Rafał Janicki strzela gola - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0 Legia Warszawa

Beniaminkowie z patentem na mistrza

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Po zimowej przerwie Legia skompromitowała się przegrywając na wyjeździe z ostatnim w tabeli Podbeskidziem Bielsko-Biała 0-1. Jedynego gola strzelił zaraz po zmianie stron Rafał Janicki. Dla stołecznych graczy to druga porażka w Ekstraklasie z rzędu, a co więcej druga z beniaminkiem. W ostatnim spotkaniu poprzedniego roku musieli bowiem uznać wyższość Stali Mielec.

Początek meczu nie był łatwy głównie ze względu na trudne warunki panujące w niedzielę w Bielsku-Białej. Na stadionie było zimno, a stan murawy nie pozwalał na konstruowanie szybkich ofensywnych akcji. W 6. minucie na pierwsze uderzenie z dystansu zdecydował się Filip Mladenović. Bramkarz gospodarzy pewnie złapał jednak lecącą piłkę. Za moment do siatki trafił już Tomas Pekhart. Czech po rzucie rożnym wygrał walkę o piłkę z Rafałem Janickim, ale sędzia dopatrzył się przewinienia napastnika. Pierwszy kwadrans należał do gości, którzy budowali więcej akcji na połowie rywala. Niebawem do wysiłku zmuszony został Artur Boruc. Golkiper Legii najpierw bliskiej odległości odbił niesygnalizowany strzał Marko Roginicia, a za chwilę z dystansu obronił mocną próbę jednego z pomocnika Podbeskidzia. Tempo gry sukcesywnie spadało. Coraz mniej było szybkich wymian piłki i składnych akcji pod jedną lub drugą bramką.

Dopiero w 24. minucie dobre na prawej stronie pokazał się Josip Juranović. Chorwat bez przyjęcia dorzucił piłkę na głowę Pawła Wszołka, a ten będąc zupełnie nieatakowany nieczysto ją trafił i posłał obok słupka. Niemal do końca pierwszej połowy nie byliśmy świadkami już żadnej klarownej sytuacji. W końcu w 41. minucie bliski szczęścia był Bartosz Kapustka. Pomocnik dostał podanie z lewej strony, huknął w kierunku bliższego słupka i bardzo dobrze na linii zachował się Michal Pesković. Pierwsza połowa zakończyła się jednak bezbramkowym remisem, z którego zdecydowanie bardziej zadowoleni byli gospodarze.

fot. Piotr Kucza / FotoPyKfot. Piotr Kucza / FotoPyK

Zaraz po zmianie stron zobaczyliśmy pierwszego gola, ale... nie było to trafienie dla Legii. W zamieszaniu w polu karnym po rzucie rożnym najlepiej odnalazł się Rafał Janicki, który z najbliższej odległości pokonał bezradnego Boruca. Zimny prysznic nieco otrzeźwił stołecznych piłkarzy, jednak ich początkowe zrywy były zatrzymywane przez defensywę Podbeskidzia. W 67. minucie Legia miała okazję na wyrównanie z rzutu wolnego. Z dystansu mocno piłkę kopnął Bartosz Slisz i piłka przeleciała w dosyć znacznej odległości ponad poprzeczką. Na kolejny, niestety również niecelny strzał, czekaliśmy kolejne dziesięć minut. Wówczas wprowadzony w drugiej połowie Rafael Lopes znalazł się przed polem karnym i zdecydowanie zabrakło mu wówczas precyzji.

Fotoreportaż z meczu - 43 zdjęcia Piotra Kuczy

Ekstraklasa
15. kolejka
#PODLEG
bez udziału publiczności
Bielsko-Biała
31.01.2021
17:30
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Legia Warszawa
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1-0
Legia Warszawa
48' Janicki
(0-0)
40 Michal Pesković
2 Filip Modelski
26 Rafał Janicki
4 Milan Rundić
6 Petar Mamić
8 Karol Danielak 81'
15 Jakub Bieroński 82'
10 Desley Ubbink 68'
21 Gergo Kocsis
17 Mateusz Marzec 75'
95 Marko Roginić 67'
33 Arkadiusz Leszczyński
9 Kamil Biliński 67'
11 Łukasz Sierpina
19 Michał Rzuchowski 68'
20 Dmytro Baszłaj
23 Jakub Hora 81'
32 Serhij Miakuszko 75'
44 Dominik Frelek
50 Maksymilian Sitek 82'
Artur Boruc 1
Josip Juranović 2
Igor Lewczuk 5
Mateusz Hołownia 3
Filip Mladenović 25
59' Paweł Wszołek 22
Bartosz Slisz 99
53' Andre Martins 24
Bartosz Kapustka 67
Luquinhas 82
Tomas Pekhart 9
Radosław Cierzniak 33
Kacper Tobiasz 59
Mateusz Wieteska 4
Nikodem Niski 36
Jakub Kisiel 63
Mateusz Cholewiak 17
53' Joel Valencia 11
59' Rafael Lopes 21
Kacper Kostorz 30
Trener: Robert Kasperczyk
Asystent trenera: Kordian Wójs
Kierownik drużyny: Marek Móll
Masażyści: Marek Ociepka, Sebastian Łaciak
Trener: Czesław Michniewicz
Asystent trenera: Przemysław Małecki
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Michał Trzaskoma, Bartosz Kot
Sędziowie
Główny: Szymon Marciniak
Asystent: Paweł Sokolnicki
Asystent: Radosław Siejka
Techniczny: Tomasz Marciniak
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (289)

