Marko Janković
REKLAMA

Oficjalnie

Janković nie zagra w Legii

Woytek, źródło: Legia Warszawa, Legionisci.com

Marko Janković miał zostać nowym piłkarzem Legii Warszawa. Czarnogórzec od środy przebywał w Polsce i przechodził testy medyczne. Te jednak wypadły bardzo słabo i, mimo powtórzenia badań w poniedziałek, Legia nie zdecydowała się na podpisanie kontraktu z zawodnikiem.

W styczniu 25-letni skrzydłowy rozwiązał kontrakt z włoskim drugoligowcem SPAL. W ostatnich dwóch sezonach grał bardzo mało. Jesienią wystąpił zaledwie w trzech spotkaniach Serie B, z czego tylko raz w podstawowym składzie. Łącznie na boisku spędził 164 minuty. W sezonie 2019/20 w całych rozgrywkach 10 razy pojawił się na placu gry w barwach SPAL, notując łącznie 307 minut gry.

"Ostatecznie transfer nie zostanie sfinalizowany" - poinformował klub w oficjalnym komunikacie.

WYNIKI SONDYIlu nowych zawodników pozyska Legia w zimowym okienku transferowym?
SUMA GŁOSÓW: 7198
START: 24.01.2021 / KONIEC: 06.02.2021


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (148)

+dodaj komentarz
Rafał - 02.02.2021 / 12:11, *.tpnet.pl

odeszło 6 zawodników a oni szukają dziury w całym. w zasadzie grajek po kosztach a do formy wróci. brak słów na takie podejście

odpowiedz
pol - 03.02.2021 / 12:25, *.chello.pl

@Rafał: Wróci ,albo i nie.
A po badaniach wyszło,że bardziej są pewne u niego kontuzje,niż powrót do formy

odpowiedz
miki - 02.02.2021 / 11:24, *.vectranet.pl

Uff, już myślałem, że nie trafię w ankiecie. A toster zawsze się przyda.

odpowiedz
MARKUS - 02.02.2021 / 09:21, *.t-mobile.pl

Ta sprawa z Marko ma drugie dno

odpowiedz
Andrzej - 02.02.2021 / 09:46, *.centertel.pl

@MARKUS :
Cos musi być.
Ściągają chłopaka który nie grał a mają doświadczenie w sprowadzaniu takich i są zaskoczeni że nie jest gotowy na już, żaden pilkarz nie będzie i to wie kazdy nawet uczeń.
Ponoc warunki kontraktu mieli ustalone wcześniej, chłopak zrezygnował z kasy za podpis, wysokość kontaktu rosnąca z czasem, ponoć dobre warunki dla klubu i są zaskoczeni że potrzebuję czasu na odbudowę.
Bardzo dziwna i głupia sprawa, młody chłopak z którego jakiś klub będzie miał korzyść i jeszcze zarobi.
Chcieli zawodnik na już gotowego to trzeba kupić takiego który gra lub jest po okresie przygotowawczym.
Takimi decyzjami klub zniechęca kolejnych piłkarzy bo śmierdzi na odległość

odpowiedz
MARKUS - 02.02.2021 / 11:14, *.t-mobile.pl

@Andrzej : I jest ale nie mogę Ci napisać bo ktoś może pracę stracić

odpowiedz
R. - 02.02.2021 / 08:07, *.plus.pl

To pierwszy z tapety? Jeszcze 2.

odpowiedz
Plaskacz - 02.02.2021 / 01:37, *.chello.pl

Marko Jankovic nie podpisze kontraktu z naszym klubem ❗️ Kością niezgody okazały się warunki jakie piłkarz miał mieć zapisane w kontrakcie ???? Trener Michniewicz, z uwagi na brak wzmocnień, oczekiwał od zawodnika min. 20 goli i 40 asyst w sezonie, a prezes Mioduski anulował kartę MultiSport, "wczasy pod gruszą" i tzw. trzynastkę. Janković stwierdził, że nigdy wcześniej nie spotkał się z takim traktowaniem, opierdzielił pizze na grubym bo i tak był zalany, a następnie udał się Uberkiem na lotnisko.

Tak było! Nie zmyślam ????

???? Mateusz Kostrzewa

odpowiedz
Krzysiek L - 02.02.2021 / 00:31, *.jmdi.pl

I bardzo dobrze jak jest nędzny to niech spada

odpowiedz
Andrzej - 01.02.2021 / 23:32, *.plus.pl

Kucharski odrobina honoru, dymisja natychmiast.

Na czym polega Twoja rola, kontrakty zawodnikow sie kończą, zawodnicy odchodzą, patrz ostatni Antolic, Lewczuk wypowiada się po meczu ze nie wie co dalej bo kończy mu się kontrakt, co z Wszolkiem, Vesovicem. Kante odejdzie za darmo w czerwcu czyli kolejny zawodnik za darmo. Zdziwimy się jak odejdzie Wszolek i Vesovic. A Luquinhas 1.5 roku kontraktu wiec ostatni czas po sezonie na sprzedaż.

Wiecznie szukamy skrzydlowych i tyle miesięcy nie można nikogo kupić.

Bierzemy za darmo Jankovica, który nie chce kasy za podpis, chlopak nie grał i oczekujemy albo inaczej jesteśmy zaskoczeni ze gość nie jest gotowy na juz, przecież to bez testów jest wiadome. Taki zawodnik to powinien być traktowany jako inwestycja na nowy sezon. Mamy wiecznie problemy z zawodnikami ofensywnymi, kolejne problemy po tym sezonie. Czarny ale realny scenariusz, odchodzi Wszolek, Vesovic, Cholewiak, Valencia-- jaki jest ale jest, Luquinhas sprzedaż i zostanie Gvilia, choć jemu też kontrakt sie konczy i Skibicki.

