Artur Boruc - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

41. urodziny Boruca

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Dzisiaj Artur Boruc świętuje 41. urodziny. Bramkarz Legii trafił na Łazienkowską w... 1999 roku z Pogoni Siedlce. Po zebraniu doświadczenia w Dolcanie Ząbki na wypożyczeniu oraz treningach z pierwszą drużyną, zadebiutował 8 marca 2002 roku przeciwko Pogoni Szczecin. Krok po kroku przebijał się w klubowej hierarchii i ostatecznie przeniósł się do Szkocji w 2005 roku. Po 15. latach wrócił do Warszawy.

Podczas pobytu w Legii tylko raz świętował mistrzostwo Polski oraz Puchar Ligi. Miało to miejsce na początku swej przygody z futbolem tj. w 2002 roku. W związku z tym, życzymy Arturowi Borucowi kolejnego tytułu mistrzowskiego z naszym klubem, zdrowia oraz pomyślności w życiu prywatnym.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (33)

+dodaj komentarz
Rafał Prg. Płn. - 23.02.2021 / 02:41, *.t-mobile.pl

Spóźnione, ale szczere... Wszystkiego naj... Trzymaj się Artur :-)

odpowiedz
s - 20.02.2021 / 19:03, *.centertel.pl

ZDRÓWKA ARTUR I NAJLEPSZEGO.....JESTEŚ WIELKI .AMEN.

odpowiedz
Grzegorz - 20.02.2021 / 17:42, *.play-internet.pl

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin sto lat Artur ja też mam dziś urodziny

odpowiedz
sisi - 20.02.2021 / 14:56, *.chello.pl

Artur jak wino,im starszy tym lepszy

odpowiedz
koci łapci - 20.02.2021 / 12:54, *.vectranet.pl

Już moglibyście sobie dać spokój z liczeniem tych lat:) Wszystkiego dobrego Artur.Pamiętaj,że życie zaczyna się po 40-tce

odpowiedz
Adek - 20.02.2021 / 15:41, *.tpnet.pl

@koci łapci: zależy dla kogo... w takim wieku większość z nas ma dorastające dzieci, kredo na dom lub mieszkanie i kilkunastoletnie auto, a ty mówisz że życie się zaczyna? zjedz na ziemię albo bierz połowę tego co bierzesz

odpowiedz
ROSOMAK - 20.02.2021 / 21:33, *.chello.pl

@koci łapci: KOLEGA PRAWDE PISZE SZUCUN ARTUR NAJLEPSZEGO

odpowiedz
SF - 20.02.2021 / 12:38, *.tpnet.pl

Zdrowia !Dobrej gry wbramce i na przedpolu ! Powodzenia !!

odpowiedz
Luk - 20.02.2021 / 12:26, *.eurotel.cz

Szacunek . Nic innego mi się nie nasówa. Legenda Legii i reprezentacji. Zaczynał w Legii i w niej kończy . Piekna historia,STO lat Artur !Jesteś wielki. Życzę abyś grał jak najdłużej!

odpowiedz
Arturo - 20.02.2021 / 12:09, *.as9105.com

Zdrowia Artur !!!!

odpowiedz
Obcy - 20.02.2021 / 11:53, *.t-mobile.pl

Wszystkiego najlepszego!!!

odpowiedz
Woko - 20.02.2021 / 09:48, *.zapnet-isp.net

Wszystkiego najlepszego 100 L lat.

odpowiedz
Alpina - 20.02.2021 / 09:31, *.play-internet.pl

100 Lat Królu.

odpowiedz
Salvador GCW - 20.02.2021 / 09:28, *.jmdi.pl

STO LAT KING ARTUR. Wszystkiego Najlepszego oraz Mistrzostwa Polski !!!

odpowiedz
Lechu Brd - 20.02.2021 / 08:31, *.t-mobile.pl

Oczywiście Najlepsze życzenia dla Artura, ale nie da się czytać waszych wpisów. Jaka legenda jaki król. 3 lata w na wypożyczeniu i 3 lata w pierwszej drużynie - za to w Szkocji 12 tam to jest legendą.Jedno mistrzostwo Polski - spektakularne osiągnięcie(wiem ja go nie mam ale nie jestem piłkarzem) Co w takim przypadku powiedzieć o Panu Lucjanie, Jacku Zielińskim, Radovicu (wysłali do Chin na siłę) albo o Kuchym (nie byłem jego fanem) choć patrząc na obecny skład zaczynam zanim tęsknić. Więc pospiewanie z kibicami starcza do zostania legenda! Mucha gral podobny czas (mistrzostwo, puchar,superpuchar) Kuciak (3 mistrzostwa, 4 puchary) Malarz (3 mistrzostwa, 2 puchary). Dziękuję Królewicze nie mam pytań. Nikt nie chciał na emeryturze to wrócił po hajs nie dla klubu i blokuje miejsce młodszym (napewno nie gorszym niż on w tym wieku- wiem co piszę bo oglądałem go jeszcze w Dolcanie) Więc z tą miłością do klubu to też bez przesady. Nie ma już piłkarzy którzy z miłości do klubu grają w nim przez całą karierę jak Steven Gerard w Liverpoolu 1987-2015 to jest LEGENDA I PRAWDZIWY KROL W SWOIM KLUBIE

odpowiedz
dave - 20.02.2021 / 09:09, *.chello.pl

@Lechu Brd: Nie grał 12 lat w Celticu.

