Paweł Wszołek - fot. Woytek / Legionisci.com

Oficjalnie

Wszołek odszedł do Unionu Berlin

Woytek, źródło: Legionisci.com

Paweł Wszołek nie zdecydował się na przedłużenie kontraktu z Legią i dziś oficjalnie został zawodnikiem Unionu Berlin.



Legia Warszawa długo zwlekała z przedstawieniem zawodnikowi nowego kontraktu, a dotychczasowy wygasa w czerwcu. Gdy w końcu to zrobiła, Wszołek prowadził już rozmowy z innymi klubami i wstrzymywał się z odpowiedzią działaczom mistrza Polski. Ostatecznie zdecydował się na korzystniejszą dla siebie ofertę z Niemiec. O tym, że skrzydłowy ma oferty z silniejszych lig informowaliśmy już na początku kwietnia.

29-latek był w tym sezonie jednym z czołowych zawodników drużyny prowadzonej przez Czesława Michniewicza. Od kiedy Michniewicz objął stanowisko trenera mistrzów Polski, Wszołek grał w 28 z 30 spotkań z czego 21 razy wybiegł od pierwszej minuty.

Pomocnik trafił na Łazienkowską jesienią 2019 roku już po zamknięciu okna transferowego. W sumie zagrał w 60 spotkaniach, zdobył w nich 12 bramek i zanotował 14 asyst.

Zobacz statystyki Wszołka

- Bundesliga jest bardzo wymagająca i zawsze było moim marzeniem, by pewnego dnia w niej zagrać. W ostatnich latach Union wykonał znakomitą pracę i uzyskał rozgłos poza granicami Niemiec. Nie mogę się doczekać by zostać częścią tego klubu od nowego sezonu i mam nadzieję, że jako zawodnicy będziemy mogli doświadczyć atmosfery stadionu z kibicami na trybunach - powiedział Wszołek.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (177)

+dodaj komentarz
krzysiek - 06.06.2021 / 19:28, *.play-internet.pl

to czyja to właściwie wina, że LEGIA na prawej stronie nie będzie miała ani Vesowicza ani Wszołka ? Dziękujemy dyrektorze sportowy. Świetna robota!

odpowiedz
Milan - 07.06.2021 / 00:46, *.t-mobile.pl

@krzysiek: Legii nie stać na Vesovićia jako zmiennika Juranovićia, a Wszołek w ogóle nie pasuje do systemu CM. I tyle.

odpowiedz
Filip1205 - 06.06.2021 / 11:57, *.chello.pl

Największy błąd Kucharskiego. Mogliśmy go spokojnie zatrzymać :/

odpowiedz
Benedykt - 04.06.2021 / 19:47, *.chello.pl

Gdzie te TRANSFERY!!!!!!!

odpowiedz
Piotr - 03.06.2021 / 13:44, *.orange.pl

Prosta matematyka, drużyna Legii to 24 odeszło 9 przyszedł 1 , a więc 24-9+1 = 14 Czyli jest 3 rezerwowych
A niech po ME odejdzie jeszcze Czech , Chorwat i Serb czyli mamy 11 + rezerwy

odpowiedz
Farme(L) - 03.06.2021 / 20:35, *.virginm.net

@Piotr: Dla wyjaśnienia jest ich 23 na chwile obecną z nowym obrońca bez Wszołka i Ukraińca siedzącego na piłce.
Czech i Chorwat OK, ale dlaczego Serb miałby odejść akurat po ME?

odpowiedz
Farme(L) - 03.06.2021 / 20:36, *.virginm.net

@Piotr: BTW w tym 4 bramkarzy więc de facto 19!

odpowiedz
Poprawka - 03.06.2021 / 20:44, *.virginm.net

@Farme(L): 25

odpowiedz
MatWij - 06.06.2021 / 07:46, *.centertel.pl

@Piotr: jak widać dla Ciebie nie taka prosta bo wynik to 16, nie 14 ;)

odpowiedz
Normalny człowiek - 03.06.2021 / 08:33, *.t-mobile.pl

Piłkarsko: ponad przecietny. Strata dla Legii
Charakter: brak.

Panowie włodarze: to są te transfery, mające dać Legii miejsce w Europie?

Znowu prezes powie, że sobie nie wyobraża sezonu bez pucharów?
Tutaj od wielu lat nie potrzeba sobie niczego wyobrażać!

odpowiedz
Rok - 03.06.2021 / 01:43, *.chello.pl

Do wszystkich, którzy pie... o tej Polonii. Ilu grało w Legii piłkarzy z nielubianych klubów? Przyszedł, grał dobrze i nie jeden skakał z radości po jego golach. To nie Kaczorowski. Poszedł i poszedł tyle z jego historii. Swoje zrobił.

odpowiedz
grzeziek - 03.06.2021 / 08:13, *.centertel.pl

@Rok: zgadzam sie. W dodatku od pierwwzych meczow grał bardzo dobrze. Strzelil kilka waznych bramek wiec po co to gadanie o ksp. Tomasz Kielbowicz tez gral w ksp bodajze

odpowiedz
Sig - 03.06.2021 / 09:35, *.chello.pl

@Rok: dokładnie. Nie on pierwszy nie ostatni. Albo sobie poradzi w Bundeslidze albo trafi do oberliga. Powodzenia.

odpowiedz
Krzeszczu - 03.06.2021 / 19:21, *.bredband2.com

@Rok: Zgadzam sie w 100%. Dodam tez, ze zastanawiam sie skad tak wielu tutaj "eksperuf" wychodzi z zalozenia ze Wszolek mial na mysli tylko i wylacznie kapuche a nie zadne "cele" sportowe. Ze niby Legia lepsza? Serio? W ekstraklapie? Czy az dwumeczu w eliminacjach do pucharow? Bo z tego co wiem to bundesliga jest ciut wyzej notowana, Union tez bedzie bral udzial w eliminacjach i ma chyba ciut wieksze szanse niz Legia, na dodatek nie slyszalem zeby Union bral zawodnikow po przejsciach z zayeebistym cv na odbudowe. Oni maja zespol na tu i teraz. I calkiem niezly zespol. Aha, nie przypominam sobie zeby Wszolek raz, chocby jeden jedyny raz, deklarowal ze jes lub bedzie Legionista. Natomiast, w przeciwienstwie do sporej czesci forumowiczow, pewnie rodem z maszynki do golenia, Wszolek odnosil sie ZAWSZE z szacunkiem. Nawet po tym jak go Michnik upokorzyl.

odpowiedz
Engel - 03.06.2021 / 00:30, *.centertel.pl

I taki z niego Legionista. Niech spada. I dobrze minę miał kwaśna zawsze.

odpowiedz
Rok - 03.06.2021 / 01:34, *.chello.pl

@Engel: Jak możesz go nazywać Legionistą? Przyszedł, zrobił swoje i poszedł. Bez żadnych, specjalnych, uczuć. Typowy najemnik...

odpowiedz
Ahujjjjjaaaaaajaaa - 02.06.2021 / 22:40, *.centertel.pl

Panowie spiewamy ...trenujemy piosenke ...nie poddawaj sie .... nic sie nie stalo .... i tak w kòłko ...