Było wiadomo ze odejdzie Antolic i sprzedano Karbownika wiec logicznie chociaż jeden środkowy pomocnik powinien teraz przyjść lub ewentualnie podpisać od lipca, taki Murawski.

Interesowaliśmy się Młyńskim, tez mozna było podpisać od lipca, mlody i skrzydlowy.

Co dalej ze środkowymi obrońcami? Będziemy się martwić później.

Kucharski, kontraktów nie podpisujesz, nowych zawodników nie kupujesz, sprzedawać zawodnikow tez nie potrafisz.

Świeże okienko, Rakow wie ze może odejść Piątkowski i sciaga Jacha wcześniej. Piatkowski przyszedł 1,5 roku temu za darmo a teraz idzie drożej niż nasze gwiazdy.

odpowiedz
Luta - 01.02.2021 / 23:18, *.plus.pl

Krążą słuchy że Pan Kucharski pakuje walizy, i ten Szkot Park na jego miejsce

odpowiedz
Arek - 01.02.2021 / 23:11, *.tpnet.pl

Właśnie przeczytałem komunikat z oficjalnej. Jak dla mnie z dupy wysrany i tylko czas straciłem. Ale byłem ciekaw, co wrzucili. i jeśli to ma tak wyglądać, niech odpuszczą sobie tego typu komunikaty, bo to strata czasu czytać coś takiego.

odpowiedz
jo - 02.02.2021 / 06:07, *.tpnet.pl

@Arek: zaglądasz tam jeszcze ??? To tak jakbyś oglądał TVP... Alternatywna rzeczywistość.

odpowiedz
Prez - 02.02.2021 / 18:15, *.tpnet.pl

@jo : wszystkie oficjalne tv są zmanipulowane . Nie oglądam tv w ogóle od 2008 po ukończeniu dziennikarstwa... Ps. kibicu Legii pamiętasz czady iti? to taka podpowiedź

odpowiedz
powiślak - 01.02.2021 / 23:02, *.centertel.pl

Szkoda. Pasowalby idealnie do skladu drewna i papy

odpowiedz
Sedes Miodulskiego - 01.02.2021 / 22:40, *.25.84

Co ten leszcz Miodulski wyrabia to się w pale nie mieści

odpowiedz
Sedm - 01.02.2021 / 22:38, *.play-internet.pl

To są właśnie gówniane pomysły idioty Kucharskiego cieszył mordę w Dubaju a gówno jak zwykle zrobił chciał zakontraktować człowieka , który nie nadaje się do gry to lepiej wejście kogoś z ulicy większą szansa że się nada. ŻENADA!!!!!!!!

odpowiedz
Mario Luton - 01.02.2021 / 22:35, *.203.58

Probiesz za Kucharczyka na dyrektora sportowego i jedziemy z koksem!!

odpowiedz
Hugon - 01.02.2021 / 23:00, *.vectranet.pl

@Mario Luton: Co Kucharczyk znowu w LEGII.nie wiedziałem to dopiero niusMario Lutona bezmózgowca.

odpowiedz
kop w zad pudla i tego jełopa w ciemnych okularach - 01.02.2021 / 22:31, *.92.208

kto jeszcze się nabiera na pierdzenie o obserwacji i listach wzmocnień na każdą pozycję?

kiedy i gdzie ten czosnek obserwował tego czarnego ogórca, przecież on od 2 lat jest pozorantem

sytuacja na rynku transferowym jest dynamiczna i trzeba reagować szybko, tylko że każda reakcja musi być podparta €, bez tego to nawet lanżile, remy, obradokontuzjoviće i inne kaleki nie przyjdą doić bo jest ryzyko że będą musieli walczyć w sądach o wypłatę podpisanych kontraktów za lenistwo

ale nawet jak ten wypierdek musi szukać bezkontraktowców to niech to będą tacy z max półroczną przerwą lub skonfliktowani z poprzednim klubem (też jest ryzyko że taki ucieknie po dobrej rundzie ale też można na tym zyskać sportowo i finansowo

Kucharski? co? ty wiesz co!


odpowiedz
Nie ma kasy - 01.02.2021 / 22:12, *.vectranet.pl

Nie będzie transferów,nie będzie pucharów,nie będzie kibiców i panie Mioduski nie będzie kasy. Zbankrutujesz pseudo prezesie bo nie masz jaj.Nie masz nic
Co powinien posiadać prezes oprócz wyników takich jak z Mielcem czy Podbeskidziem.Rakow też cię wydyma.

odpowiedz
Eduardo - 01.02.2021 / 23:35, *.toneticgroup.pl

@Nie ma kasy: oby, bo MP nic by nie zmieniło. Lukier na g...

odpowiedz
Michal - 01.02.2021 / 21:34, *.centertel.pl

A ja myśle ze trafiła się jakaś super okazja i jutro pojawi się news o nowym skrzydłowym, z wyższej pułki niż ten Czarnogórzec

odpowiedz
Sobo(L)ew - 01.02.2021 / 22:26, *.255.243

@Michal: żebyś się qur...nie zdziwił

odpowiedz
Wilanow - 02.02.2021 / 11:02, *.t-mobile.pl

@Michal: obyś miał rację ale osobiście szczerze wątpię.

odpowiedz
News - 01.02.2021 / 21:20, *.t-mobile.pl

Kucharski podobno na wylocie i bardzo dobrze bo facet nie ma kontaktów i ściąga sam szrot... a cały ten skauting to jedna wielka prowizorka

odpowiedz
Johny Mc Kayne - 01.02.2021 / 22:09, *.vectranet.pl

@News: NARESZCIE!!!!

odpowiedz
lob - 01.02.2021 / 22:24, *.chello.pl

@News: Ma kontakty z Vrdoviakiem i Radovicem, to są jego zaopatrzeniowcy w szrot..........

