fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wynik na żywo

LIVE!: Legia - Stomil

Redakcja

O godzinie 15:00 w ośrodku Legia Training Center w Książenicach Legia Warszawa zagra towarzysko ze Stomilem Olsztyn. Decyzją sztabu szkoleniowego z tego spotkania nie będzie przeprowadzona transmisja.

ŚLEDŹ WYNIK NA ŻYWO - RELACJA LIVE!

Na naszej stronie będziemy na bieżąco informowali jedynie o wyniku i strzelcach goli, a po meczu zaprezentujemy zdjęcia.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
MARKUS od 51 LAT Legia - 28.01.2021 / 16:07, *.t-mobile.pl

Nasza młodzież to może melodia przyszłości

odpowiedz
Greniu - 27.01.2021 / 18:46, *.satpol.pl

HEJ STOMIL Gol sialala

odpowiedz
123 - 27.01.2021 / 16:49, *.247.5

Juz wiadomo, ktorzy zawodnicy nie rokuja.
Czystki beda na bank.

odpowiedz
Wawa - 27.01.2021 / 16:35, *.124.248

Wniosek mamy 12 13 nastu zawodników do gry w EX EX reszta to pozoraci z pozorem maks 1 liga loko loko

odpowiedz
Pj - 27.01.2021 / 16:11, *.chello.pl

Ciekawe ile pudel na stomil postawił ????

odpowiedz
Alan - 27.01.2021 / 16:28, *.t-mobile.pl

@Pj:
Zadziwiajacy jest ten brak szacunku niektórych do właściciela i Prezesa dzieki któremu mamy to co mamy.

odpowiedz
gLa - 27.01.2021 / 15:56, *.plus.pl

i raków nas dojedzie i przeskoczy zaraz w tabeli , jak nie wyciągniemy tego w drugiej połowie ... :-D

odpowiedz
Czarno to widzę - 27.01.2021 / 19:49, *.orange.pl

@gLa: Raków?! Ty módl się, żebyśmy się w ogóle na puchary załapali.

Pyrusy potraciły sporo punktów przez to, że grali w LE. Wzmocnili skład trzema konkretnymi zawodnikami z doświadczeniem (Moder jest taką samą gwiazdką-metorytem jak nasz Karbownik, więc trudno jego sprzedaż uznać za osłabienie). Gdyby nie dwanaście punktów straty, to bardziej bym ich się bał niż Rakowa.

Transfery Legii - odszedł Karbownik (według mnie przereklamowany) i nikt konkretny nie przyszedł (nie licząc tego anonimowego Czarnogórca). Będziemy grali praktycznie bez środka obrony (przecież Wieteska to jakiś żart), z zaawansowanym wiekowo bramkarzem, himerycznym napastnikiem podatnym na kontuzje oraz kompletnie niezgranymi pomocnikami, którzy przyszli odcinać kupony lub doczłapać do końca niebotycznie zawyżonych kontraktów.

Zapomniałem dodać trenera - dyzmę, bez wizji, doświadczenia w europejskich pucharach, identyfikacji z klubem i kibicami.

I oczywiście najważniejsze, nie będzie tego, co pozwoliło nawet przeciętnym kopaczom przy Ł3 pokazywać max swoich umiejętności - czyli dopingu kibiców.

odpowiedz
Walerek - 27.01.2021 / 15:53, *.netfala.pl

Ja pier.ole. Ile Wieteska i Jędrzejczyk postawili na Stomil? Żenada.

odpowiedz
Lulas - 27.01.2021 / 15:39, *.chello.pl

Ile na stomil? Bo Jędrzejczyk pytał?

odpowiedz
Wawa - 27.01.2021 / 15:31, *.124.248

Buchaaaaaaa
To jest Legia loko loko
To nie zespół to stan umysłu loko loko
Zmienicy normalnie poziom ex według loko
Boisko weryfikację wszystko
Loko loko

odpowiedz
Pj - 27.01.2021 / 15:31, *.chello.pl

Ku*wa co za żenada

odpowiedz
SEBO(L) - 27.01.2021 / 15:27, *.chello.pl

No i zaczynamy kolejną już rundę od 0:1,rundę sponsorowaną przez bukmachera...

odpowiedz