+dodaj komentarz
Jerz z Potoku - 05.02.2021 / 02:08, *.chello.pl

Na początku grudnia ub.r., tuż po upublicznieniu kolejnego miodowego idiotycznego pomysłu, pt.: "Wycieczka do Dubaju" srodze odgrażałem się na naszym serwisie prezesowi dekady, że jeżeli w dniu 31 stycznia br., w godzinach wieczornych, w sercach i umysłach kibiców Legii zapanuje smuta, to na rzeczonym panie nie pozostawię suchej nitki. Tak jednak nie uczyniłem, albowiem uznałem, iż bieżące skutki jego rządów większość z nas mogła doświadczyć/obejrzeć osobiście w meczowej transmisji canalu+. Nie bez znaczenia na moje zaniechanie miał również fakt, iż mój pesel wciąż rośnie, a jakość sportowa drużyny wciąż maleje. Wniosek roboczy z tego stwierdzenia jest banalnie prosty: aby móc dalej kibicować Legii należy konsekwentnie dbać o swoje zdrowie, szczególnie psychiczne.
W dniu wczorajszym, na portalu meczyki.pl, został opublikowany artykuł/felieton Kol. Kuby Majewskiego traktujący, m.in. o aktualnym stanie finansów naszego Klubu. Jego uważna lektura nakazuje sądzić, że obecny stan finansowy SA Legia Warszawa jest delikatnie określając słaby, z niewielkimi nadziejami (możliwościami) na poprawę, czyli podobnie jak jakość sportowa prezentowana przez jej pierwszą drużynę.
Poruszony w rzeczonym artykule wątek ew. zbycia swoich udziałów przez DM celowo pomijam i bagatelizuję, albowiem byłoby to zbyt piękne...
Rakowskie serdeczności

odpowiedz
Lipa - 03.02.2021 / 12:16, *.chello.pl

Ta liga jeszcze nieraz nas zaskoczy.Tu się dzieją takie rzeczy że buk niema tylu mozliwości.

odpowiedz
TopCWKS - 03.02.2021 / 07:57, *.play-internet.pl

Witam ja bym dał tytuł:
Piłkarze z patentem na wygranie u buka!
Na razie nie ma się co martwić na zapas po tym meczu. Jak zagramy piach z rakowem,to wtedy sam pierwszy będę umiał na patalachow,spasionego czesia i wakacje w Dubaju.
Czy przez tyle lat nikt jeszcze,kto mieni się kibicem Naszej Legii,nie zauważył,że ZAWSZE ale to ZAWSZE,gdy gramy z jakaś czerwona latarnią ligi i są kursy na przegrana powyżej 6 a jednocześnie nie jest to jeszcze końcówka sezonu to spokojnie można stawiać na przegraną??? Nie szukając daleko przecież przed chwilabył Mielec,a te wszystkie poprzednie termaliki itp. Dla wnikliwych proponuje prześledzić ostanie 10-20 lat takich spotkań....
Ja osobiście jestem 250zl do przodu.
Z kibicowskim pozdrowieniem

odpowiedz
PIT - 02.02.2021 / 14:35, *.atman.pl

Dziady skończone! Wstyd się do Was przyznać partacze V ligowi.

odpowiedz
Pójde boso - 02.02.2021 / 14:06, *.cyfrowypolsat.pl

Widziałem informacje ze nasi spece od transferow ,prezes i dyrektor sportowy sąduja mozliwosc pozyskania Grosickiego ja nie jestem zwolennikiem takich transferów, zresztą kogo Kucharski może sprowadzic zero kontaktów .Prezesie i dyrektorze sportowy zrobiliscie z tego klubu pośmiewisko w Europie teraz robicie w Polsce .Zostawcie Legie w spokoju pakujcie mandzur i wypad.

odpowiedz
AJG - 02.02.2021 / 13:14, *.chello.pl

Musimy się zacząć przyzwyczajać do myśli,że najbliższe lata nie będą sukcesami! KASA<KASA<KASA !
Chyba,że znajdzie się bogaty sponsor lub szejkowie wykupią klub!
Pomijam wszystkie błędy w zarządzaniu ale trzeba pogodzić się z faktem,że w Legii w tej chwili grają zawodnicy,dla których sukcesy w LM lub LE to niemożliwe marzenie!Do tego młodzi Polacy są sprzedawani,jak tylko nadarzy się możliwość zarobienia na nich!
Trudno,tak bywa.Trzeba być optymistą i uzbroić się w cierpliwość - kiedyś wrócą dobre czasy!!!!

odpowiedz
Jaro - 02.02.2021 / 10:34, *.centertel.pl

Miodek zatrudniając poznańskiego słowika jako trenera myślał że ma on jeszcze układy i znajomości i myślał że tak będzie mecze wygrywał przez przychylność sędziów ale widać kolejny raz się pomylił...

