fot. Kamil / Legionisci.com
REKLAMA

Kasperczyk: Nie możemy sobie pozwolić na kalkulacje

Redakcja, źródło: Legionisci.com

- Okoliczności tego meczu z Legią i meczu w 2011 są inne. Wtedy było ciężko, ale nie było takiej sytuacji, z której by się nie dało wyjść. To był początek, zaczęliśmy kilkoma remisami i porażkami. Wygrana z Legią była przełomem. Chłopcy uwierzyli, że możemy w Ekstraklasie też wygrać. Teraz cała runda jesienna jest już za nami. Moi piłkarze nie patrzą, czy to jest Legia, Stal czy Górnik. Każdy mecz jest o 3 punkty. Nawet z Legią nie możemy sobie pozwolić na kalkulacje, choć to główny faworyt do zdobycia mistrzostwa Polski. Oni mają swoje problemy, my swoje. Mam nadzieję, że będziemy się cieszyć w niedzielę z dobrego meczu Podbeskidzia. Mam nadzieję, że będzie widać na boisku, że walczymy o coś więcej - mówi trener Podbeskidzia Bialsko-Biała, Robert Kasperczyk.

- W przypadku Kornela Osyry sytuacja jest poważna. Ma zerwane ścięgno Achillesa, co wiąże się z długą rehabilitacją. Być może nie będzie do dyspozycji aż do końca rundy. Martin Polacek wznowił już treningi, zgłasza gotowość do wykonywania większości ćwiczeń, ale jeszcze trochę mu brakuje i nie będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu na mecz z Legią. Pozostałych 24 zawodników jet do naszej dyspozycji.

- Mój zespół mentalnie wygląda o 180 stopni lepiej niż w pierwszych dniach tego roku. Z dużym optymizmem czekamy więc na kolejne mecze. Spotkanie z Legią będzie decydować o pewnych rzeczach, ale runda jest długa i kolejne mecze będą decydować o tym, czy Podbeskidzie się utrzyma, a Legia zdobędzie mistrzostwo Polski.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Tony⚽️Montana - 30.01.2021 / 01:47, *.50.79

Ciekawostki dropsa

odpowiedz
zong - 29.01.2021 / 13:19, *.mm.pl

sęk w tym że tam nie było przecinka po czy Podbeskidzie się utrzyma a Legia zdobędzie ....
swoją droga to np. wg "ekspertów" na tvp.pl jesteśmy w zasadzie w dupie za Rakowem???

odpowiedz
Trampek - 29.01.2021 / 12:16, *.125.42

Bardzo wyważona i trafna wypowiedź trenera Kasperczyka, podsumowana w ostatnim zdaniu. To należy pochwalić.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.