fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Dwa sparingi Legii w TVP Sport

Woytek

TVP Sport przeprowadzi transmisję z dwóch sparingów Legii podczas zgrupowania w Dubaju. 18 stycznia o godzinie 14 "Wojskowi" zmierzą się z Dynamem Kijów, a trzy dni później o tej samej porze z FK Krasnodarem.

Wcześniej zespół Czesława Michniewicza rozegra dwa sparingi z drużynami z miejscowych lig. Pierwszy odbędzie się w sobotę o godzinie 14 z Liwa FC. Z tego meczu nie będzie prowadzona żadna transmisja. Drugi zaplanowano na piątek, 15 stycznia o godzinie 14 - rywalem będzie FC Emirates Club.

Na naszej stronie z każdego meczu będziecie mogli śledzić tekstową RELACJĘ LIVE!

9.01. 14:00 sparing: Legia - Liwa FC
15.01. 14:00 sparing: FC Emirates - Legia
18.01. 14:00 sparing: Legia - Dynamo Kijów
21.01. 14:00 sparing: Legia - FK Krasnodar


  PRZYGOTOWANIA DZIEŃ PO DNIU  
TRENINGI SPARINGI FOTO VIDEO

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
Faktycznie poziomem jesteśmy bliżej Dubaju niż Europy . - 10.01.2021 / 21:32, *.com.pl

Lecha TVP pokazywała w Lidze Europy . Legię pokazuje w Dubaju no zawsze to coś . Bez poważnych wzmocnień to tą naszą Legię przez najbliższych 20 lat będziemy oglądać w Dubaju zamiast w Europejskich Pucharach . Wystarczy przeanalizować sobie obecną kadrę Legii Piłkarza po Piłkarzu to wyjdzie na to , że siła Legii ...hmmm nie urywa .

odpowiedz
Marko Gaccio - 10.01.2021 / 09:20, *.amazonaws.com

Fajnie jakby mecz został skomentowany przez najlepszego komentatora młodego pokolenia czyli Adama Kotleszke

odpowiedz
LewLegia - 09.01.2021 / 09:51, *.net.pl

Czy trzeba jechać do Dubaju żeby grać sparingi z takimi zespołami ? ŻENUA

odpowiedz
Norbi - 14.01.2021 / 18:41, *.vectranet.pl

Dynamo Kijów i Krasnodar to tacy sobie sparingpartnerzy, hmmm to z kim chciabyś sparować skoro najsilniejsze ligi grają? Jak dla mnie dobrzy rywale, uczestnik LM i LE

odpowiedz
:) - 09.01.2021 / 08:08, *.chello.pl

Ocz będą boleć, oglądacie na własną odpowiedzialność

odpowiedz
heheszki - 09.01.2021 / 06:07, *.chello.pl

No! Prawie jak Liga Mistrzów... :)

odpowiedz
Wukashi - 09.01.2021 / 00:32, *.orange.pl

No oby tak dalej. Milo sie oglada w TVP polskie druzyny.

odpowiedz
SEBO(L) - 10.01.2021 / 14:43, *.chello.pl

@Wukashi: Leszek nie jest polski a wielkopolski...

odpowiedz
Fan Williama - 08.01.2021 / 21:06, *.t-mobile.pl

TVP ma dobrego dyrektora który zna się na swojej robocie

odpowiedz
xaxa1212 - 08.01.2021 / 23:11, *.stooldeer.us

@Fan Williama: ktorego dziadek tworzył Wisłe. Pamietaj xd

odpowiedz
Kajtek - 09.01.2021 / 09:32, *.chello.pl

@xaxa1212: ale kibica Legii :)

odpowiedz
Tagi - 08.01.2021 / 20:58, *.vectranet.pl

W końcu na coś muszą wydać 2mld zł.

odpowiedz
... L... - 08.01.2021 / 22:44, *.play-internet.pl

@1312: święte słowa

odpowiedz
L - 09.01.2021 / 08:56, *.intelly.pl

@Alan: główka Ciebie nie boli?

odpowiedz
Kolko - 08.01.2021 / 19:43, *.t-mobile.pl

Super sprawa

odpowiedz