fot. Krewcy Legioniści
REKLAMA

27 lutego zbiórka krwi na Legii!

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Serdecznie zapraszamy na kolejną już akcję honorowego krwiodawstwa na stadionie Legii Warszawa. Zbiórka organizowana przez KHDK Krewcy Legioniści oraz Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa odbędzie się w sobotę, 27 lutego w godzinach od 9:00 do 14:00. Zbiórka organizowana jest dla uczczenia Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych".

W akcji wezmą udział 2 autokary - krwiobusy z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z ul. Saskiej w Warszawie. Zachęcamy do udziału w akcji - to nic nie boli i nie kosztuje, a można pomóc. Nie bądź obojętny! Jeśli Ty nie możesz, namów znajomego.

Czekamy na Was od 9:00 na stadionie Legii!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
(L) - 31.01.2021 / 17:40, *.chello.pl

Szacunek, że mimo pseudopanedmii organizujecie zbiórkę.
Część klubów hdk odwołuje swoje zbiórki.
Ale my jesteśmy Legia więc robimy swoje!
Ja oczywiście będę obecny.

odpowiedz
Piotr (L) - 31.01.2021 / 10:22, *.centertel.pl

Chętnie pójdę ale pewnie lekarz mnie nie dopuści bo braknie mi 4 dni bo 9 stycznia oddawałem na saskiej. Ale się wybiorę

odpowiedz
TopCWKS - 31.01.2021 / 00:35, *.play-internet.pl

Obecny jak zawsze-MOCNO LEGIA!!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.