Fizjoterapeuci udzielają pomocy Kacprowi Skibickiemu po zderzeniu z rywalem w meczu z Dynamem - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Urazy Skibickiego i Kante

Woytek

W ostatnim sparingu na obozie w Dubaju nie zagrał Kacper Skibicki. Młody pomocnik doznał urazu kolana w starciu z Dynamem Kijów. Na razie noga jest opuchnięta i dopiero po powrocie do Polski zawodnik przejdzie dodatkowe badania rezonansem, które pozwoli określić jak poważna jest sytuacja.

Ponadto w środę urazu podczas zajęć nabawił się Jose Kante. Gwinejczyk, który trenuje w Legia Training Center z drugą drużyną po tym jak nie wypalił jego transfer do Chin, naciągnął więzadło poboczne w kolanie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (31)

+dodaj komentarz
stiepa - 25.01.2021 / 12:51, *.hinet.net

co Wy macie do tego Kantego, dla mnie jeden z najambitniejszych pilkarzy

odpowiedz
SF - 23.01.2021 / 15:44, *.tpnet.pl

LEGIA nie dla Kante jak nie traktuje sie powaznie klubu i barw klubowych !!!

odpowiedz
bronek49 - 22.01.2021 / 18:07, *.chello.pl

to jakim cudem jeżeli Skibicki doznał kontuzji w meczu z Dynamem był rezerwowym w następnym meczu sparingowym jeżel chodzi o Kante to najwyższy czas popędzić go z klubu zrobił się leniem i leserem nie gra a ciagle ma kontuzje

odpowiedz
P - 22.01.2021 / 17:09, *.play-internet.pl

Kante WON !!!!

odpowiedz
Olomanolo - 22.01.2021 / 13:58, *.play-internet.pl

Gdy pudel przejął Legię to miałem pewne obawy co byśmy nie skończyli jak inne kluby -za długi degradacja obym się mylił pozdrawiam (L)

odpowiedz
Obcy - 22.01.2021 / 13:11, *.t-mobile.pl

Kante to na drugie powinien mieć kontuzja.

odpowiedz
OSA(L) - 22.01.2021 / 19:08, *.15.207

@Obcy: Raczej KanteZJA

odpowiedz
Soon - 22.01.2021 / 11:17, *.tpnet.pl

Wyp.....aj z Legii nie szanujący barw pajacu!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 22.01.2021 / 10:50, *.centertel.pl

Kante nie ma czego szukac w Legii. Osobiscie mu wybaczylem ,,blad,, z koszulka, ale rozumiem tych kibicow, ktorzy my tego nigdy nie wybacza. To sa sprawy honoru barw klubowych.

odpowiedz
Bródno - 23.01.2021 / 08:53, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: dobrze gadasz dziadek

odpowiedz
Grzegorz - 22.01.2021 / 10:13, *.skyware.pl

Jeżeli Kante - to tylko kontuzja.

odpowiedz
WF - 22.01.2021 / 10:00, *.play-internet.pl

Kante ha ha ! Liga zaraz rusza więc pora już zacząć symulowac. Won pajacu z Legii !

odpowiedz
Po(L)ubiony - 22.01.2021 / 08:54, *.chello.pl

Kante, to niech się położy na OIOM, bo najdrobniejszy kontakt z materią, powoduje u niego kontuzję. Nie chce słyszeć o tym pa....cie!

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 22.01.2021 / 08:51, *.t-mobile.pl

Legia się sypie miała się rozwijać a powoli się zwija , szkoda że nie da się zatrudnić więcej dyrektorów i doradców I to by było wzmocnienie , Mamy szeroką kadrę jak mówi prezes , chyba z tymi decydentami a blisko połowa składu jest do wymiany na już, Panowie może my gramy w innej lidze a wejście do pucharów dadzą nam z urzędu, bez eliminacji powodzenia

odpowiedz
kalosz - 22.01.2021 / 10:48, *.mm.pl

@MARKUS od 51 LAT Legia : moze prezesowi chodziło o szeroką kadre doradców i roznych innych sztabów a niezawodników:) skoro trener na lata...(czyt.do lata... ) :)

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 22.01.2021 / 11:29, *.t-mobile.pl

@kalosz: On sam nie wie co mówi a mało tego żyje w przekonaniu że dobrze wszystko robi i że w Legii jest okej , Po prostu już dawno się pogubił z tymi doradcami I dyrektorami Z NIMI no pewno do Europy I do pucharów nie dostanie się i z ta marna kadra , A ten 3 puchar to dawne Intertoto najsłabszy z możliwych ale z kim I z czym jak kadra z łapanki, kto nie INWESTUJE TEN SIĘ cofa a u nas tak jest

odpowiedz
ding - 22.01.2021 / 08:37, *.chello.pl

A co z tymi transferami do klubu, co zapowiadał Kucharski?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 22.01.2021 / 10:47, *.centertel.pl

@ding: Jeden wybral inny klub, drugi sie rozmyslil, a trzeci do dzisiaj nie przestal sie smiac z oferty...