odpowiedz
Awf - 01.02.2021 / 21:07, *.a2mobile.pl

Tu nie problemem są piłkarze czy trener.. problemem jest prezes i dyletanci w stylu RK

odpowiedz
Mateusz z Gór - 01.02.2021 / 21:06, *.orange.pl

Bardzo dobra, przemyślana i inteligentna decyzja. Piłkarz loteria, który nie grał, więc trzeba mu się przyjrzeć. Jakakolwiek wątpliwość powinna zostać rozpatrzona negatywnie dla zawodnika i tak się stało. Powiem normalności w tym chorym klubie. Oczywiście, jeśli niepodpisanie kontraktu rzeczywiście nastąpiło w skutek testów medycznych.

odpowiedz
zorientowany - 01.02.2021 / 20:52, *.211.164

Podobno nie miał jednej nogi ale dyrektor Kucharski z prezesem Miodulskim liczyli ze jednak się sprawdzi.

odpowiedz
Johny Mc Kayne - 01.02.2021 / 20:45, *.vectranet.pl

Niestety swiadczy to o fatalnym poziomie na jakim obcnie szukamy wzmocnień.
Świadczy to więc o tym jak priorytetowo traktujemy walkę o Mistrzostwo i Europejskie Puchary bo nie wierzę ku*wa,że Darek faktycznie liczy,że obecnym składem mamy grać o MISTRZA!

On nie zna się na piłce ale aż tak pie*dolnięty to chyba nie jest ?


...czy jest ?

odpowiedz
SF - 01.02.2021 / 20:43, *.tpnet.pl

Odeszlo marzenie Trenera wiec tez powinien odejsc !!

odpowiedz
Ursus - 01.02.2021 / 20:39, *.chello.pl

Ja za takie transfery proponuje bojkot nie przychodzimy na mecze

odpowiedz
Zu(L)us - 01.02.2021 / 21:27, *.t-mobile.pl

@Ursus: To nie przychodz .Kuzwa .Twoja wola. Weź się za książki będzie lepiej. Może elementarz Ci pomoże Ala lubi Asa a As lubi Ale
.

odpowiedz
bielsko-biała to nie dubaj - 01.02.2021 / 20:36, *.play-internet.pl

Hahaha,a Cześ tak go zachwalał.Kurła ale amatorka

odpowiedz
Jaro - 01.02.2021 / 20:27, *.tpnet.pl

Haha po wczorajszej żenadzie w Bielsku pewnie sam zrezygnował i jak poczytał o trzenerze " poznańskim słowiku" co kupował mecze a później śpiewał na komendzie to stwierdził że zawija się stąd...

odpowiedz
Loka - 01.02.2021 / 20:16, *.play-internet.pl

Po c*** jest ta akademia???

odpowiedz
Wilanow - 01.02.2021 / 20:23, *.tpnet.pl

@Loka: Po c*** jest taki dyrektor sportowy???

odpowiedz
Normalny człowiek - 01.02.2021 / 20:10, *.chello.pl

Łowcy talentów!
Na rynku transferowym też jesteśmy pośmiewiskiem.
Stajemy się amatorami na każdym polu.
Zostaje emocjonowanie się kopaniem piłką po autach w lidze na poziomie podwórkowym.

Legia zanotowała przez ostatnie lata zjazd w dół, jakiego najwięksi pesymiści nie mogli się nawet spodziewać. A co najgorsze...ten proces trwa!!!

odpowiedz
HOP - 02.02.2021 / 03:13, *.knc.pl

@Normalny człowiek: Tu Cię w takim razie zdziwię bo przy licytacji Pudel vs Leśny wszystko przewidziałem to co się dzieje i niestety to jeszcze nie koniec.

Wcześniej czy później Ⓛ będzie do kupienia za 1 PLN w zamian za wzięcie na siebie długów.

odpowiedz
RMFC - 01.02.2021 / 20:06, *.play-internet.pl

Czy my do uuurwy kogoś sprowadzimy bo normalnie ch... mnie strzela gdy widzę transfery innych a u nas zamiast piłkarzy zostali kabareciarze!!!!

odpowiedz
Korda - 01.02.2021 / 19:49, *.centertel.pl

Z polecenia Radovicia i Vesovicia. Skończcie z zaciągiem bałkańskim! Kto jest odpowiedzialny za ten świetny pomysł aby sprowadzić tego gościa do klubu. W jakim trzeba być stanie żeby nie przejść testów medycznych w Polskiej Lidze! To jest HORROR co się dzieje w tym klubie. Oni sami siebie zaorają z Mioduskim na czele.

odpowiedz
Hiszpan - 01.02.2021 / 19:10, *.telnaptelecom.pl

Ciekawe kto miał przytulić za niego prowizję.

odpowiedz
Maniek - 01.02.2021 / 18:48, *.chello.pl

A tak, poważnie pudel chce, marzy mu się LE, bez żadnych konkretnych transferów? Marko, odpadł. Kto jest następny do gry? Jest ktoś? Wszystko to osie dzieje za pudla w Legii, to jakaś porażka. PUDEL, czytasz komentarze kibiców ukochanej Legiunii????

odpowiedz
Maniek - 01.02.2021 / 18:39, *.chello.pl

W sumie to, skoro transfery do klubu idą, jak idą, (prank), to może mądre głowy w Legii doszły do wniosku że, mamy tak dobrą ekipę, że nie potrzebujemy wartoscowych wzmocnień. I teraz jedza i wietes dadzą jakość po Dubaju.