odpowiedz
KSP - 02.06.2021 / 22:19, *.plus.pl

Panowie nie ma co sie denerwować,najemnik i tylko tyle,dla 99% kopaczy tylko haiz się liczy

odpowiedz
Witosław - 02.06.2021 / 21:32, *.play-internet.pl

Legia złożyła mu ofertę w listopadzie z podwyżką!A ja myślałem że u niego duża obniżka bo rezerwowy.W kwietniu jeszcze więcej mu dawali(chyba ich poje...ło) ale z polnisty nie będzie Legionisty.Wypier.alaj najemniku do szwablandii.Jak powiedział Arek Malarz Legionistą się jest a nie bywa.

odpowiedz
gazza - 02.06.2021 / 18:51, *.inetia.pl

Ludzie - opamiętajcie się ! Nie zbudujemy wielkiej Legii opierając się na takich miernotach jak Wszołek ! W Legii za Okuki czy Wójcika Wszołek byłby wiecznym rezerwowym !

odpowiedz
Szuszko - 02.06.2021 / 19:45, *.plus.pl

@gazza: ta, tylko że takie miernoty jak Wszolek to jest sufit dla Legii Loczka. Można sobie żyć wspomnieniami Okuki i usprawiedliwiać ciągłe odchodzenie co lepszych a ściąganie drewna na wagę

odpowiedz
Ligowy dżemik - 02.06.2021 / 23:45, *.chello.pl

@gazza: tak, wielkie czasy Okuki, jedno mistrzostwo raptem, a na prawym wahadle ganiał Wojtek Szala. Za młodością swoją tęsknisz, nie za Okuką.

odpowiedz
gazza - 03.06.2021 / 18:54, *.inetia.pl

@Ligowy dżemik: Obejrzyj mecz Legii a potem poczytaj wywiad z Piszem czy Kowalczykiem..."Ci piłkarze u nas byli by na ławie..."

odpowiedz
Ja - 04.06.2021 / 11:19, *.plus.pl

@Ligowy dżemik: za Okuki to chociaż była drużyna i każdy zapierdalał ok jedno mistrzostwo puchar ligi. Nie było pieniędzy to ściągano tanio Serbów i innych ale przynajmniej piłkarsko byłi dobrzy Vukovic Svitlica Stanev nawet Nuhi nie był taki zły a i gierasimovski też Trafiło się parę ogorow mijanovic njamculovic yahaya ale tak to bywa ale jak trzeba było to wzmocnili Surma czy Saganowski tylko dopiero po LM.A co będzie teraz? Martwimy się co było i co będzie bo juz nic nie będzie.

odpowiedz
Marcin - Ursus - 02.06.2021 / 16:10, *.as13285.net

Wielka strata dla Legii,jeden z najlepszych zawodnikow Ekstraklasy,w Legii przez Michniewicza kompletnie NIE DOCENIONY.znowu tracimy najlepszych zawodnikow i z pucharow jak co roku bedzie lipa.Naprawde czas na zmiane Dariusza Mioduskiego,kudlaty kup sobie inny klub.

odpowiedz
mkp - 02.06.2021 / 14:48, *.79.35

Brawo Radosław Kucharski... Miało być wiele transferów na początku okienka, jest jeden i Wszołek, którego można było śmiało zatrzymać. Mozna Wszołka lubic lub nie ale to klasowy zawodnik, na pewno by się przydał.

odpowiedz
Hanys - 02.06.2021 / 13:04, *.orange.pl

Nich wyp....la poza kilkoma dobrymi meczami, to ogólnie porażka!!!! Płaczek, dzieciak, ciągle obrażony !!!

odpowiedz
pozdrowieniec - 02.06.2021 / 15:10, *.t-mobile.pl

@Hanys : Tylko Deyna zasługuje na grę w Legii. I Brychczy. Reszta won!

odpowiedz
filand - 02.06.2021 / 12:03, *.t-mobile.pl

Był z Polonia Warszawa....I pozostał mentalnie polonistą...
Przeciwieństwo Dowhania czy Kiełbowicza....

odpowiedz
Wolfik - 02.06.2021 / 12:56, *.mm.pl

@filand : No, bo Kiełbowicz to przecież urodzony Legionista....

Tak samo jak VOO, który przy pierwszej okazji dał dyla, albo Prijović, który całował herb by potem samemu sie wypisac... Że o innych wielkich nie wspomnę...

Wychowankami chcesz grać? Świetnie, ale nie na oczekiwanym poziomie. No, może za 100 lat jak mentalnie dojrzejemy...

odpowiedz
Krzeszczu - 02.06.2021 / 14:33, *.bredband2.com

@Wolfik: Kolego, nie ma sensu. Podobnie jak i ty tez bym chcial zeby pilkarze dorosli mentalnie. Caly ten beton pilkarski od PZPN zaczynajac dorosl mentalnie. Ale jak mamy tego wymagac, czy ludzic sie ze tak kiedys bedzie, skoro mental u kibicow byl, jest i pewnie zawsze bedzie na jaskiniowym poziomie?

odpowiedz
filand - 02.06.2021 / 14:52, *.t-mobile.pl

@Wolfik:
Troszeczkę mnie nie zrozumiałeś. Spróbuję zatem inaczej.
Pamiętam jak Wszołek uciekał z Konwiktorskiej.
Pamiętam dlaczego Dowhań będący bramkarzem Polonii zdecydował się "męczyć" kilku bramkarzy Legii.
Pamiętam jak Kiełbowicz dawał.wartość dodaną.
Wszołka z tej strony nie poznałem i według mnie zachował się jak typowy polonista.
Pozdrawiam....⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️

odpowiedz
KSP - 02.06.2021 / 22:09, *.plus.pl

@filand : Ja Pamiętam jak Pawel na Kamiennej stal ze mną i płakał.Pozniej nawial do Was i koło się zamyka

odpowiedz
Egon - 02.06.2021 / 10:35, *.centertel.pl

Pogra tam czy nie to mniej istotne ważne ile tam zarobi w ciągu roku już coraz mniej rozumiem tych piłkarzy szczególnie naszych zamiast powalczyć w europejskich pucharach to idą byle gdzie.Wszołek w Legii się odbudował grając w mistrzu kraju zwrócił na siebie uwagę i po części to też wina klubu że w taki sposób odchodzi ale widocznie chciał jeszcze raz spróbować sił za granicą i trzeba to uszanować.
Klawo jak cholera

odpowiedz
Toxi - 02.06.2021 / 12:22, *.telnaptelecom.pl

@Egon: Union też gra w europejskich pucharach, i pewnie zajdzie dalej w nich niż Legia. Ponadto Union jest lepszy kadrowo i stabilniejszy finansowo, więc raczej nie poszedł byle gdzie.

odpowiedz
Egon - 02.06.2021 / 12:33, *.centertel.pl

@Toxi: dziękóweczka tego nie sprawdzałem "byle gdzie"nie miałem nic złego na myśli to tylko pokazuje jaką ma Legia pozycję w Europie bo to że dominujemy na własnym podwórku jest jasne jak słońce tylko jak to przełożyć w pucharach.

