Mateusz Hołownia i Marko Roginić - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (144)

+dodaj komentarz
Alex Bielany - 01.02.2021 / 10:07, *.chello.pl

Uwazam ze powinien nas prowadzic Henning Berg

odpowiedz
Pit - 31.01.2021 / 21:27, *.net.pl

Dziadostwa ciąg dalszy!!

odpowiedz
Zbylu - 31.01.2021 / 20:54, *.orange.pl

Ten mecz to całkowita kompromitacja, Legii, trenera, sędziego i tego sępa właścicielskiego!

odpowiedz
JACUNHO - 31.01.2021 / 20:04, *.kampinostelco.pl

I jak tu jutro pokazać się w robocie?

odpowiedz
RobL - 31.01.2021 / 19:57, *.centertel.pl

wstyd wstyd hańba wstyd. Warszawa!

odpowiedz
CBR - 31.01.2021 / 19:52, *.mm.pl

Ja bym im dał DUBAJ......... mamy ośrodek treningowy to tam zapier........, a nie po ciepłych krajach. A później jest tak jak dzis. Nie chcę im się biegać i zapier....... Bo zimno. A kapustka to chyba z połowa drużyny się nie rozumiał i zaczyna jak Lewandowski łapami machać. Porażka. Oby się obudzili szybko bo nie dość że kasy nie ma na transfery to zaraz jeszcze nie będzie mistrza. Na dłuższą metę ciężko to widzę dopóki będą takie rzady

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 31.01.2021 / 19:50, *.amazonaws.com

To wszystko projekt szefa od wszystkiego inic,w planie nowego ..... pozd dla orto I gramy I tego wszystkiego co nie ma nic do ✨⚽️✨

odpowiedz
Ja - 31.01.2021 / 19:50, *.vectranet.pl

Powiedzieć słabo to nic nie powiedzieć. Michniewicz nigdy nic nie osiagnol i nie osiągnie

odpowiedz
Mojo jojo - 31.01.2021 / 19:44, *.t-mobile.pl

co to sie k**** dzieje w tym klubie? miodek pakuj się!

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 31.01.2021 / 19:43, *.t-mobile.pl

Brawo włodarze, BRAWO Legia , BRAWO piłkarzyki, BRAWO trenerzyna ,Brawo sędzia, mecz się odbył WIELKI WSTYD i żenada

odpowiedz
Wawa - 31.01.2021 / 19:42, *.124.248

Jak zawodni na zgrupowaniu ma jeszcze siłe na zwiedzanie wycieczki kąpiele to trener jes obrazu do wywalenia
Kapustka dno
Valencia dno
Wszołek masakra
Lopez zenada
Michniewicz co powiesz
Taktyka tysiąca podań buchaaaaaa
Loczek odejdź nie masz bladego pojęcia o prowadzeniu klubu wonnnn

odpowiedz
Miodek out - 31.01.2021 / 19:39, *.114.160

Wstyd!

odpowiedz
MarcinWLD - 31.01.2021 / 19:32, *.chello.pl

Masakra. Na to patrzeć się nie da "gwiazdeczki"- wolałbym oglądać na boisku naszych młodzików. Gorzej grać byłoby trudniej - młodych by się wypromowało - dużo mniej kasy na pensje i serce do walki za L.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 31.01.2021 / 19:31, *.chello.pl

Mladenovic i Juranovic - katastrofa! Oni sabotowali grę. A ma dojść jeszcze jeden jugol - Jankovic. Personalnie, mamy skład na środek ligi. Pogoń, Raków, Górnik, Jaga, Pyry, Śląsk - mają lepszych piłkarzy. Czas skończyć tą komedię.

odpowiedz
Pójde boso - 31.01.2021 / 19:31, *.cyfrowypolsat.pl

Piłkarze myslą jeszcze o Dubaju ciekawy jestem jaka wymówke będa mieli ze przegrali za długie wakacje.????

