Legia - AZS UW Wilanów. O piłkę walczy Grzegorz Och - fot. Woytek / Legionisci.com

Futsal

PP: Legia Warszawa 3-3, k. 3-5 AZS UW Wilanów

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W meczu 1/32 finału futsalowego Pucharu Polski Legia Warszawa przegrała z ekstraklasową drużyną AZS UW Wilanów. Do wyłonienia zwycięzcy konieczna była dopiero seria rzutów karnych, którą lepiej wykonywali goście. Spotkanie od samego początku było bardzo zacięte i wyrównane. Legioniści objęli prowadzenie w 18. minucie po bramce Mateusza Olczaka. Po przerwie mocniej zaatakowali rywale i w 25. minucie doprowadzili do wyrównania za sprawą Norberta Dregiera. Ten sam zawodnik zdobył drugą bramkę dla zespołu gości.

Fotoreportaż z meczu - 52 zdjęcia Woytka

Cała druga połowa przebiegała pod dyktando AZS-u, ale znakomicie w bramce spisywał się Tomasz Warszawski. W samej końcówce po wycofaniu bramkarza "Wojskowym" udało się doprowadzić do wyrównania po strzale Mariusza Milewskiego na 39 sekund przed końcową syreną. W drugiej części dogrywki legioniści mieli sporo szczęścia - zmierzającą do bramki piłkę w ostatniej chwili wybił Michał Szymczak. Chwilę później gospodarze doprowadzili do remisu 3-3. Konieczne były rzuty karne. Niestety, Grzegorz Och pomylił się przy swoim strzale i to AZS UW Wilanów może cieszyć się z awansu do kolejnej rundy.

PP: Legia Warszawa 3-3, k. 3-5 (1-0, 1-2, d. 1-1) AZS UW Wilanów
1-0 17:30 Mateusz Olczak
1-1 24:05 Norbert Dregier
1-2 32:52 Norbert Dregier
2-2 39:21 Mariusz Milewski
2-3 44:02 Igor Sobalczyk
3-3 46:32 Krzysztof Jarosz