Walerian Gwilia - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Plotki transferowe

Cypryjczycy zainteresowani Gwilią

Woytek

Cypryjskie media informują, że Anorthosis Famagusta zainteresowany jest sprowadzeniem Waleriana Gwilii. Drugi klub poprzedniego sezonu ligi cypryjskiej poszukuje zawodnika do gry w środku pola. 26-letni reprezentant Gruzji trafił na listę trenera Temura Kecbaii, który jest jego rodakiem.

Kontrakt Gwilli z Legią obowiązuje do końca bieżącego sezonu, ale zawarta jest w nim opcja przedłużenia o kolejny rok.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (68)

+dodaj komentarz
tekken (L) - 25.01.2021 / 18:36, *.chello.pl

Ostatnio widzę sami krytykanci, jadą po wszystkich, a nie mają żadnych pomysłów. Gwilia powinien zostać, bo nie mamy lepszego piłkarza.

odpowiedz
Lipa - 25.01.2021 / 09:37, *.chello.pl

Jeśli chodzi o niektórych wirtuozów wietrzenie magazynu jak najbardziej tak.

odpowiedz
Szpaner - 24.01.2021 / 21:27, *.box3.pl

Krzyż na drogę jeszcze Kapustkę niech zabierze ze sobą

odpowiedz
Zdzicho - 24.01.2021 / 20:23, *.tpnet.pl

Cypryjczycy to moze i sa zainteresowani, ale za darmoszkę....

odpowiedz
Opoor - 24.01.2021 / 19:26, *.vectranet.pl

Oddać w p...u i się nie zastanawiać

odpowiedz
lob - 24.01.2021 / 13:27, *.chello.pl

Żaden cypryjski klub nie zapłaci za tego "wirtuoza" nawet jednego Euro.
Tam jest trener z Gruzji i rozpuszczając taką plotkę chce Gwilii pomóc w negocjacji kontraktu z Legią............Mam nadzieję, że Miodek tego nie kupi i po sezonie pożegnamy tego "artystę "{ futbolu.

odpowiedz
Sebo(L) - 24.01.2021 / 12:46, *.master.pl

Jedno jest pewne,takich transferów zimowych do Legii jak w tym roku,w historii Legii jeszcze nie było! prezesie i właścicielu Dariuszu DZIĘKUJEMY!!!!

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 24.01.2021 / 13:22, *.t-mobile.pl

@Sebo(L): Przlanczam się i ŚLICZNIE dziękuję za transfery , witaj Europo mam 62 LATA ale takich cudów nie przeżyłem a to jest efekt bardzo dobrego zarządzania DZIĘKUJĘ

odpowiedz
Sebo(L) - 24.01.2021 / 13:27, *.master.pl

@MARKUS od 51 LAT Legia : ja kibicuję Legii od 1983 roku i takiego kibla nie widziałem NIGDY!! Zawsze zimą dochodziło do fajnych transferów,które były wzmocnieniem kadry.Nie uzupełnieniem tylko wzmocnieniem.Na dzisiaj nie ma ani wzmocnień ani uzupełnień. Z taką polityką Mioduskiego wylądujemy niedługo na zapleczu Ekstraklsay.

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 24.01.2021 / 13:36, *.t-mobile.pl

@Sebo(L): DOKŁADNIE WSTYD to mało powiedziane

odpowiedz
Matt - 24.01.2021 / 14:26, *.tpnet.pl

@MARKUS od 51 LAT Legia : A widziałeś jak na początku wieku Legia padła finansowo na kolana i zaczynałaby od B-klasy gdyby nie ITI? Nie ubóstwiam tego koncernu, ale nie ma co zaprzeczać faktom.

