Igor Lewczuk - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Legia w Dubaju

Lewczuk: Wszystko zweryfikują mecze

Hagi, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- W teorii można dużo mówić, że poprawiło się jedno lub drugie, a potem przychodzi mecz i dopiero wtedy można wyciągnąć wnioski. Mam nadzieję, że tę poprawę będzie widać po pierwszych spotkaniach. Daleki jestem od tego, by przed głównym sprawdzianem, czyli meczami, mówić o co się poprawiło, bo później bywa różnie. Wierzę, że będziemy lepsi - mówi Igor Lewczuk.

- Pogodę do treningów i gier mieliśmy bardzo dobrą, nie można na nic narzekać. A taktyka? Nie można mówić, że mieliśmy rzeczy, o których wcześniej nie mieliśmy pojęcia. Każdy trener ma natomiast swoją organizację gry, swoje założenia, które drużyna musi stosować. Chodziło więc o doskonalenie przesuwania, pozycji gdy to przeciwnik ma piłkę. Te elementy były praktycznie cały czas przypominane.

- Słyszałem, że mrozy w Polsce mijają, ale myślę, że nawet jakby były, to w przeszłości grało się w takich warunkach, więc nie byłoby to jakimś wielkim problemem czy wymówką.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.