Walerian Gwilia - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Legia w Dubaju

Gwilia: Zagraliśmy dobry mecz

Woytek, źródło: Legia Warszawa

- Podczas sparingów na obozie nie myślimy o wyniku. Najważniejsze jest dla nas wykonywanie rzeczy, nad którymi pracujemy na treningu, by przełożyć je odpowiednio na mecze. W spotkaniu z Krasnodarem mieliśmy sporo okazji do strzelenia bramki i myślę, że zagraliśmy dobry mecz. FK Krasnodar to bardzo dobra drużyna, która grała ostatnio w Lidze Mistrzów - mówi Walerian Gwilia.

- W naszej grze były dobre momenty i pewne momenty do poprawienia. Musimy pracować dalej i przygotowywać się do pierwszego meczu w lidze.

- Na obozie ciężko pracujemy, więc pod koniec pojawia się zmęczenie. Dlatego trenerzy podjęli decyzję żebym dziś z Bartkiem Kapustką rozegrał tylko po 45 minut.

- Na szczęście jak wrócimy do Polski nie będzie już dużych mrozów, ale to normalna sytuacja gdy zimą wraca się z obozu w ciepłym kraju. Szybko się zaadaptujemy i będziemy gotowi.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
bronek49 - 22.01.2021 / 18:18, *.chello.pl

Gwilla jestes taki słabiutki że nawet na ławce nie powinineś siedzieć

odpowiedz
Lupus - 21.01.2021 / 23:51, *.centertel.pl

Kiedyś był u Wiecha Walery Wątróbka , teraz Legia ma swojego Waleriana chyba bez wątróbki.
Tibilisi czeka!

odpowiedz
Szymon - 21.01.2021 / 20:19, *.chello.pl

Tylko jego brakowało. To baranie pochwal się w jakiej ty lidze grałeś. LM czy LE bo.mnie pamięć zawodzi. Oj sorki taka ty też w LM grałeś i to z jakimi tuzami walczyłeś prawie jak równy z równym. Jazda do Gruzji i nie wracaj parodysto

odpowiedz
Tony⚽️Montana - 21.01.2021 / 20:10, *.amazonaws.com

Gwila,Jędza,Witeska,Valencia to zwykli parodyści żyjācy na farcie,miékki Mioduski niekuma że ktoś go robi w hu.. za dużâ kase

odpowiedz
Arek - 21.01.2021 / 19:24, *.tpnet.pl

Oj chyba będą. Podobno od niedzieli znowu mają wrócić mrozy.

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 21.01.2021 / 19:00, *.t-mobile.pl

Panie Gwila KOŃCZ WASC WSTYDU OSZCZĘDŹ I nie tylko Ty Tacy piłkarze nie powinni reprezentować naszego klubu

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.