Jebel Ali Beach Hotel - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Legia w Dubaju

Baza Legii w Dubaju - zdjęcia!

Hagi, źródło: Legionisci.com

W środę drużyna Legii rozpocznie zgrupowanie w Dubaju. Bazą noclegową mistrzów Polski będzie hotel Jebel Ali Beach, którą już zwiedzał wysłannik naszego serwisu. Na hotelu powiewa polska flaga, a legionistów przywita specjalny banner przygotowany przez obsługę. Hotel położony jest nad morzem, do dyspozycji gości hotelowych są baseny, leżaki i szeroka plaża, choć - jak to zwykle bywa na obozach - piłkarze najczęściej będą odpoczywali po treningach w swoich pokojach.

Pogoda do treningu jest idealna, temperatura oscyluje w okolicach 25 stopni Celsjusza. Boiska oddalone od samego hotelu zaledwie o kilka kilometrów, jedno z nich będzie do wyłącznej dyspozycji Legii.

Poniżej prezentujemy zdjęcia hotelu, okolic i boisk:

fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com

fot. Hagi / Legionisci.com

Na kolejny meldunek ze zgrupowania zapraszamy wieczorem, gdy zespół dotrze do hotelu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (33)

+dodaj komentarz
wwL - 08.01.2021 / 11:27, *.toneticgroup.pl

Wakacja czas start

odpowiedz
W szoku - 07.01.2021 / 21:19, *.centertel.pl

Tam jest tak ciepło?

odpowiedz
syrenka - 07.01.2021 / 08:13, *.orange.pl

Tylko potężny sponsor z "daleka' może pomóc Legii odnosić sukcesy w Europie. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego-najlepszego w Nowym Roku! Pozdrowienia z Konina!

odpowiedz
Jfk - 07.01.2021 / 03:35, *.net.ae

Redakcjo, o której ten sparing czasu dubajskiego i gdzie konkretnie znajduje się to boisko na którym się odbędzie? Chciałbym obejrzeć ten mecz, jestem na miejscu.

odpowiedz
Hugon - 06.01.2021 / 23:27, *.vectranet.pl

W USA się nie udało może w Dubaju znajdzie się sponsor.

odpowiedz
abc - 06.01.2021 / 23:20, *.plus.pl

niesamowite, za sprzedany mecz ze Stalą i resztę wałków wakacje w Dubaju w luksusach... k$%#a nie wierzę

odpowiedz
Tylko Legia - 06.01.2021 / 22:04, *.vectranet.pl

Czytając poniższe wypociny , aż sprawdziłem czy jestem na forum Legii czy np. łacha wroznań ?
Tak bzdetnych tekstów nie widziałem od bardzo dawna.
Czy to wynik zamkniętych szkół , czy poznański lub łódzki trolling ???
Żenada.

odpowiedz
Arek - 06.01.2021 / 23:34, *.tpnet.pl

@Tylko Legia: nie zdziwi mnie, jak jedno i drugie.

odpowiedz
Adam - 07.01.2021 / 02:20, *.chello.pl

@Tylko Legia: co jest takie bzdetne i żenujące, kolego? Kwestionowanie sensu wyjazdu do Dubaju?

odpowiedz
Marcel - 07.01.2021 / 03:37, *.t-mobile.pl

@Tylko Legia: Tak się wymądrzasz, ale pisząc "łach wroznań" sam pokazujesz swój niski poziom inteligencji. Masz rację - żenada.

odpowiedz
Wojtek86 - 06.01.2021 / 21:58, *.chello.pl

Parawanów na plaży nie mają :)

odpowiedz
Darek - 06.01.2021 / 20:48, *.t-ipconnect.de

Warunki idealne.A później się okaże że pojadą do Bielska na Podbeskidzie które pobiega u siebie na bocznych boiskach bo budzet kilkunastokrotnie mniejszy i bedzie kolejna wtopa.Bo boisko zbyt grząskie albo zbyt zmrożone.Albo ktoś musiał znowu do pensji sobie dorobić.

odpowiedz
Mchr - 06.01.2021 / 20:37, *.orange.pl

Jest LTC i tam powinni trenować.

