Czesław Michniewicz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Michniewicz o Jankoviciu: Bardzo liczę na niego

Woytek, źródło: Legionisci.com

- To zawodnik bardzo zaawansowany technicznie, umiejący rozwiązywać trudne sytuacje na boisku w niekonwencjonalny sposób. Tego nam trochę brakowało. On ma nieszablonowość, dobre uderzenie, pomysł na tworzenie małej gry. Bardzo liczę na niego. Może grać na dwóch pozycjach - jako środkowy pomocnik blisko napastnika, a także jako prawy pomocnik schodzący do środka i kończący akcje lewą nogą - mówi Czesław Michniewicz o Marko Jankoviciu, który dziś ma zostać zawodnikiem Legii.

- To typ zawodnika, który cały czas jest w ruchu, cały czas się przemieszcza. Może nie ma zbyt dobrych warunków fizycznych, ale akurat na tej pozycji to w niczym nie przeszkadza, a czasem jest nawet atutem. Jest szybki, zwinny i świetnie operuje piłką. Myślę, że dużo dobrego o nim powiedziałem, a resztę pokaże nam, jak będzie z nami trenował.

- Sprawy formalne się jeszcze toczą. Jak wszystko dobrze pójdzie, to dziś podpisze kontrakt, ale zanim będzie zawodnikiem zgłoszonym do Ekstraklasy, czekają nas jeszcze sprawy formalne, które potrwają kilka dni. Na pewno nie będzie brany pod uwagę na mecz z Podbeskidziem, ale niewykluczone, że pojedzie jako zawodnik dodatkowy, żeby poznawać drużynę i naszą ligę.

WYNIKI SONDYIlu nowych zawodników pozyska Legia w zimowym okienku transferowym?
SUMA GŁOSÓW: 7198
START: 24.01.2021 / KONIEC: 06.02.2021


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (33)

+dodaj komentarz
Eduardo - 30.01.2021 / 13:12, *.toneticgroup.pl

poczekamy na debiut nowego ogóra pewnie kilka tygodni, bo musi dojść do formy itp. Chyba ze złapie kontuzje i bedzie szedł sciezka wyznaczona przez Obradovicia

odpowiedz
Marcel - 29.01.2021 / 22:36, *.t-mobile.pl

Taki świetny zawodnik, a prawie w ogóle nie grał w poprzednim klubie. Jakby był takie super to by grał w Premier League albo w La Liga.

odpowiedz
Kibic - 31.01.2021 / 11:59, *.84.166

@Marcel: I nie trafiłby do Ekstraklasy

odpowiedz
Andreas - 29.01.2021 / 21:28, *.play-internet.pl

Powinno być info o klepnieciu transferu. Chyba że Czesiek wziął to na wyjazd.

odpowiedz
Legion wielun - 29.01.2021 / 20:39, *.play-internet.pl

Piatek h 20:38 niema nic o jego przyjscu

odpowiedz
Elquatro - 29.01.2021 / 20:56, *.chello.pl

@Legion wielun: może się rozejrzał i rozmyślił

odpowiedz
OLaf - 29.01.2021 / 19:24, *.centertel.pl

Podobno poznański słowik w Dubaju miał koronę i zaraził nią Wieteske , no kabaret, na Interii jest artykuł

odpowiedz
Jaro - 29.01.2021 / 19:17, *.centertel.pl

Wracaj słowik do poznania i ram ściągaj to badziewie

odpowiedz
gazza - 29.01.2021 / 19:04, *.inetia.pl

Jeśli opiramy skład na tak słabych zawodnikach , to nie dziwne że w pucharach odpadamy w drugiej rundzie...!!!

odpowiedz
Piotr - 29.01.2021 / 18:43, *.jmdi.pl

Nie wiem czym Michniewicz , tak się zachwyca , grał w słabych klubach , w II lidze włoskiej i partizanie , jakby był piłkarzem z wyższych półek , Legia Warszawa nie miała by na niego kasy a on nie chciał by w Legii grać ,

odpowiedz
franco - 29.01.2021 / 18:30, *.vectranet.pl

Może to nie jest zły chłopak .Czas pokaże

odpowiedz
Wiem co mówię - 29.01.2021 / 16:43, *.chello.pl

Rocha i Martins teraz pewnie pierwszy skład jak Sousa trenerem

odpowiedz
kalosz - 29.01.2021 / 15:55, *.mm.pl

grunt ze za darmo :) wypromowac i sprzedac https://www.transfermarkt.pl/marko-jankovic/profil/spieler/222223

odpowiedz
Quick - 29.01.2021 / 15:44, *.tpnet.pl

Czytaliście tekst na Onecie

odpowiedz
singspiel - 29.01.2021 / 16:22, *.atman.pl

@Quick: zero nazwisk, trochę spekulacji. i hit prawdziwy, kiedy to trener nie stosował maski podczas posiłku. ciekawe skąd autor wie, że trener charczał w nocy?

odpowiedz
Wwa - 29.01.2021 / 16:24, *.centertel.pl

@Quick: może coś w tym być tym bardziej coraz więcej chorych i tym bardziej że ze sztabu też problemy

odpowiedz
1909 - 29.01.2021 / 15:16, *.plus.pl

Ale nie powiedział najważniejszego mianowicie czy jest dość plastyczny bo musimy być bardziej plastyczni mówił Czesio

odpowiedz
SF - 29.01.2021 / 12:36, *.tpnet.pl

Trener nie ukrywa zadowolenia o pozyskaniu uniwersalnego pilkarza czy tak bedzie to zobaczymy !!!

