fot. Jakub Kwietko / rokoder.pl
REKLAMA

Transfery

Janković blisko Legii

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia jest o krok od pierwszego wzmocnienia w zimowym oknie transferowym. Nowym piłkarzem stołecznego klubu ma zostać Marko Janković. Do tej pory Czarnogórzec najczęściej grał jako prawoskrzydłowy.

Janković ma 25 lat i od połowy stycznia jest bez klubu. Wcześniej grał w drugoligowym włoskim SPAL, do którego wrócił po wypożyczeniu do Crotone. W tym sezonie piłkarz rozegrał dwa mecze w Serie B i jeden w Pucharze Włoch. Na swoim koncie 23 występy w kadrze Czarnogóry.

W jakiej aktualnie jest formie? Ciężko powiedzieć, bo jesienią wystąpił zaledwie w trzech spotkaniach Serie B, z czego tylko raz w podstawowym składzie. Łącznie na boisku spędził 164 minuty. Czy więcej dowiemy się z sezonu 2019/20? Niestety nie, bo w całych rozgrywkach 10 razy pojawił się na placu gry w barwach SPAL, notując łącznie 307 minut gry.

W lipcu 2013 roku jako 18-latek Janković odszedł z młodzieżowej drużyny Partizana do Olympiakosu Pireus. Tam grał w drużynie młodzieżowej, a po roku został wypożyczony do serbskiego OFK Belgrad. W sezonie 2015/16 ponownie trafił na wypożyczenie do NK Maribor, ale przez pół roku nie przebił się do kadry meczowej. Dopiero wiosną 2016 roku zaczął grać i wywalczył puchar Słowenii. Sezon 2016/17 rozpoczął znów na wypożyczeniu - tym razem wrócił do macierzystego klubu, czyli Partizana i to okazał się najlepszy moment w jego karierze. W sumie 101 meczów, w których strzelił 13 goli i zanotował 24 asysty (źródło: transfermarkt). Najlepszy liczbowo miał sezon 2017/18 - 42 mecze, 7 goli, 9 asyst, a rok wcześniej wystąpił w 38 spotkaniach Partizana i wywalczył z nim mistrzostwo i puchar kraju.

Jankoviciovi zdecydowanie nie posłużył transfer z Partizana do SPAL w styczniu 2019 roku za 1,8 mln euro. Ostatnie 2 lata zawodnik może uznać za stracone, więc jeżeli trafi do Legii, będzie odbudowywał formę z lat wcześniejszych.

WYNIKI SONDYIlu nowych zawodników pozyska Legia w zimowym okienku transferowym?
SUMA GŁOSÓW: 7198
START: 24.01.2021 / KONIEC: 06.02.2021


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (221)

+dodaj komentarz
jezus - 27.01.2021 / 19:03, *.vectranet.pl

no i kolejny debilny transfer ehahahahhehaehahehaheahhe

odpowiedz
Lukas - 27.01.2021 / 18:33, *.chello.pl

Szkoda gadać szkoda strzępić ryja.... Mioduski ty wiesz co...

odpowiedz
dziad kudłaty - 27.01.2021 / 17:50, *.net.pl

i ucichło i nawet na takiego dziada nas nie stać hahaha

odpowiedz
Tony⚽️Montana - 27.01.2021 / 19:31, *.17.57

@dziad kudłaty: Chyba Dariuuusszz,zmiékł ...myśli teraz ?..w co sie wpakował,...

odpowiedz
Arek - 27.01.2021 / 16:31, *.play-internet.pl

Jeśli Legia jest alternatywą do odbudowy formy jakiegoś grajka to tylko pogratulować właścicielowi podejścia...

odpowiedz
Avatar - 27.01.2021 / 14:16, *.centertel.pl

Jedni debile kupili zawodnika po obejrzeniu jego umiejętności na YouTube a drudzy debile krytykują go wyciągając wnioski na tej samej podstawie.
Pudel i pudle jesteście siebie warci.

odpowiedz
peru123 - 27.01.2021 / 14:08, *.plus.pl

No i nie ma co się dziwić naszym wychowankom że Legia juniorska tak, ale seniorka to już lepiej gdzie indziej, tu wola złom i niewypały z Europy.

odpowiedz
Paweł - 27.01.2021 / 18:15, *.centertel.pl

@peru123: a jaka jest alternatywa? Wprowadzani są młodzi i niektórzy (np Karbownik) dali radę, inni nie. Kupić dobrego zagranicznego nie taka prosta sprawa, bo po pierwsze pieniądze a po drugie dobry zawodnik nie przyjdzie do polskiej ligi. Trzeba myśleć rozsądnie.

odpowiedz
Łuki - 27.01.2021 / 13:08, *.tpnet.pl

Zapowiada się Obradović 2.

odpowiedz
L - 27.01.2021 / 11:30, *.tpnet.pl

Kolejny KOZAK będzie z Izraela ;) Robią wrażenie te transfery....

odpowiedz
Zako - 27.01.2021 / 10:59, *.centertel.pl

To nie kupowanie tylko zbieranie a zbieractwo to najstarszy zawód świata

odpowiedz
urs - 27.01.2021 / 10:58, *.chello.pl

statystyka swoja nie zucaa na kolana ,ile czasu bedzie potrzebowal by sie zaklimatyzowac ? zgrac z wirtuozami pilki Dubajowej ? do konca Czerwca ?

odpowiedz
Niehcemalemusem - 27.01.2021 / 10:01, *.chello.pl

Kolegović? ;)

odpowiedz
? - 27.01.2021 / 08:26, *.play-internet.pl

Co ten chłopaczyna będzie tu robił jak wszystkie kluby na Mazowieckiej pozamykane,chyba nie będzie w piłkę grał?

odpowiedz
Po(L)ubiony - 27.01.2021 / 08:52, *.chello.pl

@?: Gra w piłkę, nie jest zawarta w kontrakcie.

odpowiedz
Wilanow - 27.01.2021 / 06:59, *.t-mobile.pl

Dajmy mu szansę, jest dosyć młody jak nasze dotychczasowe transfery. Lepszy taki reprezentant Czarnogóry niż np. Valencia, który ani nie gra ani rokuje niczego w przyszłości.

odpowiedz
Bombenhagen - 27.01.2021 / 01:29, *.kawandeking.com

Jeszcze tylko ściągnąć z powrotem Rado i Vrdoljaka i skład uzupełniony.

odpowiedz
czesio - 27.01.2021 / 02:35, *.chello.pl

@Bombenhagen: Vrdoljaka się nie da bo zakończył karierę z powodu kontuzji. Natomiast Rado, kto wie...

odpowiedz
Marcel - 27.01.2021 / 01:26, *.t-mobile.pl

Mega wzmocnienie. A nie ma jakiegoś piłkarza, który np. rok nie gra w piłkę? Ewentualnie jakiś z okręgówki. Na pewno by się nadali.

odpowiedz
Miodelski Dariuszu uciekaj z Legii - 26.01.2021 / 23:32, *.105.248

Rasowy ogóras, czyli nadaje sie

odpowiedz
Alex Bielany - 26.01.2021 / 22:42, *.chello.pl

Nastepny chuyovic

odpowiedz
Robert - 26.01.2021 / 22:24, *.com.pl

Nie znacie się. Ma nazwisko z końcówką na - ić , to znaczy że się nada. A taki Modrić nie ma takiej końcówki? A z naszego podwórka , np. chociażby Radović? Do tego Janek jest za darmo i na ławie umie siedzieć , bo to zna i potrafi. I wszystko w temacie. Kucharski wykonał super robotę, a wy nie potraficie docenić jak się natyrał. A przecież mógł wziąć , też niegrającego , z trzeciej ligi bułgarskiej. Mógł? Jak nie , jak tak.

odpowiedz
Phoenix(L)k - 27.01.2021 / 04:11, *.centertel.pl

@Robert:
Antolovic, Kulenovic...

odpowiedz
M_W - 26.01.2021 / 22:21, *.vectranet.pl

Czyli już jest, zgodnie z przepowiednią Ujowić, jeszcze Kartkowić i brazylijski stoper Kontuzjano i mamy 3
obiecanych grajków na LM !

odpowiedz
TomTomTom - 26.01.2021 / 22:07, *.plus.pl

A zapomniałem bez kontaktu są więc do wzięcia za darmo....
-njebiegović
-njepadavacić
-niemjślić
-njetakticić
-zerostraljcić
-nejbronić

odpowiedz
TomTomTom - 26.01.2021 / 21:59, *.plus.pl

Hhhhhhhhhh..... a jakby ściągnąć Remy, o i Stolarskiego, o i jeszcze Rosołka..i Sanogo?
Ja pierd....le jak kudłaty zdobył fortune jak on tak zarządza. No i pan dyrektor sportowy może znowu wrócić do domu zciągnąć buty założyć wygodne kapcie,usiąść w fotelu przed kominkiem ze szklaneczką whiskey i szepnąć do siebie samego " znowu tego dokonałeś chłopie" .....no ku....wa transfer roku

odpowiedz
PPU - 26.01.2021 / 20:49, *.orange.pl

Nic Mioduski się nie uczy. Przykro patrzeć co robi z naszą kochaną L. Ehh...