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 02.02.2021 / 08:12, *.play-internet.pl

Hahaha,a ja przed meczem podjąłem decyzję (po przeanalizowaniu kursów u buka w poprzedniej rundzie),że przez wszystkie kolejki do końca będę grał "przeciwko Legii" za całe 100 zł.Po meczu z Podbeskidziem jestem w przód 570 zeta.Na mecz z Rakowem rzucam 100 na remis (1-1).

odpowiedz
AliMario - 02.02.2021 / 05:39, *.tpnet.pl

LoL.. nic ponadto....

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 02.02.2021 / 00:06, *.133.10

Jak by miał honor..to podałby sie do dymisji i zabierajác ze sobá dyrektorkòw,dietetykòw I innych naciágaczy....

odpowiedz
AAA - 01.02.2021 / 23:23, *.chello.pl

Mioduski Ty dziadu bez honoru i ambicji.
Zasuwaj na stołek po Rudym do PZPN i odejdż beznadziejny prezesino.
Odejdż i nigdy nie wracaj nawet jako widz na Ł3.

odpowiedz
dino - 02.02.2021 / 09:46, *.vtelecom.pl

@AAA:
Tak źle życzysz polskiej piłce?

odpowiedz
Ewelina - 01.02.2021 / 21:33, *.play-internet.pl

Cieszmy się, że ani jednego błędu w tym meczu nie popełnili zawodnicy którzy są naszymi nowymi wzmocnieniami.

odpowiedz
dejne3 - 01.02.2021 / 20:09, *.plus.pl

Dwa ostatnie mecze gdzie powinno być 6 punktów ,a jest jak w piosence mniej niż Zero Wstyd ,kiedy wy wreszcie zaczniecie grac piłkarzyki pajacyki,tu potrzeba takiego jak Stanisław Czerczesow

odpowiedz
Daszka''' - 01.02.2021 / 19:59, *.chello.pl

@floyd [cd. tematyki Twojego wpisu z przed godz. 18]
Skoro bielski kurz emocji nieco opadł, pozwolę sobie jeszcze podrążyć interesujący nas temat. Dlaczego? Otóż uważam, że był to jeden z ważniejszych momentów w najnowszej historii naszego klubu, którego (negatywne) skutki są nie do przecenienia.
Pomimo wisielczego nastroju, zdobyłem się na solidną autorefleksję, w efekcie której uznałem, że decydujący udział Bogusia Leśnodorskiego w zwolnieniu Staszka Czerczesowa był oczywisty. Warto jednak postawić hipotezę (jako że dowodów brak), iż przedmiotową decyzję - owszem - autoryzował BL, ale po konsultacji z ówczesnym większościowym udziałowcem w osobie Dariusza Mioduskiego. Wprawdzie DM wielokrotnie deklarował, że w tamtym okresie jedynie przyglądał się i "kibicował" poczynaniom ówczesnego zarządu, jednak trudno uwierzyć, aby w momencie rozstrzygania tak istotnej kwestii, jaką było ew. przedłużanie kontraktów z trenerem SC i jego asystentami - nie zajął swojego (prawd. negatywnego) stanowiska.
Można śmiało przypuszczać, że obie strony "walczyły do końca" o kontynuowanie współpracy, m.in. wizyta MŻ w Austrii. Jednak o fiasku dalszych negocjacji mogły również zadecydować ponoć wysokie (w skutkach finansowych) oczekiwania zgłoszone przez trenera SC, a dot. wzmocnienia kadrowego pierwszej drużyny Legii przed fazą eliminacyjną EP.
Tyle tytułem moich przemyśleń. Jeżeli będziesz w stanie, choć odrobinę więcej, zaspokoić moją ciekawość w rzeczonym temacie - będę wdzięczny.
Serdecznie pozdrawiam

odpowiedz
floyd - 01.02.2021 / 22:23, *.chello.pl

@Daszka''': Żewłakow nie negocjował w Austrii nic, przywiózł tylko smutną nowinę o zwolnieniu. Powodem nie były pieniądze, sztab, podwyżki, młodzież etc, tylko to, że BL uważa(ł) się za nieomylnego i obdarzonego niezwykła intuicją, dlatego też zwolnił Czerczesowa bo miał wizję że to będzie dobre dla Klubu.
A ja, mimo ogromnej sympatii i szacunku do SCZ, nie uważam aby Legia grała pod jego wodzą jakiś wybitny futbol. Były takie mecze ( jak choćby z Cracovią 4:0), gdzie gdyby przeciwnik wykorzystał kilka patelni które miał na początku spotkania, to mecz pewnie ułożył by się tak jak ten w Niecieczy ( 0:3). Legia grała presing i w sumie nic poza tym, ja wolałbym żeby to przeciwnik "głupio biegał" a Legia "mądrze stała" :D
pozdrawiam