odpowiedz
atmosferic - 29.01.2021 / 11:46, *.orange.pl

wartosc legii na transfermarkt - 23 mln euro
wartos lecha - 30 mln

dziekuje za uwage, dobranoc.

odpowiedz
ben - 29.01.2021 / 12:08, *.inetia.pl

@atmosferic: to jeszcze o niczym nie świadczy. Zobaczymy na koniec sezonu!

odpowiedz
Singspiel - 29.01.2021 / 13:14, *.plus.pl

@atmosferic: i tylko sukcesów kuchenkorzowi brak

odpowiedz
haha - 29.01.2021 / 14:27, *.plus.pl

@atmosferic: 30 mln ale w złotówkach

odpowiedz
DanieLo - 29.01.2021 / 14:48, *.233.176

@atmosferic: Kupuj chlopie i sam te klocki ukladaj

odpowiedz
Prazanin - 29.01.2021 / 10:53, *.play-internet.pl

Powodzenia.....niejeden odbil sie od serie A:)...w Partizanie dość dobrze się prezentował jakiś czas temu.Moim zdaniem transfer raczej na plus.25 lat także jeszcze nie taki stary.....witamy na pokładzie!!!

odpowiedz
Pacz - 29.01.2021 / 14:12, *.t-mobile.pl

@Prazanin: Ale on do nas przyszedł z Serie B, drugiej ligi Włoskiej. Nie wiem skąd trener wie jak ten Jankovic gra, skoro on nie kopnął piłki przez ostatnie dwa lata. A co dopiero jak będzie grał z nieznaną mu drużyną, w diametralnie innych warunkach pogodowych niż na południu Europy.

odpowiedz
spasiony - 29.01.2021 / 15:08, *.123.82

@Pacz: Tez sie zastanawiam skad ta laurka od Czeslawa:) Jesli jest tak dobry to dlaczego nie gral? Albo jest leniem, albo ma problem z deklem (nie radzi sobie z presja, nie lubi rywalizacji w druzynie itp.) . Ciekawym, czy ktokolwiek z klubu rozmawial z trenerami ktorzy prowadzili goscia we Wloszech...

odpowiedz
Wolfik - 29.01.2021 / 10:49, *.mm.pl

Same plusy. Technika, przegląd sytuacji, strzał. Tylko tych meczów w jego wykonaniu jakoś mało w ostatnich dwóch latach.... oj, durnie muszą być w Italii że na takim zawodniku się nie poznali.

odpowiedz
XX - 29.01.2021 / 10:56, *.mm.pl

@Wolfik: No tak, bo we Włoszech zawsze dobrze potrafią ocenić zawodnika, czego przykładem jest Henry czy Aubameyang.

odpowiedz
Prazanin - 29.01.2021 / 11:01, *.play-internet.pl

@Wolfik: a tak szczerze powiedz, co pisałes o Vadisie, Prijovicu czy Pekharcie?
Czytam Twoje wpisy i nawet zgrabnie sie to czyta, ale dziwi mnie ze dołączasz do grona niezadowolonych.......nawet gdy piłkarz nie kopnął piłki ani razu.....mam nadzieje,ze obaj bedziemy niedługo zadowoleni z jego postawy.pozdro

odpowiedz
Wolfik - 29.01.2021 / 11:24, *.mm.pl

@Prazanin: Byłem światkiem pierwszego występu Vadisa w Legii w pucharowym meczu w Zabrzu. I nie byłem zachwycony, bo facet miał tyle nadwagi co ja teraz. Chwała jemu i trenerowi Magierze, że doszli do porozumienia i chłopu się chciało. To chyba jedyny taki przypadek, że "odbudowa" wypaliła (mówię o piłkarzach zagranicznych). Prijo chwaliłem a o Pekhardzie nie miałem zdania.

Tak, masz rację. Nie jestem zwolennikiem takiego sposobu "transferowania" zawodników. Nie grywam też w Lotto a taki sposób wybrali nasi decydenci - działanie na "chybił, trafił". Zatem moje "niezadowolenie" nie jest skierowane personalnie w stronę zawodnika, tylko ogólnie w stronę działań tego typu.

odpowiedz
spasiony - 29.01.2021 / 14:04, *.123.82

@Prazanin: Kolego, a z czego mamy byc zadowoleni? Jezeli interesuja nas tylko pilkarze za darmo i nigdzie nie grajacy to zatrudnijmy od razu dwudziestu i moze trzech z nich odpali. Bo do tego sie sprowadza takie dzialanie, metoda "chybil, trafil" jak to trafnie ujal kolega Wolfik.

Czy naprawde nie widzisz zaleznosci miedzy polityka transferowa ostatnich lat a miejscem Legii i w ogole calej ekstraklapy w pilkarskiej Europie? Podpowiem ci: nasz zjazd to nie jest przypadek:)

odpowiedz
Roma - 29.01.2021 / 10:45, *.plus.pl

No i wszystko jasne. Trener go chce, to witamy w klubie. Jakby co, to trener będzie "świecił oczami".

odpowiedz
SF - 29.01.2021 / 10:39, *.tpnet.pl

Oby sie sprawdzilo !!!

odpowiedz