Sevens Stadium - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Dynamo - Legia

Woytek

O godzinie 14 na obiekcie Sevens Stadium, oddalonym o 60 km od hotelu Jebel Ali Beach, w którym mieszkają piłkarze Legii, odbędzie się sparing z Dynamem Kijów. Szczegółowe bieżące informacje na temat przeciwnika znajdziecie tutaj. Dokładnie rok temu "Wojskowi" zremisowali z Dynamem 1-1.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! z Dubaju.

Kursy na mecz z Fortunie
Kurs na wygraną Legii wynosi 3,15, a na zwycięstwo Ukraińców 1,95. Legioniści jeszcze nigdy nie przegrali z Dynamem w sparingu, a grali już 4 razy. Ponadto drużyna Czesława Michniewicza jest w innym momencie przygotowań, co powinno dawać większe szanse na osiągnięcie korzystnego rezultatu. W Fortunie można obstawiać ile bramek lub wytypować dokładny wynik tego starcia.
Oficjalny sponsor Legii Warszawa przygotował specjalną ofertę dla nowych graczy: Pierwszy zakład do 200 PLN bez ryzyka, bonus od pierwszego depozytu aż 2000 PLN + 20 PLN bonusu a rejestrację. Szczegóły oferty

TRANSMISJA TV
Transmisję z meczu przeprowadzi stacja TVP Sport. Spotkanie dostępne będzie także w internecie na sport.tvp.pl oraz na kanałach YouTube TVP Sport i Dynama Kijów.




Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
filand - 18.01.2021 / 16:00, *.t-mobile.pl

Pekhart dziękuję ⚽️⚽️
Gwilla??? Temu panu już dziękujemy...

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 18.01.2021 / 15:19, *.btcentralplus.com

No Szpakowski, No Party !!!!!

odpowiedz
1909 - 18.01.2021 / 15:18, *.media.pl

Jest jedzą 48min pierwsze wyjście z pika strata i Fall.

odpowiedz
1909 - 18.01.2021 / 15:10, *.media.pl

Po pierwszej połowie najlepszy na boisku prawy obrońca Paweł Wszolek reszta została na plaży dobrze wygląda obrona bez Jedzy Wieteska kiks za kiksem

odpowiedz
ben - 18.01.2021 / 15:07, *.inetia.pl

Tomas i długo ,długo nikt. Gwilia to może tam zostać zawsze bliżej do domu.

odpowiedz
Autor - 18.01.2021 / 15:03, *.virginm.net

Gvilia... Pusta bramka, zero presji bo meczno nic, 5m do bramki albo mniej. A ten koślawy typ strzela obok z zajebistej pozycji !! Nie mam pytań. Presja go nie zjada on jest po prostu cienkim piłkarzem ! Hańba że on gra u nas!

odpowiedz
filand - 18.01.2021 / 13:59, *.t-mobile.pl

Ustawienienie Legia 1-4-3-3 vs Dynamo 1-4-2-3-1
Średnia wieku I jedenastki Legia 28,7
Średnia wieku I jedenastki Dynamo 26,6

Powodzenia Legia...

odpowiedz
WL - 18.01.2021 / 13:58, *.tpnet.pl

@ Janek: Jest informacja gdzie obejrzec - Live: Dynamo - LEGIA >

odpowiedz
Janek - 18.01.2021 / 13:52, *.plus.pl

Można gdzieś obejrzeć mecz?

odpowiedz
SF - 18.01.2021 / 13:38, *.tpnet.pl

Konkretne sparingi a potem liga !!!

odpowiedz
1909 - 18.01.2021 / 13:04, *.media.pl

Rozumiem że to pożegnalny mecz Michniewicza. CZESIO OJCZYZNA CIE POTRZEBUJE jesteś jedynym kandydatem za Brzęczka Michniewicz Dzięki za wszystko Grubasie...

odpowiedz
M@c - 18.01.2021 / 12:48, *.chello.pl

Żółta kartka dla Jędrzejczyka gwarantowana

odpowiedz
1909 - 18.01.2021 / 12:42, *.media.pl

K.... Mac Legia grac!

odpowiedz
nieznany - 18.01.2021 / 12:04, *.centertel.pl

w końcu towarzyski z kimś lepszym. przynajmniej nie będzie tak ogromnego wstydu po przegranej.

odpowiedz
lob - 18.01.2021 / 11:43, *.chello.pl

Czy kapitan już obstawił kurs u buka ???

odpowiedz
Wiadomo - 18.01.2021 / 14:11, *.vbox.pl

@lob: Tylko jest mały problem ,bo ci z Dynama tez obstawili..

odpowiedz