odpowiedz
Daszka'''' - 02.02.2021 / 01:52, *.chello.pl

@floyd: dzięki, nawet za tak ponure uszczegółowienia. To, co przekazałeś praktycznie zamyka ten frapujący temat, przynajmniej na razie.
W tym momencie należałoby napisać: koniec i kropka, ale ja tak do końca nie uważam. Staram się - za wszelką cenę - obiektywnie porównywać obie dotychczasowe prezesury, tj. BL i DM, w kontekście uczynionego dobra lub zła dla naszego Klubu. Sądzę, że moje nastawienie w tym względzie, nie powinno dziwić żadnego inteligentnego i z wyobraźnią kibica.
Z pewnością nastanie kiedyś moment/okazja, aby gruntownie porównać wspomniane prezesury. Pomimo nadal żywionej dużej sympatii do BL, co raz częściej nabieram przekonania, że owo porównanie nie będzie ani proste, ani klarowne.
Ps.: również nie uważam, aby Legia pod wodzą SC grała wybitny futbol. Mnie jednak najbardziej urzekła jego trenerska dyscyplina i skuteczność jego "podkomendnych".
Jeszcze raz, serdecznie pozdrawiam

odpowiedz
Korda - 01.02.2021 / 19:53, *.centertel.pl

Dno dna, dna, dna, dna, dna, dna, dna, dna, dna, dna, dna, dna, dna, dna, dna, dna zostało osiągnięte. Dziękuję dobranoc

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 01.02.2021 / 19:17, *.02.net

Przychodzi do nas trener zwolniony przez rudego,żeby sie odbudować,przychodzà piłkarze żeby sie ODBUDoWać kur..a maać Ooo co ci chodzi Mioduski?!

odpowiedz
MAKEN - 01.02.2021 / 18:33, *.151.165

Można nic nie robić i może wyszłoby lepiej niż jest teraz. Zgrupowanie w ZEA, brak transferów, trener, który śpiewał obraźliwe piosenki o Legii. Drużyna przegrała z outsiderami z cienkiej ligi. Długi w klubie to Ocean. No, cóż smutek/złość.

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 01.02.2021 / 19:20, *.02.net

@MAKEN : Jak by miał honor..to podałby sie do dymisji i zabierajác ze sobá dyrektorkòw,dietetykòw I innych naciágaczy....

odpowiedz
Olo - 01.02.2021 / 18:27, *.chello.pl

A czego wy się spodziewaliście, skoro Legia jest zadłużona po uszy?

odpowiedz
speed - 01.02.2021 / 17:34, *.play-internet.pl

Kazimierz Wielki zastał Polskę drewnianą a zostawił murowaną.Dariusz Mioduski zaś jako znany reformator i filantrop zastał Legię murowaną a zostawi drewnianą.Ot taka mała różnica.

odpowiedz
Trampek - 01.02.2021 / 17:26, *.125.42

Tytuł bzdurny.Tu decyduje kurs u BUKA.Wysoki kurs faworyta decyduje o ..... jego " bezpiecznej" porażce. Wystarczy porównać "kursy" z wynikami na przestrzeni określonego czasu , a wniosek nasuwa się sam.Ktoś ,ze służb do tego przeznaczonych powinien się temu przyjrzeć .

odpowiedz
369 - 01.02.2021 / 16:43, *.telkab.pl

Następne zgrupowanie na Malediwy????

odpowiedz
ryter - 01.02.2021 / 16:38, *.100.190

Wojciech Szala sam na siebie głosował. Niemożliwe, żeby miał notę 3, 87.

odpowiedz
Daro. - 01.02.2021 / 16:27, *.centertel.pl

Nie ma porządnych wzmocnień nie ma Legii! Szkoda czasu i nerwów.

odpowiedz
kibic w kapciach - 01.02.2021 / 15:51, *.chello.pl



KAPUSTKA czy juz oglądałeś swoje poczynania na ekranie?

Siadasz ma ławkę i to w ostatnim rzędzie.

odpowiedz
Mr. - 01.02.2021 / 15:51, *.virginm.net

Wypada nam Pekhart i kto za niego? Tak słabego składu to nie było od zarania dziejów.Jeszcze Kante dostal wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu (nie żebym był jego fanem).Przecież mamy tylu napastników normalnie urodzaj.Ale na taktyke CM do boku i wrzuta wystarczy jeden z przodu. Może się mylę.Ròwnia pochyła

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 01.02.2021 / 14:51, *.133.10

Niewidomy i niemowa by sie kapneli,a ty Darku Mioduski nic!?kto cie zaślepił,zbajerował?tak nie zbudujesz super Legii!Najpierw podzièkować tym co cie zawiedli a potem posłuchaj głosu trybun,bo bédzie za puźno....Grams,orto,itd sorry

odpowiedz
Adam - 01.02.2021 / 22:36, *.chello.pl

@Cult⚽️Legia: Kolego, proszę, sięgnij czasem po jakąś książkę albo gazetę.