odpowiedz
floyd - 20.02.2021 / 10:00, *.chello.pl

@Lechu Brd: myśle ze tutaj nie chodzi o czas i tytuły ale o przywiązanie do barw i Klubu. Boruc zawsze podkreślał ze jest Legionista, pamiętasz eLke pokazywana do kamery po ważnych meczach w Celtiku? Zawsze był charaketrny na boisku, to doceniają nawet kibicie innych polskich klubów. Artur, sto lat!

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 20.02.2021 / 10:24, *.55.238

@Lechu Brd: Niestety to już nasza tradycja narodowa mitologizacja, stawianie pomników i tworzenie bohaterów na każdym kroku. Tak samo było z dnem piłkarskim Kucharczykiem, Boruc przynajmniej dobry grajek ale żeby mu od razu pomniki stawiać bo się identyfikuje z klubem, paranoja.

odpowiedz
Luk - 20.02.2021 / 12:40, *.eurotel.cz

@Lechu Brd: tepak jesteś w dodatku wyszczekany . Nie rozumiesz pewnych wartosci. Dodam tylko ze radovic sam zadecydowal ze nie bedzie legendą klubu ,odchodzac do chin w trakcie najwazniejszego dwumeczu w ostatnich latach . On polecial na hajs . Zadecydowal ze woli pieniądze od bycia legendą klubu ,uwaza tak bardzo duzo kibicow,mógł odejsc po sezonie ale hajs byl najwazniejszy . Boruc skusil sie na hajs ?????????????????????zarabiajac kilkanascie lat w funtach myslisz ze w Legii dali mu choc połowę?wątpię! Skad takie typy jak ty się biorą.

odpowiedz
gLa - 20.02.2021 / 08:20, *.vectranet.pl

NajLepszego Artur-jesteś NajLepszy!!!

odpowiedz
syrenka - 20.02.2021 / 08:19, *.orange.pl

dużo zdrówka i Mistrzostwa Polski w tym roku!

odpowiedz
Darek - 20.02.2021 / 08:03, *.t-ipconnect.de

Zdrowia.I nie podawania piłek do przeciwników.A najlepiej to żeby już Miszta grał.

odpowiedz
Michał - 20.02.2021 / 07:26, *.plus.pl

Arturo STO LAT WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I DUŻO ZDRÓWKA!Cała Legia dziś tylko zwycięstwo dla Artura i nas wszystkich LEGIONISTÓW!Pozdrawiam

odpowiedz
... - 20.02.2021 / 07:15, *.centertel.pl

Sto (L) at! Król jest tylko jeden

odpowiedz
smyk - 20.02.2021 / 06:45, *.17.131

Realizacji planów, nowych marzeń i kolejnych natchnień - jak fal, które pchają statek do przodu. Sto (L)at

odpowiedz
dino - 20.02.2021 / 06:26, *.vtelecom.pl

Pamiętam jego debiut na Łazienkowskiej 1-0 z Wisłą był wtedy 3cim bramkarzem a w ataku Wisły Żurawski z Frankowskim ale dał radę ponoć po tym meczu wsiadł do Poloneza i na rondzie De Gaulla sfazowany odreagowywal najlepszego królu Arturze

odpowiedz
Mojo jojo - 20.02.2021 / 05:57, *.t-mobile.pl

Mistrzu Mistrza w tym roku! najlepszego!

odpowiedz
1909 - 20.02.2021 / 05:05, *.media.pl

Królu złoty żyj sto lat!!!

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 20.02.2021 / 02:13, *.amazonaws.com

Zdrowia!Zdrowia!Zdrowia!✨✌️✨

odpowiedz
Ja - 20.02.2021 / 00:34, *.amazonaws.com

Dzisiaj urodziny ma młody Mosór

odpowiedz
Żmija - 20.02.2021 / 09:52, *.vectranet.pl

@Ja: wczoraj...

odpowiedz
Lee - 20.02.2021 / 00:32, *.chello.pl

100 lat, ta sama półka co Buffon! Im starszy tym lepszy!

odpowiedz
Rambo - 20.02.2021 / 00:09, *.centertel.pl

Sto (L)at Królu Arturze!!!

odpowiedz