odpowiedz
Wiem co mówię - 26.01.2021 / 20:26, *.chello.pl

Jeśli polecił go nasz Radko to oby gral jak Radko, w końcu oczy by się pocieszyły

odpowiedz
;) - 26.01.2021 / 20:23, *.chello.pl

5 lat temu LM
Wcześniej rok w rok LE
Co to za klub?

odpowiedz
Darek - 26.01.2021 / 20:22, *.t-ipconnect.de

2 mecze w serii B.
Czy to jest ten super kocór jeden z trzech jakiego Kucharski ma na tapecie?
Aż strach pomyśleć kim są pozostali dwaj.
Pewnie na Mazowszu dało by się ogarnać młodego polskiego chlopaka,który przynajmniej wie co to Legia.
Dla takich ogórków jest bez różnicy czy gra na Cyprze,w drugiej lidze włoskiej czy w Legii.Jemu ma się zgadzać na koncie.Za rok lub góra dwa bedzie już w drugiej lidze tureckiej albo w beniaminku na Bułgarii.

odpowiedz
@Karamba - - 26.01.2021 / 20:07, *.chello.pl

Nie za darmo bo taki pasożyt drogo wychodzi w utrzymaniu.

odpowiedz
Karamba - 26.01.2021 / 19:56, *.plus.pl

Kolejny piłkarz do odbudowy i za darmo czy Legia naprawde jest takim biedakiem ze musi brać zawodników wątpliwej jakości za darmo . Panie włascicielu dziadujesz i dreptasz w miejscu gdzie są transfery typu Radovic, Luboja Duda,Gilerme. Cóz ściagacie kolejnego ogóra chciałbym sie mylic i odwołac te słowa.

odpowiedz
singspiel - 26.01.2021 / 20:14, *.centertel.pl

@Karamba: inny dyrektor sportowy, inne transfery

odpowiedz
Xyza - 28.01.2021 / 11:04, *.tpnet.pl

@singspiel Akurat Guilherme i Duda byli mocno krytykowani jak przychodzili. Pamiętam na tym forum żarty jak przychodził Duda, że chyba do sekcji informatycznej. Niech ściągną kogo uważają. Oceniać jest sens najwcześniej za pół roku. A jeżeli kwestia formy to wspomnijmy choćby Odjidzię Ofoe. Przyszedł z brzuchem, ale jakoś dał radę

odpowiedz
Alex Bielany - 26.01.2021 / 19:54, *.chello.pl

Czyli ten transfer to bardziej robota Miro Radovicia niz kucharskiego. Miro, poniewaz gral tu tyle lat, polecil goscia, niezaleznie od tego kto akurat jest dyrketorem sportowym, moglby rownie dobrze do sprzataczki w klubie zadzwonic.
Za co ten kucharski kase przytula???

odpowiedz
Komentator - 26.01.2021 / 22:39, *.vectranet.pl

@Alex Bielany: ...za twarz a na prawdę decyduje Darek.
:D heheheheh.
Tak mi się wydaje.

odpowiedz
Don Vito - 26.01.2021 / 19:52, *.play-internet.pl

Kurzawa jest do wzięcia za darmo...

odpowiedz
Arek - 26.01.2021 / 19:49, *.tpnet.pl

Ja póki co nie krytykuję, bo typa nawet jeszcze u nas nie ma. Niech przyjdzie, piłkę kopnie i dopiero będzie można coś stwierdzić. Ja nie byłem fanem przyjścia tu Kapustki, a Kapustka póki co zamyka mi ryja. Natomiast nigdy nie rozumiałem i do dziś nie rozumiem transferu Valencii, bo nie dość, że typ nic nie gra, to jeszcze na takich zasadach tu jest, że mój łeb nie ogarnia. Jeśli ten Janković ma w sobie choć trochę ambicji to musi sobie zdawać sprawę, że jak tu mu nie pyknie, to ma po karierze i bujał się będzie po czarnogórskich pastwiskach.

odpowiedz
Paweł - 27.01.2021 / 14:11, *.vectranet.pl

@Arek: ale co do kiesy wpadnie to jego.

odpowiedz
powiś(L)e - 26.01.2021 / 19:48, *.chello.pl

Następny bałkański spadochroniarz.I tak w kółko.To nic że Pan Mioduski wygenerował dług na 170 mln.Pan Mioduski się bawi.Cyrku ciąg dalszy.Ile jeszcze to potrwa ?

odpowiedz
Wujo - 26.01.2021 / 20:36, *.centertel.pl

@powiś(L)e: za swoje się bawi ...nie za Twoje

odpowiedz
Rafa(L) - 26.01.2021 / 21:38, *.tmodns.net

@Wujo:

Legia to nie zabawka do zabawy dla wielu ludzi w tym dla mnie to cos wiecej niz klub

odpowiedz
(; - 26.01.2021 / 21:51, *.chello.pl

@Rafa(L): więcej niż klub czyli co? e? ;)

odpowiedz
powiś(L)e - 27.01.2021 / 20:23, *.chello.pl

@Wujo:
Wykup w takim razie dożywotni karnet i dorabiaj dalej Mioduskiego.Przecież bawi się "za swoje" Co ty kolo ? Przeleżałeś ostatnie lata pod lodem i wczoraj się przebudziłeś ?

odpowiedz
Zako - 26.01.2021 / 19:48, *.centertel.pl

Wyglada to jak zbieranie spadów

odpowiedz
tekken (L) - 26.01.2021 / 19:19, *.chello.pl

Taka rada. Panowie Włodarze, trzeba posłuchać kibiców kogo chcą np. z polskiej ligi albo np. z Litwy czy innej na która nas stać i chociaż JEDNEGO zawodnika kupić kibicom takiego jakiego chcą. Wystarczy zrobić ankietę. Wtedy będzie wilk syty i owca cała. Kibice zadowoleni będą i włodarze raczej też, bo my lipy nie doradzimy. Pozostałych w okienku kupujcie kogo chcecie.

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 26.01.2021 / 19:13, *.t-mobile.pl

PAN PREZES z decydentami zrobił z Legii sanatorium ciężko będzie wygrać marna ligę A GDZIE nam do Europy z kim I z czym

odpowiedz
Tony⚽️Montana - 26.01.2021 / 19:17, *.165.79

@MARKUS od 51 LAT Legia : A może I dobrze,bédzie okazja wywieść go na taczce hebehe szkoda tylko że obecnie Legie każdy zakrèci szkoda...

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 26.01.2021 / 19:37, *.t-mobile.pl

@Tony⚽️Montana: PRZYKRE to jest do czego może doprowadzić nie odpowiednie myślenie I źle zarządzanie klubem tak zasłużonym w polskiej piłce

odpowiedz
Tony ⚽️ Montana - 26.01.2021 / 20:04, *.165.79

@MARKUS od 51 LAT Legia : Przykre że my kibice nic nie możemy zrobić...

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 26.01.2021 / 20:20, *.t-mobile.pl

@Tony ⚽️ Montana : Dopóki Legia nie trafi w godne ręce nie zmieni się nic Ile lat można popełniać ten sam błąd, tylko nam kibicom nie jest do śmiechu

odpowiedz
M. - 26.01.2021 / 21:34, *.tpnet.pl

@Tony⚽️Montana: wywieŚć piszesz.... buahhhaaa
Wywiesiesz coś jeszcze?

odpowiedz
Tony ⚽️ Montana - 27.01.2021 / 00:56, *.165.79

@M.: Dareczku .. a jednak czytasz?to kiedy odejdziesz z naszej Legii?

odpowiedz
@Fan Partizana - 26.01.2021 / 18:50, *.chello.pl

Albo Janusz oby nie piłki.

odpowiedz
Fan Partizana - 26.01.2021 / 18:47, *.centertel.pl

Jankovic po srbsku je Ogorek

odpowiedz
spasiony - 26.01.2021 / 18:37, *.123.82

Jezeli prezes Mioduski szuka oszczednosci to proponuje zlikwidowac dzial scoutingu (bo chyba jakis jest, nawet ostatnio zatrudnil dyrektora). Nikt tego grajka nie mogl obserwowac w grze bo on nic nie gral, wiec jest prawdopodobnie zatrudniony na dobre slowo i z polecenia swojego menago. Praca dyrektora sportowego w Legii polega na otwieraniu kolejnych meili od menedzerow z ofertami niegrajacych kopaczy do odbudowy (ale za darmo). Oczywiscie najlepiej sie pracuje z lezaczka w Dubaju...

