Dubaj nocą - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Legia zakończyła zgrupowanie w Dubaju

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Drużyna Legii Warszawa powróciła już z 16-dniowego zgrupowania w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. O godzinie 11 samolot linii Emirates wylądował na lotnisku Chopina w Warszawie. Najbliższe dwa dni piłkarze będą mieli wolne. Do treningów zespół wróci w poniedziałek i rozpocznie bezpośrednie przygotowania do ligowego meczu z Podbeskidziem, który odbędzie się w niedzielę, 31 stycznia o godzinie 17:30 w Bielsku-Białej.

W środę "Wojskowi" rozegrają ostatni kontrolny mecz tej zimy. Rywalem będzie pierwszoligowy Stomil Olsztyn, a spotkanie odbędzie się w Legia Training Center - początek o godzinie 16.

Kończymy nadawanie z Bliskiego Wschodu. Dziękujemy za śledzenie codziennych raportów z obozu. Wszystkie materiały filmowe, zdjęcia i teksty znajdziecie w jednym miejscu - wystarczy kliknąć w poniższy link.

PRZYGOTOWANIA DZIEŃ PO DNIU
TRENINGI SPARINGI FOTO VIDEO


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (39)

+dodaj komentarz
Ja - 24.01.2021 / 10:44, *.centertel.pl

Dajta spokój...

odpowiedz
Kryniek76 - 23.01.2021 / 15:35, *.plus.pl

Wolne wolne wolne. A kiedy strzelili bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego?

odpowiedz
loko - 23.01.2021 / 06:08, *.vectranet.pl

transfer to najwczesniej bedzie jak miodek slisza komus opchnie

odpowiedz
Wwerty - 22.01.2021 / 23:29, *.247.138

Po Dubaju tylko zrapanie sie po jaju.
Nie ma ładu ani składu, nie mowiac o wzmocnien kupowaniu.
Czesiu narzeka na sytuacje kadrowa. Niedawno byli ich za duzo. Teraz za malo. Ze skrajnosci w skrajnosc. Brak plynnosci na wielu plaszczyznach.
Mam nadzieje, ze jakich wspolnik sie znajdzie! Bo bedzie wstyd i hanba poprzedzona masakra na boisku.

odpowiedz
Elquatro - 22.01.2021 / 20:42, *.chello.pl

Jakiś transfer do klubu będzie czy mam wygórowane żądania?

odpowiedz
Seba - 23.01.2021 / 08:44, *.t-mobile.pl

@Elquatro: a kogo chcesz na sztukę np Novo Blanco itp zimowe okienko jest specyficzne tym bardziej teraz, nie patrz na zdecha i jego zakupy.

odpowiedz
Warszawiak1234 - 22.01.2021 / 20:07, *.chello.pl

Niektorzy sa jak male rozkapryszone dzieci. Czlowieka ktory zainwestowal miliony. Splacil dwoch sliskich cwaniaczkow. Odsadza sie od czci i honoru. Gdyby nie ten czlowiek to mielibysmy nie Mistrza a derby na Konwiktorskiej. Szacunku troche!

odpowiedz
Arek - 22.01.2021 / 22:50, *.tpnet.pl

@Warszawiak1234: chyba z choinki się urwałeś. A może Ty z Konwiktorskiej.

odpowiedz
Franco - 23.01.2021 / 09:00, *.55.145

@Arek: troche szacunku dla ludzkiej pracy... Płacą to stara sie wykonywać obowiązki najlepiej jak pitrafi...

odpowiedz
Warszawiak1234 - 23.01.2021 / 09:27, *.chello.pl

@Warszawiak1234: do moich adwersarzy.....zdania nie zmienie.....naleze do pokolenia ktore czekalo 23 lata na mistrzostwo.....pamietam coroczne oczekiwanie i niespelnione marzenia. Dla mnie Dariusz Mioduski to czlowiek Zbawca.

odpowiedz
Eliot1 - 24.01.2021 / 11:28, *.net.pl

@Arek: z konfidenckiej raczej

odpowiedz
Matt - 24.01.2021 / 13:41, *.tpnet.pl

@Warszawiak1234: Tak samo uważam. Myślę, że największą zakałą polskiej piłki są zawodnicy z ich minimalistycznym podejściem do sportu, interesownością, lenistwem i często zwyczajną głupotą. Na drugim miejscu są agenci, którzy zamiast układać takim w głowie, motywować , to kierowani chęcią łatwego zysku na transferze, utożsamiają rozwój wyłącznie ze zmianą klubu. Jeszcze 10 lat temu trzeba było coś w Ekstraklasie pokazać by wyjechać. Dziś wystarczy nie być wśród najgorszych, a już wisi nad zawodnikiem widmo wyjazdu. 0 stabilizacji dla klubów, nadmuchane pensje, prawie w całości gwarantowane niezależnie od wyników. Możesz mieć ekstra trenerów, świetną infrastrukturę i prezesa, który poświęca swój czas i pieniądze (poświęca, bo w Polsce na klubie dorobić się nie można, to raczej hobby, patrz Wisła, Groclin, przygody pana Ptaka), ale przy takiej mentalności grajków nie wskórasz nic.

odpowiedz
Warszawiak 1234 - 24.01.2021 / 17:14, *.chello.pl

@Matt: dziekuje Ci. Dokladnie opisales to co wiekszosc mysli.

odpowiedz
Zielu - 22.01.2021 / 19:23, *.mm.pl

Tylko Legia...ukochana

odpowiedz
Tony⚽️Montana - 22.01.2021 / 19:16, *.amazonaws.com

Mioduski Dariuszu i reszta dyrektoròw analitykòw ,dietetyków i innych paralityków⚽️ Chcemy silnej,naturalnej Legii a nie cyrkowców i parodystòw,trudno zbudować I prowadzić program? ,trudno pokochać ⚽️I choć troche polubić naszâ Legie?tylko kasa ,barwy omijane..

