Artur Jędrzejczyk - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Jędrzejczyk pozostaje kapitanem

Woytek

Na koniec zgrupowania w Dubaju piłkarze Legii wybierali kapitana na najbliższe miesiące. - Chcę, żeby drużyna sama wybrała, nie chcę nikomu niczego narzucać - mówił trener Czesław Michniewicz.

Zawodnicy podjęli decyzję, że opaska pozostanie na ręku Artura Jędrzejczyka. Z obecnej kadry "Jędza" ma na swoim koncie największą liczbę występów w koszulce z "eLką" na piersi - 267. Jesienią więcej miał jedynie Inaki Astiz (273), który jednak wiosenne przygotowania rozpoczął zespołem rezerw.

Zastępcami Jędrzejczyka będą Artur Boruc i Bartosz Kapustka.

WYNIKI SONDYKto będzie pierwszym kapitanem Legii w rundzie wiosennej?
SUMA GŁOSÓW: 2857
START: 21.01.2021 / KONIEC: 21.01.2021


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (61)

+dodaj komentarz
Warszawiak1234 - 28.01.2021 / 09:23, *.chello.pl

Jedza ogarnij sie na wiosne bo to co grasz od dluzszego czasu to jest grubo ponizej twoich mozliwosci.

odpowiedz
alach jebbar - 27.01.2021 / 17:37, *.net.pl

Aniech go dunder świstnie , czyli handlowania meczami część dalsza Jędza won handlarzyku!!!

odpowiedz
podział - 27.01.2021 / 10:47, *.tpnet.pl

Podzielił się równo za Mielec.
Czy ktoś to zgłosił?

odpowiedz
kpina - 27.01.2021 / 02:59, *.chello.pl

Rozumiem że to nagroda za machlojki za mecz ze Stal Mielec? Kpina...

odpowiedz
Marcel - 27.01.2021 / 01:21, *.t-mobile.pl

Jędza i Boruc ok, ale zaskoczył mnie wybór Kapustki.

odpowiedz
RicardoSaPinto - 26.01.2021 / 23:32, *.play-internet.pl

Jędza hahhahahahahahajahahah do drewutni

odpowiedz
ben - 26.01.2021 / 13:13, *.inetia.pl

Dawno tak się nie ubawiłem. Co oni brali ?

odpowiedz
LewLegia - 26.01.2021 / 11:07, *.net.pl

Taki kapitan dla prezesa to skarb:)

odpowiedz
MK - 26.01.2021 / 11:02, *.187.2

Tak naprawdę nie liczy się tylko forma sportowa (raz jest, raz jej nie ma), ale harakter człowieka. A ten najlepiej piłkarze znają, więc musimy uszanować ich wybór. Jędza spędził tu szmat czasu. Opaska nie dostała się w ręce "najemnika", więc nie rozumiem tych emocji z komentarzy

odpowiedz
Pierwszy - 26.01.2021 / 13:47, *.75.50

@MK: Ostatni mecz pokazał jego wartość jako człowieka i Legionisty. A, i jego (c)"harakter".

odpowiedz
Zbyszek - 26.01.2021 / 21:27, *.plus.pl

@Pierwszy: Dokładnie o tym samym pomyślałem

odpowiedz
Boguś L. - 26.01.2021 / 08:56, *.vbox.pl

Czasy się zmieniają,a Pan zawsze(w komisji)kapitanem.Jędza gra w polskiej lidze tyle lat,ze juz dawno zauważył że tutaj to wystarczy parę razy wjechać z łokcia,trochę pobiegać,troche poudawać,coś tam sprzedać,cos kupić i tyle wystarczy ne ekstraklasę.

odpowiedz
SzB - 26.01.2021 / 10:54, *.play-internet.pl

@Boguś L.:
Nie dodałeś, że "walczak" i "zawsze zostawia serudcho"....

odpowiedz
S - 26.01.2021 / 11:28, *.125.62

@SzB: dobrze że Walczak i Serducho dałeś w Cudzysłów.Rozumiem Sarkazm.

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 26.01.2021 / 08:54, *.chello.pl

Prawidłowy wybór chyba zapmnieliście,ile serca włożył w Nasz klub.

odpowiedz
Roma - 26.01.2021 / 09:36, *.plus.pl

@Fan.Grotyńskiego: nareszcie doczekałem się na normalny komentarz.

odpowiedz
L - 26.01.2021 / 18:44, *.tpnet.pl

@Fan.Grotyńskiego: Gość ostatnie 3 lata miał tak przeciętne że ja nie wiem w ogóle o czym my rozmawiamy. Idąc twoim tokiem rozumowania to Panowie Lucjan Brychczy i Jacek Zieliński powinni grać...

odpowiedz
lolo - 26.01.2021 / 08:14, *.Gawex.PL

Żenada! Drewniak kapitanem! Takie rzeczy tylko w Legii!!!

odpowiedz
Jendziejciak nie dla Legii - 26.01.2021 / 07:29, *.105.228

Jendziejciak szkodnik wyjątkowy, jak długo ten cieciu będzie jeszcze szkodził Legii?