odpowiedz
Wolfik - 02.06.2021 / 12:58, *.mm.pl

@Egon: A kogo obchodzi czy będzie tam grał, czy nie. Jego na pewno nie. Zresztą...teraz do roboty przychodzą 20-latkowie, którzy mają wpisane w CV 15-ście zaliczonych firm. Bo dostanie 20 zł więcej. Takie czasy.

odpowiedz
Egon - 02.06.2021 / 13:12, *.centertel.pl

@Wolfik: przecież tylu ekspertów życzy mu powodzenia w Unionie to się odniosłem do tego że czy będzie grać czy nie itd.
Moim zdaniem dawał w Legii sporo jakości i należy to docenić i tyle...
Teraz czas na szybką odpowiedź klubu bo samym Jurą nic nie zawojujemy.
Pozdro !

odpowiedz
Ignac - 02.06.2021 / 10:26, *.t-mobile.pl

Dobrze, że chociaż do Berlina wschodniego

odpowiedz
Jimmy L - 02.06.2021 / 09:58, *.centertel.pl

Jak by miał parcie żeby zostać, to by został. A tak to aufwiedersehen. Dużo tam nie pograsz.

odpowiedz
Polonista, ale nie z Konwiktorskiej - 02.06.2021 / 20:42, *.elartnet.pl

@Jimmy L : Poprawnie to "auf Wiedersehen".

odpowiedz
Leśny Dziadek - 02.06.2021 / 09:49, *.centertel.pl

Ciągłe, ogromne zmiany ,,w stajni,, są dobre, gdy się ma ,,na oku,, dobrej klasy, nowe ogiery, i gdy są środki na ich zakup. Skoro mają przyjść lepsi zawodnicy, a tak zapewniał właściciel po zakończeniu sezonu - ,,Mamy najlepszy skład za mojej kadencji, będziemy jeszcze mocniejsi,, to na pewno tak będzie. Bo przecież ,,Mamy dobry zarząd, klub rośnie w siłę, a kibice są coraz bardziej zadowoleni,,.

odpowiedz
Wolfik - 02.06.2021 / 12:52, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: Kolego, pogoda robi się ładna, wybierz sie na spacer, odetchnij. Nie ma co walczyć z wiatrakami. Świata nie zmienisz, mentalności bazarowej też. Co bedzie, to będzie. I tak wpływu na to nie mamy żadnego.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 02.06.2021 / 21:17, *.centertel.pl

@Wolfik: Właśnie pojechałem do lasu. Ptaki pięknie śpiewają, wiewiórki brykaja po drzewach, dzik w kniei chrumka, kot i pies obok mnie. Zimne piwko w lodówce, kufel już czeka. Jest cudnie. Wszystkiego, co dobre.

odpowiedz
speed - 02.06.2021 / 23:01, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: I ty naprawdę sam z tymi zwierzętami...w lesie?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.06.2021 / 02:55, *.centertel.pl

@speed: Na działce, w lesie. Nie sam...

odpowiedz
lol - 02.06.2021 / 09:46, *.amazonaws.com

z Bogiem

odpowiedz
Robert Szenfeld - 02.06.2021 / 09:07, *.landirenzo.pl

Zaraz po przyjściu był kozak, miał ciąg na bramkę , szybki i zdecydowany . Ostatnio jak dobiegał przed bramke to kombinował komu oddać ... Mimo wszystko, trochę pomógł chłop trzeba przyznać i na boisku się raczej nie obijał . Niech idzie skoro chce posiedzieć na ławie .

odpowiedz
dejne3 - 02.06.2021 / 08:54, *.plus.pl

Tak zwlekał, tak kręcił nie po drodze było mu z Legią, ma swoje miejsce w Unionie.Za rok mu będzie bliżej do kartofli ,po heblowaniu ławy, żegnaj gościu ze skwaszoną miną

odpowiedz
Jano - 02.06.2021 / 08:46, *.orange.pl

Dawno było wiadomo że odejdzie bo nawet nasz trenejro już go na ławce posadził bo chyba wiedział że w niego już nie warto inwestować

odpowiedz
Jurek - 02.06.2021 / 08:36, *.net.pl

Przyjemnego grania ławy…

odpowiedz
Marcos - 02.06.2021 / 08:11, *.com.pl

Przychodził tu z myślą o tym by wypromować się i znaleźć lepszy klub. Chciał przez Legię trafić do reprezentacji. Prawda jest taka, że grał piach przez ostatnie miesiące.
Taki był dobry, że w Anglii nikt przez kilka miesięcy nie chciał wolnego zawodnika. Teraz trafili się Niemcy a mógł znowu kilka miesięcy szukać.

odpowiedz
Adson 78 - 02.06.2021 / 07:47, *.plus.pl

Krzyż ci na drogę polonistów abyś kuźwa grzał ławę ale pewnie i tak to masz w dupie jak Grosicki bo liczy się chajs

odpowiedz
Leo - 02.06.2021 / 07:24, *.79.32

Won, nieudaczniku i polonistó

odpowiedz
starszy - 02.06.2021 / 05:41, *.plus.pl

Dzięki za wszystko i powodzenia !

odpowiedz
oLaf - 02.06.2021 / 00:36, *.vectranet.pl

to jest śmieszne: "ostatnich latach Union wykonał znakomitą pracę i uzyskał rozgłos poza granicami Niemiec" - poza granicami???? z czym??? przecież to no-name! : )

Wszołek dobry był rok temu aczkolwiek coraz słąbszy ostatnio... szkoda, że odchodzi ale za przeciąganie w nieskończoność - nie wracaj.

odpowiedz
grzesiek - 02.06.2021 / 03:55, *.centertel.pl

@oLaf: to Legia pierw przeciągała zaproponowanie mu kontraktu.

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 02.06.2021 / 12:52, *.netfala.pl

@oLaf: może dla Ciebie No name
Robią b. dobra robotę , sportowo i kibicowsko tez
Ulubiony klub wschodniego Berlina

odpowiedz
Cult King Warsaw - 02.06.2021 / 00:34, *.57.61

COŚ TU NIE GRA....kucharskiout!

odpowiedz
Farme(L) - 01.06.2021 / 23:33, *.virginm.net

Jeśli prawdą jest to co piszą na wp.pl to Wszołek dostał ofertę z podwyżką już w listopadzie ale zwlekał i odrzucił. Dostał kolejną w kwietniu ale przeciągał do dziś, bo liczył na lepszą ofertę z zagranicy. Wiec jeśli tak było to klub próbował zatrzymać Wszołka, choć niewątpliwie za wszelką cenę, bo ograniczenia są i to spore.
Rozumiem natomiast ten jego wyskok w Canal+. Był wkur..., że nie gra, bo oczekiwał lepszej ofert z zagranicy a nie dlatego, że Legia mu nie dała kontraktu czy minut, by udowodnić, że jest dobrym zawodnikiem i chce grać przy Ł3.
Wywiad w C+ to tylko wylanie żalu, ale nie dlatego by tu zostać tylko by stąd super...olić.
Chcesz zarabiać więcej ok, ale nie pluj na klub by zdobyć większy kontrakt w Reichu.
Także Pawle zarabiaj i nie wracaj więcej!
Jeśli prawdą jest to co napisali na wp.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 02.06.2021 / 00:36, *.centertel.pl