odpowiedz
Levinho.onet.pl - 31.01.2021 / 19:30, *.orange.pl

Powtórzyć Marsylię...... Żenada.... K.... Wstyd.... Z Mielcem w ryj,z Bielskiem w ryj, zdać sprzęt, ogolić właściciela i wszystkich kopnąć w d......

odpowiedz
Ginka - 31.01.2021 / 19:29, *.chello.pl

Moja króciutka recenzja tego meczu: Bodbeskidzie - wycieczkowicze dubajscy 1:0!

odpowiedz
Lido - 31.01.2021 / 19:29, *.play-internet.pl

Za tydzień ma być jeszcze zimniej, słabo to widzę. Żadna drużyna którą trenował Michu nie grała dobrze na początku sezonu a później może być już pozamiatane z taką formą.

odpowiedz
(L) - 31.01.2021 / 19:29, *.atman.pl

Tytuł jednego z tekstów wyjaśnia wszystko...kurs na mecz "formalność Legii"...czyli dobry kurs to się da dobrze zarobić.

odpowiedz
Tyu - 31.01.2021 / 19:29, *.centertel.pl

Transfery brak
Porażka z tym zarządzaniem
Jak można nikogo nie kupić noniby 1 h...j wi kto to
A ten szRot w obronie to masakra Lewczuk jedrzejczyk którego nie było aut

odpowiedz
Luta - 31.01.2021 / 19:29, *.plus.pl

Grali jakby pierwszy raz razem na boisko wyszli .
Kapustka macha łapami A daje piłki do których by Bolt nie dobiegł. I to nie jeden raz Ale z 5 razy.
Zero pomysłu co z tego że potrafią z piłką zrobić dużo na treningach jak wychodzą i każdy gra pod siebie na alibi.
A i Hołownia dziś lepszy niż Lewczuk robił co mógł na nie swojej pozycji

odpowiedz
Gruby - 31.01.2021 / 19:29, *.play-internet.pl

Brawo Michniewicz. Porażki z dwoma beniaminkami. Mega wynik - szacun.

odpowiedz
Mango - 31.01.2021 / 19:29, *.tpnet.pl

To ile zarobili na przegranej w zakładach?

odpowiedz
legion - 31.01.2021 / 19:28, *.chello.pl

BRAWO !!!!!!!!!!!!
Michniewicz WON !!!!!
Mioduski WON !!!!!!!!!!!
i cała reszta też WON !!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
D.Wilanów - 31.01.2021 / 19:28, *.chello.pl

Panie Dariuszu czy jak przegramy z Rakowem to Czesiu poleci? A może Pan się wreszcie podda?
Co to było?

odpowiedz
Szpic - 31.01.2021 / 19:28, *.chello.pl

No to chyba nadchodzi odpowiedni moment na kolejny motywacyjny oklep (a la Marsylia).

odpowiedz
mazovia2 - 31.01.2021 / 19:28, *.plus.pl

s z m a c i a r z e! dobranoc

odpowiedz
M3 - 31.01.2021 / 19:27, *.jmdi.pl

Wstyd. Jak tu w cokolwiek wierzyć jak oni nie potrafią wygrać z beniaminkiem... z dwoma. Podania do tyłu.
Boruc miał więcej kontaktów niż niejeden piłkarz podbeskidzia. Wrzutki to skandal. Niedokładność i brak porozumienia. Po co zdejmował Wszołka ???

odpowiedz
OLaf - 31.01.2021 / 19:27, *.tpnet.pl

Poznański słowik OUT

odpowiedz
jo - 31.01.2021 / 19:27, *.tpnet.pl

BRAWO !!! SERDECZNIE GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM!!! Byliście lepsi, mieliście pomysł i wykonawców. Macie też zespół zaangażowanych ludzi utożsamiających się z Klubem, a nie zbieraninę pobierających pensje pracowników zarządzanych przez prezesa frajera.