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 02.02.2021 / 01:40, *.133.10

@Adam: Obiecuje poprawe,mogâ być komiksy?

odpowiedz
Adam - 02.02.2021 / 22:27, *.chello.pl

@Cult⚽️Legia: Pewnie, czemu nie.

odpowiedz
NIE DLA NAS FORMA ZŁA - 01.02.2021 / 14:35, *.centertel.pl

HAŃBA

odpowiedz
GL - 01.02.2021 / 14:14, *.tpnet.pl

Zeby LEGIA przegrywala z ostatnim zespolem z tabeli to jest szczyt wszystkiego ! Tak dalej byc nie moze P.Prezesie !!!

odpowiedz
@Po(L)Don - - 01.02.2021 / 14:02, *.chello.pl

Dokładnie rozkapryszone gwiazdy.

odpowiedz
Po(L)Don - 01.02.2021 / 13:20, *.warszawa.pl

Wynik jak wynik, mecz można wygrać , przegrać lub zremisować. To co mnie najbardziej zaskoczyło to nieporozumienia w drużynie. Tam się źle dzieje. Pretensję że strzelał a nie podał, że zagrał do przodu nie do tyłu, że w lewo nie w prawo. To nie drużyna a zlepek indywidualności i to nad tym trzeba popracować.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 01.02.2021 / 12:40, *.chello.pl

Jankovic nie dla Legii. Słabe wyniki wydolnościowe. Miał nawet zrezygnować z premii za podpis i zarabiać w pierwszym roku mniej, ze względu na "odbudowę". Podobno potrzebujemy gracza na dziś. Ale w takim razie, po co negocjowaliśmy z gościem, który dwa lata nie grał?

odpowiedz
alab - 01.02.2021 / 12:28, *.chello.pl

Miodek
- zatrudnia przeciętnego trenera;
- zatrudnia przeciętnych piłkarzy;
- nie robi transferów lub robi dziadowskiej

Legia
- przegyrwa z podbeskidziem

Miodek
(゜◇゜)

odpowiedz
oLaf - 01.02.2021 / 12:20, *.vectranet.pl

żenada.

odpowiedz
Autor - 01.02.2021 / 12:16, *.234.49

Następny złotousty farmazon.... Tragedia

odpowiedz
Dario - 01.02.2021 / 12:10, *.stansat.pl

Qrwa jaki wstyd - przegrywamy na prowincji z benjaminkiem po katastrofanym meczu będąc kompletnie bez formy a w dodatku nie mamy trenera tyko poznańskiego frajera !!!

odpowiedz
Obi - 01.02.2021 / 11:41, *.chello.pl

Na to nie dało się patrzeć. Zero, dno totalne. Bez pomyslu, jaj, kopanina.

odpowiedz
WL - 01.02.2021 / 11:21, *.tpnet.pl

P.Prezesie: MY KIBICE LEGII prosimy o zabranie glosu !!!

odpowiedz
SF - 01.02.2021 / 11:13, *.tpnet.pl

P.Probiez na trenera LEGII !!!

odpowiedz
Ania i córeczka Zosia z Legiuni - 01.02.2021 / 10:37, *.net.pl

Panie Mioduski , czy my kibice Legii po takim meczu tez mamy kupować gadżety tej wspaniałej drużyny która wczoraj odniosła ten mega niesłychany sukces , mimo wszystko podziękujemy za gadżety i promocje , niespecjalnie tez obejrzymy z Zosią kolejny mecz ... jak to Zosia powiedziała ze łzami w oczach nasi znowu przegrali ... za to ja dodam tyle że powinni wymyślić nowe nagrody biznesowe , nie gazele biznesu a jelenie biznesu i to trofeum Panie Mioduski się panu należny , niepozdrawiam

odpowiedz
pawel1978 - 01.02.2021 / 10:34, *.play-internet.pl

Gdzie jest ta Legia ????
Szkoda nawet już słów , brak emocji .... Poprostu komercjalizacja.

Dziekuje ze w pamieci pozostała LEGIA z lat 90-tych . Było serducho przywiazanie do barw szacunek kibiców. Zostało..... kompletne zero

odpowiedz
Jurand - 01.02.2021 / 11:50, *.chello.pl

@pawel1978: w latach 60-70 było większe serducho

odpowiedz
Marce (L)i - 01.02.2021 / 20:16, *.chello.pl

@Jurand: Potwierdzam.To było MEGA SERDUCHO. Pozdrawiam

odpowiedz
pawel1978 - 01.02.2021 / 10:34, *.play-internet.pl

Gdzie jest ta Legia ????
Szkoda nawet już słów , brak emocji .... Poprostu komercjalizacja.