@Farme(L): A nie uważasz, że za dużo tych dziwnych spraw przez ostatnie lata w Legii? Nie jest dziwne, że zawsze winni są piłkarze? A prezes to święty człowiek...Dział skautingu działa super i w ogóle wszystko jest doskonałe, gdyby nie te ,,mendy,, złośliwe...piłkarze...Tylko jeżeli to prawda, to kto ich zatrudnia, Kubuś Puchatek...?

odpowiedz
Farme(L) - 02.06.2021 / 06:11, *.virginm.net

@Leśny Dziadek: Wszyscy tutaj dobrze wiemy kto odpowiada za to co się dzieje od 4 lat i wszystkiego tego nie da się wymienić chyba w jednym wpisie. Nie zmienia to faktu, że próba zatrzymania prawdopodobnie była. Więc zarówno Tygrysek jak i Klapouchy chcieli zatrzymać tego niedobrego hefalumpa :).
Rozumiem, że Twoim zdaniem Wszołek był cacy biegnąc jak mała dziewczynka do telewizji z płaczem, że go nie wystawiają, mając już na ręku dwie propozycje kontraktu i negocjując z innymi klubami prawdopodobnie?
Tak czy inaczej jak już napisałem tęsknił nie będę, choć doceniam i dziękuje za jego wkład w Mistrza w zeszłym roku jak i w tym. Pamietam jednak również jego rękę w polu karnym, złe dośrodkowania i gorsze wybory i machanie łapami. Pamietam wkur... w szatni i rękę w polu karnym.
Tak czy inaczej jego już w klubie nie ma. Teraz czas na to by dział skautingu się wykazał i chciałbym głupio wierzyć, że byli przygotowani na taka sytuacje.

odpowiedz
Jano - 02.06.2021 / 08:51, *.orange.pl

@Leśny Dziadek: Ale też wszyscy dobrze wiemy że Legia płaci dobrze ale tylko jak na polskie warunki, nie zmusisz nikogo kto chce odejść bo dostanie lepszą kasę nawet za grzanie ławy i odejdzie , choćby prezesem był najlepszy prezez i prezez wszystkich prezesów. Zresztą kto by nie zmienił pracy jak mu się trafia lepsza fucha?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 02.06.2021 / 09:29, *.centertel.pl

@Jano: Wszystko, co napisaliście, to prawda. Tylko powtórzę pytanie - kto i dlaczego wybiera zawodników, o których wiadomo, że prędzej, czy później, będą jakieś problemy? W Legii jest jakiś dział skautingu? Kasa to jedno, a szukanie odpowiednich ludzi, zarówno pod kątem umiejętności, ale i charakteru, to drugie. Dla jasności - nie bronię zawodnika, bo zachował się, jak dzieciak z piaskownicy. Ale problem jest w klubie, a raczej w nieprofesjonalnym doborze jego pracowników. A zaczyna sìę wiadomo od kogo, ktoś tych ludzi zatrudnił....

odpowiedz
Adams - 02.06.2021 / 10:36, *.pljtelecom.pl

@Farme(L): w sedno

odpowiedz
KN - 01.06.2021 / 23:32, *.play-internet.pl

Dziękuję Panie Pawle za grę dla Legii, super sprinty, dośrodkowania, asysty i bramki. Przerastał Pan tutejszą ligę swoimi umiejętnościami i życzę Panu sukcesów w nowym klubie w Berlinie.

odpowiedz
Zu(L)us - 01.06.2021 / 23:30, *.centertel.pl

Wszołek weź dobry "hebel:

odpowiedz
Mrok - 01.06.2021 / 23:04, *.chello.pl

Ci co spierali się jeszcze parę tygodni temu, że strata Wszołka to nie będzie nic wielkiego bo jest przecież Vesovic teraz mogą wreszcie na własne oczy ocenić skuteczność polityki transferowej gołodupca Mioduskiego. Nie ma ani Wszołka ani Vesovica.
Po raz czwarty z rzędu rozp... drużynę na miesiąc przed eliminacjami a budować zaczniemy na tydzień przed pierwszym meczem. Nowa świecka tradycja Legii podparta mottem Mioduskiego - nie ryzykuję a zamiast szampana piję Sowietskoje Igristoje w butelce po Dom Perignon.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 02.06.2021 / 00:25, *.centertel.pl

@Mrok: Niedlugo odpowiedzą, że przecież nic się nie stało. Zawsze można wziąć kilku juniorów, z najlepszej akademii na świecie...Na puchary, jak znalazł...

odpowiedz
PLK - 02.06.2021 / 02:42, *.cyfrowypolsat.pl

@Mrok: Masz Bracie w 100% rację!!!
Kudłaty nie nadaje sie do zarządzania takim klubem jak Legia!!! A po odpadnięciu z pucharów znowu będzie skowyt że musi dorzucić troszkę grosza z własnej kieszeni do budżetu klubu!!! Ale nie przyzna się że to jest efekt jego nieudolnego zarządzania w klubie!!! Tragedia!!!

odpowiedz
Wolfik - 01.06.2021 / 22:56, *.mm.pl

I tak oto na prawej flance został (jeszcze) Juranović, którego po Euro już pewnie nie zobaczymy. "Strategia" to słowo klucz w firmie o nazwie Legia. Gratulacje dla właściciela i całego pionu sportowego.

Jak to było...naszym celem jest LE??? To zakrawa na kpinę.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 02.06.2021 / 00:22, *.centertel.pl

@Wolfik: ,,Po zrobionych transferach, będziemy jeszcze mocniejsi....,, Dariusz M.....

odpowiedz
Wojtek86 - 01.06.2021 / 22:34, *.net.pl

Z Bogiem Pawle.

odpowiedz
olew - 01.06.2021 / 22:23, *.vectranet.pl

Podziękowania oraz życzenia dobrej gry i godziwego zarobku ! Ale żalu nie potrafię wzbudzić, w składzie mamy lepszych grajków, pewnie dlatego...

odpowiedz
Roma - 01.06.2021 / 22:16, *.lunet.eu

Pozbycie się jednocześnie Vesovicia i Wszołka to jakieś kompletne nieporozumienie. Ale tak już jest : kilkanaście bezsensownych transferów, a jak przypadkiem uda się znaleść piłkarza, a nie kopacza, to niewiele się robi, żeby go zatrzymać. Jak mniejszość tu piszących, transfer Wszołka uważam za jeden z lepszych na przestrzeni ostatnich kilku lat. Dzięki panie Wszołek i powodzenia w Berlinie.

odpowiedz
Kibic(L) - 01.06.2021 / 22:37, *.inetia.pl

@Roma:
Jeśli chodzi o politykę transferowa klubu, nic dodać nic ująć. Co do Wszołka. Na początku widać było różnice. Rzeczywiście był szybko, wygrywał pojedynki jeden na jeden, asystował, strzelał. Ostatnie miesiące to dopasowanie się do poziomu ligi.