odpowiedz
Hawryl74 - 31.01.2021 / 19:26, *.virginm.net

To nie sensacja to bukmacherska ustawka.
Żenada i oby to się zemściło.
Pajace, pajace, pajace !!!!!!!

odpowiedz
Jerry - 31.01.2021 / 19:26, *.com.pl

Sm nie wierzę w to co napiszę, ale chyba nawet Gwilia byłby w drugiej linii bardziej produktywny niż Kapustka.

odpowiedz
koczi - 31.01.2021 / 19:26, *.cyfrowypolsat.pl

ża tydzień Raków pewniak u bukmachera, mozna zarobić na frajerach!

odpowiedz
Tomasz - 31.01.2021 / 19:26, *.plus.pl

Ładnie opaleni

odpowiedz
ryba socho - 31.01.2021 / 19:25, *.t-mobile.pl

do Bielska ich a nie do Dubaju !!
WSTYD !!
Kto za to płaci ?

odpowiedz
Rado 1970970 - 31.01.2021 / 19:25, *.chello.pl

Co to q......jest....poziom jaki poziom....żenada ....mistrzostwo....jakie mistrzostwo....zero akcji .....a o groźnych?ch z w.....

odpowiedz
Ewelina - 31.01.2021 / 19:25, *.play-internet.pl

Niebywałe. Same nieporozumienia, gra wolna, schematyczna. Co oni robią na treningach?

odpowiedz
Kwas70 - 31.01.2021 / 19:24, *.oktv.se

Banda frajerow

odpowiedz
Farme(L) - 31.01.2021 / 19:24, *.virginm.net

Liście, Liście akcja Liście... qurwa mać Legia grać!!!!

odpowiedz
Legia to my. - 31.01.2021 / 19:23, *.chello.pl

Kapustki widać bałkańska grupa nie lubi i to wzajemna relacja

odpowiedz
Autor - 31.01.2021 / 19:23, *.virginm.net

Brawo prezes haha !

odpowiedz
Loka - 31.01.2021 / 19:23, *.play-internet.pl

No masakra jakaś

odpowiedz
Pisia - 31.01.2021 / 19:23, *.vectranet.pl

Kapustka!!! Co? Pała!!!

odpowiedz
Czarny76 - 31.01.2021 / 19:23, *.amazonaws.com

Jak będzie akcja ,,liść dębu,,jadę z wami koledzy

odpowiedz
Paisley - 31.01.2021 / 19:21, *.as13285.net

wrzytka wrzutka i nic...

odpowiedz
Piotruś - 31.01.2021 / 19:20, *.play-internet.pl

WSTYD !!!!!!!!

Michniewicz odejdź z Legii !!!

odpowiedz
CZYŻBY ZNÓW SZYKOWAŁO SIĘ POWITANIE GWIAZD NA ŁAZIENKOWSKIEJ ? - 31.01.2021 / 19:19, *.com.pl

ZNÓW POWITANINE WARSZAWSKICH GWIAZD NA ŁAZIENKOWSKIEJAK ZA NAJLEPSZYCH LAT .

odpowiedz
Ja - 31.01.2021 / 19:16, *.mm.pl

Brak aklimatyzacji w górach widoczny

odpowiedz
jacek - 31.01.2021 / 19:14, *.sbcglobal.net

711 dzwonic trzeba,juz 80 minuta!!

odpowiedz
Legia to my. - 31.01.2021 / 19:13, *.chello.pl

Akcja liść!?

odpowiedz
Popieram - 31.01.2021 / 19:21, *.virginm.net

@Legia to my.:

odpowiedz
? - 31.01.2021 / 19:12, *.t-mobile.pl

Mordy,jak sytuacja z kuponami na dzisiejszy mecz?

odpowiedz
Tomek - 31.01.2021 / 19:11, *.chello.pl


W przyszłym roku na Zanzibar może niech jada.
Ladne plaże,piasek biały,cieplutki,drinki,dziewczynki,cisza spokój,może ten Dubaj był niezbyt odpowiedni,zmęczyli się.

