Lester Medford - fot. Marcin Bodziachowski
REKLAMA

Medford z ligowym rekordem

Fumen, źródło: Legionisci.com

W wygranym meczu z Arką Gdynia byliśmy świadkami istnego popisu strzeleckiego Lestera Medforda. Zawodnik Legii zdobył 35 punktów, co jest najlepszym ligowym osiągnięciem w tym sezonie. Takiego wyczynu dokonali jeszcze Geoffrey Groselle (Zastal Zielona Góra) oraz Corey Sanders (Astoria Bydgoszcz). Jednocześnie Medford przebił osiągnięcie kolegi z zespołu. Nickolas Neal jeszcze jako zawodnik HydroTruck Radom zdobył 34 punkty.

Podopieczny Wojciecha Kamińskiego pracował na swój dorobek 32 minuty. W tym czasie trafił 7 rzutów na 10 prób za 2 pkt. Trafił trzy trójki na 9 rzutów oraz wykorzystał 12 osobistych myląc się jedynie dwukrotnie. Do tego dołożył po 4 zbiórki i tyle samo asyst oraz zaliczył 6 przechwytów.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.