Mateusz Wieteska - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

24. urodziny Wieteski

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Dzisiaj 24. urodziny świętuje Mateusz Wieteska. Środkowy obrońca Legii trafił na Łazienkowską w sezonie 2010/2011. Pokonując kolejne szczeble zadebiutował w pierwszej drużynie w przegranym meczu o Superpuchar w 2014 roku. Doświadczenie zdobywał na wypożyczeniach m.in. w Górniku Zabrze. Łącznie wystąpił w 89 spotkaniach, w których zdobył 3 bramki. Dodatkowo świętował dwa tytuły mistrza Polski.

Z okazji urodzin Redakcja LL! życzy solenizantowi przede wszystkim wielu sukcesów z Legią, zdrowia oraz pomyślności w życiu prywatnym. Sto lat "Wietes"!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
Arek - 11.02.2021 / 18:04, *.tpnet.pl

Zdrowia, szczęścia, pomyś(l)ności i lepszej gry.

odpowiedz
:) - 11.02.2021 / 17:24, *.chello.pl

Brameczek jak w górniku!!!

odpowiedz
Lipa - 11.02.2021 / 14:50, *.chello.pl

Sto lat,zdrowia i więcej serca i myślenia na boisku.

odpowiedz
pol - 11.02.2021 / 13:47, *.chello.pl

Życzę Ci dużo zdrowia,oraz....................kontynuowania kalekiej kariery w innym klubie.
Legia ,to dla Ciebie za wysokie progi.
Zresztą tak,jak dla większości kalek razem z Tobą biegających po boisku.

odpowiedz
Leman - 11.02.2021 / 10:24, *.tpnet.pl

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dużo zdrowia sto lat w Legii dobrej gry w Legii grasz na bardzo dobrej pozycji więcej nie popełniaj błędów w meczach Legii 100 lat Wietes w Legii czeka na ciebie wielki transfer życzy Legionista Leman z żylety

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 11.02.2021 / 09:30, *.chello.pl

Wszystkiego Najlepszego Zdrowia i myślenia na boisku.

odpowiedz
Wróżbita Maciej - 11.02.2021 / 07:17, *.t-mobile.pl

Mateusz "Polski Beckenbauer" Wieteska wkrótce czeka Cie wielki transfer

odpowiedz
Osa - 11.02.2021 / 07:02, *.124.248

Wites 100 lat
Ale ogarnij się chlopie i zacznij grać i nie patrz na to jak gra Jedza bo wejdzie ci to w krew ,a gra piach od dawna...

odpowiedz
Rytm - 11.02.2021 / 06:11, *.centertel.pl

Życzę mniej baboli.

odpowiedz
Sss - 11.02.2021 / 15:45, *.chello.pl

@Rytm: podpinam sie pod te życzenia

odpowiedz
L - 11.02.2021 / 05:07, *.netcom.no

Mateusz "Babol" Wieteska wszystkiego najlepszego! Obyś po sezonie odszedł do innego klubu i nie zawalał nam więcej meczy!

odpowiedz
yyy - 11.02.2021 / 08:38, *.chello.pl

@L: koza meczy

odpowiedz
MARKUS od 51 lat LEGIA - 11.02.2021 / 02:18, *.t-mobile.pl

Wszystkiego najlepszego Mateo! Sto lat... w Legii i nie przejmuj się krytyką głupców, bo się uwzięli na Ciebie jak kiedyś na Kopczyńskiego i Kucharczyka. Zawsze jakieś lamusy znajdą ofiarę żeby się wyżyć. Jeszcze popełniasz sporo błędów ale czas, ambicja i ciężka praca doprowadzą Cię kiedyś na wysoki poziom, bo potencjał masz ogromny. Grasz na bardzo odpowiedzialnej pozycji gdzie nawet najlepsi popełniają sporo błędów. Doświadczenie ma kluczową rolę więc jeszcze masz czas aby je zdobyć i poprawić swoją grę. Będziesz jak Jacek Zieliński był kiedyś, ikoną tego klubu. Jego też na początku krytykowali, uważali za najgorszego zawodnika podstawowego składu, a wyrobił się na najlepszego polskiego stopera. Zdrówka, szczęścia i ciężkiej pracy ku chwale wielkiej Legii.

odpowiedz
Roma - 11.02.2021 / 12:51, *.plus.pl

@MARKUS od 51 lat LEGIA: pełna zgoda. A Panu Mateuszowi - wszystkiego najlepszego.

odpowiedz