odpowiedz
Farme(L) - 31.01.2021 / 19:22, *.virginm.net

@Tomek: i Żelisław może komentować....

odpowiedz
Mecze nadal sa sprzedawane - 31.01.2021 / 19:10, *.plus.pl

Duch fryzjera nadal żywy, caly ten pseudo sportowy związek PZPN to kombinatorzy i cwaniaczki z SB, ale juz niedługo wezmą sie wam za dupe

odpowiedz
Piotruś - 31.01.2021 / 19:10, *.play-internet.pl

Tego nie da sie oglądać !!!!!!

odpowiedz
Zbyszek - 31.01.2021 / 19:10, *.cyfrowypolsat.pl

Pierdylion, nic nie wnoszących dośrodkowań, ale po co zmieniać taktykę skoro zabawa na plaży się udała. żeby k... nie było jednego grajka co nie boi się i umie strzelić z innej pozycji !!!

odpowiedz
Farme(L) - 31.01.2021 / 19:10, *.virginm.net

Panie i Panowie, jest taka sytuacja, bo nasi chłopcy są nie przyzwyczajeni do takiego mrozu dlatego proponuje byśmy zaintonowali we własnym domu to co słyszą niezależnie od wyniku i z kim grają na żylecie:
Nie poddawaj się, Ukochana Ma,
Nie poddawaj się...

odpowiedz
Wolfik - 31.01.2021 / 19:09, *.mm.pl

Zbieranina odpadów z różnych klubów pod wodzą byłego dyrektora od skautingu ogrywa aktualnego MP. Co tu jeszcze komentować....

odpowiedz
Krzeszczu - 31.01.2021 / 19:19, *.bredband2.com

@Wolfik: Najwieksza zniewaga chyba jest fakt ze nawet taka skisla potrafila sciagnac pilkarzy gotowych do gry. A u nas tlumy pieja z zachwytu nad nastepnym paralitykiep po przejsciach, na odbudowe. Ale ale, moment, jeszcze nie kopnal pilki! Dac mu szanse! Tylko ze ten ciec od dwoch lat nie kopie pilki.
Polityka transferowa Legii Warszawa czytaj Mioduski i Kucharski, tudziez ambicje kibolstwa.

odpowiedz
RMFC - 31.01.2021 / 19:08, *.orange.pl

Jeżdżą po Dubajach a u nas pierwszy mecz na mrozie, boisko jak klepisko i chuuj z tych treningów w ciepłych krajach. A poza tym nie mamy pomysłu na grę. Podbeskidzie się całe broni a my walimy głową w mur.

odpowiedz
Paweł - 31.01.2021 / 19:06, *.vectranet.pl

W Dubaju to była wystawa w celu znalezienia inwestora. Mioduski zaczyna się pocić, kupę swojej kasy wladowal w klub, długi rosnąć ni widu ni słuchu aby miodek mógł odzyskać swoje pożyczki. Klub zaczyna mu przeciekac przez palce.

odpowiedz
Szkoda , że tylko na 1 Rundę Eliminacji do nich . - 31.01.2021 / 19:05, *.com.pl

FAKTYCZNIE MAMY ZESPÓŁ NA LIGĘ EUROPY

odpowiedz
Antek - 31.01.2021 / 19:04, *.centertel.pl

No i w pi...du wylądował

odpowiedz
Byku - 31.01.2021 / 19:01, *.156.220

Czesław się zesrau

odpowiedz
Andreas - 31.01.2021 / 19:01, *.play-internet.pl

Pojechali pospacerować po boisku

odpowiedz
Sobo(L)ew - 31.01.2021 / 19:01, *.centertel.pl

Za mało klub jeszcze roz...any ???????? ale i tak większość jara się ze loczek zbudował akademię a tym czasem gra to totalne gówno.

odpowiedz
Mietek - 31.01.2021 / 19:00, *.vectranet.pl

Spokojnie, z powodu świąt i wakacji w Dubaju nie było czasu na wyciągnięcie wniosków po meczu z Mielcem.