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 24.01.2021 / 15:59, *.t-mobile.pl

@Matt: Widzę wszystko I dobrze obserwuje co dzieje się z naszym klubem ale przypomnij sobie 1970 rok

odpowiedz
Matt - 24.01.2021 / 19:24, *.tpnet.pl

@MARKUS od 51 LAT Legia : Zawsze można przypomnieć sobie 1916 i zrobić nabór wśród ułanów. Na pewno graliby z fantazją. Żadne pieniądze i żadne zarządzanie nie zmieni nic, skoro zawodnicy (większość, nie wszyscy) nie są profesjonalistami. Często mają talent, ale tak naprawdę na niego nie zasłużyli. Sr**ą na Legię, na nas, na zarząd, na wysiłek, ich interesuje tylko ciepły grajdołek. Nie pomoże Pol-Mot, nie pomoże ITI, Mioduski, Koreańczycy czy Arabowie. My, jako kibice też mamy swoje za uszami. Jak nas wszyscy zostawiali przy byle okazji, to zawsze tłumaczyliśmy sobie: "to ich praca, mają mało czasu do wykorzystania", "a Ty byś nie poszedł na takie pieniądze?". No i tak nie wiadomo kiedy okazało się, że byle łajza już długo u nas miejsca nie grzeje, zafrapowana galeriami handlowymi w innych miastach Europy. Sam sobie to tak tłumaczyłem, jak nas Rado zostawił przed meczem z Ajaxem. Głupi byłem, ale teraz już zmądrzałem, a on chyba nie. Berg miał rację i zrobił bardzo dobrze. Kariera, karierą, ale klubowi, kolegom, sztabowi trenerskiemu i kibicom też coś zawdzięczają. Przerwa zimowa i letnia jest od tego by takie rzeczy załatwiać. Nie trafi się już drugi Pan Brychczy, ba nie trafi się drugi Jacek Zieliński, a nawet Dickson Choto. Za kilka lat nie postanie u nas noga nawet takich jak Inaki Astiz, bo profesjonalizm i lojalność nie są w cenie. Legia i Ekstraklasa są jak dziurawe wiadro. Zawodnicy cały czas uciekają i nie ma sposobu, by to jakoś nadrabiać. Brak wyników nie jest tu przyczyną a skutkiem. Jeśli myślicie, że jakiś zarząd jest w stanie coś zmienić na plus w długim terminie, powiedzcie konkretnie kto?

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 24.01.2021 / 20:04, *.t-mobile.pl

@Matt: BRAK wyników to wyprzedaże zawodników po promocyjnej cenie , oddawanie za pół darmo źle zarządzanie klubem dług goni dług nie TRAFIONE TRANSFERY od lat co drugi to dyrektor albo DORADCĄ, przypuszczenie SZMALU z LM , nie inwestowanie w porządne transfery , kto nie INWESTUJE stoi w miejscu a nawet się cofa POTĘŻNY INWESTOR NA WCZORAJ, albo sprzedaż klubu w godne ręce kto będzie inwestowal I zarabiał na klub I na siebie Kiedyś Legii żaden zawodnik nie odmawiał a pamiętam takie czasy a teraz odmawiają Jeżeli nie zmieni się właściciel czarno widzę czego się doczekamy I już nie jest wesoło a co będzie jak nas nie stać na WZMOCNIENIA,Od lat bazujemy na piłkarzach z kartą w ręku ilu jest tylko najemników błąd za błędem

odpowiedz
Karwasz twarz - 24.01.2021 / 10:32, *.play-internet.pl

ja za nim nie przepadam...niech odchodzi ;)

odpowiedz
Jimmy L - 24.01.2021 / 06:27, *.d1-online.com

Gwila odchodzi no dobra, czy ktoś widział listę transferów? . Z komentarzy wnioskuję że chyba nie.

odpowiedz
Tony⚽️Montana - 23.01.2021 / 20:08, *.37.48

Dariuuszuuu..to suuupeeer moment na papa dla parodysty i kaska dla ciebie a my oddech I jeszcze jeden!

odpowiedz
Trampek - 23.01.2021 / 19:44, *.125.42

Pomimo trudnej sytuacji kadrowej, władze LEGII nie powinni się zastanawiać i opchnąć go nawet za czapkę gruszek i trochę śliwek.Bo jeżeli przegapią sytuację gruszek i śliwek nie będzie.A ilu już odeszło piłkarzy za ..free . Sprawę powinni traktować jako bardzo pilną, aby klub z Cypru nie rozmyślił się.

odpowiedz
Hiszpan - 23.01.2021 / 19:35, *.telnaptelecom.pl

Jeśli w pakiecie z numerem 55 i 4 to 10 tysięcy Euro to adekwatna cena.