odpowiedz
lob - 01.06.2021 / 22:58, *.chello.pl

@Kibic(L) :
"Pierwsza propozycja w listopadzie

Z naszych informacji wynika, że pierwszą propozycję przedłużenia umowy od Legii Paweł Wszołek otrzymał w listopadzie. Była ona nieznacznie wyższa od tego, co zawodnik zarabiał do tej pory. Tamtą propozycję Wszołek odrzucił. Jego oczekiwania finansowe były bowiem sporo większe. Poza wynagrodzeniem, zawodnik oczekiwał też określonej kwoty za podpis."
Co mieli paść na kolana i go błagać, żeby został ?
On tylko cały czas czekał na dobrą ofertę z zagranicy i się doczekał..........

odpowiedz
manone - 02.06.2021 / 09:53, *.18.129

@lob: Teraz wyplywa informacja ze Wszolek mial oferty ale nie chcial przedluzyc... czyt. usprawiedliwienie klubu ze stracili Wszolka

Skoro to wiedzieli to czemu zwlekali z Vesovicem ?!?

odpowiedz
Anonim - 01.06.2021 / 22:06, *.orange.pl

Marzeniem dla Ciebie będzie ławka

odpowiedz
Confetence league - 01.06.2021 / 22:05, *.plus.pl

Wyjdzie na to że Union się osłabi a Legia wzmocni tym transferem.

odpowiedz
Legia1 - 01.06.2021 / 21:56, *.plus.pl

Ma chłop łeb do piłki i trochę pieniędzy zarobi a i świat pozwiedzać może Anglia Włochy teraz Niemcy.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 01.06.2021 / 22:02, *.plus.pl

@Legia1: zwiedza raczej ławki rezerwowych na stadionach w tych krajach

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 01.06.2021 / 21:52, *.plus.pl

Cóż jaka ambicja taki klub.

odpowiedz
:) - 01.06.2021 / 21:57, *.plus.pl

@Prawdziwy Boniek gra w hondurasie: Trzeba mieć ambicje trzeba mieć ambicje chłopcze

odpowiedz
Elquatro - 01.06.2021 / 21:43, *.chello.pl

Szedł Aleją Krakowską

odpowiedz
Ryszard S - 01.06.2021 / 21:27, *.02.net

Swoją drogą byle klubina z Bundesligi może płacić 2-3 razy więcej niż mistrz polski...

odpowiedz
dex_pl - 01.06.2021 / 22:35, *.chello.pl

@Ryszard S : Tak samo, jak byle sklep niemiecki płaci kasjerom 2-3razy więcej, byle fabryka samochodów, byle biuro czy byle IT. Średnio w każdej branży zarobki niemieckie to 2-4x więcej niż w PL - i sport zawodowy nie jest tu wyjątkiem.
Jedynie ceny mamy w dużej części podobne :D

odpowiedz
Mamut - 01.06.2021 / 21:25, *.t-mobile.pl

Auwiderzejn

odpowiedz
Antyberg - 01.06.2021 / 21:08, *.orange.pl

Mimo wszystko szkoda, że odszedł.

odpowiedz
Ja - 01.06.2021 / 21:51, *.plus.pl

@Antyberg: Żadna szkoda jednego mąciciciea w szatni mniej

odpowiedz
Antyberg - 02.06.2021 / 11:12, *.centertel.pl

@Ja: byłeś kiedyś w tej szatni?

odpowiedz
Esaende - 01.06.2021 / 21:05, *.as13285.net

Powodzenia

odpowiedz
Kryniek76 - 01.06.2021 / 21:04, *.plus.pl

Życie. Najemnicy tak robią. Aczkolwiek parę bramek strzelił kilka asyst miał. Kamyczek dla Kucharskuego. Prawa obrona prawa pomoc środkowy obrońca i rozgrywający natychmiast

odpowiedz
(L)egionowo - 01.06.2021 / 20:32, *.vectranet.pl

Nikt po nim płakać nie będzie.
Niech pokazuje swoje fochy w Rajchu jak będzie rezerwowym, Kosecki czy Duda też byli kozakami a wiadomo jak skończyli.

odpowiedz
Kokos - 01.06.2021 / 21:01, *.play-internet.pl

@(L)egionowo: ostatni sezon Dudy 31 spotkan , 7 bramek w slabym Koln - faktycznie cienias

odpowiedz
Szerszeń - 01.06.2021 / 21:34, *.com.pl

@(L)egionowo: To zobacz jakie miał statystyki. Jeśli dobrze pamiętam 3 w klasyfikacji kanadyjskiej (5 bramek i 5 asyst) mimo, że mało grał u Michniewicza. Faktycznie ogór.

odpowiedz
Cult King Warsaw - 02.06.2021 / 00:32, *.57.61

@Szerszeń: To ty jeszcze żyjesz?

odpowiedz
Po(L)ubiony - 01.06.2021 / 20:16, *.chello.pl

Odbudował się za nasze, częściowo spłacił i odszedł. Gracz mocno przeciętny, w wieku, w którym trudno oczekiwać rozwoju. Krzyżyk na drogę.

odpowiedz
wtf - 01.06.2021 / 20:13, *.chello.pl

...a Kucharski dalej czeka na jego odpowiedź czy może ruszył już 4 litery w poszukiwaniu zastępcy?!

odpowiedz
Warrior - 01.06.2021 / 22:00, *.plus.pl

@wtf: 4 litery ? Dłoń chyba żeby uciskać go na pożegnanie ;)

odpowiedz
floyd - 01.06.2021 / 20:09, *.chello.pl

Krzyżyk na drogę, paralityk i sfochowana panienka. Co nie zmienia faktu ze kolejny raz podejście klubu żenujące.

odpowiedz
lob - 01.06.2021 / 20:05, *.chello.pl

"Pierwsza propozycja w listopadzie

Z naszych informacji wynika, że pierwszą propozycję przedłużenia umowy od Legii Paweł Wszołek otrzymał w listopadzie. Była ona nieznacznie wyższa od tego, co zawodnik zarabiał do tej pory. Tamtą propozycję Wszołek odrzucił. Jego oczekiwania finansowe były bowiem sporo większe. Poza wynagrodzeniem, zawodnik oczekiwał też określonej kwoty za podpis."
Co mieli paść na kolana i go błagać, żeby został ?
On tylko cały czas czekał na dobrą ofertę z zagranicy i się doczekał..........

odpowiedz
Rozsądek - 01.06.2021 / 20:02, *.chello.pl

Ciekawe, który z szanownych tu kibicow dostajac propozycje pracy w lepszych warunkach za lepsza kase w fajnym miescie zostalby na stanowisku w smiesznej lidze i druzynie ktora byc moze zagra w europejskim pucharze dla kmiotow... ten czlowiek nigdy nie byl legionista a dba jak kazdy rozsadny czlowiek o przyszlosc swoja i swojej rodziny. Wiec dajmy sobie spokoj z wyzywaniem Pana Pawla. Dal z siebie wszystko i skorzystal z mozliwosci awansu zarowno finansowego jak i sportowego. Pozdrawiam i dajcie Panowie i Panie na luz z tym emocjami bo gimnazjalne sprzedawczyk itd jest smieszne. Lepiej grzac lawke w bundeslidze niz w klubie ze smiesznej ligi...

