Igor Lewczuk - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Legia w Dubaju

Lewczuk: Wszystko zweryfikują mecze

Hagi, źródło: Legionisci.com

- W teorii można dużo mówić, że poprawiło się jedno lub drugie, a potem przychodzi mecz i dopiero wtedy można wyciągnąć wnioski. Mam nadzieję, że tę poprawę będzie widać po pierwszych spotkaniach. Daleki jestem od tego, by przed głównym sprawdzianem, czyli meczami, mówić o co się poprawiło, bo później bywa różnie. Wierzę, że będziemy lepsi - mówi Igor Lewczuk.

- Pogodę do treningów i gier mieliśmy bardzo dobrą, nie można na nic narzekać. A taktyka? Nie można mówić, że mieliśmy rzeczy, o których wcześniej nie mieliśmy pojęcia. Każdy trener ma natomiast swoją organizację gry, swoje założenia, które drużyna musi stosować. Chodziło więc o doskonalenie przesuwania, pozycji gdy to przeciwnik ma piłkę. Te elementy były praktycznie cały czas przypominane.

- Słyszałem, że mrozy w Polsce mijają, ale myślę, że nawet jakby były, to w przeszłości grało się w takich warunkach, więc nie byłoby to jakimś wielkim problemem czy wymówką.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
GL - 21.01.2021 / 14:04, *.tpnet.pl

Zobaczymy jaka to bedzie weryfikacja !!

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 21.01.2021 / 12:51, *.t-mobile.pl

Mecz że Stala pokazał jaką mamy kadrę Każdą formacją potrzebuje wzmocnień na już, a nas nie nie stać, kadra wiekowa a młodzież w lesie Panowie decydenci pomylili okienko transferowe z tarasem , Z kim I z czym do Europy, Najpierw należy ograć ta mizerna ligę I też problem będzie, INWESTOR na wczoraj albo sprzedaż klubu w godne ręce bo na razie WIELKI WSTYD co się robi z naszym klubem , Innym klubom nie odmawiają zawodnicy , a ja pamiętam takie czasy że LEGII nie odmawiano , a teraz jest odwrotnie , Nasza Legia straciła I sportowo i marketingowo PORA z tym skończyć POZDRAWIAM

odpowiedz
1909 - 21.01.2021 / 10:48, *.plus.pl

Panie Lewczuk Mecz że Stalą zweryfikował wszystko trzeba piłkarzy wymienić a nie przypominać!!!!

odpowiedz
Dor - 21.01.2021 / 23:07, *.mm.pl

@1909 : Lewczuk nie grał w tym meczu więc komentarz nie na miejscu.

odpowiedz
Felek - 21.01.2021 / 09:20, *.netfala.pl

Jeśli nie będzie grał Jędrzejczyk i Wieteska to może doczołgamy się do mistrzostwa.

odpowiedz
Prazanin - 21.01.2021 / 10:30, *.play-internet.pl

@Felek: jak na razie to w sparingu z Dynamem to Lewczuk byl najsłabszym ogniwem w obronie...Wietes i Jędza bardzo poprawnie....od razu zaznaczam ze nie jestem fanem talentu Wieteski :)...a i Jedza przeskrobal ostatnio troszkę :)...pozdro

odpowiedz
L - 21.01.2021 / 11:22, *.tpnet.pl

@Prazanin: Generalnie uważam, że wszyscy trzej wymienieni nie prezentują wystarczającego poziomu na Legię.

odpowiedz
1909 - 21.01.2021 / 12:19, *.plus.pl

@Prazanin: to chyba inny mecz oglądaliśmy Jedzą z Dynamem zagrał rewelacyjnie 1 połowę (bo nie grał) żadnego fallu żadnej straty i na zero z tyłu. a w drugiej co chwila faul lub strata

odpowiedz
Prazanin - 21.01.2021 / 12:23, *.play-internet.pl

@1909: Nie ma sie o co spierac i licytowac na straty naszych obrońców jak np.Lewczuka w 20 minucie w polu karnym...generalnie ja nikogo nie bronie.....nasz środek obrony jest marny kto by nie grał....

odpowiedz