Walerian Gwilia - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Legia w Dubaju

Skuteczna ofensywa

Hagi, źródło: Legionisci.com

W środowe popołudnie na boisku stawiła się formacja ofensywna. Zawodnicy pracowali nad taktyką, czyli różnymi rozwiązaniami ataków. Legioniści mają grać dokładniej, szybciej i przede wszystkim skuteczniej, więc każda z akcji kończyła się uderzeniem na bramkę strzeżoną przez jednego z bramkarzy. W treningu wziął udział Joel Valencia, który w ostatnich dniach ćwiczył indywidualnie z powodu przeciążenia.

Fotoreportaż z treningu - 40 zdjęć Hagiego

Na koniec odbyła się kilkunastominutowa gierka na połowie boiska. W czwartek rano zespół przeprowadzi ostatni trening na zgrupowaniu w Dubaju, a po południu rozegra mecz sparingowy z FK Krasnodar. Szczegółowe informacje o rywalu znajdziecie tutaj.

W piątek rano ekipa wyruszy w drogę powrotną do Warszawy. Przez ostatni tydzień przed startem rozgrywek legioniści będą trenowali w Legia Training Center.


fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
MARKUS od 51 LAT Legia - 20.01.2021 / 20:59, *.t-mobile.pl

Z jednym napastnikiem to skuteczna ofensywa , bo my nie mamy wartościowego zamiennika dla Pekharda I koniec tematu

odpowiedz
Wawa - 20.01.2021 / 20:36, *.124.248

Skuteczna ofesywa jeden napastnik Pektar reszta to statyści, wrazie kontuz Pektara jesteśmy w czarnej
D..............................e.

odpowiedz
123 - 20.01.2021 / 18:52, *.247.168

Szkoda, ze w przypadku tego co sie dzieje w Legii nie zadziala kombinacja Ctrl+ALT+Del :)

odpowiedz
1909 - 20.01.2021 / 18:46, *.media.pl

Valencja do odstrzału, Kante do odstrzału, Lopez do odstrzału, GWILIA do odstrzału, Rocha do odstrzału, Kucharski do Odstrzału, Michniewicz do odstrzału, Park do odstrzału, Jędrzejczyk do Odstrzału cdn...

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 20.01.2021 / 20:50, *.t-mobile.pl

@1909: DOKŁADNIE same sedno to sami pozoranci

odpowiedz
777 - 20.01.2021 / 22:00, *.chello.pl

@1909: Wystarczy jeden Mioduski do odstrzału

odpowiedz
Balde - 21.01.2021 / 09:26, *.178.78

@1909:
Jak już kupisz klub, będziesz mógł sobie odstrzeliwać pracowników do woli. Teraz możesz przejrzeć swoje życie i odciąć wszystkie złe i niszczące Cię rzeczy i ludzi, może wtedy w Twoich komentarzach przestanie płynąć tyle żółci. Uśmiechu.

odpowiedz