Walerian Gwilia - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Legia w Dubaju

Gwilia: Zagraliśmy dobry mecz

Woytek, źródło: Legia Warszawa - Wiadomość archiwalna

- Podczas sparingów na obozie nie myślimy o wyniku. Najważniejsze jest dla nas wykonywanie rzeczy, nad którymi pracujemy na treningu, by przełożyć je odpowiednio na mecze. W spotkaniu z Krasnodarem mieliśmy sporo okazji do strzelenia bramki i myślę, że zagraliśmy dobry mecz. FK Krasnodar to bardzo dobra drużyna, która grała ostatnio w Lidze Mistrzów - mówi Walerian Gwilia.

- W naszej grze były dobre momenty i pewne momenty do poprawienia. Musimy pracować dalej i przygotowywać się do pierwszego meczu w lidze.

- Na obozie ciężko pracujemy, więc pod koniec pojawia się zmęczenie. Dlatego trenerzy podjęli decyzję żebym dziś z Bartkiem Kapustką rozegrał tylko po 45 minut.

- Na szczęście jak wrócimy do Polski nie będzie już dużych mrozów, ale to normalna sytuacja gdy zimą wraca się z obozu w ciepłym kraju. Szybko się zaadaptujemy i będziemy gotowi.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.