Hotel Jebel Ali fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Legia w Dubaju

Ostatni trening i testowa ewakuacja

Hagi, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W czwartkowe przedpołudnie legioniści przeprowadzili ostatni trening na zgrupowaniu w Dubaju. Przed nimi jeszcze tylko sparingowy mecz z rosyjską drużyną FK Krasnodar, który rozpocznie się o godzinie 14 czasu polskiego. Między treningiem a sparingiem legioniści musieli... ewakuować się z hotelu. W Jebel Ali Beach Hotel zawyły syreny alarmowe przyjechały służby medyczne, straż pożarna oraz policja, a wszyscy goście wyszli budynku.Fotoreportaż z treningu i ewakuacji hotelu - 24 zdjęcia Hagiego

Okazało się, że to tylko standardowe ćwiczenia miejscowych służb i po kilkunastu minutach wszyscy wrócili do swoich pokojów. - To normalna procedura hotelowa, zespół został poinformowany dwa dni temu - wyjaśniła Izabela Kruk, rzecznik prasowa Legii.

Wcześniej na boisku zawodnicy szlifowali założenia na dzisiejszy mecz. Sztab nie będzie mógł skorzystać z kilku kontuzjowanych zawodników. Ze składu wypadł Mateusz Wieteska, a w związku z tym, że w starciu z Podbeskidziem wykluczony jest występ Artura Jędrzejczyka z powodu żółtych kartek, obok Igora Lewczuka w obronie powinien zagrać dziś Ariel Mosór.

Już teraz zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! z meczu Legia - Krasnodar prosto z Dubaju.

Fotoreportaż z treningu i ewakuacji hotelu - 24 zdjęcia Hagiego

fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.