odpowiedz
Witam - 26.01.2021 / 20:17, *.inetia.pl

@spasiony: dokładnie. Poziom głupoty tego pseudo prezesa i jego zaślepienie jest niewyobrażalny

odpowiedz
Korda - 26.01.2021 / 18:32, *.orange.pl

Chcieliśmy transerów to mamy :-) Ooj do czego ten Mioduskim doprowadzi ten klub

odpowiedz
gazza - 26.01.2021 / 18:17, *.inetia.pl

To ma być wzmocnienie ???
Po co nam taki transfer ???
Czy prezes nad czymkolwiek panuje ???

odpowiedz
Autor - 26.01.2021 / 18:16, *.telkab.pl

W Polsce jest dużo dobrych zawodników tylko trzeba ich znaleźć...i wykreować a potem sprzedać to jedyna droga dla Nas...niby proste a jednak...tylko kto ma to zrobić?

odpowiedz
Pan - 26.01.2021 / 17:58, *.centertel.pl

Kudłaty zrobił z Legii sanatorium miłości .Klubowi są potrzebni piłkarze od razu gotowi do gry

odpowiedz
Daro - 26.01.2021 / 17:37, *.chello.pl

Skrzydłowy - PETARDA!

odpowiedz
HOP - 26.01.2021 / 17:31, *.knc.pl

Po obejrzeniu na yt jego highlights i wzięciu pod uwagę, że piłkarz jest za darmo to stwierdzam, że całkiem dobre wrażenie robi. Oczywiście highlights nie pokazuje jak słaby potrafi być i jego obecnej formy skoro miał ostatnie 2 lata stracone, ale nie skreślał bym go na wejściu :)

odpowiedz
bronek49 - 26.01.2021 / 17:26, *.chello.pl

znowu łapanka w wykonaniu Legii

odpowiedz
APGAP - 26.01.2021 / 17:23, *.t-mobile.pl

KOSZMAR TO CO CZYTAM KOGO ONI CHCĄ

odpowiedz
Farme(L) - 26.01.2021 / 17:22, *.bridgefibre.net

Większość krzyczy, że nie grał dwa lata, nie wachał trawy dwa lata... Chcemy kogoś jak Vadis itd...
Każdy może sprawdzić ile Vadis grał przed przyjściem do nas... u nas się odbudował...
Kapustka - dziś wiodąca postać w Legii kilka miesięcy temu było szrot, bo nie gra...
Juranovica tez niektórzy skreślali....
Nie popieram tego jak klub jest ząrzadzany, ale jest jak jest. Ja rownież bym chciał by Legie było stać na lepszych grajków.
Ja póki co wstrzymuje się od krytyki i czekam na rezultaty, bo było wiele przykładow tzw. szrotów, a po pewnym czasie odpalili, jak rownież przychodzili tzw. z papierami na granie a ciągneli klub na kasę....
Jeśli chłop odpali do lata i pomoże coś ugraś w eliminacjach do europejskich pucharów to fajnie ma dopiero 25 lat więc mam nadzieję, że będzie mu się chciało...
Tak czy inaczej tylko (L) - Mistrz
Pozdrowienia i trochę chłodnej głowy, a niezadowolenie zawsze można okazać na stadionie, choć miejmy nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby...

odpowiedz
Krzysiek L - 27.01.2021 / 08:04, *.centertel.pl

@Farme(L): Dokładnie niech najpierw kopnie parę razy piłkę a potem oceniajmy pozdrawiam

odpowiedz
Wawa - 26.01.2021 / 17:20, *.play-internet.pl

Buchaaaaas
Loko loko
To stan umysłu
A mieli być zawodnicy gotowi do gry dajacy jakość a tu
Co loko loko zbiera tego kto nikt nie chce
Loko loko to stan umysłu...

odpowiedz
loko - 26.01.2021 / 17:19, *.vectranet.pl

ogor, lepiej ze 3 juniorow polakow kupic/podpisac z bylekad

odpowiedz
:) - 26.01.2021 / 17:14, *.chello.pl

Będzie dobrze :)

odpowiedz
Mateusz z Gór - 26.01.2021 / 17:07, *.orange.pl

Kinder Niespodzianka. Niestety to wszystko na co stać Legię. Oczywiście piłkarz może wypalić, co się czasem zdarza. Bardziej jednak prawdopodobne, że powącha kilka razy murawę i zostanie skreślony, co zdarza się częściej.

Skoro nie wiadomo w jakiej jest w formie to znaczy, że klub bierze go w ciemno lub na podstawie raportów z lat wcześniejszych. Ani jedno, ani drugie dobrze nie wróży.

odpowiedz
#kucharskiout #kucharskiantylegionista - 26.01.2021 / 16:53, *.165.79

Wszyscy albo nic !Protest I demonstracja siły kibicòw najlepiej pod domem Mioduskiegi!

odpowiedz
Elquatro - 26.01.2021 / 17:04, *.chello.pl

@#kucharskiout #kucharskiantylegionista: "Wszyscy albo nic'' xd

odpowiedz
#kucharskiout #kucharskiantylegionista - 26.01.2021 / 19:04, *.165.79

@Elquatro: ;)

odpowiedz
Elquatro - 26.01.2021 / 20:20, *.chello.pl

@#kucharskiout #kucharskiantylegionista: i brawo za dystans ;)

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 26.01.2021 / 16:42, *.t-mobile.pl

To jest ta praca tytaniczna KUCHARSKIEGO następny do odbudowy STRACH pomyśleć o tych 2 nazwiskach co ma na tapecie , Legia nie kupuje tylko zbiera Legia się zwija nie rozwija

odpowiedz
Pacz - 26.01.2021 / 17:41, *.t-mobile.pl

@MARKUS od 51 LAT Legia : Kucharskiego i tego nowego Szkota - Johna Parka. Koń by się uśmiał.

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 26.01.2021 / 18:38, *.t-mobile.pl

@Pacz: DOKŁADNIE gdzie my Brniemy BRAK SŁÓW

odpowiedz
Leśny wróć - 26.01.2021 / 16:28, *.chello.pl

Buhahahaha. Kolejny Łazeenga do kolekcji. Bez formy bez kondycji bez niczego. Darmozjad. Obradović niczego nie nauczył widze. Czy ktoś tam w ogóle myśli? A ja się pytam gdzie są pieniądze za Karbownika?! Co za pośmiewisko...

odpowiedz
Nie trzeba za dużo ....żeby - 26.01.2021 / 15:58, *.com.pl

Ja pierdzielem . Wystarczy szybkiego zawodnika i by miał w miarę dobrą technikę i w Polskiej lidze jest gwiazda na pełen etat . Czy to aż takie skomplikowane znaleść takiego zawodnika . Nie trzeba wiele aby zostać w Polskiej słabej lidze Piłkarską gwiazdą .

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 26.01.2021 / 15:58, *.play-internet.pl

Od kiedy to dobry pilkarz jest bez klubu?

Kolejny do utrzymania...i odbudowania formy...

odpowiedz
RobL - 26.01.2021 / 15:30, *.centertel.pl

krzeszczu! odpowiedź na krótkie pytanie.Co robisz na tym forum?

odpowiedz
Krzeszczu - 26.01.2021 / 15:56, *.bredband2.com

@RobL: wqrwiam sie na takich bezambicyjnych balwanow jak ty.

odpowiedz
Rdzenny - 26.01.2021 / 15:06, *.centertel.pl

Nie ma co pisac czy ogorek czy kot i narzekac zobaczymy co z tego bedzie ... na raxie to nie jest wzmocnuenie do pierwszej jedenastki ale widze postepy zobaczymy 2 nastepne nazwiska z tej tapety ....

odpowiedz
Krzeszczu - 26.01.2021 / 15:20, *.bredband2.com

@Rdzenny: widzisz postepy? A konkretnie jakie? No jestem bardzo ciekawy jakie to sa konkretnie "postepy".

odpowiedz
Rdzenny - 26.01.2021 / 16:05, *.centertel.pl

@Krzeszczu: mordo , a mianowicie takie ze w ogole ktos przyjdzie jesli przyjdzie oczywiscie bo moze tak byc ze bedxiemy grac juniorami i taka Jaga prxyjedzie i wywiezie 3 pkt i 4 bramki do przodu...nasz mlodxiez to nie Ajax ...

