Szymon Marciniak - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Marciniak sędzią meczu z Podbeskidziem

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Szymon Marciniak został wyznaczony do sędziowania meczu 15. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Podbeskidziem Bielsko-Biała i Legią Warszawa. W obecnym sezonie arbiter z Płocka prowadził 2 spotkania stołecznego zespołu (Pogoń 0-0 Legia, Legia 2-1 Lech). Podbeskidziu również sędziował dwukrotnie (1-1-0). Na liniach pomagać mu będą Paweł Sokolnicki i Radosław Siejka, sędzią technicznym będzie Tomasz Marciniak, natomiast w wozie VAR zasiądą Tomasz Kwiatkowski i Michał Obukowicz.

Obsada 15. kolejki Ekstraklasy:
Zagłębie Lubin - Wisła Płock: Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin: Jarosław Przybył (Kluczbork)
Warta Poznań - Cracovia: Paweł Gil (Lublin)
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok: Bartosz Frankowski (Toruń)
Górnik Zabrze - Lech Poznań: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
Wisła Kraków - Piast Gliwice: Krzysztof Jakubik (Siedlce)
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa: Szymon Marciniak (Płock)
Stal Mielec - Śląsk Wrocław: Paweł Raczkowski (Warszawa)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
Farme(L) - 30.01.2021 / 08:43, *.virginm.net

No to będzie gwiazdor na boisku...

odpowiedz
Tony⚽️Montana - 30.01.2021 / 02:06, *.50.79

Marciniak ?!to ten bezbłèdny?nieomylny co varu nie uznaje? ,zwykły pajac co piłkarskie świéta niszczy...to co w meczu z widzewem pokazał ...tak sie właśnie postarzał

odpowiedz
WWL - 29.01.2021 / 13:32, *.plus.pl

Sędziuje nieomylny.
Człowiek najlepiej widzący i wiedzący.
VAR dla niego to obraza majestatu, po co sprawdzać?

odpowiedz
Robert - 28.01.2021 / 21:50, *.com.pl

No nie, już pandemia dość człowieka umęcza i jeszcze ten...

odpowiedz
Matt - 28.01.2021 / 21:39, *.tpnet.pl

A mówią, że nasze kluby to najgorszy towar eksportowy.

odpowiedz
Wolfik - 28.01.2021 / 19:10, *.mm.pl

Jeszcze tego podciepa ino brakowało....

odpowiedz
Dor - 28.01.2021 / 17:56, *.mm.pl

To można obstawiać czerwona kartka dla Legii i karny dla Podbeskidzia.

odpowiedz
Kibol78 - 28.01.2021 / 17:38, *.chello.pl

Będą trzeszczeć kości w BB, oby obyło się bez kontuzji. Bo zakładam że wynik nie będzie zadawalający w walce z drwalami .

odpowiedz
Jaro - 28.01.2021 / 16:52, *.centertel.pl

Jak to możliwe że ten debil jeszcze jest sędzią? Najgorszy sędzia w Europie

odpowiedz
Jasio - 28.01.2021 / 19:16, *.edu.pl

@Jaro: Widać, że nie oglądasz eklapy. Myć to dno dna.

odpowiedz
thebil - 28.01.2021 / 21:56, *.stansat.pl

@Jasio: Myć, szczególnie ręce ;)

odpowiedz
Romek - 28.01.2021 / 23:30, *.tpnet.pl

Sam jesteś debil.

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 28.01.2021 / 15:59, *.t-mobile.pl

Oj nie dobrze

odpowiedz
Czerwona kartka - 28.01.2021 / 15:51, *.vectranet.pl

On jeszcze sędziuje ,nieudacznik

odpowiedz
SEBO(L) - 28.01.2021 / 14:17, *.centertel.pl

Śmiało można stawiać 1 lub X,bez względu na sędziego. Bukmacherski sponsor musi przecież z czegoś wypłacić kwoty zawarte w umowie...

odpowiedz
Filip - 28.01.2021 / 13:33, *.111.202

Jaka dobra gra ze Stomilem. Znowu strata bramki po karnym. W lidze znowu bedzie co drugi mecz albo karny albo gra w 10 eh

odpowiedz
Władeczek - 28.01.2021 / 12:54, *.netfala.pl

Od razu na dzień dobry centrala chce nas upupić faken. Dają nam sędziego, który razem z Kwiatkowskim na varze będą bruździć Legii na każdym kroku i aż doprowadzą do karnego dla Podbeskidzia i faken czerwonej kartki dla Legii. Ciężko będzie wygrać z 13 piłkarzami przeciwnika faken. Papszun tam niewąsko działa w centrali, pewnie skrzynke lodowej i bukiet goździków zawozi do centrali sędziowskiej co tydzień, że im dają Przybyła, który im będzie gwizdał co będą chcieli a nam dają takich koślawców faken.

odpowiedz
Książę Nocy - 28.01.2021 / 13:32, *.inetia.pl

@Władeczek: Ze Stalą Mielec też nas sędziowie udupili Władeczku?

odpowiedz
lolo - 28.01.2021 / 14:13, *.Gawex.PL

@Władeczek: Idź się lecz! Ze Stalą wina sędziów?? Ta maciora kiedyś Cię pozamiata!

odpowiedz
Hugon - 28.01.2021 / 23:08, *.vectranet.pl

@Książę Nocy: Nie sędziowie tylko sędzia dyktując karnego 3-go z kapelusza,a karnego ewidentnego dla LEGII nie podyktował,za zagranie ręką w polu karnym.

odpowiedz