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 23.01.2021 / 18:46, *.com.pl

Dają 2 melony, z plantacji i mogę go brać, dodać jeszcze Wszołka w bonusie.

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 23.01.2021 / 18:09, *.t-mobile.pl

Tylko żeby się nie ROZMYSLILI,Mam taka nadzieję, przeciętny piłkarz

odpowiedz
dupson - 23.01.2021 / 17:37, *.156.132

Wszystkich oddać, niech grają tylko gruby Boruc na bramce i gruby Czesiek na ataku grajoncy trener.

odpowiedz
L - 23.01.2021 / 18:27, *.tpnet.pl

@dupson: To nie konkurs piękności ani żaden top model że mamy wymagać od Artura szczupłej sylwetki. Na razie broni O WIELE LEPIEJ niż Majecki rok temu więc akurat czepianie się jego jest śmieszne. Masz tylu piłkarzy do których możesz się przyje@ć jeśli chcesz ponarzekać (Jędza, Lewczuk, Wszołek był bez formy) wiec Króla Artura zostaw w spokoju bo na razie dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków.

odpowiedz
olew - 23.01.2021 / 20:16, *.vectranet.pl

@dupson: Boruc broni w porządku, ze dwa mecze nam wygrał , w piłeczce nie chodzi o wiotkość, tylko o bajery, a to On ma .

odpowiedz
BRL - 23.01.2021 / 17:19, *.chello.pl

Niech go biorą!!!

odpowiedz
1909 - 23.01.2021 / 17:17, *.media.pl

GWILIA Dziękujemy paaaa Jedze weź ze sobą. Wszołek do Turasow i jest pieknie

odpowiedz
bronek49 - 23.01.2021 / 17:03, *.chello.pl

oddać go jak najszybciej

odpowiedz
rdzenny - 23.01.2021 / 16:41, *.net.pl

sprzedać za czapkę gruszek póki jeszcze się da!!!

odpowiedz
Siema - 23.01.2021 / 16:15, *.18.56

Błagam bierzcie go za darmo przyda wam się hehe

odpowiedz
Juri - 23.01.2021 / 16:04, *.inetia.pl

Dają dobry szmal to sprzedać,przeciętny piłkaż,nie robiący różnicy na boisku.

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 23.01.2021 / 15:53, *.68.151

Nawet nie potrafie slowami opisac jak bardzo bym sie cieszyl jakby to byla prawda..

odpowiedz
L - 23.01.2021 / 15:04, *.tpnet.pl

Teraz to ma rozkminę prezes loczek. Opylić za chajs teraz czy dać nowy kontrakt i samemu bulić chajs. Co z tego że nie ma NIKOGO na jego pozycję bo Praszelika oddaliśmy za darmo jak debile jakieś. Nie mogę patrzeć na to co dzieje się w naszym ukochanym klubie...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 23.01.2021 / 15:12, *.orange.pl

@L: Dzięki kolego za przypomnienie, zgadzam się - "mistrzostwo świata" z oddaniem Praszelika. Tak samo, jak z oddaniem Czerwińskiego do Piasta, też by się dzisiaj przydał. Może stworzymy listę takich piłkarzy. Kto jeszcze oddaliśmy, jak frajerzy?

odpowiedz
kot - 23.01.2021 / 16:33, *.chello.pl

@Leśny Dziadek:
Lewandowski
Walukiewicz

odpowiedz
L - 23.01.2021 / 18:11, *.tpnet.pl

@Leśny Dziadek: Dodam, że zaraz najpewniej oddamy Mosóra za darmo bo jeszcze pół roku kontraktu mu zostało. Mioduski z kucharskim będą się w piekle smażyć za to co wyprawiają z naszą Legią...

