fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Michniewicz o nowym selekcjonerze reprezentacji Polski

Redakcja, źródło: Legionisci.com

- Znam nowego selekcjonera reprezentacji Polski, to znaczy znam go jako piłkarza Borussii Dortmund i Juventusu. Znam go jako piłkarza, jako trenera nie. Nigdy nie rywalizowaliśmy ze sobą, zespoły, które on prowadził też jakoś nie utkwiły mi w pamięci. W momencie, kiedy Bartek Drągowski był w Fiorentinie, to przez moment z nim pracował, ale jak ja zacząłem jeździć do Bartka w 2017 roku, to już trenerem był Stefano Pioli. Ja się z nim nie poznałem. Wiem, że był w Bordeaux, ale czy zetknął się z Lewczukiem, nie wiem. Nowy trener, nowe nadzieje. To nasza reprezentacja, za chwilę turniej. Prezes Boniek podjął taką a nie inną decyzję, zobaczymy, jaki będzie efekt - powiedział trener Legii, Czesław Michniewicz o nowym selekcjonerze reprezentacji Polski.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
oLaf - 23.01.2021 / 13:49, *.vectranet.pl

zazwyczaj złotousty Michniewicz tym razem jakoś tak dziwnie nie był w humorze ; )))

odpowiedz
Ziut - 21.01.2021 / 23:28, *.master.pl

Ziut.oby nie było jak z Pinto

odpowiedz
Majkel - 21.01.2021 / 21:35, *.play-internet.pl

Znam Souse jako pilkarza. W jednej z wersji Championship Managera mial dobre skille ale targany kontuzjami. Skorzystalem z okazji i dobralem mu niezlego rumuna do srodka pola. Ogralismy Legią Wisle z Drumlakiem i Surma na ich srodku pola. Nie dali mu skilli trenerskich po karierze wiec trudno oceniac.

odpowiedz
Marcin Lesiuk - 21.01.2021 / 20:30, *.plus.pl

Porażka co ten trener ma do naszej reprezentacji. Tylko znane nazwisko. Porażka i nieporozumienie

odpowiedz
Laska - 21.01.2021 / 21:21, *.mm.pl

@Marcin Lesiuk: oczywiście, że znam! Na ostatnim balecie w enklawie siedziałem kilka stolików obok.

odpowiedz
Muchito - 21.01.2021 / 20:05, *.mm.pl

Ja też znam Souse, tzn znam go jako piłkarza, miałem z nim plakat na ścianie.

odpowiedz
Elquatro - 21.01.2021 / 19:21, *.chello.pl

Może medal będzie w koncu

odpowiedz
Szymon - 21.01.2021 / 22:09, *.chello.pl

@Elquatro: taaa taki z pyrlandii prosto

odpowiedz
Wsciek(L) y - 21.01.2021 / 17:53, *.mm.pl

Znam Souse co prawda nie wydzwaniałem do niego ale znam.

odpowiedz
Michal - 21.01.2021 / 17:43, *.tmodns.net

Ja tez znam Souse. Byl pilkarzem i jest trenerem. kiedys podobno strzelil gola. Ale go nie poznalem.

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 21.01.2021 / 17:27, *.t-mobile.pl

Wypowiedź bez komentarza

odpowiedz
Arek - 21.01.2021 / 19:27, *.tpnet.pl

@MARKUS od 51 LAT Legia : a jednak skomentowałeś. Rozumiem. Staroś, Ku...wa, starość.

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 21.01.2021 / 19:46, *.t-mobile.pl

@Arek: Pesla nie oszukasz

odpowiedz
Rytm - 21.01.2021 / 16:59, *.centertel.pl

Tę wypowiedź będą cytować za 100 lat.

odpowiedz
L - 21.01.2021 / 16:26, *.tpnet.pl

Wybitna wypowiedź!

odpowiedz