Michał Karbownik - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Karbownik: To był niezapomniany czas, dziękuję!

Woytek

- Przyjeżdżając do Warszawy jako dzieciak, nie wiedziałem, jak potoczą się moje losy. Czułem wielką niewiadomą. Zastanawiałem się, czy to wyzwanie będzie warte tylu poświęceń. Dziś mogę śmiało powiedzieć, że był to niezapomniany czas, pełen wielu lekcji i radosnych i czasem tych gorzkich. Poznałem tutaj fenomenalne osoby, przyjaciół na całe życie! Spełniłem swoje marzenia! - tymi słowami Michał Karbownik pożegnał się na Instagramie z legijną społecznością.

- Poznawałem siebie każdego dnia, radząc sobie z trudnościami i ciesząc się sukcesami! Dziękuje bardzo każdemu, z kim mogłem przejść tę drogę. Jestem bardzo wdzięczny wszystkim, którzy pomogli mi stać się tym Michałem Karbownikiem, którym jestem. LEGIA WARSZAWA to Wielki klub z najlepszymi Kibicami! Mogę tylko być dumny z każdego jednego razu, kiedy założyłem koszulkę z eLką na piersi! Nigdy tej przygody nie zapomnę! Dziękuję za wszystko Legio! Do zobaczenia! - dodał.



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
Kuba - 21.01.2021 / 17:21, *.t-mobile.pl

Michał, wszystko dopiero przed Tobą, to dopiero początek. Powodzenia u Mew.

odpowiedz
tekken (L) - 21.01.2021 / 12:20, *.230.92

Chłopie masz talent. uważaj na kontuzje, a będzie dobrze.

odpowiedz
Do zobaczenia Michał - 21.01.2021 / 12:06, *.centertel.pl

Wrócisz szybciej niż się wydaje :)

odpowiedz
oLaf - 21.01.2021 / 11:26, *.vectranet.pl

dziękujemy! Dobry piłkarz, super zaangażowany - wzór dla starych leni jak należy walczyć o piłkę!!!

odpowiedz
Marce(L) - 21.01.2021 / 10:59, *.lsas.aero

Dziękujemy Michał za zaangażowanie i wielkie serducho , podziwiałem Twoją nieustępliwości w odbiorze piłki .... Brawo tak trzymaj, a koszulka z orzełkiem na piersi na długo będzie dla Ciebie zarezerwowana . Powodzenia chłopaku i i pamiętaj o Legii tak jak wielu z Nas będzie pamiętało o Tobie....

odpowiedz
syrenka - 21.01.2021 / 10:32, *.orange.pl

Powodzenia Michale! Niech się Tobie wiedzie! Dużo zdrówka i zawsze pamiętaj o Warszawie i Legii!! Pozdrowienia z Konina!

odpowiedz
Kibolek - 21.01.2021 / 08:34, *.telefonica.de

Powodzenia MICHAŁ jesteśmy z Tobą pokaż na co Cię stać. Mioduski LICHWIARZU WONT Z LEGII

odpowiedz
Ja1916 - 21.01.2021 / 09:03, *.vectranet.pl

@Kibolek : WONT? :D

odpowiedz
1909 - 21.01.2021 / 03:20, *.media.pl

Mam cichą nadzieję że zrobisz karierę jak Robert Lewandowski narazie jesteś wizytówką LEGII WARSZAWA ale nie długo myślę że całej polskiej i światowej piłki Powodzenia LEGIONISTO pamiętaj gdzie Twój dom.

odpowiedz
Rafał Prg. Płn. - 21.01.2021 / 00:52, *.t-mobile.pl

Michał, dzięki za wszystko i powodzenia na nowym etapie kariery. Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze do nas wrócisz, więc do zobaczenia. Trzymaj się chłopaku! :-) Pozdro :-)

odpowiedz
Rambo - 21.01.2021 / 00:07, *.centertel.pl

Dzięki Karbo za wszystko. Powodzenia! (L)

odpowiedz
AAA - 20.01.2021 / 23:57, *.chello.pl

Pozdro i powodzenia Dzieciaku.

odpowiedz
olew - 20.01.2021 / 23:37, *.vectranet.pl

dzięki młody ! , świetny byłeś grajku, na Ciebie ostatnio się chodziło ! zrób kasę, wygraj LM i wracaj do nas; dawno nie było u nas takiego grajka...

odpowiedz
Ryj - 20.01.2021 / 23:22, *.47.184

Dzięki, paa

odpowiedz