odpowiedz
bronek49 - 01.02.2021 / 18:15, *.chello.pl

to tak wygląda skauting w wykonaniu Legii biorą tylko z łapanki dlatego taki szrot gra w naszym klubie

odpowiedz
Czarny76 - 01.02.2021 / 18:09, *.amazonaws.com

Tu nie ma co pisać bo to i tak nic nie da.Poza nami to i tak nikt tego nie czyta.Sadze ze są tu na grupie osoby które poprowadzą nas i zrobimy druga Marsylię.Pozdrawiam

odpowiedz
Edzio listonosz - 01.02.2021 / 18:09, *.chello.pl

Ale jaja

odpowiedz
tekken (L) - 01.02.2021 / 17:55, *.chello.pl

Weźcie Młodego Kosę, Kuchego, Furmana i Dąbrowskiego. Oni będą się starać i lipy nie będzie. Na polskie warunki to są zajebiści piłkarze.

odpowiedz
Defender of the ... - 01.02.2021 / 18:14, *.247.250

@tekken (L): tylko Furman. Reszta drewno.

odpowiedz
Maniek - 01.02.2021 / 19:31, *.chello.pl

@tekken (L): A właśnie, Kuchy King mało dał Legii? A co jest teraz? Du. a, żałosny prezesie. Najlepiej się pozbyć ale w drugą stronę to ni ch. ja.

odpowiedz
Andreas - 01.02.2021 / 19:33, *.play-internet.pl

@Defender of the ...: A kto nie drewno? Wczoraj wszyscy łącznie z Luqi Kapustka juranovic i Mladenovic.

odpowiedz
tekken (L) - 02.02.2021 / 10:11, *.230.80

@Defender of the ...: Tu chodzi o to, aby mieć w drużynie piłkarzy, na których kibice mogą liczyć , swoich reprezentantów.

odpowiedz
spasiony - 01.02.2021 / 17:50, *.123.82

W czwartek i piatek wybadano u typa wydolnosc 0 i co sie mialo niby zmienic przez weekend? To nie test na kowid, ze raz sie ma wynik negatywny, potem pozytywny, a powtorzony znow negatywny. Liczono, ze w poniedzialek wroci wydolny?
Czy ten jegomosc to jeden z trojcy na tapecie ojca "dyrektora sportowego"?

odpowiedz
Arek - 01.02.2021 / 18:04, *.tpnet.pl

@spasiony: przejechał się kilka razy windą z piętra na piętro i w poniedziałek od razu lepsze wyniki:) Swoją drogą, niezły kabaret. Jak typ w takim wieku jest zapuszczony, to z czym do ludzi? Chyba, że to chodzi o całkiem co innego. Np. nie ma hajsu na kontrakt i trzeba było coś napisać kibicom. A z tymi panami u sterów chyba nic mnie już nie zdziwi.

odpowiedz
Ewelina - 01.02.2021 / 17:48, *.play-internet.pl

Gość obejrzał występ Legii z ostatnią drużyną w tabeli i stwierdził, że lepiej mieć słabe wyniki i podziękować za transfer. Ja mu się nie dziwię.

odpowiedz
Krasnal - 01.02.2021 / 17:46, *.telkab.pl

Zagłebie kontraktuje doswiadczonego skrzydlowego reprezentanta...mozna? Mozna.

odpowiedz
Misiek87 - 01.02.2021 / 17:39, *.fuz.pl

Może mi ktoś powiedzieć co od września robi ten nierób Kucharski

odpowiedz
Mrok - 01.02.2021 / 17:36, *.chello.pl

Mioduski z Kucharskim grzebią już w śmietniku.
Niczym "nurkowie" na wysypisku liczą na to, że wśród hałdy odpadów znajda raz na 10 lat złoty pierścionek.

odpowiedz
Sim - 01.02.2021 / 17:45, *.88.28

@Mrok: w samo sedno!!!!

odpowiedz
Salvador GCW - 01.02.2021 / 17:34, *.jmdi.pl

Buhahahaha Miodek i Kucharski won z Legii !!!

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 01.02.2021 / 17:32, *.btcentralplus.com

Mioduski, wyp..........z Legii nieudaczniku !!!!!!

odpowiedz
lob - 01.02.2021 / 17:30, *.chello.pl

Legia to teraz zbieranina ogórasów z różnych zakątków Europy............zobacz pseudo prezesie do czego doprowadziłeś...........wszystkie polskie ogóry już nas leją, ale ta nasza zbieranina kopaczy to też są ogóry, bez ambicji i bez honoru..............

odpowiedz
Alex Bielany - 01.02.2021 / 17:29, *.chello.pl

Nienawisc do Mioduskiego osiagnela szczyt szczytow !

tydzien temu:

Jankovic blisko Legii

Ludzie w komentarzach:
Ogor, ujovic, to ten z tapety? Co to za no name szrot? Je... golodupca Mioduskiego, nie stac go na lepszego, nie gra dwa lata, drugi Valencia

Dzis:

Jankovic nie dla Legii:

Bylo brac, lepszy on niz nikt, niech by sie chlopak odbudowal, je...dubaj, Mioduskiego i kucharskiego

Co by nie zrobil ma przej...

odpowiedz
ja - 01.02.2021 / 17:25, *.chello.pl

Najgorsze to jest to pi...
Przychodzi jakiś ogór co od dwóch lat nie gra i bredzą o zawodniku, który może być światową gwiazdą, który ma mega papiery na granie.

