Legia Warszawa poinformowała, że w związku z podejrzeniem zakażenia COVID-19 u Cezarego Miszty, niezwłocznie przeprowadzone badania dały wynik pozytywny. Zawodnik od razu został odizolowany od zespołu i przebywa w domu. Zespół zgodnie z planem przygotowuje się do niedzielnego meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała.
REKLAMA