odpowiedz
Korda - 31.01.2021 / 18:58, *.centertel.pl

Po co było robić jakieś zgrupowania, treningi, sparingi. Przecież to co nazywacie składem to w tym czymś nie ma żadnego zgrania. Tzw. kopnij, biegnij może się uda.

odpowiedz
Pójde boso - 31.01.2021 / 18:58, *.cyfrowypolsat.pl

Miodek dałeś ciała z tymi transferami, myslał ze ma wirtuozów fudbolu a tu taki wstyd przegrywamy z ostatnią drużyną w lidze w tym klubie nic mnie jusz nie zdziwi.

odpowiedz
Zbyszek - 31.01.2021 / 18:57, *.cyfrowypolsat.pl

Ewidentnie widać już zmęczenie sezonem. k.... m..

odpowiedz
Mioduski - 31.01.2021 / 18:56, *.vectranet.pl

Od jutra Probierz w Legii

odpowiedz
I tyle - 31.01.2021 / 18:56, *.chello.pl

Przypominają mi się piekne zdjęcia z dubaju,kąpiele,slonce,plaża,uroki miasta,wyśmienite samopoczucie,wycieczki na drapacze chmur.

odpowiedz
Michał - 31.01.2021 / 18:54, *.plus.pl

Wakacje były- były więc o co Ci chodzi? Hihihi dziadostwo aż oczy bolą i okulary też.

odpowiedz
koczi - 31.01.2021 / 18:54, *.cyfrowypolsat.pl

Przez godzinę gry z beniaminkiem, ktory ma najgorsza obrone nie zrobic nawet pół akcji to świadczy o słabości Legii. Nóż sie otwiera w kieszeni jak to oglada sie.

odpowiedz
koczi - 31.01.2021 / 18:51, *.cyfrowypolsat.pl

Następny obóz proponuję zorganizować na Dominkanie lub Hawajach, niech gwiazdy złapią słońca a na boisku "jakoś bedzie"

odpowiedz
ksieciunio - 31.01.2021 / 18:50, *.chello.pl

co by się jeszcze nie zdarzyło to Czesiu WAL SIĘ Z TAKĄ GRĄ !!!!!!!!!!

odpowiedz
wtf - 31.01.2021 / 18:50, *.chello.pl

Może próbują tego samego numeru co piłkarzyki Cracovii?Skoro z Probierzem się udało!

odpowiedz
SEBO(L) - 31.01.2021 / 18:48, *.chello.pl

Poczytajcie,co pisałem pod artykułem "Marciniak sędzią meczu z Podbeskidziem "...

odpowiedz
Powinni zasuwać w ZAKOPANYM i biegać w pełni śniegu i pod górę . - 31.01.2021 / 18:48, *.com.pl

Niema kasy na transfery to powinien być okres przygotowawczy w Polskich Zakopanym zamiast lazurowego Dubaju .

odpowiedz
Pójde boso - 31.01.2021 / 18:47, *.cyfrowypolsat.pl

Pewnie przegramy chciałbym sie mylic te wakacje w Dubaju odbiją sie nam czkawką.

odpowiedz
atmosferic - 31.01.2021 / 18:47, *.orange.pl

Najlepsze jest to ze dokladnie przewidzialem obie porazki ze stala i z podbeskidziem :-D

odpowiedz
Syn trenera - 31.01.2021 / 18:44, *.vectranet.pl

Dramat... Więcej Dubaju, mniej treningów i transferów... Kuźwa żeby rzutu rożnego nie umieć wykonać...

odpowiedz
Yeti - 31.01.2021 / 18:44, *.vectranet.pl

Ku.wa mać gra pierwsza drużyna (przed tą kolejką) z ostatnią drużyną. Nie widać róznicy klas. Ku.wa co oni robili w tym Dubaju???