odpowiedz
Hugon - 23.01.2021 / 23:06, *.vectranet.pl

@kot: Klimala

odpowiedz
Okioki - 23.01.2021 / 23:53, *.amazonaws.com

@L: problem w tym, że robi to że swoją Legią. Co jest jeszcze bardziej niezrozumiałe. Biznes tonie a ten zakłamuje rzeczywistość i udaje, że Legia jest coraz droższą marką bo ma akademię. (Tylko zapomina że w kredo)

odpowiedz
Zobaczycie - 23.01.2021 / 14:52, *.com.pl

Przecież to widać jak na dłoni... dojechać ten sezon z jak najmniejsza stratą finansową...transferów nie będzie... będą grać w jedenastu do końca...życie

odpowiedz
Leśny Dziadek - 23.01.2021 / 14:47, *.orange.pl

Pójdę dzisiaj do piwniczki i wyjmę wiśniówkę, zrobioną z czereśni, zbieranych z drzewa śliwkowego. Bo mam przeczucie, że to wszystko już długo nie potrwa...

odpowiedz
olo - 23.01.2021 / 15:16, *.tpnet.pl

@Leśny Dziadek:
Nie zapomnij zabrać na zagryzkę marynowane grzybki..... zrobione z kwaszonych ogórków.
Za tydzień zaczniemy z przytupem i oby tylko dotrwać do sadzenia ziemniaków z których wyrosną pomarańcze.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 23.01.2021 / 17:23, *.orange.pl

@olo: :))))

odpowiedz
Tony⚽️Montana - 23.01.2021 / 20:05, *.37.48

@olo: hahahahahaha

odpowiedz
Elquatro - 23.01.2021 / 14:26, *.chello.pl

I będzie Cyprian Gwilia!

odpowiedz
Z ciekawości - 23.01.2021 / 13:01, *.vectranet.pl

Jestem ciekawy czy kudłaty odda za karnety tym co nie będą kupować na następny sezon

odpowiedz
Andreas - 23.01.2021 / 13:16, *.play-internet.pl

@Z ciekawości : A czemu ma nie oddać. Ja czekam , kiedy wreszcie będę mógł zasiąść na trybunie wschodniej przy Ł 3.

odpowiedz
Ciekawy - 23.01.2021 / 14:11, *.play-internet.pl

@Andreas : też czekam kiedy wreszcie wydusze do Warszawy na mecz ale sądzę że że w tym roku nie doczekamy się raczej w tym sezonie

odpowiedz
Milan - 23.01.2021 / 14:20, *.chello.pl

@Z ciekawości : Ja też będę chciał zwrotu, nie żadnych kretyńskich bonusów. Ponieważ prezes robi sobie jaja z kibiców, więc nie ma sensu za to płacić. Produkt jest wybrakowany, niepełnowartościowy i nie widzę szans na zmianę przy tym nieudaczniku.

odpowiedz
Z ciekawości - 23.01.2021 / 15:18, *.amazonaws.com

@Milan: jeszcze z dwa lata a zobaczymy zmianę ale ligii przecież ten facet tak jak by celowo niszczył Legię

odpowiedz
Cyniek - 23.01.2021 / 12:57, *.vectranet.pl

A ja nie mogę się doczekać info Mioduski i kucharski odchodzą z Legii

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 23.01.2021 / 13:03, *.t-mobile.pl

@Cyniek: OBY bo już to za późno

odpowiedz
Cyniek - 23.01.2021 / 13:11, *.vectranet.pl

@MARKUS od 51 LAT Legia : no niestety. Najgorszy właściciel jakiego mieliśmy to już za czasów Pól Motu też było kiepsko ale nie aż tak

odpowiedz
L57 - 23.01.2021 / 14:35, *.chello.pl

@Cyniek: Zarajczyk z PolMotu miał dobre chęci ale nie miał kasy. Ten kasy z Legii wydoił grubo, ale nie ma chęci żeby ją w inwestować w Legię.