Tak naprawdę to jest ciągłe sprzedawanie bajek i nic więcej.

odpowiedz
AAA - 01.02.2021 / 17:20, *.play-internet.pl

Brawo kucharski,brawo.

odpowiedz
alach jebbar - 01.02.2021 / 17:16, *.net.pl

najśmieszniejsze nie jest to że nie przeszedł testów których połowa tych naszych gwiazd by już nie przeszła ale jest to że za rok będziemy słyszeli o nim że gra gdzieś dobrze i strzela bramki oraz to że jest wart 2-3 bańki haha :)

odpowiedz
jo - 01.02.2021 / 17:01, *.tpnet.pl

Że niby nieprzygotowany...??? Patrząc na wczorajsze popisy kopaczy jestem głęboko przekonany, że chodziłby równie dostojnie po boisku jak ta grupa pobieraczy wynagrodzenia.

odpowiedz
Kosachicago - 01.02.2021 / 16:57, *.amazonaws.com

Skauci po uju fest

odpowiedz
Jasio - 01.02.2021 / 16:53, *.waw.pl

Brawo!

odpowiedz
Jurek - 01.02.2021 / 16:41, *.tropolys.de

Niby poważny klub a testuje zawodnika, który 2 lata nie grał w piłkę.
Czyżby szefem scoutingu był kościelny z pobliskiego kościoła.
Taki scouting zrobię wam za 10 000 PLN w miesiącu.
Wyrzućcie nieudaczników, którzy udają że pracują.

odpowiedz
patyk - 01.02.2021 / 16:35, *.vectranet.pl

W sumie może to dobrze ,że tak się stało ale szkoda tego całego zachodu.Czy nie można było zrobić jakiegoś takiego wstępnego wywiadu na temat zawodnika? Sprawa wydawała się być przesądzona

odpowiedz
(L)egia - 01.02.2021 / 16:24, *.virginm.net

Szalejemy z transferami, oj tak...

odpowiedz
lol - 01.02.2021 / 16:20, *.amazonaws.com

Panie prezesie i profesjonalni skauci dajcie juz spokoj z zagranica - zacznijcie szukac w okregowkach. Moze wyjdzie lepiej.

odpowiedz
lol - 01.02.2021 / 16:17, *.amazonaws.com

to juz jest cyrk

odpowiedz
Ł3 - 01.02.2021 / 16:00, *.chello.pl

Jak tak dalej pojdzie, to Czeslaw bedzie musial wcisnac memory 5 i dzwonic :)
A tak na powaznie, to wstyd.
Podobno najlepszy sklad w lidze, a przegrywa dwa z rzedu mecze z beniaminkami, z ktorych jeden na bank spadnie.
Podejrzewam, ze DM juz osiwial z nadmiaru wrazen i siedzy teraz u fryca i robia nowa trwala :)
Bez szejka lub Obajtka ten klub daleko nie zajedzie :)

odpowiedz
Qqq - 01.02.2021 / 16:56, *.chello.pl

@Ł3: wbij sobie do głowy po tylu latach ze nie memory 5 tylko memory find


odpowiedz
MAKEN - 01.02.2021 / 15:55, *.151.165

ALE w klubie sami zawodowcy, solidnie opłacani. To jest smutek połączony ze złością. Kto kieruje Legià ? :(

odpowiedz
kaktus - 01.02.2021 / 15:54, *.tpnet.pl

Nie może być??? Czyżby coś się zmieniło? Do tej pory 30kg nadwagi nie było wystarczającym powodem aby kogoś nie zatrudnić...

odpowiedz
klakier - 01.02.2021 / 15:54, *.forcepoint.net

To jest akurat informacja z tych pozytywnych, gość nie grał poważnie w piłkę od 2 lat, a Ci na siłę próbowali wepchnąć go do klubu, jeszcze Czesław zachwalał jego poczynania i technikę na podstawie czego ja się pytam, na podstawie występów sprzed kilku lat ?
Niech wezmą Kowalczyka, bo przecież ma chłop technikę, widziałem na filmikach jak objeżdżał obrońców, no i szybki jest, to co, że nie grał już poważnie kilka lat, lada moment się odbuduje i wejdzie w rytm meczowy.

odpowiedz
Kibic - 01.02.2021 / 15:53, *.plus.pl

Można było wcześniej wziąść Swierczoka

odpowiedz
PabLo - 01.02.2021 / 16:03, *.centertel.pl

@Kibic: wziąć * :-)

odpowiedz
Julon - 01.02.2021 / 15:51, *.centertel.pl

Nieudolny właściciel,trener Czesio,piłkarze Januszem i łubu dubu.....

odpowiedz
Rozbawiony - 01.02.2021 / 15:28, *.chello.pl



Kucharski : Nowi piłkarze muszą gwarantować jakość.

Dla przypomnienia.

odpowiedz
Ha ha ha ha - 01.02.2021 / 15:23, *.chello.pl



Do czego to podobne,by klub z najwyższej klasy rozgrywek szukał zawodnika,a ludzie odpowiedzialni za transfery,ściągali zawodnika,który nie nadaje się do gry w pierwszym składzie,na dodatek,nie przechodzi testów medycznych.
Tak to można dobierać ludzi do gry na podwórku.
AMATORSZCZYZNA.

odpowiedz
qwerty - 01.02.2021 / 15:10, *.247.180

Ciekaw jestem czy któryś z dziennikarzy wywoła do tablicy DM i zada mu szczere pytania. Ciekawe czy znajdzie sie taki odwazny, chciazby jak byli na konferencji Bonka 2 tygodnie temu.
Oczywiscie sam wlasciciel powinien sie poczuc w obowiazku i zabrac glos w temacie zatrudnienia sztabu, zawodnikow, transferow czy tez prowadzenia polityki w dluzszym okresie. Ale na to , to trzeba miec JAJA, a nie wydmuszki!