odpowiedz
Vuko - 26.01.2021 / 06:32, *.tpnet.pl

Artur, co?
X2

odpowiedz
Aaa553a - 25.01.2021 / 23:57, *.wifimax.pl

Kudłaty mu dał jeszcze taki długi kontrakt.

odpowiedz
ding - 26.01.2021 / 10:29, *.chello.pl

@Aaa553a: I pensję na poziomie V20 (800 tys. euro)!

odpowiedz
Wiadomość do Dariusza Mioduskiego - 25.01.2021 / 23:29, *.amazonaws.com


Jedza i wietes won - 2 godziny temu, *.centertel.pl
Po sprzedanym meczu z mielcem powinien zostać wywalony na zbity pysk.

odpowiedz
Sss - 26.01.2021 / 07:45, *.chello.pl

@Wiadomość do Dariusza Mioduskiego: popieram.... Jeszcze mogę go razem z Wietesem zawieźć do nowego klubu...

odpowiedz
Pawełek - 25.01.2021 / 23:01, *.vectranet.pl

Po meczu z Mielcem ten tempak nie zasługuje nawet żeby być kiblowym w Legii. Razem z Wieteską powinni krawężniki prostować na Moście Świętokszyskim!

odpowiedz
Tony⚽️Montana - 25.01.2021 / 23:24, *.amazonaws.com

@Pawełek: Nie było by tego cyrku jak by Dariusz troche słuchał I wykonywał prace w Legii z pomocá oddanych klubowi kibicom a nie ,z paralitykami za grubâ kase,szkoda...

odpowiedz
As - 26.01.2021 / 18:24, *.chello.pl

@Pawełek: najpierw naucz się pisać po polsku, a później wyzywaj innych od tępaków.

odpowiedz
Ryszard Abramowski - 25.01.2021 / 21:50, *.plus.pl

Kilka ostatnich sezonów gra nieprzerwanie Artur...... Jędzrzejczyk

odpowiedz
Elquatro - 25.01.2021 / 21:41, *.chello.pl

Ile wpisów z konwiktorskiej i rumuńskiej

odpowiedz
LEGIA - 26.01.2021 / 18:49, *.tpnet.pl

@Elquatro: Ty za to z bułgarskiej

odpowiedz
Darek - 25.01.2021 / 21:01, *.t-ipconnect.de

Ładny mi kapitan.Pozorant i sprzedawca.A po przegranych meczach nawet do mediów nie wyjdzie tylko mlodych wypycha przed kamery niech się tłumaczą za porażkę.
Taki kapitan to dla mnie z dupy kapitan.

odpowiedz
Hiszpan - 25.01.2021 / 22:32, *.telnaptelecom.pl

@Darek : Najgorszy kapitan w historii. Słaby piłkarz, po jego ostatnich wybrykach smród jakoś nie chce ulecieć.

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 26.01.2021 / 10:19, *.com.pl

@Darek : Mariusz powiedziała, że premi na święta, nie będzie. Więc kapitan załatwił premię od fortuny i tyle w temacie. Takie życie.

odpowiedz
Pacz - 26.01.2021 / 12:10, *.t-mobile.pl

@Darek : Ale może drużyna chce mieć takiego kapitana, który ma kontakty ze sponsorem, i jak nadaża się okazja sprzedania meczu (przy zachowaniu pozycji lidera), to to jest właściwy człowiek na właściwym miejscu.

odpowiedz
Hiszpan - 25.01.2021 / 20:58, *.play-internet.pl

Patologii ciąg dalszy. Szambo wybiło. Za Stal.Mielec powinien być dożywotnio zdyskwalifikowany.

odpowiedz
Jedza i wietes won - 25.01.2021 / 20:40, *.centertel.pl

Po sprzedanym meczu z mielcem powinien zostać wywalony na zbity pysk.

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 25.01.2021 / 20:02, *.t-mobile.pl

Nagroda za mecz że Stala Mielec

odpowiedz
Uyy - 25.01.2021 / 19:56, *.centertel.pl

Szef od bukmachera

odpowiedz
Benit - 25.01.2021 / 19:55, *.t-mobile.pl

Za stal mielec oddaj koszulkę.

odpowiedz
As - 25.01.2021 / 19:35, *.plus.pl

Co wy chcecie od Jędrzejczyka? Skoro drużyna go wybrała, to znaczy, że mu ufają. Nie rozumiem tylko wyboru Kapustki. Jest przecież Lewczuk czy chociażby Veso.

odpowiedz
artic - 25.01.2021 / 20:32, *.t-mobile.pl

@As: nic od niego nie chcemy ale jak z mielcem pilka jest od niego z piec metrow a on w polu karnym wali z czachy goscia gdzies pod ramie to przecie liczy sie z tym ze sedzia pokaze na 11metr.