odpowiedz
Wwa - 06.01.2021 / 19:26, *.centertel.pl

Przyjeżdża Mielec wali trzy gongi i tyle Dubaju do Walki z nimi

odpowiedz
Leśny Dziadek - 06.01.2021 / 18:50, *.centertel.pl

W Dubaju beda testowani dwaj gracze z klubu 3 ligi saudyjskiej: Ahmed Bumbatorah i Szihed Masakratos, ktory ma rowniez korzenie greckie. Pierwszy to napadzior, drugi stoper. Wzmocnienia z mysla o Lidze Mistrzow. Gdyz, jak mowi Duriuszo Wspanialus w tym sezonie idziemy na calosc i tylko LM.

odpowiedz
Jaro - 06.01.2021 / 17:08, *.centertel.pl

Po powrocie jak będziesz kiepsko szło to stwierdzą że błędem był wyjazd do innego klimatu ale oczywiście po fakcie to zrozumieją... poznański Słowik OUT.

odpowiedz
Jasio - 06.01.2021 / 16:06, *.edu.pl

Hagi, gratuluje.
Zazdroszczę i pozdrawiam,

odpowiedz
Szmu(L)ki - 06.01.2021 / 15:52, *.chello.pl

Klub dostał bardzo dobrą ofertę, dlatego tam będą trenować. Nie napinajcie się gamonie.
Jakby pojechali do Turcji i tam połowa dni bym im przepadła z powodu deszczu to byście płakali, że klub nie pomyślał, mógł sprawdzić pogodę itp.

odpowiedz
1909 - 06.01.2021 / 15:50, *.media.pl

Dlaczego nie np Arlamow, Polanica Zdrój po co wybudowali LTC w przyszłym roku loczek bierze ich na księżyc. Oni tam o piłce i treningach nie będą myśleć. W ten sposób Miodulski dziękuję im za puchary. Czas Apokalipsy...

odpowiedz
majusL@legionista.com - 06.01.2021 / 15:30, *.214.250

uważam ze nie zasłużyli na wakacje w raju. dziękuje

odpowiedz
Sss - 06.01.2021 / 15:10, *.chello.pl

Napewno w hotelu JebelAli będą dużo dupek yebali...

odpowiedz
Artic - 06.01.2021 / 15:02, *.t-mobile.pl

To nagroda za mecz z Mielcem dla Jedrzejczyka i Wieteski.

odpowiedz
Sss - 06.01.2021 / 15:08, *.chello.pl

@Artic: Też tak pomyślałem..... Zresztą nie tylko w tym meczu zagrali fatalnie lecz w większości

odpowiedz
Muchito - 06.01.2021 / 15:44, *.mm.pl

@Artic: Mateusz to mój ulubieniec. On się cały czas uczy

odpowiedz
Sss - 06.01.2021 / 15:54, *.chello.pl

@Muchito: Człowiek sie podobno uczy całe życie..... Ale nie każdy kibic Legii musi na to patrzeć.....

odpowiedz
Pacz - 06.01.2021 / 18:04, *.t-mobile.pl

@Artic: Zarobili na wyjazd u bukmacherów

odpowiedz
Andreas - 06.01.2021 / 14:22, *.play-internet.pl

Reklama i promocja się liczy. Sponsor chce się pokazać w tamtym regionie to wysyła nas, bo Atletico Madryt ma ligę - ten sam sponsor.

odpowiedz
Adam - 06.01.2021 / 14:16, *.chello.pl

Nie zastanawialiście się jak to jest, że klub ma długi, a drużyna leci do Dubaju? Co jest nie tak z LTC?

odpowiedz
Wiem co mówię - 06.01.2021 / 13:55, *.chello.pl

A podobno klub w długach

odpowiedz
mi - 06.01.2021 / 13:38, *.chello.pl

Wszystko super tylko gdzie będą trenować - plaża, trawniki przed hotelem czy hole hotelowe ?

odpowiedz
jo - 06.01.2021 / 14:12, *.tpnet.pl

@mi: są plastyczni, poradzą sobie :-)))

odpowiedz
Wwl - 08.01.2021 / 11:29, *.toneticgroup.pl

@mi: na pustyni

odpowiedz
WETERAN - 06.01.2021 / 13:22, *.chello.pl

No, i fajnie. Warunki wydają się być doskonałe, więc nalezy oczekiwać doskonałej pracy, a potem - doskonałych efektów. Powodzenia!

odpowiedz