odpowiedz
Krzeszczu - 26.01.2021 / 16:12, *.bredband2.com

@Rdzenny: twoim zdaniem juniorzy, ci ktorzy graja, beda sie prezentowali gorzej od badziewiakow ktorzy wiecznie szukaja formy na kozetce u fyzjoterapeuty??? Serio? Co za podejscie, ja tego qrwa nie kumam!
Osobiscie wole GRAJACYCH juniorow, bo z tych na pewno cos bedzie, niz badzieiakow wiecznie odyeebanych i szukajacych formy i innej odbudowy. Badziewiakow ktorzy wiecznie potrzebuja czasu, na qrwa odbudowe, ktorzy zabieraja miejsce juniorom, i ktorzy na dodatek wynosza kase z klubu.
Tacy kibole jak ty to normalnie piata kolumna. Zero rozeznania, zero pojecia, zero jakiegokolwiek pomyslunku, ale jest postep! Jest postep bo bierzemy kolejne gööwno na utrzymanie, no odbudowe, jest postep mimo ze sportowo i finansowo zadnego postepu nie ma. Jest regres. Ale ty i tobie podobni za *uj nie potrafia tego pojac.

odpowiedz
Rdzenny - 26.01.2021 / 17:16, *.centertel.pl

@Krzeszczu: odj...sie od kiboli bo cie morda zaboli , nie pisze ze nie powinni grac juniorami tylko nie naszymi z akademii ... na razie niekoniecznie nimi ...bo szkoda ich zdrowia dla rzeznikow z ekstraklapy , wiesz gdyby nie kontuzja kolana przez wejscie rakiego rzeznika w 4 lidze to bym pewnie gral dalej a tak nie pomogly lzy , chirurdzy w Karolinie , rechabilitacja itd i skonczylem kariere jako 20 letni talent ... i jest sporo takich historii gdzie po zerwanych wiezadlach pilkarz nie wraca juz nigdy do gry ...chcesz aby dotknelo to mlodych pikarzy ... w naszej lidze jest sporo bandytow rzeznikow i drwali szkoda mlodych ...

odpowiedz
Rdzenny - 26.01.2021 / 17:18, *.centertel.pl

@Krzeszczu: poza tym co bedzie jak ten pilkarz bedzie lepszy od ktoregos ktory gra ...

odpowiedz
Daszka - 26.01.2021 / 17:20, *.chello.pl

@Krzeszczu: świetnie napisane. Brawo Kolego!
Sądzę, że @Rdzenny doskonale zdaje sobie sprawę z trafności Twojego rozumowania, ale nie chce się do tego przyznać ponieważ wówczas nie mógłby "zaistnieć" na tym forum. Przynajmniej w swoim mniemaniu.
Typowo polska mentalność, polegająca w głównej mierze na totalnej negacji oczywistego...

odpowiedz
Krzeszczu - 26.01.2021 / 17:26, *.bredband2.com

@Daszka: Dzieki. Serio.

odpowiedz
legijne € - 26.01.2021 / 17:40, *.chello.pl

@Rdzenny: wielka radość i...mamona dla Miodowego.

odpowiedz
gibon79 - 26.01.2021 / 19:07, *.icomera.net

@Krzeszczu:
+1

odpowiedz
Tony⚽️Montana - 26.01.2021 / 19:13, *.165.79

@Ave Legia : heheheehehe...

odpowiedz
Komentator - 26.01.2021 / 15:04, *.vectranet.pl

Prawdziwy Kocur!!!!

ja prdl....

odpowiedz
Andreas - 26.01.2021 / 15:01, *.play-internet.pl

A u nas Łakomy idzie na rok do ZL potem transfer. Praszelik też szykuje się za granicę. Idą drogą Walukiewicz.

odpowiedz
Wiśnia - 26.01.2021 / 14:53, *.centertel.pl

Prawoskrzydlowy czyzby Wszolek nie chcial zostac w Legii?

odpowiedz
Robert - 26.01.2021 / 14:41, *.tpnet.pl

A Legia chciała Kozłowskiego z Pogoni który wart jest z 10 mln € żart jakiś

odpowiedz
singspiel - 26.01.2021 / 14:43, *.atman.pl

@Robert: a tam 10, od razu z 40

odpowiedz
Robert - 27.01.2021 / 17:29, *.tpnet.pl

@singspiel: zobaczymy za rok za ile odejdzie z Pogoni

odpowiedz
pg - 26.01.2021 / 14:38, *.tpnet.pl

to mi wzmocnienie malo mamy ogórków to jeszcze jeden

odpowiedz
lol - 26.01.2021 / 14:31, *.amazonaws.com

Legia juz nie kupuje - Legia zbiera

odpowiedz
lol - 26.01.2021 / 14:29, *.amazonaws.com

sagi ogorow ciag dalszy

odpowiedz
Karlito - 26.01.2021 / 14:28, *.t-mobile.pl

Czy większość komentujących to dzieci, ewentualnie mlodzież wychowana na grze Football Manager? Jesteśmy 3 ligą Europy - takie są realia. Nie stać nas na transfery po kilka milonów Euro, musimy szukać promocji. Pod względem kwot tranferowych jesteśmy za ligą chorwacką, czeską, nawet rumuńską. Dla zdecydowanej większości Polska to ostateczność. U nas się nawet świetnie nie płaci. Czym mamy skusić potencjalych chętnych? Płaca średnia, poziom ligi bardzo słaby, brak gry w pucharach.
Dodatkowo jak czytam - potrzebujemy drugiego Vadisa, to mnie krew zalewa. To znajdzicie fachowcy.
Dla piłkarzy z Europy Zachodniej granie w Polsce to obciach (no chyba, że wyciągniemy kogoś z 3. ligi hiszpańskiej). Co lepsi z Europy Środkowej idą na zachód, do nas trafiają resztki. A dobrzy piłkarze z Europy Wschodniej idą do Rosji.
Jeśli ktoś jeszcze tego nie rozumie, to może bardziej łopatologicznie - czy Ty, drogi malkontencie, jeśli byłbyś wyróżniającym się graczem w lidze polskiej, wolalbyś pójść do ligi belgijskiej, holenderskiej, nawet szwajcarskiej, czy do kazachskiej? Co byś wybrał? Z całym szacunkiem do Kazachów, ale liga polska jest odbierana przez Europę, jak liga kazachska przez Polaków.

odpowiedz
LechuBrd - 26.01.2021 / 14:40, *.virtuaoperator.pl

@Karlito:
Jak mawiał klasyk "Mądrego to aż przyjemnie posłuchać"
Pozdrawiam

odpowiedz
lol - 26.01.2021 / 14:51, *.amazonaws.com

@Karlito: Tak to racja. Nie wiem czy jest sens szukac w takim ukladzie poza granicami kraju szrotu ktory w ostatecznosci zagra w naszej lidze. Lepiej skupic sie na niskich ligach w Polsce. Poziom pewnie zblizony, roznicy wielkiej nie bedzie a moze sie cos wylowi.

odpowiedz
Orti - 26.01.2021 / 14:52, *.tpnet.pl

@Karlito: Nie oto chodzi czy jest się dzieckiem czy gra w FM. Prawda jest taka, że zamiast sprowadzać kolejnego ogóra jak co sezon kilku lepiej kupić jednego bardzo dobrego zawodnika i ze dwóch mlodych i tak wg mnie powinien wyglądać nasz ,,zaciąg".

odpowiedz
Po(L)ubiony - 26.01.2021 / 14:53, *.chello.pl

@Karlito: Jedno mi tu nie styka: jesteśmy (ekstraklapa) pod względem poziomu, klasyfikowani ok. 30-tego miejsca w Europie, ale pod względem zarobków, pod koniec pierwszej dziesiątki. Kraj do życia całkiem niezły. Chyba nie trafiłeś z diagnozą.

odpowiedz
Zu(L)us - 26.01.2021 / 14:57, *.centertel.pl

@Karlito: Bravo. Niektórzy żyją w świecie PS 2020.Proponuję im zajęcie miejsca Miodka na 2 tygodnie. To by się działo. Ha ha .3 liga pewna

odpowiedz
Krzeszczu - 26.01.2021 / 14:57, *.bredband2.com

@Karlito: Jesli dobrze rozumiem, a jesli nie to prosze, popraw mnie, ale twoim zdaniem warto wywalac w kibel pieniadze ktorych nie mamy tylko dlatego ze nas nie stac?
To znaczy, nie stac nas, nikt powazny do nas nie przyjdzie, wiec wywalmy kase ktorej i tak juz brak, na gööwno, byle tylko to gööwno przyszlo do nas?