odpowiedz
Sss - 26.01.2021 / 21:24, *.chello.pl

@As: Właśnie o to że nic od niego nie chcemy.... Głównie dlatego że jego tu nie chcemy

odpowiedz
Czarny76 - 25.01.2021 / 19:28, *.amazonaws.com

Zenada

odpowiedz
Tony⚽️Montana - 25.01.2021 / 19:11, *.amazonaws.com

Wszyscy!Zarzád!kibice!powinni wybrać kapitana!jedność!razem !Powinien!prowadzić do zwyciéstw,kierował grá na boisku,wspierał na całym boisku,walczył do ostanich sił,wtedy rodzi sie super drużyna a nie debil z opaskà to pewne stresy..

odpowiedz
Pawciu - 25.01.2021 / 19:11, *.net.pl

Szkoda ze nie Boruc...

odpowiedz
bronek49 - 25.01.2021 / 19:07, *.chello.pl

wybrali największego klauna w lidze on nie bierze żadnej odpowiedzialnosci za mecz i drużyne jeszcze nie widziałem żeby po przegranym meczu wypowiedział się tylko ucieka jak szczur do szatni

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 25.01.2021 / 20:38, *.vectranet.pl

@bronek49: Zgadzam się w 200%, jak taki bez mózg może być kapitanem Legii, popatrzcie jak reaguje na boisku, cięgle, tylko urwa, urwa... po każdym nieudanym zagraniu. Na dodatek piłkarsko niestety juz się nie broni od jakis 2 lat...

odpowiedz
Tony⚽️Montana - 25.01.2021 / 19:06, *.amazonaws.com

Wygláda na to że ktoś inny rzádi w Legii,wszystko robiá aby nie iść do przodu w miejscu stanie to cofanie...

odpowiedz
artic - 25.01.2021 / 18:51, *.t-mobile.pl

Ten Dubaj i teraz kapitan to chyba nagroda za " wspanialy" występ p.Artura w meczu z potęga ligowa Stala z Mielca.

odpowiedz
1909 - 25.01.2021 / 18:38, *.media.pl

Lepszy by był Valencja... LEGIO NIE TĘDY DROGA. Miodulski pozbądź się Jedzy Wieczysta Kraków zainteresowana...

odpowiedz
Sputnik 44 - 25.01.2021 / 18:47, *.vectranet.pl

@1909: stary ogarnij się z tą Wieczystą bo już pół składu chciałeś tam wysłać... Może wyjdź z szafy i zacznij im kibicować...

odpowiedz
1909 - 25.01.2021 / 20:08, *.media.pl

@Sputnik 44: Ja kibicuje Legii ale nie moja wina że tu samo drewno i sprzedawczyki a za chwilę nawt ich nie będzie. Boże Ty widzisz i nie grzmisz...

odpowiedz
SF - 25.01.2021 / 18:10, *.tpnet.pl

@ L: Zgoda i taka jest prawda !!!

odpowiedz
L - 25.01.2021 / 18:00, *.tpnet.pl

Wiecie co jest problemem u nas w Legii? Święte krowy takie jak Jędza. W normalnym klubie to kapitan musi mieć PRZEDE WSZYSTKIM umiejętności piłkarskie dzięki którym będzie autorytetem dla innych piłkarzy. W Legii wystarczy robić durne żarty ze wszystkiego jak Jędza i dzięki temu zostaje się kapitanem. Nikt nie ma jaj żeby mu powiedzieć że jest za słaby piłkarsko jak na kapitana?

odpowiedz
S - 25.01.2021 / 18:13, *.chello.pl

@L: Kapitan to nie rozgrywający - nie musi wiązać krawata słabszą nogą, zanim pójdzie rozmawiać z sędzią. Tu liczy się charakter, oczywiście pod warunkiem że będzie grał w pierwszej 11. Kapitan na ławce to by było dopiero nowatorskie rozwiązanie.

odpowiedz
oLaf - 25.01.2021 / 19:56, *.vectranet.pl

@L: tak, pie.... śmieszek sprzedał ostatni mecz zamiast zasuwać i już byśmy mieli olbrzymią przewagę nad Lechem.

odpowiedz
L - 25.01.2021 / 21:09, *.tpnet.pl

@S: No nie zgadzam się z Tobą... Jak Jędza ma mieć szacunek, autorytet i poważanie wśród innych graczy jako kapitan skoro często jest najsłabszy na boisku? Kapitan to nie tylko charakter, to MUSZĄ być również umiejętności bo nikt kapitana, który nie umie prosto kopnąć piłki, nie brałby na poważnie. Nie mówię, że z Arturem jest aż tak źle ale po pierwsze popełnia masę błędów a po drugie jak popełni błąd to zaraz się gotuje i zaczyna brutalnie faulować. Sam sobie odpowiedz czy to wystarczający poziom na LEGIĘ WARSZAWA.

odpowiedz
Pacz - 25.01.2021 / 17:59, *.t-mobile.pl

Tu kupi, tam sprzeda, ale zawsze wyjdzie na swoje...

odpowiedz
OIF - 25.01.2021 / 17:59, *.orange.pl

Kpina i tyle.....

odpowiedz
Arek - 25.01.2021 / 17:53, *.mm.pl

Kapustka?

odpowiedz
M. - 25.01.2021 / 17:48, *.telecolumbus.net

Kapustka?? Wow

odpowiedz