Legia - MOS Wola - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Siatkówka

Legia Warszawa 3-1 MOS Wola Warszawa

Hugollek, źródło: Legionisci.com

W meczu 15. kolejki II ligi siatkówki Legia Warszawa wygrała 3-1 z MOS-em Wola Warszawa. Jest to piętnasta wygrana "Wojskowych" w piętnastym meczu tego sezonu. Do końca fazy zasadniczej legionistom pozostały trzy spotkania.

Kolejny mecz podopieczni Mateusza Mielnika rozegrają za tydzień w Międzyrzecu Podlaskim.

II liga: Legia Warszawa 3-1 MOS Wola Warszawa
Sety: 25-20, 30-32, 25-17, 25-16

Fotoreportaż z meczu - 32 zdjęcia Hugollka

PRZYPOMINAMY O ZBIÓRCE!
Trwa zbiórka na artroskopię kolana Daniela Rosy, wieloletniego zawodnika siatkarskiej Legii. W kilka dni udało się zebrać blisko połowę potrzebnej kwoty. Wszelkie szczegóły o trudnej sytuacji legionisty znajdziecie tutaj.

Zbiórka na artroskopię

- Bardzo się ucieszyłem, jak dowiedziałem się, że będzie zbiórka dla Daniela Rosy. On jest tutaj od początku. Próbował walczyć i zaciskał zęby żeby trenować i pomóc zespołowi. Chociażby za to należy mu się pomoc, a widzę, że idzie to w bardzo dobrym kierunku. Brawo dla prezesów, że taki pomysł powstał. Mam nadzieję, że te pieniądze pomogą mu, operacja będzie jak najszybciej i wróci do grania. Daniel ma legijne serducho, widać to po jego zachowaniu i emocjach jakie przeżywa. Mimo że nie może trenować to cały czas jest z zespołem - powiedział trener Mateusz Mielnik.

fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com

Centrum informacji o siatkarskiej Legii -> legionisci.com/siatka

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
1909 - 24.01.2021 / 07:03, *.media.pl

DRUŻYNO JEDZIEMY Z NIMI :)

odpowiedz
Legia ponad każdym... - 23.01.2021 / 23:58, *.37.48

Wszyscy!choć!ile możecie,każda kwota pomoże!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.