odpowiedz
N - 01.06.2021 / 20:46, *.virginm.net

@Rozsądek: w fajnym miescie? Byles kiedykolwiek w berlinie? To nie jest fajne miasto, syf ogromny i przestepczosc 5 razy taka jak u nas, idz sobie wieczorem w okolice jakiejs z glowniejszych stacji metra w zachodnim berlinie to zobaczysz jak cie ciapaki obskocza, albo na bloki do nrd to neonazi zaraz cie przekopia;)

odpowiedz
Sum - 01.06.2021 / 20:53, *.t-mobile.pl

@N: co za bzdury. W Berlinie można dostać w klipie tak samo jak w Madrycie, Londynie czy Paryżu. Ogólnie to świetne miasto. Mieszkałem we wszystkich trzech.

odpowiedz
Rozsądek - 01.06.2021 / 21:01, *.chello.pl

@N: byłem w Berlinie wielokrotnie. I mysle ze ludzie zarabiajacy taka kase jak piłkarze nie chodza w nocy na stacje metra czy pod bloki z czasow NRD :) mimo wszystko wolalbym zarabiac w euro niz w zlotowkach tym bardziej bedac przecietnym pilkarzem i byc moze dostajac kontrakt zycia. A ze pewnie Pawel niemieckiego nie zna to nie bedzie nawet potrafil czytac takich wspanialych komentarzy na swoj temat jak tutaj. Byl pogral pomogl i poszedl naturalna kolej rzeczy

odpowiedz
N - 02.06.2021 / 03:32, *.129.223

@Sum: jakie bzdury, gdzie nieprawde napisalem? Syf totalny jest w berlinie, bezdomni i narkomani wszedzie sie rozbijaja z namiotami,w zachodnich dzielnicach lewacko kolorowych smieci jest po kolana na ulicach...poza tym twoj wpis nie ma zadnej logiki, piszesz ze w berlinie mozna dostac tak samo jak w madrycie,londynie i paryzu i ze to swietne miasto...to skoro tam mozna dostac to chyba nie sa to swietne miasta, piszesz ze mieszkales we wszystkich trzech a w swoim wpisie mowisz o 4, czyli nie mieszkales w berlinie i klamczuszek jestes.....pozs tym te co wymieniles to taki sam syf jak berlin, akurat z nich czterech nie bylem w madrycie wiec sie nie wypowiem,ale paryz i londyn znam od podszewki, byles na Harlesden albo Saint Denis,Bobigny,lub lasku Vincennes? To pokaz mi w polsce takie miejsca "fajne" hahaa

odpowiedz
N - 02.06.2021 / 03:35, *.virginm.net

@Rozsądek: twoj komentarz nijak sie ma do tego co napisalem.....skomentowalem.slowa poprzednika ze berlin to fajne miasto,a ty mi piszesz jakies pierdoly o zarobkach i ze pilkarze po zmroku nie chodza do NRD, skoro byles wielokrotnie to odnies sie do moich slow i potwierdz ze berlin jest syfiastym miastem a nie fajnym, np porownujac do bezpiecznych i czystych polskich miast

odpowiedz
Maniek - 01.06.2021 / 19:58, *.chello.pl

A tak na marginesiku. Kiedyś padło takie zdanie: "W Legii nie ma zawodnika nie na sprzedaż, jeśli będą oferty satysfakcjonujące obie strony to zawodnika nie będziemy blokować" (może nie dosłownie ale cuś w ten deseń). I tak jest qu.. a zawsze wtedy, kiedy Legia zdobywa tytuł, a później wyprzedaż. Pamiętne słowa, trenera Czerczesowa, jeśli chcecie grać w pucharach, sięgnijcie głębiej do kieszeni. Ot, tyle. Pozdro.

odpowiedz
spasiony - 01.06.2021 / 19:51, *.123.82

Najgorsze jest to, ze Legia ma coraz mniej do zaoferowania by przyciagnac tu co ciekawszych grajkow. Gre w pucharach? Nie. Wysokie kontrakty? Mioduski "racjonalizuje wydatki", wiec nie. Poziom ligi? Ambicje sportowe? Hehe, nie:) Rozwoj, zwlaszcza mlodszych pilkarzy? Patrzac na przygody naszych grajkow po opuszczeniu Legii Mioduskiego, raczej nie. Wiec jak mozna tu kogos zachecic? Moze Muzeum Wojska Polskiego albo Lazienki?

odpowiedz
Darek - 01.06.2021 / 19:57, *.t-mobile.pl

@spasiony: Muzeum jest bardzo interesujące, a Łazienki piękne, warto spróbować;)

odpowiedz
Pab(L)o Loża - 01.06.2021 / 20:01, *.centertel.pl

@spasiony: Łazieniki. Zdecydowanie Łazienki. Zwłaszcz teraz jak się zaczynają koncerty chopinowskie.

odpowiedz
tommy - 01.06.2021 / 19:49, *.249.78

polonisto! nigdy nie bedziesz Legionistą

odpowiedz
Wolak - 01.06.2021 / 19:54, *.orange.pl

@tommy: 100% racji.

odpowiedz
X - 01.06.2021 / 20:48, *.virginm.net

@tommy: przeciez on jest z malborka czy tam tczewa wiec lechista lub arkowiec jesli juz, w ksp to on byl takim samym najemnikiem jak u nas

odpowiedz
MAKEN - 01.06.2021 / 19:36, *.151.165

ALE teraz będzie budowa zespołu. I znowu obciach w pucharach. Brak stabilizacji składu po zdobyciu MP. I brak wzmocnień. Może trzeba szukać w piłkarzy w 1 lidze? W Radomiaku jest Kozak.

odpowiedz
Łukasz - 01.06.2021 / 19:19, *.mm.pl

Legia się wzmacnia. Odszedł Veso, teraz Wszołek, a po Mistrzostwach Europy puszczą Juranovicia i na prawej stronie zrobi się pusto. Było to do przewidzenia

odpowiedz
Maniek - 01.06.2021 / 19:43, *.chello.pl

@Łukasz: Obyś nie wykrakał.

odpowiedz
Pili - 01.06.2021 / 19:19, *.t-mobile.pl

Brawa dla zarządu!! I powodzenia dla Pawła!

odpowiedz
P - 01.06.2021 / 19:10, *.plus.pl

Kolejny raz bedzie wracał z podkulonym ogonem. Nastepny przystanek Pogoń Szczecin.

odpowiedz
Maniek - 01.06.2021 / 19:46, *.chello.pl

@P: Chodzą słuchy, że Wieczysta kusiła Piszczka, wiec może i Wszołek kiedyś tam trafi.

odpowiedz
Konrad1976 - 01.06.2021 / 19:03, *.plus.pl

Według mnie jeden z lepszych transferów ostatnich lat.niestety w Legii niedoceniany.Jeszcze za nim zatesknimy...

odpowiedz
Farme(L) - 01.06.2021 / 18:58, *.virginm.net

No i saga z cyklu Wszołek zakończona. Dzięki za wszystko i pa!
Teraz czas znaleźć zastępstwo wiec Radku rozwijaj tapetę i jedziesz!!!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 01.06.2021 / 18:57, *.centertel.pl

Przynajmniej jakiś (były co prawda) zawodnik Legii, pogra w pucharach...

odpowiedz
L - 01.06.2021 / 19:09, *.tpnet.pl

@Leśny Dziadek: Ależ ty jestes pesymistycznym leśnym dziadkiem. W tym roku autostrada do conference league otwarta więc ja liczę chociaż na to ;)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 01.06.2021 / 19:13, *.centertel.pl

@L: Może to wygląda na pesymizm, ale to niestety real. Jeżeli będą pozytywy i dobre wieści, będę skakał z radości. Na razie to wygląda tak, że czasu coraz mniej, podobnie jak konkretnych ludzi do grania.

