fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Kamiński: Nic nam nie zabierze już play-offów

źródło: Legiakosz.com

- Zwycięstwo było dzisiaj dla nas najważniejsze. Trenerowi Skibniewskiemu i Polpharmie gratuluję dobrego meczu, walki, byli świetnie przygotowani. Na początku nas trochę zaskoczyli, objęli łatwe prowadzenie. Później wróciliśmy do swojej gry, objęliśmy prowadzenie i można powiedzieć, że kontrolowaliśmy mecz. Chyba jednak za dużo rozluźnienia wdało się w drugiej połowie. Kiedy odjechaliśmy na kilkanaście punktów, zbyt łatwo traciliśmy przewagę, ale tak jak wspomniałem na początku, dzisiaj najważniejsze dla nas było zwycięstwo i cieszymy się z niego ogromnie. Mamy 17 zwycięstw i nic nam nie zabierze już play-offów. - powiedział po meczu trener Wojciech Kamiński.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.