fot. Raffi / Legionisci.com
REKLAMA

Sparing: Legia U14 3-0 Radomiak Radom

Raffi, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Zespół trampkarzy młodszych Legii rozegrał mecz kontrolny z rówieśnikami z Radomiaka. Drużyna gości, zwłaszcza przed przerwą nie ograniczała się tylko do obrony, czego efektem była m.in. poprzeczka i słupek, po interwencji Misiewicza. Gole zdobywali jednak tylko legioniści. Najpierw piłka wpadła do siatki po uderzeniu Cetnara i rykoszecie od obrońcy. Na 2-0 podwyższył pięknym uderzeniem z dystansu Korba, zaś wynik ustalił Busz po dograniu Różańskiego.

Następny sparing Legia U14 rozegra już w sobotę w LTC, a przeciwnikiem będzie Lotos Gdańsk. Drużyna gości wygrała zdecydowanie rozgrywki rundy jesiennej na Pomorzu, zdobywając 43 pkt. w 15 meczach.

Sparing: Legia U14 3-0 (1-0) Radomiak Radom U14 (2007)
Gole:
1-0 40 min. Alex Cetnar
2-0 62 min. Michał Korba (z dystansu)
3-0 66 min. Igor Busz (as. Mateusz Różański)

Strzały (celne): Legia 28 (12) - Radomiak 13 (6)

W 74 min. Legia nie wykorzystała rzutu karnego (słupek)

Legia: Jakub Misiewicz - Mateusz Różański, Leon Ziętek, Mikołaj Kotarba, Maciej Jaroszewski, Alex Cetnar, Antoni-Wasiak-Libiszowski, Kuba Solecki, Leon Falecki, Aleks Płoszka, Stanisław Gieroba, Igor Busz, Dawid Foks, Aleksander Iwańczyk, Michał Korba, Konrad Kraska
Trener: Jakub Renosik, II trener: Tomasz Kycko

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.