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 01.06.2021 / 19:38, *.plus.pl

@Leśny Dziadek: won dziadu do garów

odpowiedz
Leśny Dziadek - 01.06.2021 / 20:34, *.orange.pl

@Or(L)ando Sa: Niestety nie pomogę ci na zmywaku. Nie te planety:)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 01.06.2021 / 20:36, *.orange.pl

@Or(L)ando Sa: Aha, i nie zapomnij wynieść nocnika dzieciaku, bo mama wytarga za uszy, a ojciec odetnie dostęp do internetu.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 01.06.2021 / 20:54, *.centertel.pl

@Orlando Sa: Na kolację marsz, dzisiaj budyń czekoladowy.

odpowiedz
jo - 01.06.2021 / 18:56, *.centertel.pl

Kij ma dwa końce. Miodek zamiast zabezpieczyć to co ma po raz kolejny wypuszcza za darmo zawodnika o znacznej jak na nasze warunki wartości... Zamiast negocjować wcześniej czekał... i się doczekał. Wstyd tak traktować zawodników od lat i trwonić pieniądze.

odpowiedz
Władeczek - 01.06.2021 / 18:55, *.vectranet.pl

Poszedł stąd ty bamboryło! Faken.

odpowiedz
Wiem co mówię - 01.06.2021 / 18:54, *.chello.pl

Zrobiłbym tak samo

odpowiedz
Viks - 01.06.2021 / 18:53, *.play-internet.pl

Popatrzcie że klub utrzymuje takie różne Valencie, które w champioship zagrały 0.5h, a pozbywa się lekką ręką zawodnika który w tej samej lidze miał kilka tyś godzin. Może zobaczycie umiejętności i profesjonalizm.

odpowiedz
:) - 01.06.2021 / 18:52, *.chello.pl

Powodzenia, dzięki za grę u nas!

odpowiedz
Wawa - 01.06.2021 / 18:39, *.chello.pl

Buchaaaa Wszołek jesteś cieki jak sik pająka
Wrócisz z podkulonym ogonkiem

odpowiedz
Alex Bielany - 01.06.2021 / 18:35, *.chello.pl

Na tych skrzydlach z ruchaczem i kołkiem poleca wprost do drugiej ligi

odpowiedz
Darek - 01.06.2021 / 18:35, *.chello.pl

No i krzyż na drogę.
Ciekawe czy nasz zarząd wyciagnie wnioski z tej sytuacji?
Czy obecna sytuacja czegoś ich nauczy na przyszłość?
Czekamy na to kto do nas przyjdzie.Jak przydzie ogór to bedziemy cały czas stękać na to,że klub nie przedłużył kontraktu z Wszołkiem.Tak jak stękaliśmy gdy odszedł Radovic czy Ofoe.Jak przyjdzie ktoś dobry to szybko zapomnimy o Wszołku.

odpowiedz
zaba285 - 01.06.2021 / 18:34, *.116.118

nie rozumiem oburzenia w komentarzach. nigdy nie twierdził, że kocha nasz klub i będzie tutaj do końca życia. przyszedł do nas i był realnym wzmocnieniem. zamiast podziękowań zaczęła się jazda po człowieku, bo postanowił zmienić pracę. to jest biznes, a on był pracownikiem. i przez większość czasu pracował dobrze...

odpowiedz
m4 - 01.06.2021 / 19:52, *.249.78

@zaba285: jak kiedys sie zaczniesz pojawiac na stadionie Legii to moze zrozumiesz ze wyniki to nie wszystko

odpowiedz
zaba285 - 02.06.2021 / 21:17, *.116.118

@m4: pojawiam się i wyniki to nie wszystko

odpowiedz
bronek49 - 01.06.2021 / 18:34, *.chello.pl

niech spada w ostatnim sezonie nic dobrego nie wnosił

odpowiedz
gazza - 01.06.2021 / 18:34, *.inetia.pl

I gitara , płaczek poszedł za kasiorą do niemiec i tam będzie grzał ławę.
Legia to nie klub dla miernot !

odpowiedz
Rytm - 01.06.2021 / 18:26, *.centertel.pl

Brawo Mioduski nieudaczniku.

odpowiedz
lucho_83 - 01.06.2021 / 18:21, *.chello.pl

Mistrz Polski nie jest w stanie rywalizować finansowo z przeciętnym niemieckim klubem....dramat!!!!

odpowiedz
Wypad judaszu - 01.06.2021 / 18:19, *.centertel.pl

Nie podoba się to wypierniczaj grzać lawe

odpowiedz
Juri - 01.06.2021 / 18:18, *.inetia.pl

Dzięki za grę i powodzenia.
Zostańcie z Unionem drugą Polską Borussią.

odpowiedz
Pab(L)o Loża - 01.06.2021 / 18:17, *.centertel.pl

Wstyd i kompromitacja Prezesa
Nie oceniam CZY On był nam potrzebny czy nie.
Legia CHCIAŁA z nim przedłużyć kontrakt. Zaczynając rozmowy ... w maju.
Klub leciał z nim w kulki to i On poleciał z klubem
Takie rzeczy załatwia się w grudniu czyli więcej niż pół roku przed wygaśnięciem kontraktu a nie w maju czyli miesiąc przed
Odkąd trener zacząl go sadzać na ławce wiedziałem, że tak będzie. Nikt nie jest więksxy niż klub ale tak czołgać gościa to nożna jak się ma karty w ręku lub jak sìę chce go pozbyć. Ale robić takie rzeczy w czasie kiedy facet ma karty w ręku i podpisać kontrakt z kim chce to dno.
Odbudowany piłkarz odchodzi z darmo
To jest po prostu żałosne
Z takim zarządzaniem zawsze będziemy w czarnej ...

odpowiedz
Sebo(L) - 01.06.2021 / 18:17, *.master.pl

Wszołek to kolejny zwodnik,który opuszcza szeregi Legii.Transferów Z klubu jak widać jest mnóstwo z kolei DO klubu w zasadzie nie ma wogóle ,poza Abu Hanną. Ba nie słychać nawet kolejnych kandydatów do przyjścia.Bogusz,Cektas,Emreli,Gould ,Heister czy nawet Kądzior wydają się być najzwyklejszymi plotkami i spekulacjami. Od momentu zobycia przez Legię MP mija 3 tydzień a o transferach cisza. Później wszyscy się dziwią z Mioduskim na czele jak to możliwe,że Legia odpada z jakimiś ogórasami z Luksemburga,Mołdawii,Kazachstanu czy Azerbejdżanu.Odpada bo klub zarządzany jest w iście amatorski sposób przez wspomnianego Mioduskiego.Ten facet od 4 lat niczego się nie nauczył.