odpowiedz
Paul Visco - 01.02.2021 / 15:24, *.chello.pl

@qwerty: Ale pierdy , dawno juz takich nie słyszałem . Od czasów Leśnego i Miodulskiego , Legia ma najlepszy okres 10-ciolecia od początku istnienia klubu !! W każdym klubie popełniają błędy i dają się wkręcić różnym manager . Polskie kluby w tym najlepsza Legia ma budżet średniaka w 2 lidze niemieckiej . Taki jest potencjał Legii i Polskich klubów i to się nie zmieni dopóki Telewizja i sponsorzy nie zaczną płacić więcej . Na wschodzę i innych słabych ligach jest zasada iż najbogatszego -inne klubu oddają swoich najlepszych zawodników , aby przy odrobinie szczęścia pokazali się w Europie . Telewizja w Anglii POTROIŁA kaśe na ligę po tym jak (chyba jeden wyszedł z grupy , jakoś 3-4 lata temu ) i sukces sezon dwa sezony później gdzie w obu w LM i LE były 4 zespoły angielskie

odpowiedz
Tygryseks - 01.02.2021 / 15:34, *.chello.pl

@Paul Visco:

odpowiedz
Vasco da Gama - 01.02.2021 / 15:50, *.chello.pl

@Paul Visco: W statystykach naszej wspanialej ligi. Zgadza sie. Ale sukcesy krajowe nie przekladaja sie na zagraniczne. Nic nie wnosza. A to jest wyznacznik siły danego klubu.
Poziom pikowania w pucharach zagranicznych i zwiazany z tym wstyd jest porazajacy. Abstrachujac już od ludzi tym zarzadzajacych. Bo mozna równiez znaczne srodki zmarnotrawic, poprzez nieumiejetne/nieprzemyslane podejmowanie decyzji.
Reasumujac. Jak nie ma bardzo glebokiej kieszeni, to dobre wyniki na arenie miedzynarodowej sa problematyczne.

odpowiedz
Xyz - 01.02.2021 / 17:21, *.tpnet.pl

@qwerty: odważnie na konferencji Bonka? Dawno takiego żarty nie słyszałem :) dziennikarze sportowi w PL trzęsą się przed wielkim prezesem, a jak ktoś się wyłamie (niby nie dziennikarz ale...czyli Hajto), to kółko wzajemnie adoracji zaczynam po nim jechać z każdej możliwej strony (uprzedzając - nie lubię Hajty, pokazuje case). Ot, takie to ,,odważne” dziennikarstwo sportowe w PL.

odpowiedz
Dziekuje. - 01.02.2021 / 15:07, *.chello.pl


Nie grał przez pół roku,jak można takiego zawodnika sprowadzać do Legii.
Po co?
A po to by siedzial na ławce i bral pieniazki.

odpowiedz
oLaf - 01.02.2021 / 15:07, *.vectranet.pl

i dobrze!!! Najlepsza wiadomość od miesięcy, nie będziemy płacili kontraktu darmozjadowi.... proponuję następnego wziąć na testy Valencię...

odpowiedz
Jim - 01.02.2021 / 15:06, *.tpnet.pl

Jeżeli testy słabiutko to gość byłby jak np. Obradovic nie do gry tylko do kasy i przez pol roku lub więcej dochodził do jako takie formy

odpowiedz
Luki - 01.02.2021 / 15:05, *.play-internet.pl

Jestem ciekawy kiedy Miodulski zrozumie że z takim gośćmi jak Kucharski Kiełbowicz to może budować ale klub z okregówki a nie zespół na mistrza Polski . Transfery narazie na duży minus nie sprowadził nikogo na kim by się dało zarobić A z kasy klubowej na pensje znika co miesiąc grube miliony

odpowiedz
L - 01.02.2021 / 14:50, *.tpnet.pl

Mioduski&Kucharski SHOW!!!!

odpowiedz
lucho_83 - 01.02.2021 / 14:48, *.81.66

W Wiśle pogonili gościa, bo podobno haftował, teraz u Nas jakiś niedojda. Wystarczy tego szrotu!!!!

odpowiedz
Paweł - 01.02.2021 / 14:40, *.vectranet.pl

No i co Panie Dareczku? A wszystko wydawało się takie proate bo skoro taki ,, burak,, jak Prezes Leśnodorski sobie radził i miał sukcesy, to pan Panie Dareczku miał by sobie nie poradzić? To na pana Panie Dareczku miały spływać wszystkie sukcesy klubowe. To pan Panie Dareczku a nie jakiś mruk Leśnodorski miał być prometeuszem Polskiego futbolu klubowego. Wszystko było poukładane, hulalo, wystarczyło tylko dopieścić i się cieszyć. Niestety praca na swoim Panie Dareczku to nie to samo co dawanie twarzy przedsięwzięciom Doktora Jana. Ale spoko Panie Dareczku, mamy akademię o która pan Panie Dareczku tak usilnie zabiegał, a że po drodze pierwsza drużyna zdechnie sportowo i finansowo to wina rządów Leśnego a nie pana Panie Dareczku.

odpowiedz
Jahwe - 01.02.2021 / 16:10, *.chello.pl

@Paweł: W sieci byl film jak DM i firma dra Jana wyrugowali jakas kobiete, co nakrecila biznes z arabami.
A moze syn dra Jana zainwestuje w nasz klub :)

odpowiedz
Simon - 01.02.2021 / 14:35, *.centertel.pl

Kolejne okno transferowe i super skauci wyszukuja wspaniałych zawodników, zero profesjonalizmu. Wstyd.

odpowiedz
Wolfik - 01.02.2021 / 14:21, *.mm.pl

W jednym Michniewicz miał rację. To rzeczywiście jest "ekscytujące" okienko transferowe....

odpowiedz
jo - 01.02.2021 / 14:20, *.sekocin.pl

Zobaczył jak to wygląda i udało mu się uniknąć uczestnictwa w tej żenadzie...
Zuch, czujny jak ważka.

odpowiedz
Władeczek - 01.02.2021 / 14:28, *.netfala.pl

@jo: Ja to bym faken powiedział, że czujny jak mucha, bo to ona wyczuwa największe gówno, żeby je zjeść faken.

odpowiedz
Felek - 01.02.2021 / 14:09, *.netfala.pl

Nie ma co, pełna profeska w Legii. Ręce opadają.

odpowiedz
Mlbets - 01.02.2021 / 14:39, *.centertel.pl

@Felek:

Czyli powinni go podpisać mimo, że na testach wyglądał jakby miał 80 lat czy co?