Dziekuje ze w pamieci pozostała LEGIA z lat 90-tych . Było serducho przywiazanie do barw szacunek kibiców. Zostało..... kompletne zero

odpowiedz
Psycho(L) - 01.02.2021 / 10:25, *.242.16

To jest ten pan laptopik? Ten geniusz taktyki? Ten wielki wizjoner swiata pilki? Calym jego pomyslem jest gra do boku i wrzutka? Czesiu wypier...aj w podskokach poki jeszcze e sa szanse na mistrza

odpowiedz
Adam - 01.02.2021 / 11:16, *.play-internet.pl

@Psycho(L) : nie stać nas, żeby go zwolnić. Zresztą kogo byś chciał w zamian? Wujasa Brzęczka, czy alkoholika Probierza z mentalnością małego chłopca i strojącego fochy na piłkarzy?

odpowiedz
tomiacab - 01.02.2021 / 10:23, *.centertel.pl

ja też gdy wracam z wakacji to mamproblem z mentlemw pracy przez jakiś okres.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 01.02.2021 / 09:47, *.chello.pl

Piątkowski, z Rakowa, klubu, który w świecie nawet nie zaistniał, idzie do Salzburga za 6 mln euro. Gdzie jesteś Dariuszu, ze swoją praktyką biznesową, mozolnie zdobytą w kulczykowej stajni? Idź stąd, nie męcz nas dłużej!!

odpowiedz
Wolfik - 01.02.2021 / 10:52, *.mm.pl

@Po(L)ubiony: Pisałem już wcześniej - po czymś takim Mioduski i jego doradcy powinni popełnić seppuku. Sprzedać piłkarza lewonożnego po kosztach to naprawdę trzeba mieć nie równo pod deklem albo... świecić gołą dupą!

Ciekawe która z tych opcji jest prawdziwa. Tak czy owak, interes życia zrobili....

Świerczewski tym trensferem Mioduskiego po prostu osmieszył.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 01.02.2021 / 12:19, *.chello.pl

@Wolfik: Nic dziwnego, że Mioduski zaszył się głęboko w Alpach. Seppuku, to jedyne, obok sprzedaży klubu, co powinien zrobić. Ale mam wrażenie, że on jest przekonany, że wszystko co złe, jest poza nim i teraz czeka go wielka chwała. Rozwali Legię do cna.

odpowiedz
tekken (L)_ - 01.02.2021 / 18:03, *.chello.pl

@Po(L)ubiony: to jest właśnie źle,że kupuje ktoś inny a, nie Legia. Skauci zagraniczni działają na polskim rynku bezkarnie.Ktoś dwa razy dobrze piłkę kopnie i już go nie ma. Kluby w Polsce maja za mało kasy, aby rywalizować o zakupy z nimi.

odpowiedz
jnq - 01.02.2021 / 09:42, *.chello.pl

Spokojnie, jakbyśmy grali z Podbeskidziem w plus 30 to byśmy wygrali :) jak będzie cieplej to zobaczycie ile dało zgrupowanie w Dubaju, w czerwcu zaczniemy wygrywać :) Ps. czy któraś drużyna nie strzeliła bramki Podbeskidziu w tym sezonie czy tylko Legia ? ;P

odpowiedz
WKU...IONY - 01.02.2021 / 09:02, *.t-mobile.pl

Zaorać i zaczynać od nowa. Z nowym właścicielem, trenerem i połową składu. Jak zobaczyłem że gwiazdki na zgrupowanie do Dubaju lecą to wiedziałem że początek rundy mamy w plecy. To się robi tak przewidywalne wszystko że aż żal patrzeć

odpowiedz
Thorn - 01.02.2021 / 08:48, *.plus.pl

Po porażce ponad 200 komentow już po zwycięstwie 20.ach ta nasza Polska mentalność

odpowiedz
Adam - 01.02.2021 / 11:14, *.play-internet.pl

@Thorn: Ah te nasze kompleksy... Serio, pisałem to już chyba kilka razy pod podobnymi komentarzami. Taki klub jak Legia powinien (powinien to aktualnie słowo klucz) wygrywać z każdym z tej mizernej ligi. Przegrana z najgorszą drużyną, która pewnie spadnie, to jednak jest trochę potwarz i złość kibiców jest do zrozumienia. Chciałbyś, żeby po wygranych meczach z tuzami pokroju Warty, czy np Skisłej, było tu po dwueście komentarzy świętujących to jakbyśmy wygrali LM? Aż tak nisko upadliśmy?
Obczaj też sobie strony innych klubów, niekoniecznie polskich, tam jest często podobnie.

odpowiedz
Dziad kudlaty - 01.02.2021 / 08:28, *.centertel.pl

Ambitni Gòrale - Fc fortuna wycieczka Dubaj 1-0 tyle w temacie

odpowiedz
Ż(L)B - 01.02.2021 / 08:17, *.t-mobile.pl

Tu nie ma na co czekac trzeba zastosowac wariant kibicow Olimpic Marsylia...

odpowiedz
Żul - 01.02.2021 / 08:47, *.t-mobile.pl

@Ż(L)B: takie wpisy powinny być od razu kasowane.

odpowiedz
Czarny76 - 01.02.2021 / 23:05, *.amazonaws.com

@Żul: A dlaczego?Tez jestem za takim rozwiązaniem.Dość już tej parodii.

odpowiedz
M@c - 01.02.2021 / 07:46, *.chello.pl

Trza było obstawiać u buka Podbeskidzie. Piłkarze Legii jeszcze nie wrócili z Dubaju:P

odpowiedz
Rdzenny - 01.02.2021 / 07:09, *.centertel.pl

Jeden psychol i ustawiacz meczy jendzejczyk haja zarabia tyle co pol druzyny podbeskidzia ... cyrk i kpina z nas kibicow ...