Osobiscie wolalbym zeby nie bylo ZADNYCH transferow, jesli alternatywa jest kolejny badziew ktory od lat nie gral, tylko dlatego ze jest do wziecia za darmo. Bo i tak takiemu badziewiu trzeba bedzie placic, pozytku bedzie zadnego bo bedzie sie wiecznie odbudowywal, patrz Obsradovic, Edek Kaleka i inni im podobni. Juz bym wolal jakichs porzadniejszych polskich juniorow. Albo nikogo. Oszczedzic ta kase. I mniej wstydu bedzie.

odpowiedz
Karlito - 26.01.2021 / 15:14, *.t-mobile.pl

@lol:
Najprościej mówiąc - masz rację, ale bardzo ciężko znaleźć wartościowego grajka z niższych lig. A z drugiej strony, Legia jednak walczy co roku o mistrzostwo, presja jest ogromna. Odbudowa zawodnika, który wie, czym jest gra pod presją, est wg mnie prostsza.

odpowiedz
Karlito - 26.01.2021 / 15:20, *.t-mobile.pl

@Krzeszczu:
Niestety, ale realia są takie, że szukamy promcji. Nikt poważny i to w formie do nas nie przyjdzie.
Ten gość nie jest pierwszym lepszym ogórem. Papiery ma, skoro grał bardzo dobrze w Partizanie, czyli klubie bardzo podobnym do Legii. Nie mam pojęcia, czy to będzie wzmocnienie, ale są na to szanse. Nie wiem, jaką gość ma mentalność, ale jako, że jest z Czarnogórcem, to mam nadzieję, że mocną. Czy wypali? Nie wiem, ale ryzyko prawie żadne, tym bardziej, że braki kadrowe mamy ogromne.

odpowiedz
tekken (L) - 26.01.2021 / 15:22, *.230.80

@Karlito: Jak tak będziesz myślał to zawsze tak będzie. Chodzi o to aby to zmienić!! Jeżeli poddajemy się na starcie i nie cenimy siebie to nara.

odpowiedz
Krzeszczu - 26.01.2021 / 15:55, *.bredband2.com

@Karlito: W Olympiakosie nie gral, w partizanie cos tam ugral, a pozniej prze 2+ lata nawet nie powachal trawy. A ty twierdzisz ze ma papiery? na co? Na granie? Chyba w cymbergaja.
Jesli rok w rok uzupelnienia na odbudowe i inne badziewie ktore odbijaja sie nawet od 2ej czy 3ej ligi wloskiej maja byc dla nas wzmocnieniami i podstawa do walki o puchary europejskie, to ja qrwa pyeeerdole z takimi ambicjami i takim kibicowaniem. I kkazdemu kto ma takie mizerne i bezambicyjne podejscie mowie wprost: wypyeeerdalaj na k6, bo ja takiego marazmu i takiego braku ambicji w Legii nie chce. Krew czlowieka zalewa.

odpowiedz
Wolfik - 26.01.2021 / 16:00, *.mm.pl

@Karlito: Kolego, nie wiemy czy owe papiery "MA" czy "MIAŁ" bo przez ostatnie dwa lata nikt tego nie zweryfikował. Szanse są, zgadza się - jak w totolotku. Gramy zatem na "chybił, trafił" a w ten sposób niczego konkretnego nie zbudujemy. Nie tak postępują prezesi poważnych klubów i nie mówię tutaj o ligach top5 ale o tych które regularnie ostatnio nas ogrywają w przedbiegach do pucharów.

Nikt poważny nie liczy na znane nazwiska, bo nikt poważny do nas nie trafi. Nie gramy w Europie zatem nic nie mamy do zaoferowania. Sęk jednak w tym, że zamiast sprowadzać cały czas ludzi "na odbudowę" w ilościach 3-4 lepiej zakontraktować jednego ale takiego co gra. Bo potem czekamy miesiącami (Obradović, Pasquato, Valencja czy inne kudłate portugalczyki których nazwiska nawet nie pamiętam) by "jaśnie pan" raczył 4 razy w meczu prosto kopnąć piłkę).

Mamy problemy finansowe (do których poprowadził sam własciciel) to trzeba powiedzieć ludziom i sobie jasno - nie gramy o najwyższe cele a o puchary zagramy jak wychowamy własnych zawodników. I skupić energię i czas na młodych a nie na badziewia wyciągnięte z hasioka. Sprowadzanie zawodników metodą "Lotto" naprawdę nie ma sensu. Szkoda pieniędzy i czasu. Naprawdę.

odpowiedz
Karlito - 26.01.2021 / 16:18, *.com.pl

@Krzeszczu:
Człowieku, nie obrażałem Ciebie, więc dlaczego obrażasz mnie. Jeśli nie umiesz wymieniać argumentów, to się nie wypowiadaj w moim poście.
Nie wiem, czy Ty wiesz, ale różnica między brakiem ambicji, a brakiem kasy jest diametralna.
Do Ciebie również powiem dość prosto, bo tak się wypowiadasz na mój temat - aby bardzo ładna dziewczyna (analogia do dobrego piłkarza) chciała być z kimś, kto nie ma kasy, ale ma ambicje i obiecuje złote góry, to są na to marne szanse. Ona szuka kogoś, kto ma kasę, pozycję i bywa na salonach. Jeśli nie masz grosza od kilku lat, ale aspirujesz do bycia milionerem i ciagle to obiecujesz, to może trafisz na jakąś piękność. Ale ona zapewne jest głupia jak but, ewentualnie ma problemy psychiczne. Możesz ją odbudować mentalnie, ewentualnie nauczyć czegoś. Jednak nawet wtedy, jeśli to Ci się uda, ona będąc bardziej łakomym kąskiem na rynku, więc znajdzie sobie kogoś bogatszego z lepszą pozycją niż Ty.
Teraz rozumiesz?

odpowiedz
Krzeszczu - 26.01.2021 / 16:24, *.bredband2.com

@Karlito: Wiec skoro ciebie nie stac na taka bardzo ladna dziewczyne bo nie masz kasy, nie jestes kims i nie mozesz nic obiecac, to bardzo chetnie przygarniesz stara, lysa, szczerbata, oblesna kulawa babe z wrzodami i wielkim garbem ala dzwonnik z Nottre Damme, bo ta akurat jest do wziecia?
Normalnie klasyka. Podejscie ze ja pyeerdole.

odpowiedz
Karlito - 26.01.2021 / 17:47, *.com.pl

@Krzeszczu:
Ale ona bedzie orać w lóżku az miło i przy okazji dom ogarnie, obiad ugotuje.

odpowiedz
radzisz - 26.01.2021 / 14:27, *.com.pl

Brzmi jak opis arcyogórka :)

odpowiedz
Juri - 26.01.2021 / 14:25, *.centertel.pl

Rado i Veso lipy by nam nie wcisnęli.
Będzie dobrze.

odpowiedz
singspiel - 26.01.2021 / 14:24, *.atman.pl

mam pewne podejrzenia, że w tym transferze pomaga gość, z którym Marko zetknął się w Partizanie kilka lat temu

odpowiedz
AliMario - 26.01.2021 / 14:24, *.tpnet.pl

Masakra,!!!!..... Porażka.....!!!! Quo Vadis Panie Nieudaczni' Kowski ??? Kiedy będzie w końcu miał Pan honor oddać szefostwo w ręce odpowiedniej osoby ? To co Pan robi już nie jest śmieszne !!!

odpowiedz
Rdzenny - 26.01.2021 / 14:17, *.centertel.pl

Nie ma co sie podniecac , zobaczymy co z tego bedzie ...a na razie to xadne wzmocnienie skladu oanie Kucharski ...

odpowiedz
Yano - 26.01.2021 / 13:57, *.play-internet.pl

Kupią samochód który od dwóch lat stał w pokrzywach? Ja pier..

odpowiedz
Wolfik - 26.01.2021 / 14:09, *.mm.pl

@Yano: Nie kupią, tylko wyciągną z tych krzaczorów do recyklingu....

odpowiedz
JaroL - 26.01.2021 / 14:14, *.t-mobile.pl

@Wolfik: w punkt ????????

odpowiedz
Yano - 26.01.2021 / 14:25, *.play-internet.pl

@Wolfik: co racja to racja

odpowiedz
Krzeszczu - 26.01.2021 / 14:28, *.bredband2.com

@Wolfik: to trabant, wiec od razu na makulature :-)

odpowiedz
Normalny człowiek - 26.01.2021 / 13:39, *.net.pl

"To jest miś na miarę naszych możliwości"

odpowiedz
Wolfik - 26.01.2021 / 13:36, *.mm.pl

To jest miś na miarę naszych możliwości... i to nie jest nasze ostatnie słowo :).

Merytorycznie, to nie ma czego komentować.....wszystko już było na temat takich "wzmocnień" napisane.

odpowiedz
tekken (L) - 26.01.2021 / 15:25, *.230.80

@Wolfik: W sedno.

odpowiedz
Renzo - 26.01.2021 / 13:29, *.2.10

jakiś ogórek. Szkoda czasu i atłasu. Lepiej ściągnąc kogoś z naszej ligii.

odpowiedz
Krasnal - 26.01.2021 / 13:22, *.telkab.pl

Przecież to było do przewidzenia...jeszcze dwa jakieś takie wynalazki i ligo drżyj! Nadchodzimy! Raków nas nosem wciągnie bo tam mają chociaż jakiś plan...

odpowiedz
Spoko - 26.01.2021 / 12:45, *.95.18

Koleś jak się faktycznie pojawi i podpisze to do końca roku będzie miał indywidualny trening. Nie grał w końcu od 2 lat, Kapustka i żoel to przy nim rącze rumaki.