odpowiedz
Krzeszczu - 31.01.2021 / 18:47, *.bredband2.com

@Yeti: Przytulali sie. Nie widziales sprawozdan? Dodam tez, ze zbawca (tego burdelu) wydaje sie facet ktory w ostatnich 2 latach kopnal pilke moze trzy razy. Jeszcze go nie ma, ale tlumy juz leja w gacie z radosci. Ehhh, do czego to doszlo...

odpowiedz
Pójde boso - 31.01.2021 / 18:43, *.cyfrowypolsat.pl

Ale dziady wiedzą tylko jak kase brać .

odpowiedz
Dajcie Spokój - 31.01.2021 / 18:40, *.com.pl

MISTRZOWIE POLSKI

odpowiedz
jo - 31.01.2021 / 18:39, *.tpnet.pl

Buahahhahaha - miodek... rozje&ałeś ten klub. WYPIER#ALAJ !!!

odpowiedz
Wolfik - 31.01.2021 / 18:39, *.mm.pl

Jak już Janicki strzela nam bramkę, to nie może się to wszystko dobrze skończyć....I nie mówię tylko o tym meczu.

odpowiedz
Krzeszczu - 31.01.2021 / 18:45, *.bredband2.com

@Wolfik: Po Dubaju nie mialem jakichkolwiek zludzen. Moze ten akurat mecz jeszcze sie jakos ulozy, ale na dluzsza mete.... ehhhhh, szkoda slow....

odpowiedz
L - 31.01.2021 / 18:38, *.tpnet.pl

No i 1:0. Ważne że sie dobrze w dubaju bawili. Kogo by martwiły wyniki....

odpowiedz
WWL - 31.01.2021 / 18:38, *.chello.pl

Dziadostwo do potęgi bo przegrywamy

odpowiedz
wtf - 31.01.2021 / 18:37, *.chello.pl

Brawo

odpowiedz
WWL - 31.01.2021 / 18:31, *.chello.pl

Narazie dziadostwo

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 31.01.2021 / 18:29, *.amazonaws.com

A czego sie spodziewaliście?!wychodzi im wycieczka I trener gruba beka za wszystkim stoi antyLegionista #kucharskiout !

odpowiedz
wtf - 31.01.2021 / 18:28, *.chello.pl

Polska myśl szkoleniowa polerowana w Dubaju.W marcu Cesia zastąpi Wuja,chyba że wcześniej w Krakowie poleci Hyballa,to Pudel weźmie Probierza i dalej będziemy się tytłać w tym rodzimym gównie.

odpowiedz
1909 - 31.01.2021 / 18:24, *.plus.pl

Qrwa m.c LEGIA GRAĆ!!!

odpowiedz
Echhhh - 31.01.2021 / 18:24, *.chello.pl

Szacun. Tak sie wkrecilem, ze chyba zwymiotuje.

odpowiedz
Chris - 31.01.2021 / 18:22, *.t-mobile.pl

ŻAL to oglądać, szkoda pieniędzy na DUBAJ lepiej trenować w LCA, bez zaangażowanie nic się nie wygra, Legia to dziś niestety nie WYGRA!!!!

odpowiedz
jo - 31.01.2021 / 18:27, *.tpnet.pl

@Chris : jak będą tak spacerować to może jakiś tam zamarznąć na murawie z powodu bezruchu...

odpowiedz
Faken - 31.01.2021 / 18:21, *.tpnet.pl

Nawet niezły doping w bielsku, szkoda ze naszych nie slychac

odpowiedz
Julon - 31.01.2021 / 18:21, *.timplus.net

Kilka wrzodów jest największym jest Ślisz!

odpowiedz
koczi - 31.01.2021 / 18:20, *.cyfrowypolsat.pl

Połowa drużyny do wymiany. Widac jest zbyt zimno dzisiaj. To nie Dubaj tylko Bielsko Biała.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 31.01.2021 / 18:20, *.chello.pl

To nie mecz, to sparring. I to chodzony, anie biegany.

