Dariusz Wyka - fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

Podwójna zdobycz Wyki

Fumen, źródło: Legionisci.com

Dariusz Wyka zaliczył podwójną zdobycz w przegranym meczu z MKS Dąbrowa Górnicza. Podopieczny Wojciecha Kamińskiego spędził na parkiecie prawie 27 minut i w tym czasie zdobył 10 punktów (trafiając z gry 5/8 rzutów) i zebrał 13 piłek (6 w obronie i 7 w ataku). Jednocześnie dla zawodnika Legii to największa liczba zbiórek w tym sezonie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.