Arkadiusz Żakieta - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Żakieta: Nadal musimy walczyć o pozycję lidera

Hugollek

- Mecz był ciężki. Metro ma swoje problemy, ale to spotkanie derbowe. Przerwa świąteczna nie wpłynęła dobrze na jakość gry z obu strony, ale nadal musimy nadal walczyć o pozycję lidera. Obie drużyny popełniły dużo błędów, które wcześniej się nie zdarzały. Musimy znów złapać rytm meczowy. Ostatnie trzy mecze kończyły się wynikami 3-2, choć każdy z nich był inny - powiedział Arkadiusz Żakieta po zwycięstwie z Metrem.

- W czwartym secie próbowaliśmy ryzykować na zagrywce, a to się nie opłaciło, stąd wzięła się długa końcówka z długimi wymianami. Fajnie, że taka końcówka była, mimo że ją przegraliśmy. W tie-breaku osiągnęliśmy dużą przewagę, więc chyba spotkanie jednak było pod naszą kontrolą.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.