Bartosz Stępień - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Bartosz Stępień: Podnieśliśmy się piąty raz

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Wiedzieliśmy, że każde kolejne spotkanie będzie trudne. Jesteśmy liderem i każdy chce z nami wygrać i podbudować swoją pozycję w tabeli. Cieszę się, że udało nam się wygrać z Metrem, ponieważ nie był on łatwy. Wydawało się, że będziemy mieli cały mecz pod kontrolą, ale w pewnym momencie zabrakło nam skuteczności w ataku i przyjęciu. Na szczęście piąty raz w tym sezonie pokazaliśmy, że potrafimy się podnieść w trudnej sytuacji i wygrać 3-2 - powiedział Bartosz Stępień po derbowym spotkaniu z Metrem Warszawa.

- Gra przeciwko swojemu byłemu zespołowi to ciekawe przeżycie. Lubię grać z Metrem, bo to coś więcej niż tylko sportowe pojedynki. Inaczej gra się z ludźmi, których się zna i spotyka na co dzień. To dodatkowo motywujące, bo chce się pokazać z jak najlepszej strony znajomym.

- Mamy komplet zwycięstw. Jeszce nie myślę o play-offach. Trzeba skupić się na każdym kolejnym spotkaniu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.