Kadra za wąska, brak rywalizacji na niektórych pozycjach, kontuzje, brak transferów?
Proszę pierwszy już prawie jest, jełop w ciemnych okularach ma jeszcze takich dwóch na tapecie. No może są o kilka klas słabsi, jeden ma sztuczne biodro i zeza a drugi lekką nadwagę (hildeberta to przy nim anorektyczka) ale z pewnąścią zwiększą rywalizację. Pytanie tylko gdzie czy w dostaniu się na rehabilitację czy do dietetyka.

Utyty Cesłaf i jego kolega z krainy podziemnej pomarańczy jeszcze zrobią z nich kocurów.

odpowiedz
piotrek9mln - 26.01.2021 / 12:37, *.hd-badenbaden.de

Chyba lepiej kogoś z Serie C ale grającego regularnie

odpowiedz
Aster - 26.01.2021 / 12:35, *.play-internet.pl

Kudłatemu na ręke są te dziury budżetowe co udzieli kredytu to procent żeby splacic swoj kredyt zaciaga kolejny równoczesnie zarabiajac na swoim wszystko pasuje LTC to jest cenne aktywo kudłatego nie Legii Warszawa.

odpowiedz
Karo(L) - 26.01.2021 / 12:34, *.lublin.pl

Jeśli już brać jakiego zawodnika z Seria B, to takiego, który regularnie gra, a nie takiego, który albo się odbuduje albo nie i znowu rok czasu będzie dochodził do pełnosprawności.

odpowiedz
Wujo - 26.01.2021 / 12:30, *.centertel.pl

Mam pytanie ogór czy kot?

odpowiedz
Kiwi - 26.01.2021 / 12:43, *.play-internet.pl

@Wujo: turbokozak :)????????

odpowiedz
Pacz - 26.01.2021 / 13:03, *.t-mobile.pl

@Wujo: Kocur, sztos transfer

odpowiedz
Miauuuu - 26.01.2021 / 17:55, *.t-mobile.pl

@Wujo: Kot z dużym ogórem między tylnymi łapami.

odpowiedz
petarda - 26.01.2021 / 12:29, *.tpnet.pl

Jednym słowem petarda transfer .Niech lepiej dadzą pograć któremuś z Akademii jest tu wielu młodych gniewnych gry!
Transfer robiony na siłę ,bez przemyślenia.Chyba że przez pana Kuch....iego.

odpowiedz
Quick - 26.01.2021 / 12:47, *.tpnet.pl

@petarda:
Dubaj pokazał jakich to my mamy zdolnych w tej akademii. Oni jeszcze sie nie nauczyli prosto kopać piłkę

odpowiedz
petarda - 26.01.2021 / 15:12, *.tpnet.pl

@Quick: bo właśnie, prostoto każdy potrafi kopnąć a krzywo żeby było dobrze to już jest umiejętność rzadko spotykana.

odpowiedz
sedm - 26.01.2021 / 12:28, *.tpnet.pl

Kucharski to debil skończony znowu sprowadza jakiś szrot za kupę hajsu bez gry w ciemno Mioduski to następny IDIOTA i pracuje z takimi kretynami. Prezes podciera dupe szkłem i za darmoche chce sprowadzać byle co do klubu. Niech on sprzeda komuś udziały w klubie .

odpowiedz
Legionista - 26.01.2021 / 12:26, *.metrointernet.pl

Tego piłkarza polecił według niektórych doniesień prasowych vesovic i rado czy nie wyglada to tak jakby znowu ktoś doił Legię facet bez formy i leń czy naprawdę jest potrzebny nie lepiej młody ambitny i chcący z choćby niższej ligi ale z polski z jakaś perspektywa. Następny do grzania ławy lub odbudowy formy moim zdaniem to drugi obwarzanek [obradovic) pozdrawiam .

odpowiedz
Luq - 26.01.2021 / 12:24, *.play-internet.pl

Kucharski, kto jeszcze jest na tapecie?!

odpowiedz
Rambo - 26.01.2021 / 12:17, *.centertel.pl

O kurła. Gość nie grał 2 lata, a wcześniej non stop na wypożyczeniach czyli nikt go nie chciał. Grubo.

odpowiedz
Salvador GCW - 26.01.2021 / 12:15, *.jmdi.pl

GDZIE TE TRANSFERY ?! KUCHARSKI GDZIE TE TRANSFERY ?! MIODUSKI KŁAMCO ODDAJ MOJE STO MILIONÓW EURO !!!

odpowiedz
Rado - 26.01.2021 / 12:12, *.47.103

Czyli nic się nie zmienia, sprzedajemy za miliony, a sprowadzamy nie tych, których chcemy, tylko tych, którzy łaskawie zechcą przyjść. No i oczywiście na odbudowanie, a nie gotowych od razu.

odpowiedz
scvv - 26.01.2021 / 12:10, *.centertel.pl

Kozak z gry. Pytanie się nasuwa czemu nie gra ? Czy to aby nie względy po za sportowe.

odpowiedz
Pjoter - 26.01.2021 / 12:08, *.knc.pl

Najlepsze jest na końcu...będzie odbudowywał formę:( dzięki,nara...

odpowiedz
Zu(L)us - 26.01.2021 / 11:55, *.centertel.pl

I znowu płacz i znowu narzekania. Idźcie w końcu do szkoły. Tornistry gotowe? Kredki kupione? Zeszyty przygotowane? Kartki na kartkówki przyszykowane? No to ( doro boty ) . Proszę nie przychodzcie w maju na Bulwary

odpowiedz
Le Ja - 26.01.2021 / 12:14, *.t-mobile.pl

@Zu(L)us: nawet dzieci szukujące teraz tornistry do szkoły, wiedzą, że nie ma takiego zwrotu jak "doro boty".

odpowiedz
Marce(L) - 26.01.2021 / 13:19, *.lsas.aero

@Zu(L)us:
.... a ty co porządkowy na bulwarach czy cieć w szkole podstawowej

odpowiedz
Bie(L)any - 26.01.2021 / 11:55, *.centertel.pl

Super ruch .... po prawej stronie mamy Wszołka Juranovića Kapustkę i Vesovića to teraz jeszcze jakiś wynalazek.... a środkowych obrońców trzech w tym dwóch dinozaurów ????????

odpowiedz
Kibic L - 26.01.2021 / 12:35, *.net.pl

@Bie(L)any : a może jeszcze Boruca mamy po prawej ? Nie narzekać, w końcu transfer, i trzeba się cieszyć a czy wypali się okaże, jestem dobrej myśli, Tylko Legia!

odpowiedz
Szpic - 26.01.2021 / 13:01, *.chello.pl

@Bie(L)any : Słuszna uwaga. Potrzebny jest ktoś raczej na lewe skrzydło, chyba że puszczą z klubu Wszołka. Środkowy obrońca i to taki co potrafi coś zrobić z piłką potrzebny na wczoraj !!!!

odpowiedz
singspiel - 26.01.2021 / 13:22, *.atman.pl

@Szpic: dokładnie. i może jeszcze jakiś rozgrywający. pytanie, czy ten nowy nabytek nie będzie z Wszołka...

odpowiedz
Wolfik - 26.01.2021 / 13:39, *.mm.pl

@Bie(L)any : Kolego, nieważne że na prawej ma kto grać. Ważne że jest za darmo a ponieważ nie grał to i pensja będzie nieduża. Ot i cała tajemnica tego "wzmocnienia".

odpowiedz
Wolfik - 26.01.2021 / 13:47, *.mm.pl

@Szpic: Oczywiście masz rację. Tyle, że taki stoper co potrafi zrobić cokolwiek innego niż wywalić bala w trybuny kosztuje z 4 miliony euro i ma oferty z serii A. Nazywa się Kamil Piątkowski. Drugi, Przemek Wiśniewski pewnie kosztuje niewiele mniej. A w naszej kasie hula wiatr...

odpowiedz
Lupus - 26.01.2021 / 14:34, *.centertel.pl

@Bie(L)any : Ale za darmo!!!
Trza brać.

odpowiedz
atmosferic - 26.01.2021 / 11:52, *.orange.pl

Chcecie mbappe i neymara na skrzydlo? kazdy by chcial, tylko jak nie ma pieniedzy to sie bierze takiego Jankovicia. Nic o nim nie wiem i sie nie wypowiem czy to dobry czy zly transfer.

