Tomasz Obuchowicz - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Obuchowicz: Potrafiliśmy się odrodzić w trudnej sytuacji

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Tomasz Obuchowicz: Mecz toczył się na bardzo zaciętym poziomie. Wprawdzie pierwsze dwa sety przespaliśmy, przez co Wyszków mocno kopał zagrywką, mieliśmy problemy z przyjęciem i nie mogliśmy wyprowadzić skutecznego ataku, ale na szczęście w trakcie spotkania okazało się, że potrafiliśmy się odrodzić nawet w tak trudnej sytuacji i finalnie to my postawiliśmy kropkę nad „i”.

Specyficzne podwieszenie w hali stanowiło początkowo pewien problem dla naszych przyjmujących, ale w trakcie gry zaczęliśmy się do niego przyzwyczajać i już w trzecim secie nasze przyjęcie się ustabilizowało, dzięki czemu wszystko zaczęło wyglądać tak jak powinno.

Gdy w tie-breaku przegrywaliśmy już czterema punktami, chyba wreszcie zaczęliśmy grać swoją siatkówkę. Szymon Pałka wszedł na zagrywkę, nie popełniał błędów, „odpalił”, my postawiliśmy przeciwnikom skuteczny blok i to wystarczyło do odniesienia zwycięstwa.

Nie przyrównywałbym naszego zespołu do BAS Białystok, bo z tego, co pamiętam, to ta drużyna źle skończyła [śmiech]. W finale przegrali tylko jeden mecz. My po prostu gramy swoje. Nasz cel stanowi wygranie każdego kolejnego pojedynku za wszelką cenę.

W okresie świąteczno-noworocznym przyda nam się trochę odpoczynku i właściwej regeneracji, a w 2021 roku mamy nadzieję na komplet zwycięstw.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.