odpowiedz
Kapustka amator z 3 ligi - 01.02.2021 / 06:49, *.plus.pl

Kapustka nawet do 3 ligi sie nie nadaje kto byl tym h....enze ta protezę sprowadził do stolicy

odpowiedz
Vander - 01.02.2021 / 06:45, *.plus.pl

Na miejscu tego Jankovicia to bym się spakował i poszukał innego klubu

odpowiedz
Kwas70 - 01.02.2021 / 06:06, *.oktv.se

Najwarzniejsze ze kasa na konto wplywa, ktos tam wczesniej dobrze napisal stala pensja powinna byc jak srednia krajowa reszta bonus za wygrane mecze moze by zaczeli grac a tak czy wygramy czy przegramy kasa wplywa.

odpowiedz
Jaro - 01.02.2021 / 06:55, *.tpnet.pl

@Kwas70: nie średnia ale najniższa, oni na więcej nie zasługują ...

odpowiedz
biaLy - 01.02.2021 / 05:42, *.chello.pl

Mamy tak naprawdę tylko jednego napastnika w dodatku chimerycznego i jeśli rywale go zablokują od podań to nie mamy napastnika. W dodatku ławka jest tak mała i słaba że nie mamy kim grać w razie kontuzji i kartek (a jest ich zawsze wiele). To jest jakaś parodia. Nie może cała taktyka i gra być podporządkowana pod jednego zawodnika bo inaczej jesteśmy PRZEGRANI!!!

odpowiedz
bojar66 - 01.02.2021 / 02:36, *.centertel.pl

Dno i warstwa mułu! Niema drużyny,niema trenera, niema klubu.....mniej niż zero!

odpowiedz
xd - 01.02.2021 / 01:08, *.vectranet.pl

kuponiki sie zgadzają więc o co nam chodzi... >:[

odpowiedz
Stara (L) - 31.01.2021 / 23:38, *.plus.pl

Nawet nie warto się nad wami pochylać..
Patałachy!!!! Dno...

odpowiedz
Znawca - 01.02.2021 / 04:09, *.centertel.pl

@Stara (L): A pierwszy pójdziesz na mecz jak otworzą trybuny

odpowiedz
Żul - 01.02.2021 / 08:51, *.t-mobile.pl

@Znawca: ale on pójdzie "pośpiewać" i "dla atmosfery". Bo "po to się chodzi na Legie".

odpowiedz
floyd - 31.01.2021 / 23:27, *.t-mobile.pl

Dobre wrażenie? Seriously? Co Tobie się tak podobało, wymęczone zwycięstwa, na farcie, bez dominacji i kontroli tego co się dzieje na boisku? Ile meczów Legia wygrała więcej niż jedna bramka?

odpowiedz
Piotr - 31.01.2021 / 23:21, *.centertel.pl

Co Czesiu jak widać nie ma co trenować tu przeba kupować

odpowiedz
Sig - 31.01.2021 / 23:20, *.chello.pl

jaki był kurs? Przegrana Legii, remis Lecha, Wygrana Warty. kiedyś wyjdzie tutaj afera.

odpowiedz
Kasztan - 31.01.2021 / 23:16, *.47.222

Tylko Gwilii zabrakło i od razu się posypało...
Wiem że to bardzo słaby żart, ale nie mogłem się powstrzymać

odpowiedz
Fortuna - 31.01.2021 / 23:14, *.chello.pl

Buk chciał buk ma. A Wy dalej grajta... ;)

odpowiedz
DZIEWCZYNY Z DUBAJU - 31.01.2021 / 23:13, *.inetia.pl

Rozdział 15. ,, xDD ale zimno lol ''
Eh... Znowu mecz.. Dobrze że we wtorek lifting i pedicure.

odpowiedz
Janusz - 31.01.2021 / 23:10, *.centertel.pl

Macie dubaje, turcje, baseny, szampanska atmosfere...

odpowiedz
szakaL - 31.01.2021 / 23:04, *.chello.pl

Całe dobre wrażenie jakie zrobili po 13 kolejkach szlag trafił po tych dwóch. Trzeba wszystko zaczynać od początku. Zaczynamy od ZERA. Bez formy bez pomysłu bez ambicji bez transferów i bez pieniędzy. Za to z długami Mioduskiego. Z czym do Europy JA się pytam!? Kompromitacja...

odpowiedz
Miodek amatorek - 31.01.2021 / 23:03, *.47.222

Dwa ostatnie mecze wyglądają na ustawkę pod buka.
Kolejny raz kopacze napluli kibicom w twarz.
Jechaliscie po Kante że kopał koszulkę - zgoda.
A ci co wystąpili w dwóch ostatnich meczach nasrali na klubowe barwy i historię!!!!
I co?!
Co powiecie, albo ważniejsze co zrobicie?!
Ile jeszcze tego poniżania przez nieudolnych kopaczy nieudolnego prezesika?!?!

