Kacper Skibicki - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Skibicki wróci w przyszłym tygodniu

Woytek, źródło: Legia.com

Podczas sparingu z Dynamem Kijów Kacper Skibicki doznał razu kolana. Szczegółowe badania przeprowadzone po powrocie do Polski wykazały częściowe uszkodzenia więzadła rzepkowo-udowego. Zawodnik nie brał udziału w poniedziałkowym i wtorkowym treningu "Wojskowych". Jego występ w meczu z Podbeskidziem jest wykluczony, ale według informacji klubu, uraz nie jest poważny i w przyszłym tygodniu wróci do treningów.

Na ten moment niepewny jest także występ Bartosza Kapustki. Pomocnik, na którym Czesław Michniewicz chce oprzeć grę ofensywną, odczuwa skutki starcia z poniedziałkowych zajęć. Fizjoterapeuci robią co mogą, by "naprawić" łydkę "Kapiego" jeszcze przed niedzielą.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
ciekawe - 27.01.2021 / 02:54, *.chello.pl

A Kante to gdzie? Dalej Kantuje klub?

odpowiedz
Robert - 26.01.2021 / 22:02, *.com.pl

Po co relacja, mniej stresu.

odpowiedz
1909 - 26.01.2021 / 18:03, *.media.pl

TVP SPORT HD POKAŻE MECZ ŻE STOMILEM JUTRO? MŁODY WRACAJ DO ZDROWIA.. WALCZYĆ TRENOWAĆ WARSZAWA MUSI Panować!!!!

odpowiedz
M@c - 26.01.2021 / 16:54, *.chello.pl

Będzie jakaś relacja jutro z meczu ze Stomilem (poza tekstową) ?

odpowiedz
Redakcja (Legionisci.com) - 26.01.2021 / 17:20, *.legionisci.com

@M@c : nie.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.