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 22.01.2021 / 11:40, *.t-mobile.pl

@Leśny Dziadek: Ja pamiętam takie czasy że LEGII się nie odmawialo wręcz przeciwnie a teraz doszliśmy do tego że my nie traktujemy ich poważnie a oni nas Obecnie Leszek najlepiej płaci I nie mają problemu odjechali nam przykre to jest ale o takiej Legii nie marzyłem tak zasłużonym klub powinien co roku grać w pucharach

odpowiedz
SEBO(L) - 22.01.2021 / 12:42, *.centertel.pl

@ding: tych trzech od tapety,o których mówił dyrektor? To Ukraińcy,co mu chałupę remontują...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 22.01.2021 / 16:39, *.orange.pl

@MARKUS od 51 LAT Legia : To jest czarna rozpacz, co sie dzieje w Legii. Gdyby w każdym okienku pozyskiwano 3 (słownie trzech) dobrych graczy, to po 2 latach mielibyśmy 12 zawodników, na których można zbudować ekipę również na puchary. A przecież 5 lat temu, była jeszcze kasa. Wtedy można byłoby sprzedawać 1 zawodnika w okienku, za rozsądną kasę i jechać dalej. Jakim trzeba być laikiem, żeby nie napisać innego wyrazu, żeby tak spartolić WSZYSTKO...

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 22.01.2021 / 17:34, *.t-mobile.pl

@Leśny Dziadek: DOKŁADNIE masz rację szkoda słów zrujnowali to co było staliśmy się przecietniakiem TAK zasłużony klub nie zasługuje na to co się dzieje

odpowiedz
Mrok - 22.01.2021 / 20:36, *.chello.pl

@ding: On nie mówił ze to maja być transfery do klubu, mówił tylko że ma wypisane na tapecie trzy nazwiska.
Nazwiska są, i będą aż flamaster wyblaknie

odpowiedz
ANTYzygo - 22.01.2021 / 08:03, *.vectranet.pl

będziecie jeszcze żałować Kante, będziecie. Idioci.

odpowiedz
Dom_Rembsky - 22.01.2021 / 09:01, *.chello.pl

@ANTYzygo: na razie to żałuje że kiedykolwiek tu przyszedł, ale jak widać po tym wpisie pożytecznych idiotów nie brakuje i jak ktoś im pluje w twarz to udają że deszcze pada, można i tak

odpowiedz
ANTYzygo - 22.01.2021 / 10:58, *.com.pl

@Dom_Rembsky: jeden z niewielu, który walczył na boisku, widać było, że mu zależy. a że głupotę zrobił z koszulką to fakt; tylko moim zdaniem to było niezamierzone i wynik frustracji spowodowanej kontuzją, a wy doszukujecie się nie wiadomo czego, ech.

odpowiedz
mozambik - 22.01.2021 / 11:22, *.tpnet.pl

@ANTYzygo:
Wracaj do poznania obrońco ludzi nie szanujących naszych barw. Tu nie ma miejsca dla piłkarzyków wycierających podłogę koszulką Legii i wbij to sobie w mózg raz na zawsze

odpowiedz
ANTYzygo - 22.01.2021 / 11:29, *.com.pl

@mozambik: mógłbym być niemiły i napisać wracaj do Afryki... ktoś tutaj kiedyś fajnie napisał - ilu to z tych krzykaczy wielokrotnie szlajało się, nachlanych w pobrudzonych koszulkach z eLką na piersi, brudnych, nie rzadko śpiących na ławce po dobrym melanżu? ilu kochających i szanujących również nasze miasto rozwalało przystanki, stadion itp? to Wam nie przeszkadza? śmieszne. i nie wyzywaj mnie od poznaniaków imbecylu.

odpowiedz
Książę Nocy - 22.01.2021 / 01:03, *.inetia.pl

Hahahahahah

odpowiedz
Rambo - 21.01.2021 / 22:33, *.centertel.pl

Liga się zbliża... Kante kontuzjowany. Ale w sumie pewnie ma przykaz od odpowiednich osób, że nie ma prawa więcej założyć koszulki Legii w oficjalnym meczu. Więc lepiej niech znajdzie nowy klub, bo będzie się tak bujał kolejne pół roku.

odpowiedz
Adam - 22.01.2021 / 09:24, *.chello.pl

@Rambo: Proszę Cię, nie bądź śmieszny. Niektóre komentarze są coraz bardziej absurdalne.

odpowiedz