odpowiedz
Wolfik - 31.01.2021 / 18:22, *.mm.pl

@Po(L)ubiony: Takie są realia Kolego.

odpowiedz
jo - 31.01.2021 / 18:17, *.tpnet.pl

Oglądałem większość spotkań ekstraklasy i tam inni piłkarze biegają, a tu chodzą. Trochę szybciej tu chodzą niż emeryci pod Halą Mirowską ale dużo wolniej niż inni piłkarze... Oczy krwawią. Nic się nie zmieniło od jesieni.

odpowiedz
Farme(L) - 31.01.2021 / 18:16, *.virginm.net

A już chciałem pochwalić Borubara... a tu wujowie wyprowadzenie../

odpowiedz
Jerry - 31.01.2021 / 18:11, *.com.pl

Ten Kapustka miał tak brylować po tym zgrupowaniu, a tu jednak bez zmian. Na boisku go nie widać.

odpowiedz
L - 31.01.2021 / 18:19, *.tpnet.pl

@Jerry: On i brazylijczyk to jedyni którzy próbują jakiś niekonwencjonalnych zagrań jak dla mnie. Cała reszta mladenoviciów i innych wszołków to jest podanie do najbliższego albo nieudolna próba wrzutki.

odpowiedz
Książę Nocy - 31.01.2021 / 18:10, *.inetia.pl

Nie jestem w żadnym stopniu zaskoczony tym co widzę.

odpowiedz
Yato. - 31.01.2021 / 18:07, *.com.pl

Gdyby ktoś kiedys stwierdził, ze S. Marciniak drukuje to ja powiem ze niekoniecznie. On poprostu jest bardzo słabym arbitrem. Robi takie kardynalne będy, że oczy bolą.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 31.01.2021 / 18:11, *.orange.pl

@Yato. :

Najgorsze, że jest tak pewny siebie, że pozwala grać, gdy powinien czekać na VAR oraz ignoruje swoich asystentów. Jedno i drugie miało już miejsce w pierwszej połowie.

odpowiedz
L - 31.01.2021 / 18:32, *.tpnet.pl

@Yato. : Marciniak jest uczciwym sędzią, zapłacili za 0:0 i będzie 0:0 ;)

odpowiedz
Farme(L) - 31.01.2021 / 18:05, *.virginm.net

Jedyny gwiazdor na boisku to....
Szymon...

odpowiedz
Hiszpan - 31.01.2021 / 18:04, *.telnaptelecom.pl

Dlaczego sędzia nie został zbadany alkomatem? Po pijaku kartek zapomniał.

odpowiedz
Autor - 31.01.2021 / 18:00, *.chello.pl

ma ktos link?

odpowiedz
Książę Nocy - 31.01.2021 / 18:11, *.inetia.pl

@Autor: strims . world

odpowiedz
Autor - 31.01.2021 / 18:21, *.chello.pl

@Książę Nocy: dzięki. Znalazłem też na m a n i a k t v

odpowiedz
Siwy - 31.01.2021 / 17:53, *.sky.com

Cos ktoś wie co z tym Czarnogórcem? Już po testach a o transferze cisza

odpowiedz
Sobo(L)ew - 31.01.2021 / 18:21, *.centertel.pl

@Siwy: bada się na koszt Legii i jak zobaczy dzisiejszy mecz to zmieni zdanie i spier...li gdzie indziej.

odpowiedz
Wukashi - 31.01.2021 / 17:46, *.197.174

dlaczego na papie nie ma transmisji?

odpowiedz
L - 31.01.2021 / 17:43, *.tpnet.pl

Już po 10 minutach widać że jedyny pomysł na strzelenie bramki u nas to wrzutka na pekharta.

odpowiedz
Jerry - 31.01.2021 / 17:48, *.com.pl

@L: Pekharda.

odpowiedz
Krzeszczu - 31.01.2021 / 17:48, *.bredband2.com

@L: copy-paste dosrodcovia. niestety. Miazga. Kazdy komentator czy tzw ekspert tv wychwala jaki to mamy zeyeeebisty sklad, a cala nasza gra i mysl taktyczna sprowadza sie, jak wspomniales, do dosrodkowan na Pekharta.