odpowiedz
Paweł - 23.01.2021 / 17:19, *.vectranet.pl

@L57: Surma, Włodarczyk, Vuković, Svitlica, Stanev , Saganowski kasy było bardzo mało ale transfery robione z głową

odpowiedz
L57 - 23.01.2021 / 17:55, *.chello.pl

@Paweł: Dokładnie tak jak piszesz, dodatkowo czasy były trudniejsze bo nie było takiego hajsu z praw telewizyjnych i dnia meczowego, do tego stary stadion. Ten prezes to najgorszy prezes w historii Legii.

odpowiedz
Ciekawski - 23.01.2021 / 22:28, *.chello.pl

@L57: a teraz ile jest z dniami dziwnego? Ja oceniam że zero. Zero totalne.

odpowiedz
AJG - 23.01.2021 / 12:33, *.t-mobile.pl

Mnie Gwilia nie przekonuje,wolałbym żeby odszedł.Tylko,po odejściu Karbownika robi się dziura w pomocy.Mam nadzieję,że klub ściągnie dobrego zawodnika.
Moim zdaniem potrzebny jest dobry lewoskrzydłowy,napastnik i stoper.

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 23.01.2021 / 12:32, *.t-mobile.pl

Już to za późno, takich wirtulozow to jeszcze mamy co nie powinni reprezentować nasze barwy

odpowiedz
Zielu - 23.01.2021 / 12:14, *.centertel.pl

Wypier..lić, w locie przetrzeźwieje

odpowiedz
Roul1 - 23.01.2021 / 11:48, *.vectranet.pl

Zadłużenie 90 milionów euro jest widoczne w klubie. Mioduski stworzył korporacje a nie klub sportowy, liczy się tylko Ebida dodatnia.
Wzmocnień nie będzie.

odpowiedz
Sxymon - 23.01.2021 / 11:33, *.t-mobile.pl

Spakować go w karton i ups wysłać i to dziś aby cyprysy się nie rozmyśliły

odpowiedz
jo - 23.01.2021 / 11:26, *.tpnet.pl

Na utrzymanie w lidze to można jeszcze z pięciu opier#@lić i będzie ciekawie. W tym sezonie i tak spada tylko jeden więc raczej się uda utrzymać. A tak przy okazji, to na sprzedaż karnetów to niech miodek nie liczy w kolejnym sezonie... Za max 2-3 lata będziemy jak każdy klub, który zbankrutował... Założę się że na kolejny sezon już może być problem z licencją i ujemne punkty za zaległości...

odpowiedz
Boro - 23.01.2021 / 11:11, *.play-internet.pl

Sprzedać. Kadrę okroić do 12-13 zawodników. Po co więcej? I tak na początku sierpnia odpadną z europejskich pucharów

odpowiedz
Leśny Dziadek - 23.01.2021 / 14:36, *.orange.pl

@Boro: Nie ma przeciwskazań...

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 23.01.2021 / 10:57, *.t-mobile.pl

Powodzenia hamulcowy Legii

odpowiedz
Krecik - 23.01.2021 / 10:08, *.t-mobile.pl

Czyli 9 zawodników odchodzi 0 przychodzi? No to nieźle

odpowiedz
KasztanoRonaldo - 23.01.2021 / 09:58, *.perfecteline.pl

Gwilia na Cypr Furman w Legii

odpowiedz
M - 23.01.2021 / 10:09, *.telkab.pl

@KasztanoRonaldo: Warto rozważyć. Jeszcze Kostecki i witaj LM.

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 23.01.2021 / 10:40, *.55.187

@KasztanoRonaldo: Jeszcze tylko Furmana, rozkapryszonej, wiecznie nadąsanej panienki tu brakuje.

odpowiedz