fot. Kamil / Legionisci.com
REKLAMA

Mecz Polska - Andora na stadionie Legii

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Marcowy mecz eliminacji mistrzostw świata 2022 w Katarze, w którym reprezentacja Polski zmierzy się z Andorą, zostanie rozegrany na stadionie Legii - poinformował na Twitterze sekretarz generalny PZPN Maciej Sawicki. Spotkanie zostanie rozegrane 28 marca o godz. 20:45.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
biaLy - 09.01.2021 / 06:09, *.chello.pl

Szkoda tylko że na Legii to tylko z takimi obierkami amatorami. A nie normalnymi przeciwnikami. Szkoda murawy na nich.

odpowiedz
Piotruś - 08.01.2021 / 17:00, *.play-internet.pl

Oby z kibicami !!

odpowiedz
Zdzicho - 08.01.2021 / 16:36, *.tpnet.pl

A czego nie w gdansku? A bo bez kibiców....

odpowiedz
Doktor Albanii - 08.01.2021 / 16:32, *.vectranet.pl

Ostatnio chyba laliśmy na Legii Argentynę..... ?

odpowiedz
dino - 08.01.2021 / 22:38, *.plus.pl

@Doktor Albanii:
Ostatnio właśnie Andore w czerwcu 2012 w sparingu przed euro

odpowiedz
Xperia - 08.01.2021 / 14:10, *.centertel.pl

Czemu ci wszyscy obrońcy murawy siedzą teraz cicho?!

odpowiedz
Adam - 08.01.2021 / 18:26, *.chello.pl

@Xperia : bo to jeden mecz, a nie cały sezon? Naprawdę, nie ciężko to wydedukować ;)

odpowiedz
Kamień - 08.01.2021 / 13:47, *.chello.pl

To było wiadomo co najmniej od miesiąca...

odpowiedz
Pantera - 08.01.2021 / 13:36, *.ostnet.pl

Ciekawe czy z kibicami

odpowiedz
Luk - 08.01.2021 / 13:26, *.centertel.pl

Oby z kibicami i klimat jak za dawnych czasów

odpowiedz
H - 08.01.2021 / 12:41, *.plus.pl

Ekonomia ????

odpowiedz
Jasio - 08.01.2021 / 12:31, *.telkab.pl

Repra na Legii jak za dawnych nie dobrych czasów.

odpowiedz
majusL@legionista.com - 08.01.2021 / 12:28, *.174.42

W moje urodziny .... ????????????

odpowiedz
xman - 08.01.2021 / 11:50, *.play-internet.pl

Repra na Legii jak za dawnych dobry czasów :D

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 08.01.2021 / 13:31, *.chello.pl

@xman: tak Ci się podobało siedzieć koło Januszy z wuwuzelami?
Mi po paru razach się znudziło...

odpowiedz
Artur - 08.01.2021 / 23:30, *.t-mobile.pl

@Czwarty Pasek Na Dresie: to młody kibic jesteś ja pamiętam z Angolami , awantury z triadą i nie było wuwuzeli .

odpowiedz