odpowiedz
dino - 01.02.2021 / 16:13, *.vtelecom.pl

@Mlbets:
wstyd że zagieli parol na gościa z drugiej ligi włoskiej który to miał byc wzmocnieniem wg trenera a okazuje się ze nawet fizycznie nie domaga jak prezes chce zbudować tę Wielką Legie na paralitykach z Serie B?

odpowiedz
Michał - 01.02.2021 / 14:08, *.plus.pl

Amatorka pełna gębą.Czyli bieda z transferami.Wstyd dla Mioduskiego i jego skautów.Z nich tacy skauci jak z Legii Polski Bayern Monachium.Wstyd że kibice tyle czekają na jakiegoś dobrego grajka.Teraz pewnie porażka z Panem Papszunem.Pozdro

odpowiedz
Paweł - 01.02.2021 / 14:34, *.com.pl

@Michał: Czyli wg Ciebie brać co popadnie żeby tylko publika widziała ilość... a potem ponarzekać, że szrot itd. Nikt dobry nie przyjdzie do polskiej ligi i dalej Nasi nie mogą tego zrozumieć. Plus w dobie pandemii i spadających obrotów każdy normalny biznesmen obróci kasą 3 x. Ale płaczki zawsze będą tylko żądać i żądać, wymagać i wymagać.

odpowiedz
Skola - 01.02.2021 / 14:07, *.centertel.pl

Dobra decyzja

odpowiedz
Lipa - 01.02.2021 / 14:05, *.chello.pl

Nie odstawałby od reszty było brać.Do tej pory nikomu z działaczy to nieprzeszkadzało że kupujemy szrot.

odpowiedz
lob - 01.02.2021 / 14:13, *.chello.pl

@Lipa: Z czego mają mu opłacać pensję ? Do tej pory banki i fundusze udzielały kredytu i to się już skończyło............trzeba jeszcze sobie korty załatwić, to może jakiś bank pod te korty udzieli pożyczki..........życie na kredyt to fajne życie, przynajmniej do momentu, aż trzeba zacząć spłacać zaciągnięte kredyty........powodzenia loczek..........

odpowiedz
singspiel - 01.02.2021 / 15:20, *.atman.pl

@lob: ale te kredyty są zaciągnięte na długie terminy - w tym roku Legia musi spłacić ok 5 mln pln

odpowiedz
Wolfik - 01.02.2021 / 14:03, *.mm.pl

Przecież to jest kompromitacja na całej linii. Kogo pozatrudniano w tym klubie??? Mamy w ogóle jakiś scauting, bo dyrektora sportowego to my nie mamy od trzech lat. Na jakich zasadach w ogóle gość był rozpatrywany, bo przecież nie obserwowano go na boisku skoro nie grał dwa lata? Ludzie, jaja sobie robicie??? To ma być pion sportowy 14-krotnego MP???

Skoro nas nie stać na sprowadzenie kogokolwiek do gry od zaraz w 1-szym składzie, to wystawiajcie młodych. Ligi i tak w tym roku nie wygramy a do miejsc pucharowych nie ma się co pchać.

odpowiedz
spasiony - 01.02.2021 / 17:16, *.123.82

@Wolfik: Pytania retoryczne:) Ale najgorsze jest to, ze najwyrazniej nikt z Legii nie konsultowal sie z poprzednimi klubami tego typa. Jesli widzisz, ze ktos dlugo nie gral to chcialbys sie dowiedziec jakie sa tego przyczyny. Tymczasem Czeslaw wyspiewal mu laurke jaki to wirtuoz, gra lewa, prawa i srodkowa noga, czyta gre i zdrowo odzywia sie itp.

Osobiscie cos nie wierze w te testy... Skoro do stycznia formalnie byl jeszcze zawodnikiem w serie B i cos tam trenowal to chyba nie mogl byc fizycznie az takim kaleka. Byc moze prikaz uwalenia transferu poszedl z gory, po porazce w B-B. Dariusz wyczul nastroje spoleczne:) Jakby nie bylo, zle sie dzieje w panstwie dunskim!

odpowiedz
PAW - 01.02.2021 / 13:59, *.play-internet.pl

Jak raz, dobrze przebadali i nie wyszedł drugi Obradovic. Pytanie czy jest alternatywa.

odpowiedz
lob - 01.02.2021 / 13:54, *.chello.pl

Amatorszczyzna pełną gębą..........Legia to wielki klub z najlepszymi kibicami. Właściciel, trenerzyna i te piłkarskie pokraki zrobili z Legii pośmiewisko na całą Polskę...........
Może się ktoś zlituję i odkupi Legię od tego amatora. Oby jak najszybciej.............

odpowiedz
Alex Bielany - 01.02.2021 / 13:49, *.chello.pl

Trzeba bylo brac i bez formy. Wpasowalby sie elegancko do reszty pajacykow i trenera spaslaka

odpowiedz
Juri - 01.02.2021 / 13:44, *.inetia.pl

Prezes nie ma pieniędzy na kontrakt?
Dyrektor sportowy to pozorant ?

odpowiedz
Tomek - 01.02.2021 / 13:33, *.plus.pl

Widząc wczorajsza grę Legii sam się dziś podłożył na badaniach żeby tu nie mieć zmarnowanego kolejnego epizodu ????

odpowiedz
Hiszpan - 01.02.2021 / 13:32, *.play-internet.pl

Nic nie dziwi. Po prostu to tylko potwierdza że mamy dyrektora nieroba , prezesa niedojdę i marnych grajków.