Pora zejsc na ziemie - Legia jest w fatalnej sytuacji finansowej i nie bedzie wielkich transferow. Moze byc tak ze w ciagu kilku kolejnych lat bedziemy grac jak lech czyli bic sie o srodek tabeli. Wszystko przez niekompetencje Mioduskiego i jego skautow i dyrektora sportowego. No i przez brak srodkow zwiazany z tzw "obostrzeniami".

odpowiedz
. - 26.01.2021 / 11:50, *.centertel.pl

Po co?

odpowiedz
Aster - 26.01.2021 / 11:43, *.play-internet.pl

No dalej Kudłaty kontraktuje te perełki orły bez umy czekaja na gwiazdorskie kontrakty 200 tys euro rocznie
Kosecki,Wrzesinski,Kurzawa,Stachowiak,Masłowski,Wolsztyński,Korzym no dalej Darek Europa stoi otworem Legia top 50 klubów świata jest na wyciągniecie ręki.
Jprd za jakie grzechy Bóg nam wysłał tego czorta wszystko zdewastował Akademia jest na innym Nip ie zaora zadłuży a LTC zrobi sobie swoja prywatna Akemie albo sprzeda Akademie słupowi i bedzie kręcić lody

odpowiedz
oLaf - 26.01.2021 / 11:35, *.vectranet.pl

no tak, bierzemy "niewypał" za darmo, który zagrał 3 mecze w sezonie.... ciekawe kiedy będzie mógł grać na jakimkolwiek poziomie... w sierpniu??? to my już będziemy po pucharach... : (

odpowiedz
Kelner - 26.01.2021 / 11:30, *.play-internet.pl

Dawid Janczyk podobno bez kontraktu do wyjęcia za okrągłe zero PLN - dawaj Szopen bierz grajcara, ma ciąg dobry i może w perspektywie coś strzeli

odpowiedz
Paweł - 26.01.2021 / 13:15, *.vectranet.pl

@Kelner: jak zaskoczy to ciąg ma znakomity. No i setki i pięćdziesiątki wali z zamkniętymi oczami.

odpowiedz
Aster - 26.01.2021 / 11:22, *.play-internet.pl

Projekt społeczny Darka jest juz na ostatniej prostej taki skład bedzie atakować Puchary w sezonie 21/22 przewidywany skład po letnim okienku transferowym:
Boruc
Zbozień Wieteska Lewczuk Hołownia
Cholewiak Szwoch Martins Kosecki
Lopes Kolev

Tak to widze i do tego zmierza mityczny projekt społeczny kudłatego

odpowiedz
Władeczek - 26.01.2021 / 11:09, *.netfala.pl

No ja też weszłem na strony międzynarodowe internationale i poczytałem faken o tym dziadzie. Ponoć nie chce mu sie nawet biegać na boisku. Z Podbeskidziem pewnie nie zagra ale z łkesem może zagrac i przez niego Legia nie awansuje dalej. Tego nawet na moim TV LG OLED 95 cali nie da sie oglądać, może tylko z somsiadem przy zmrożonej maciorze z jednym okiem otwartym faken sie da.

odpowiedz
Milan - 26.01.2021 / 11:11, *.chello.pl

@Władeczek: Chyba z sąsiadem...

odpowiedz
Moj somsiad - 26.01.2021 / 11:22, *.centertel.pl

@Milan: moj somsiad Władeczku tez dobry chłopak i tez Legionista ale u bas penkajo na mecz po maciorze ....

odpowiedz
Aster - 26.01.2021 / 11:09, *.play-internet.pl

Mioduski zapowiadał w Canal + ze kontrakt 1 milion euro rocznie dla piłkarza gosc nawija tylko makaron na uszy zadłuża klub wyciaga z niego siano wszystko zaebane długami jak w Kambodzance nawet kasa z ekstraklasy zastawoone prawa TV dzisiaj nałozył limity kontrakt max 250 tys euro to kogo on chce tu sciagać życ się odechciewa przecież ten Janković to jest jakis ultra ogór 300 minut w dwa lata no ludzie co on wyprawia z tym klubem

odpowiedz
Jasio - 26.01.2021 / 11:09, *.telkab.pl

Tso???

odpowiedz
1909 - 26.01.2021 / 11:09, *.plus.pl

ODRAZU GO DO WIECZYSTEJ NIECH SIĘ OGRYWA I PRZYJDZIE JUŻ OGRANY, BRAWO PANIE KUCHARSKI I PANIE PARK CZAPKI Z GŁÓW...

odpowiedz
Ester - 26.01.2021 / 11:05, *.play-internet.pl

Kibice z Ferrary na Twoterze zadowolenie pisza że takiego dziada i lenia dawno nie widzieli w Spal na twiterze Piłkarskie Bałkany tez mówia ze słaby fizycznie i leń.
Dzieki Mioduski za kolejny szrot Agra 2.0 takie capa to w najgorszych koszmarach sobie nie wyśniłbym kiedy kumaci wyciagnom taczki i wywioza tego strupa przeciez on ten klub za chwile zrówna z ziemia

odpowiedz
geds - 26.01.2021 / 11:06, *.chello.pl

@Ester:
Agra był pracowity i walczył. Umiejętnosci nie te. Nie wrzucajmy wszystkich do tej samej szuflady.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 26.01.2021 / 11:02, *.chello.pl

I on ma nam zapewnić awans do II ligi? Będziemy walczyć o spokojny byt w górnej ósemce. W tym roku, spada prawie pół tabeli.

odpowiedz
Obcy - 26.01.2021 / 10:58, *.t-mobile.pl

Nadaje się do nas. Długo nie grał. Przychodzi za darmo. Dwa trzy miesiące i się okaże czy się nadaje. Obradovic też miał być dobry. Rado ubiegł Kucharskiego. Czekamy na te nazwiska z tapety panie dyrektorze.

odpowiedz
(L)egia - 26.01.2021 / 10:36, *.virginm.net

Super prognostyk, nie ma to tamto...

odpowiedz
olew - 26.01.2021 / 10:26, *.vectranet.pl

słabe to... mamy dobry skład na ligę, niepotrzebnie jest kupować kiepskich , warto czekać na kolejnego Vadisa, a póki co ogrywać młodych

odpowiedz
zoom - 26.01.2021 / 10:26, *.plus.pl

A ja się nieustająco pytam - co z Rasiakiem? :-D
Czy nasi skauci coś palą?

odpowiedz
Victorii Emporio84 - 26.01.2021 / 10:24, *.tpnet.pl

Po co taki pytam się po co

odpowiedz
Prezes - 26.01.2021 / 10:23, *.t-mobile.pl

Ten transfer bedzię możliwy dzięki tytanicznej pracy działu skautingu.
Wykonali fantastyczną robotę.

odpowiedz
unti - 26.01.2021 / 10:19, *.140.150

Na ławkę może być ..ma przynajmniej 100 meczów w piłce seniorskiej w klubie na poziomie naszej e -klasy...wiadomo doopy nie urywa ale przynajmniej coś kiedyś pokopał...
..ale że lewonożny na prawą stronę ...to mi pachnie taktyką wuja brzęczka...
w kolejce do podpisania... Rafał Kurzawa (bez klub), Dimitri Oberlin (Szwajcar bez klubu) ....czekamy aż zamkną okienko w ligach zagranicznych

odpowiedz
Ryj - 26.01.2021 / 10:17, *.t-mobile.pl

Kpina!

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 26.01.2021 / 10:16, *.chello.pl

Jeszcze nie wyszedł na boisko,a już za słaby.Skoro kasy brak,to niestety takich możemy mieć.

odpowiedz
Krzeszczu - 26.01.2021 / 10:17, *.bredband2.com

@Fan.Grotyńskiego: On przez ostatnie pol roku wogole nie wyszedl na boisko. Wiec o czym ty pyeerdolisz?

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 26.01.2021 / 10:35, *.chello.pl

@Krzeszczu: Widziałeś jak gra?Ja nie widziałem,może miał kozak na swojej pozycij.Wiec sam nie pier.eksperciku

odpowiedz
Krzeszczu - 26.01.2021 / 10:38, *.bredband2.com

@Fan.Grotyńskiego: Im wiecej klapiesz tym wiekszego robisz z siebie pajaca. Jak mozna ogladac kogos kto nie gra?
Na prawde kreca cie takie transfery? Pewnie robiles w gacie kiedy przychodzil Pasqualo, ktory rozegral 3 mecze w mlodziezowce Juventusu. I jak poszlo?
Gratuluje qrwa ambicji, pewnie masz taka sama w zyciu, i nic ciekawego nie osiagnales/osiagnelas.
Piac z zachwytu na temat goscia ktory zaliczyl ledwie 2 mecze w drugiej lidze wloskiej. No zesz QRWA MAC!