odpowiedz
wypad polonisto - 01.06.2021 / 18:13, *.mm.pl

jw

odpowiedz
ChLopow - 01.06.2021 / 18:08, *.orange.pl

Brawo pudel w tym roku to i CFC bedzie za wysoko dla Nas niestety a co dopiero pisanie o LM albo LE

odpowiedz
pawcio - 01.06.2021 / 17:58, *.135.71

Wróci z podkulonym ogonem......do Poloni Warszawa

odpowiedz
singspiel - 01.06.2021 / 18:06, *.atman.pl

@pawcio: obstawiam Lechię Gdańsk

odpowiedz
DanieLo - 01.06.2021 / 18:14, *.comcast.net

@singspiel: Plock.

odpowiedz
HW - 01.06.2021 / 17:57, *.orange.pl

Za pol roku plock albo mielec

odpowiedz
L - 01.06.2021 / 18:46, *.tpnet.pl

@HW: Smutne ale prawdziwe

odpowiedz
Roger_1916 - 01.06.2021 / 17:50, *.chello.pl

Dzięki za 2 lata u nas, ale nikt za Tobą tęsknić nie będzie. Gwiazdorzyłeś i tyle (foch na trenera za zmianę po 45 min, skandaliczny wywiad w C+ gdy płakałeś jak to jesteś niesprawiedliwie traktowany - a potem wycofywałeś się ze swoich słów). U nas grzałeś ławę bo jest Juranović, a w Unionie też raczej będziesz wchodził z ławki. Ale pewnie kasa lepsza ;) Zamiast walczyć o mistrzostwa, wybrałeś środek tabeli w Niemczech. Za 5 lat nikt nie będzie pamiętał, że taki Wszołek grał kiedyś w Legii. W siną dal kopaczu.

odpowiedz
grzesiek - 01.06.2021 / 18:12, *.centertel.pl

@Roger_1916: no zobaczymy czy nie zatesknisz jak juranovicie nagle zaczna sie kopac w glowy. A wycofal sie ze swoich slow bo by mu kare wwalili nie sadzisz?

odpowiedz
grzesiek - 01.06.2021 / 18:12, *.centertel.pl

@Roger_1916: no zobaczymy czy nie zatesknisz jak juranovicie nagle zaczna sie kopac w glowy. A wycofal sie ze swoich slow bo by mu kare wwalili nie sadzisz?

odpowiedz
Antek - 01.06.2021 / 17:50, *.246.2

9 odeszło 1 przyszedł a mecze el. LM zaraz się zaczną...pełna profeska

odpowiedz
singspiel - 01.06.2021 / 18:08, *.atman.pl

@Antek: pięciu z nich nie grało, więc nie ma co płakać. tak naprawdę tylko Wszołek coś tam dawał

odpowiedz
Nopar - 01.06.2021 / 17:43, *.plus.pl

Czy tu piszą kibice Legii Warszawa?
Czy jakieś popirdułki kibicujące odchodzącym- z obojętnie jakiego powodu- piłkarzom?

odpowiedz
L - 01.06.2021 / 17:38, *.tpnet.pl

Generalnie to jest taki typowy piłkarzyk-pajacyk. Jakby poszedł do francuskiej czy hiszpańskiej to by mówił że to było zawsze jego marzenie. Najpierw mówił że daje z siebie 100% a potem widzieliśmy jego reakcję po odpadnięciu z pucharu. Nie potrzebujemy takich piłkarzy którzy mają wywalone i granie w Legii traktują jak sposób na zarabianie pieniędzy. Juranović go wciąga jedną dziurką w nosie i to jak ma gorszy dzień. Kolejny grajek bez historii...

odpowiedz
atmosferic - 01.06.2021 / 17:35, *.orange.pl

Niech odchodzi - napewno zawodnik ktorego latwo zastapic - mial slabe liczby a uwazal sie za nie wiadomo kogo i ze niewiadomo co mu sie nalezy.
W ogole co to za skrzydlowy co kiwac nie umie, dla mnie to jest jakies nieporozumienie.

odpowiedz
Live - 01.06.2021 / 17:50, *.centertel.pl

@atmosferic: Miał najlepsze liczby poza Pehartem, 1/2główku

odpowiedz
L do 1/16 główka - 01.06.2021 / 18:59, *.tpnet.pl

@Live: Po c...uj ubliżasz? Mladenovic miał lepsze od niego wiec nie masz racji. Po drugie to aż takie wrażenie robi na tobie 5 goli i 5 asyst na 31 meczów z czego większość była na śmiesznym poziomie naszej ekstraklasy? Tym bardziej że uważał się za gwiazde ligi. To już kuchy ma o 2 bramki więcej...

odpowiedz
atmosferic - 02.06.2021 / 17:20, *.orange.pl

@L do 1/16 główka: wolalbym Kuchego w Legii niz jego - bo Kuchy to byl Legionista z krwi i kosci a on ma w dupier Legie bo to polonista. Jego statystyki na skrzydlowego sa smieszna, a warto przypomniec ze to 30 liga europy.

odpowiedz
L - 02.06.2021 / 18:11, *.tpnet.pl

@atmosferic: Otóż to, zgadzam się.

odpowiedz
bep - 01.06.2021 / 17:31, *.chello.pl

Udowodnil calkowity brak ambicji, wielki gwiazdor z koziej dupy.

odpowiedz
spensa - 01.06.2021 / 17:35, *.plus.pl

@bep: brak ambicji?

odpowiedz
:) - 01.06.2021 / 17:27, *.plus.pl

Niech idzie i tak by grzał ławę więc co za różnica tu czy w Berlinie.

odpowiedz
Polonusie - 01.06.2021 / 17:24, *.chello.pl

Wypie......!

odpowiedz
Gość niedzielny - 01.06.2021 / 17:20, *.centertel.pl

BRAVO ZARZĄD ????????????TO JEST CYRK NA KÓŁKACH

odpowiedz
grzesiek - 01.06.2021 / 17:19, *.centertel.pl

Brawo Paweł za to jak cie potraktował klub zrobilbym to samo.

odpowiedz
grzesiek - 01.06.2021 / 18:11, *.centertel.pl

@bum:masz zaburzenia jakies chlopie

odpowiedz
bum - 01.06.2021 / 18:24, *.virginm.net

@grzesiek: Chyba ty! To ze mioduski to lebiega i mogl go zatrzymac to jedna sprawa. Ale ze ty na kadym kroku dopingujesz tego pi...a i wrecz stajesz murem za nim piszac " Brawo Pawel zrobil bym to samo". To ja ci mowie WY-PI.....J z nim razem stad. Proste

odpowiedz
grzesiek - 01.06.2021 / 18:44, *.centertel.pl

@bum: nie wiem czemu mam go nie bronic niby skoro w konflikcie klub-pilkarz racje mial wszolek. To ze gral w polonii ok mogl tu nie przychodzic ale skoro go zatrudbilismy to klub powinien go szanować . Bo ja jako kibic za przeszlosc w polonii dla mnie jako czlowiwk skreslony. Ale jako pilkarz to jak dla mnie oprocz luqinhasa najlepszy w Legii

odpowiedz