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 01.02.2021 / 13:28, *.133.10

To teraz #kucharskiout! Za całokształt jego cièżkiej udawanej pracy...

odpowiedz
emoka - 01.02.2021 / 13:28, *.amazonaws.com

Co myśli nasz strateg ?, naczelny dyrektor ekstraklasy:

a w FM tak dobrze wyglądał... taki był ładny jugosłowianski szkoda..

odpowiedz
Phoenix(L)k - 01.02.2021 / 13:25, *.centertel.pl

... liczyłem, że to będzie najlepszy transfer tej zimy...

odpowiedz
Pacz - 01.02.2021 / 13:23, *.t-mobile.pl

Mało grał, mało jadł, a trener tak na niego liczył...

odpowiedz
Luq - 01.02.2021 / 13:21, *.virtuaoperator.pl

No konkret z tapety Kucharskiego!
Kompromitacja

odpowiedz
Cyniek - 01.02.2021 / 13:20, *.play-internet.pl

Przecież Mioduski przebija Bareje naprawdę komedia

odpowiedz
grzesiek - 01.02.2021 / 13:18, *.centertel.pl

To testy medyczne wyszly slabo czy moze Legia przegrywajac z podbeskidziem okazala sie niekompwtetna dla tego zawodnika

odpowiedz
Ja - 01.02.2021 / 13:17, *.play-internet.pl

Legia jest kompletnie spłukana nie było pieniędzy na kontrakt jankovicia, mecze przegrywamy bo nie ma wypłat, a czasy Drużyny Okuki nie wrócą gdy grając bez pieniędzy zdobyli mistrza !!!

odpowiedz
singspiel - 01.02.2021 / 13:17, *.atman.pl

największy problem Legii zaczął się od zwolnienia Żewłaka, na którego tak wielu forumowiczów pluło zajadle

odpowiedz
Gimbi - 01.02.2021 / 18:07, *.play-internet.pl

@singspiel: Nie wiem, czy największy - bardzo duży na pewno. Byłem w grupie "plujków" i przyznaję, że jest jeszcze gorzej, niż za czasów Żewłakowa :-/

odpowiedz
grev - 01.02.2021 / 13:15, *.centertel.pl

Ja pier.olę. Ale Mioduski bagno zrobił. Brawo.

odpowiedz
Tak na marginesie - 01.02.2021 / 13:14, *.co.uk

Jak on nie grał tyle czasu to na jakiej podstawie nasz skauting go wybrał? Dobry w PlayStation czy jego dupa wstawia fajne zdjęcia na fejsa....

odpowiedz
zdzicho - 01.02.2021 / 13:37, *.16.195

@Tak na marginesie : był jedynym, który chciał gadać, reszta grzecznie podziękowała, a nawet byli tacy, co wyśmiali ofertę

odpowiedz
Osa - 01.02.2021 / 13:10, *.124.248

Ale maja pojęcie o prowdzenu klubu buchaaaa
Kucharski buchaaaaaa
Loczek buchaa haaaaaassssa

odpowiedz
CWKSiak - 01.02.2021 / 13:07, *.icpnet.pl

Gość wczoraj zobaczył jak gramy i się zawinął...
Nie mogę zejść z tej wczorajszej żenady.

odpowiedz
maniek - 01.02.2021 / 13:07, *.chello.pl

I bardzo dobrze!!! Dosyć już parodystów w Legii. A testy medyczne muszą być w końcu na profesjonalnym poziomie

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 01.02.2021 / 13:04, *.t-mobile.pl

Skoro nie przechodzi się testów, to sprawa dla orzecznika ZUS, za nadmiar tłuszczu i brak kondycji RENTY nie przyznają I to jest efekt pracy skaltingu , istna PARODIA

odpowiedz
Darek - 01.02.2021 / 13:01, *.t-ipconnect.de

A to niespodzianka.Od kiedy Hilderberto majacy 17 kilogramów nadwagi przeszedł u nas testy to myślałem że każdy je przejdzie.
A Czesio tak na niego liczył.2 mecz w serii B w sezon to prawdziwy zbawca.Za pół roku już by był wstanie zagrać 60 minut jak Valencia.
I co teraz zrobi miłościwie nam panujący Dariusz?

odpowiedz
Maniek - 01.02.2021 / 12:57, *.centertel.pl

Zaje... te transfery, zaje.... y skauting, nic dodać nic ująć. Dramat, ręce opadają.

odpowiedz
k - 01.02.2021 / 13:22, *.99.7

@Maniek: Mi nie tylko rece opadly:)

odpowiedz
Grzegorz - 01.02.2021 / 12:48, *.skyware.pl

Dramat, co oni zrobili z naszą Legią !!!

odpowiedz
Pesymista Pudel - 01.02.2021 / 12:48, *.151.98

Ojejej to już po Mistrzostwie..

odpowiedz
Po(L)ubiony - 01.02.2021 / 12:47, *.chello.pl

Po co te negocjacje, po co ta pozerka? Skoro szukali faceta na cito, to pi kiego grzyba próbowali gościa, co nie grał dwa lata?

odpowiedz
Wolfik - 01.02.2021 / 14:05, *.mm.pl

@Po(L)ubiony: Czytalismy niedawno wypowiedzi Michniewicza o jego zaletach. Skąd do kur... nędzy on miał takie wiadomości, skoro klient ledwo łazi????

odpowiedz
Greq - 01.02.2021 / 12:45, *.gov.pl

Ważne że Valencia już pół roku się odbudowuje.

odpowiedz
Cafu - 01.02.2021 / 12:45, *.gov.pl

Ważne że Kucharski się opalił w Dubaju i łyknął vit. D.
To już nawet nie jest śmieszne lecz żenujące, Mioduski daj sobie spokój z prowadzeniem klubu bo nie masz o tym pojęcia, dymają cię wszyscy pracownicy na czele z piłkarzykami.

odpowiedz
Andrzej - 01.02.2021 / 12:43, *.plus.pl

ku... dramat, gość nie grał i czego się spodziewano ze będzie dostępny do gry na juz, debile w klubie, debile

odpowiedz