie ogólnie chyba czas dac mu "odpocząć "parę meczy może nabierze sił i chęci do gry bo.jak.narazie za pewnie się czuje

odpowiedz
MatWij - 18.12.2020 / 20:38, *.orange.pl

Kolejny błysk geniuszu Jędrzejczyka...
4 mecz z rzędu gdzie odstawia piłkarski kryminał.

Serio ktoś dał mu kontrakt do 2023????

.

odpowiedz
Książę Nocy - 18.12.2020 / 20:37, *.inetia.pl

Kto jak nie Ty Artur! :) :)

odpowiedz
Bartek(L) - 18.12.2020 / 20:37, *.t-mobile.pl

sport247.live

odpowiedz
wtf - 18.12.2020 / 20:36, *.chello.pl

Ciekawe czy zimą przyjdzie środkowy obrońca.

odpowiedz
Nh1234 - 18.12.2020 / 20:36, *.tpnet.pl

Panie Jędrzejczyk dziękujemy moze juz czas odpuścić...sobie mecze...

odpowiedz
Xxc - 18.12.2020 / 22:20, *.vectranet.pl

@Nh1234: no i odpuścił ;)

odpowiedz
Sprite - 18.12.2020 / 20:15, *.play-internet.pl

Podeśle ktoś link ?

odpowiedz
Hiszpan - 18.12.2020 / 19:37, *.play-internet.pl

Vukovic promował Kulenovica Czesiek Wieteskę. Co.z Wami zdrowe chłopy?

odpowiedz
srakovic - 18.12.2020 / 19:35, *.orange.pl

Stal dzis z 3 punktami przy lazienkowskiej.

odpowiedz
Sprawiedliwy - 18.12.2020 / 22:15, *.play-internet.pl

@srakovic: było o tym głośno na mieście ale myślałem że to fake news.

odpowiedz