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 26.01.2021 / 10:49, *.chello.pl

@Krzeszczu: Mungole ile nie grał Kapustka? Oczywiście nie jestem zadowolony,ale najpierw chce zobaczyć go na boisku.Ja jesteś takim obeznany,to weż sam sprowadz kogoś.Ekspert z pod biedronki karwarz.

odpowiedz
oLaf - 26.01.2021 / 11:40, *.vectranet.pl

@Fan.Grotyńskiego: chłopaki, spoko, fajne argumenty macie! ; )))

Powiem Wam, że jakby MIodek z Dyr. sportowym mieli takie zaangażowanie jak Wy to by była prawdziwa selekcja piłkarzy a nie "kupowanie za darmo niewypałów" ....

odpowiedz
Volodymyr - 26.01.2021 / 12:03, *.245.12

@Fan.Grotyńskiego: spod się piszę. Zapamiętaj.

odpowiedz
I tyle. - 26.01.2021 / 10:15, *.play-internet.pl

To jest wzmocnienie ławki rezerwowych.
Za rok dojdzie do siebie.

odpowiedz
Łukasz - 26.01.2021 / 10:14, *.amazonaws.com

Wzmocnienie? Ja wiem, że nie należy oceniać przed tym jak zobaczymy gracza na boisku, ale to, co jest napisane, nie napawa niestety optymizmem.

odpowiedz
Ryszard Ochódzki - 26.01.2021 / 09:56, *.tpnet.pl

Ja jako prezes Ochódzki Ryszard ogłaszam co następuje:
1. Zakupić nowe parówki
2. Wymienić węgiel na choinki
3. Choinki wymienić na złom
4. Sprzedać złom po dobrej cenie
5.Wyjechac na zgrupowanie do kraju kapitalistycznego
6. Wyłapać jak najwięcej plusów
7. Przebrać kota za zająca
8. Znaleźć dublera

odpowiedz
Po(L)ubiony - 26.01.2021 / 11:05, *.chello.pl

@Ryszard Ochódzki:
9. Napędzić bimbru, potem sprzedać, pieniądze przepić.

odpowiedz
Krzeszczu - 26.01.2021 / 09:53, *.bredband2.com

normalnie zayeebiscie. Kolejny drewniak amator na odbudowanie. Czyli wedle strategii "na faze grupowa ligi mistrzow". Co za burdel sie zrobil z tego kiedys tak wspanialego klubu.

A tutaj kolejne swietne podsumowanie:
https://gol24.pl/transfery-legii-warszawa-zero-wzmocnien-odeszli-michal-karbownik-czy-domagoj-antolic/ar/c2-15408824

Nota bene, Wdowiak przechodzi z sracovi do Rakowa Czestochowa. Kolejny dobry transfer tego klubu. Mozna? qrwa mozna!

odpowiedz
Arek - 26.01.2021 / 11:19, *.centertel.pl

@Krzeszczu: Ty tak na powaznie z tym Wdowiakiem?

odpowiedz
Orti - 26.01.2021 / 09:51, *.tpnet.pl

Nasz zasłużony dyrektor sportowy mówił o trzech transferach. O piłkarzach, którzy mają podnieść poziom i od razu wskoczyć do składu. Strach pomyśleć kogo miał jeszcze w swoim notatniku czy co on tam ma...

odpowiedz
Siedlce - 26.01.2021 / 10:06, *.centertel.pl

@Orti: Wawrzyniak wróci ????????????????

odpowiedz
Orti - 26.01.2021 / 11:10, *.tpnet.pl

@Siedlce : W sumie jak grał Wawrzyniak to graliśmy dobrze w pucharach :)

odpowiedz
Sputnik 44 - 26.01.2021 / 09:51, *.t-mobile.pl

4 lata bez pucharów, 30 liga Europy a dodatkowo zima długa i męcząca - takie atuty oferuje gra u nas... Nic dziwnego, że interesuje tylko utracjuszy, którzy już niewiele mogą wtopić... Ale jako kibic i tak naiwnie wierzę, że gość się ogarnie a po kilku meczach będzie wymiatał...

odpowiedz
Andrzej - 26.01.2021 / 09:49, *.plus.pl

A Piatkowski z Rakowa za 5.5 mln do Borussii czyli za tyle co Karbownik. Gość starszy od Karbownika, rok temu przyszedł za darmo i gra tylko na jednej pozycji. Interes życia z Karbownikiem

odpowiedz
Leśny - 26.01.2021 / 09:47, *.79.32

Po kiego na taki szrot którego NIKT nie chce.....układy układy układy

odpowiedz
WarszawskaOchota - 26.01.2021 / 09:41, *.orange.pl

Amatorki ciąg dalszy.
Ręce opadają.

odpowiedz
Ehmehme - 26.01.2021 / 09:40, *.182.66

Al Jankovic w Legii? Poziomu może nie podniesie, ale na pewno będzie weselej.

odpowiedz
Pacho - 26.01.2021 / 12:02, *.chello.pl

@Ehmehme: to samo pomyślałem ????

odpowiedz
Roma - 26.01.2021 / 09:33, *.plus.pl

Czyli "do odbudowania się". Oby się udało, ale statystyki to Kucharczyk ma lepsze.

odpowiedz
Qczi_Legia - 26.01.2021 / 09:32, *.atman.pl

Klasyk, bierzemy gościa który ma się u nas odbudować, a miało być wzmocnienie podnoszące poziom. Nie skreślam go na starcie ale czy my się kiedyś czegoś nauczymy ? Chyba nie za Darka....
Pozdro Bracia (L)!

odpowiedz
Władeczek - 26.01.2021 / 09:30, *.netfala.pl

Transfer zgodny z długofalową wizją Mioduskiego faken...

odpowiedz
L - 26.01.2021 / 09:29, *.centertel.pl

Przecież to jest jakaś kpina...

odpowiedz
qbak - 26.01.2021 / 09:28, *.182.226

Wzmocnienie chyba rezerw. Zawodnik który nie gra piłkę ma kim tutaj być ?

odpowiedz
Bbb - 26.01.2021 / 09:27, *.centertel.pl

Vrdoljak wrzuca ochłapy?

odpowiedz
MF - 26.01.2021 / 09:27, *.ennet.pl

Kolejny będzie formę odbudowywał..... A może przyszedłby ktoś już z jakąś formą?

odpowiedz
Yaro - 26.01.2021 / 09:43, *.t-mobile.pl

@MF: Problem jest taki, że za tych z formą to trzeba zapłacić

odpowiedz
Marcin - 26.01.2021 / 10:26, *.vbox.pl

@MF: Vadis też przychodził bez formy zeby sie odbudować.Dajmy mu szansę.a tak na marginesie Wdowiak poszedł do Rakowa,szkoda,na nasza lige bardzo dobry grajek.

odpowiedz
Krzeszczu - 26.01.2021 / 10:43, *.bredband2.com

@Marcin: kolejny z serii "dac mu szanse"... Ambicje ze ja pyeerdole.
To moze napiszmy list "Dear Friends" do srUEFA zeby tak "dali nam szanse w pucharzch"? No bo jak, zasluzylismy chyba, niech nam dadza szanse. My wszystkim dajemy, trenerom pseudo-grajkom, kazdemu dajemy szansje. Jakas charytatywnosc a nie klub sportowy. No ja pyeerdole....
Krew mnie zalewa przez ten nedzny poziom intelektualno-ambicyjny. Cytujac klasyki: Marazm i qrwa bloto.

odpowiedz
Marcin - 26.01.2021 / 11:34, *.vbox.pl

@Krzeszczu: Wiadomo że masz rację,ale musimy wreszcie zrozumieć w jakich realiach się obracamy.Wszyscy chcemy Wielkiej Legii ale trzeba zrozumieć że dla polskiego klubu ta wielkość to mistrzostwo Polski i ewentualny awans do fazy pucharowej Ligi Europy.Każdemu dajemy szansę bo tylko na takie transfery nas stać,a może sie uda że piłkarze nie zwolnią trenera,a może się trafi taki Vadis który był tani,a normalnie umiejetności na 10 milionów Euro.I dalej tak jest,a może...może wygramy mistrzostwo bo to wcale nie jest pewne.Jakby ktoś chciał budować wielki klub to w Legii dalej by grali Majecki,Szymański,Karbownik,a nawet i taki Prijović,plus najlepsi z polskiej ligi Piątkowski,Wdowiak,a nawet taki Puchacz.Gdybyśmy grali co roku w europejski pucharach to zawodnicy by odchodzili za 10 milinów Euro,a nie za 3-5.Możemy być średnim klubem na warunki europejskie,który musi sprzedawać ale zawsze jest w tych pucharach(patrz-Slavia Praga),ale w tym momencie to My jesteśmy takim klubem ale na warunki polskie,i obawiam się że awans do Europa Conference League będzie szczytem naszych marzeń.

odpowiedz
Farme(L) - 26.01.2021 / 13:26, *.bridgefibre.net

@Marcin: Pelna zgoda ale z tym Puchaczem to Ciebie chyba ponioslo:P

odpowiedz