odpowiedz
Jerty - 31.01.2021 / 17:50, *.com.pl

@Jerry: Petarda !!

odpowiedz
L - 31.01.2021 / 17:56, *.tpnet.pl

@Jerry: No chyba jednak nie... Gość nazywa się Tomáš Pekhart.

odpowiedz
Jerry - 31.01.2021 / 18:02, *.com.pl

@L: Racja, mimo to jednak wielką literą

odpowiedz
Mateusz z Gór - 31.01.2021 / 17:41, *.orange.pl

Po dwóch akcjach Hołowni na stoperze już wiemy, że on się nie nadaje do gry na tej pozycji i Roginić robi z nim co chce.

odpowiedz
Prośba - 31.01.2021 / 17:19, *.ziggo.nl

Czy możecie podesłać link do jakiegoś streamu?

odpowiedz
Ja - 31.01.2021 / 17:23, *.vectranet.pl

@Prośba: masz na strims world (bez spacji i w środku kropka)

odpowiedz
Prośba - 31.01.2021 / 17:29, *.ziggo.nl

@Ja: Dziękuję.

odpowiedz
Różyk żyje! - 31.01.2021 / 17:50, *.kompex.pl

@Ja: ta strona to dno

odpowiedz
(L) - 31.01.2021 / 17:55, *.jmdi.pl

@Ja: Dzięki Bracie!

odpowiedz
1909 - 31.01.2021 / 17:11, *.plus.pl

Dlaczego nie ma Ariela Mosora? Najlepiej obstawiona pozycja to bramkarze czy CZESIO zna zasady gry w piłkę nożną? CZESIO DZIŚ DYMISJA DZIĘKUJEMY!!!

odpowiedz
Tłusty Bob - 31.01.2021 / 17:21, *.t-mobile.pl

@1909 : Przeszedł do twojej Wieczystej. Wracaj do Krakowa, tam jest twój klub.

odpowiedz
1909 - 31.01.2021 / 18:29, *.plus.pl

@Tłusty Bob: Mój klub to LEGIA WARSZAWA ale swoją drogą Jedza, Valencja, Cierzniak, Wieteska do DUMY Krakowa do Wiiiiiieeczysteeej Kraków :)

odpowiedz
Szymon - 31.01.2021 / 16:47, *.209.98

Witam. Czy ktoś może podesłać mi linka do meczu? Z góry dziękuję.

odpowiedz
filand - 31.01.2021 / 16:46, *.t-mobile.pl

Debiut? Mateusz Hołownia???? Powodzenia ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️

odpowiedz
Dimas - 31.01.2021 / 16:40, *.play-internet.pl

Tak... drugi bramkarz na ławce rezerwowych to rozumiem jakby trzeba było drugiego młodzieżowca wpuścić :)
Podstawowa jedenasta okey ale nie ma na rezerwie czym straszyć :)
Dziś tylko 3 pkt sie liczą :)

odpowiedz
Tylko Podeskidzie w Bielsku ! Prawdziwi Górale ! - 31.01.2021 / 16:37, *.36.125

idzie idzie Podbeskidzie ! 2-0 dla nas dzisiaj !

odpowiedz
:D - 31.01.2021 / 18:58, *.master.pl

@Tylko Podeskidzie w Bielsku ! PrawdziwePipy !:

odpowiedz
Andrzej - 31.01.2021 / 16:32, *.plus.pl

Dwóch bramkarzy na ławce to faktycznie słabo wygląda.
Mieliśmy nadwyżkę środkowych pomocników a teraz bryndza. Odszedł Antolic, Karbownik i teraz covid ma Gvilia i 3 żółte kartki Martins.

odpowiedz
Artur - 31.01.2021 / 16:23, *.chello.pl

Czas zacząć

odpowiedz