odpowiedz
xax2323 - 22.01.2021 / 18:04, *.114.140

GDZIE TRANSFERY !!!!!!

odpowiedz
123 - 22.01.2021 / 16:47, *.247.214

Zobaczymy pierwszy mecz ligowy i jak sobie poradza z pogoda, temp i presja :)
Dubajowo na pewno nie bedzie :)

odpowiedz
olew - 22.01.2021 / 15:47, *.vectranet.pl

fajnie grali z tym Krasnodarem, byli lepsi... Kapustka fenomenalny, nowy Karbo nam się rodzi, a strzał ma chyba lepszy, Boże otwórz stadiony !!!

odpowiedz
Pacz - 22.01.2021 / 15:39, *.t-mobile.pl

No to po takim zgrupowaniu Liga Mistrzów pewna jak amen w pacierzu.

odpowiedz
Wawa - 22.01.2021 / 15:32, *.124.248

Ale wstyd
Ale wstyd
Zadnych nawet przymiarek do wzmocnienia
Loko loko loko to jest stan umysłu
Z czym do Europy z czym
Może jakoś dogniotą tego mistrza
Może puchar a potem smary smary
Loko loko loko i pytanie
Czy leci z nami pilot

odpowiedz
Bob - 22.01.2021 / 15:12, *.jmdi.pl

Nie obowiązuje ich kwarantanna 10-dni po powrocie do kraju?

odpowiedz
urs - 22.01.2021 / 17:07, *.chello.pl

@Bob: hu.....wie kogo ta kwarantanna obowiazuje w burd ...... kraju , obowiazuje tylko zwyklych parobkow nie szczepionych

odpowiedz
Hugon - 22.01.2021 / 23:50, *.vectranet.pl

@Bob: Obowiązuje 3-y dniowa.

odpowiedz
KibicL - 22.01.2021 / 14:31, *.vectranet.pl

Do wkz. człowieku, do jakiej roboty? Po tych wzmocnieniach to jedyne co prychodzi do głowy to zacytować śp. pewnego klasyka "tu nie ma co trenować, tu trzeba dzwonić"

odpowiedz
Paco - 22.01.2021 / 14:23, *.190.43

Kudłaty to pusty jak bęben rolling stones’ ow. On przyszedł wyciągnąć kasę a nie inwestować . Czekam na dzień kiedy ktoś wykupi nasz klub od tego gołodupca

odpowiedz
wkz - 22.01.2021 / 13:33, *.esabdns.pl

no i teraz brać się tydzień do roboty

odpowiedz
Władeczek - 22.01.2021 / 12:44, *.netfala.pl

Liczę na to, że faken Jędrzejczyk i Wieteska spóźnią się na samolot i zostaną w tych Emiratach. To byłoby największe wzmocnienie Legii przed nowym sezonem faken.

odpowiedz
Sss - 23.01.2021 / 00:00, *.chello.pl

@Władeczek: Chociaż raz w życiu napisałeś coś mądrego...

odpowiedz
Matt - 24.01.2021 / 19:26, *.tpnet.pl

@Sss: ktoś się pod niego podszywa, nie ma nic o maciorze.

odpowiedz
Gcw - 22.01.2021 / 11:59, *.centertel.pl

Gdzie są transfery pudelu gdzie transfery ???!!!!

odpowiedz
Sobo(L)ew - 22.01.2021 / 12:03, *.centertel.pl

@Gcw: Nie ma i nie będzie bo nie ma kasy. Loczek zadłużył klub i nie ma co liczyć na transfery. W razie czego to młodzi będą grać by w razie czego sprzedać za dobrą kasę.

odpowiedz
jo - 22.01.2021 / 13:35, *.sekocin.pl

@Gcw: sprzedał co się dało sprzedać. Sprowadza zawodników, a potem oddaje ich za darmo. Owocem jego pracy jest brak chętnych do gry w tym Klubie. Kiedyś nieźli zawodnicy z problemami chcieli tu pograć z dwóch powodów: po pierwsze puchary, po drugie droga do lepszych klubów i kontraktów. Dziś nawet jacyś kopacze z 2 ligi francuskiej pukają się w czoło jak ktoś chce ich zachęcić do występów w Legii.
Miodek spier#olił dosłownie wszystko. Nawet LTC nie ściąga dobrych, młodych piłkarzy.
Zaraz podążymy droga innych - szybko w dół...

odpowiedz
singspiel - 22.01.2021 / 14:05, *.atman.pl

@Gcw: zimą będzie co najwyżej 1 grajek. Kadra na papierze to co najmniej 25 piłkarzy. Latem przyjdzie ze 3 piłkarzy z kartami na ręku, ale będzie też koniec gry dla kilku innych. mam nadzieję, że dołączy jeden ciekawy stoper z naszej ligi.

odpowiedz
lob - 22.01.2021 / 14:48, *.chello.pl

@singspiel:to są twoje wróżenia z fusów i twoje pobożne życzenia..........

odpowiedz
# - 22.01.2021 / 19:20, *.vectranet.pl

@Sobo(L)ew: Słusznie prawisz Bracie ale ta dobra kasa za rokujących młodych jest jednak na niskim pułapie.

odpowiedz
xax3223 - 22.01.2021 / 11:41, *.tpnet.pl

transferow dalej nie ma. xd masakra.

odpowiedz
Lipa - 22.01.2021 / 11:41, *.chello.pl

Ja też po urlopie biorę wolne w pracy.

odpowiedz
rdzenny - 22.01.2021 / 15:41, *.net.pl

@Lipa: haha dobre :)

odpowiedz