Czesław Michniewicz - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
Karlito - 15.01.2021 / 12:42, *.com.pl

Usprawiedliwienie dla trenera - był bramkarzem to raz, a dwa, że on nie musi umieć w praktyce, musi nauczyć, jak to zrobić. Czerczesow też był bramkarzem, a nauczył piłkarzy całkiem dużo.
Brak usprawiedliwienia z kolei jest dla piłkarzy. To było żenujące. Ja rozumiem, że może tej "sztuczki" nie wykorzystać w meczu, ale każdy chłopak, który coś tam gra/grał (mówię o podwórku, nie klubie) , to zrobi takie rzeczy bez większego problemu. Poza tym, tu chodzi o czucie piłki, o nie rozstawanie się z nią. Każdy chłopak na podwórku żonglował, próbował jakichś sztuczek, a Ci dwaj wyglądają, jakby pierwszy raz w życiu odbijali piłkę głową, czy barkiem! No żenujące to było.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 15.01.2021 / 10:03, *.orange.pl

Słaba ta technika - niestety nie tylko u trenera, którego słusznie wyśmiewacie.

Przypomniał mi się sędzia Antoni Fijarczyk (Fujarczyk w CM-ie, bo sędziował jak fujara, a ktoś miał poczucie humoru - potem oczywiście się okazało, że sprzedawał mecze). No i tenże Fijarczyk zamiast wejść normalnie na murawę z piłką w rękach wbiegł na nią kampkując. Klej w nodze taki, że piłka na metr do góry, trzy kampki i ziemia. I tak ze 3-4 razy, aż dobiegł do środkowej linii. Cezary Olbrycht skomentował wtedy, że dobrze że został sędzią zamiast piłkarzem. Z czasem wyszło, że wcale nie dobrze, że został sędzią. Na pewno znają się z Michniewiczem, tyle wspólnych tematów, takich jak np. kampkowanie czy ustawianie spotkań. Może nawet razem trenowali?

odpowiedz
p10 - 15.01.2021 / 03:19, *.centertel.pl

Sztuczki jak na zawodowych piłkarzy tragedia Jeden z piłkarzy to na 100% Juranović, a drugi chyba Karbownik. Chociaż Karbownika nie jestem pewny, bo może być jakiś inny młody.

odpowiedz
Ultra - 14.01.2021 / 21:51, *.chello.pl

Tragedia te sztuczki. Opanowanie piłki na poziomie dzieci z podwórka

odpowiedz
rroy - 14.01.2021 / 15:47, *.mm.pl

Ale dramat co zobaczyłem no ale 3 bramkarz Amici nie musi się znać ;)

odpowiedz
tekken (L) - 14.01.2021 / 10:45, *.230.92

Czesia do ataku:)

odpowiedz
LewLegia - 14.01.2021 / 10:35, *.net.pl

sztuczki trenera - dobre - on ich takich sztuczek nauczy, że jeszcze nie raz się zdziwimy.

odpowiedz
Pan - 14.01.2021 / 09:21, *.centertel.pl

Technika jak u 5 latka ma podwórku . I to są piłkarze

odpowiedz
Tak samo... - 14.01.2021 / 02:05, *.amazonaws.com

Jak gruby gangster ,co dopiero wstał od vòdki...

odpowiedz
spasiony - 13.01.2021 / 20:12, *.02.net

Wiedzialem, ze jest zle, ale zeby az tak? A Czeslaw rzeczywiscie najbardziej plastyczny, brawo!

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 13.01.2021 / 17:32, *.t-mobile.pl

zawodowi piłkarze ale technika z podwórka z kim I z czym ale kontrakt ma być duży I sobą nie reprezentować nic pisał bym ale zostawię to bez komentarza

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 13.01.2021 / 17:10, *.chello.pl

Zawodowy piłkarz ekstraklasy - popis żonglerki...pokazuje jakich mamy wirtuozów: od**bać trening i wracać do neta czym prędzej. Wyrobniki.

odpowiedz
1916 - 13.01.2021 / 16:54, *.orange.pl

Ale wstyd.
Kim są ci "piłkarze"?

odpowiedz
1909 - 13.01.2021 / 15:39, *.media.pl

Z tymi sztuczkami to Ty do cyrku się nadajesz a nie na trenera piłkarzy Legii Warszawa.... Chyba że chcesz tu cyrk zrobić z prezesem... Michniewicz plastyczny jesteś buhahaha

odpowiedz
Ja1916 - 13.01.2021 / 14:30, *.vectranet.pl

Technika boska, dla przeciwnika istny koszmar...

odpowiedz
Pawe(L) - 13.01.2021 / 13:00, *.plus.pl

Najgrubszy z naj(L)epszą techniką . Ja pier...le .

odpowiedz
FF - 13.01.2021 / 12:42, *.centertel.pl

Żal na nich patrzeć.

https://m.youtube.com/watch?v=oHwNqEW1EcQ

odpowiedz
FF - 13.01.2021 / 12:28, *.centertel.pl

Ale chvjowi.
Maradona robił to od niechcenia z zamkniętymi oczami, bez wysiłku, piłka się go słuchała jakby była częścią jego.

odpowiedz
Brat - 13.01.2021 / 11:36, *.chello.pl

Trochę to niepokojące, że najlepszą technikę ma... trener.

odpowiedz
eLo - 13.01.2021 / 12:54, *.chello.pl

@Brat: i to gruby trener

odpowiedz