odpowiedz
Japa - 01.02.2021 / 01:35, *.chello.pl

@Miodek amatorek: leszczu

odpowiedz
Leśny Dziadek - 31.01.2021 / 22:55, *.orange.pl

Zachęcam do obejrzenia skeczu Neonówki "Teleexpres", tylko zamiast polityka wstawice człowieka, którego nazwiska wymieniać nie można (i nie jest to Voldemort z Pottera), ale wszyscy wiemy, o kogo chodzi. Zamiast tematów politycznych, wyobraźcie sobie pytania o Legię. A koniec skeczu zostawmy bez zmian....

odpowiedz
jan - 31.01.2021 / 22:52, *.metrointernet.pl

beznadziejna jest ta zima...
kopacze pojechali tyłki wygrzewac, opalenizne na imprezy robić, a tu w śniegu trzeba było grać.
Drago wróć!!!!

odpowiedz
malec - 31.01.2021 / 23:52, *.vectranet.pl

@jan: Dokładnie za Okuki to by nie przeszło.U niego zprdl wszyscy,a jak ktoś był kontuzjowany to też grał chyba,że nogę miał złamaną to może nie.Najgorsze jest to,że w grze zabrakło serca i zaangażowania

odpowiedz
bolo - 31.01.2021 / 22:47, *.inetia.pl

Panie Michniewicz,Probierz dał przykład jak się należy zachować w takiej sytuacji.Właściciel też powinien zadać sobie pytanie-"co ja robię tu,co ty tutaj robisz"?

odpowiedz
Kamień - 01.02.2021 / 08:15, *.chello.pl

@bolo: jednak Probierz zmienił zdanie

odpowiedz
Kurs - 31.01.2021 / 22:44, *.t-mobile.pl

To ile płacili za zwycięstwo Podbeskidza?

odpowiedz
JacDud - 31.01.2021 / 22:31, *.centertel.pl

Człowiek czeka miesiąc na coś odkrywczego, nowatorskiego i radującego każdego kibica, a dostaje jedno wielkie gówno z autografem Czesia.

odpowiedz
chicagofire - 31.01.2021 / 22:27, *.play-internet.pl

zaczyna się...

odpowiedz
zaba285 - 31.01.2021 / 22:02, *.116.118

dobrze że to nie Podbeskidzie pojechało do Dubaju, strach pomyśleć co by zrobili z Dynamem i Krasnodarem ;)

odpowiedz
eLka - 31.01.2021 / 22:01, *.mm.pl

Tym razem zagrałam z wami, chłopaki.

odpowiedz
jacek - 31.01.2021 / 21:48, *.chello.pl

Dyma czyli dymisja jak mawiał Dyzma tylko komu?

odpowiedz
zzzzz - 31.01.2021 / 21:43, *.play-internet.pl

mamy Dubaj ... pojechali na wakacje a nie na obóz ... obóz to niech jadą do leśnej chaty i tam zapier... pojechali na obóz a na siłowni 5 kg podnosili to moja babcia idzie do sklepu dwie siatki zakupów przyniesie po 10 kg mając 75 lat i nie chce by ją wyręczać i podwozić autem. Banda nierobów i darmozjadów , oni mają pensje po 40 tys zł miesięcznie ? za co ? ta drużyna nawet jak zdobędzie mistrzostwo to po raz kolejny się zbłaźni w preeliminacjach pucharów ,...

odpowiedz
jan - 31.01.2021 / 23:05, *.metrointernet.pl

@zzzzz: ale Ty o tygodniówce mowisz?
Za TVPSport "Na konto Jędrzejczyka spływa co miesiąc 200 tysięcy złotych, a Domagoja Antolicia – 150 tysięcy złotych"

odpowiedz
dino - 01.02.2021 / 07:58, *.plus.pl

@zzzzz:
Średnia wypłata piłkarza w Legii razem z premiami to jest 100 tys zł miesięcznie

odpowiedz
Co powie Artur Boruc o meczu i poziomie obecnej Legii ? - 31.01.2021 / 21:43, *.com.pl

Mam nadzieję , że o mecz spytacie się również Artura Boruca ?

odpowiedz
Rafix - 31.01.2021 / 21:37, *.chello.pl

W przegranym meczu robimy 2 zmiany na 5 możliwyc. O czym to świadczy?

odpowiedz
kkk - 31.01.2021 / 21:33, *.vectranet.pl

Zagraliśmy na poziomie piłkarzy których mamy,ja nie wiem skąd takie zdziwienie,będę powtarzał jak mantrę,nie mamy ANI JEDNEGO piłkarza który robił by różnicę i np którego odejścia nie moglibyśmy byle jakim piłkarzem z ligi zastąpić i różnicy by żadnej nie było i tak samo każdy grajek od nas w byle jakim klubie w naszej d.poklasia był by co najwyżej zwykłym niewyróżniającym się zawodnikiem.
Jak na taki skład i tak mamy bardzo dobre miejsce w tabeli no ale to zasługa naszej dziadowskiej ligi która ja osobiście bardzo lubię:)
ps.nie ma teraz co się przejmować i w.urwiać na wyniki Legii bo przez najbliższy okres niestety tak będzie(1 dobry mecz z 3 średnie i 1 ch.jowy) i dopóki nie zostanie wymieniona przynajmniej połowa składu nie ma opcji żeby to się zmieniło,szkoda tylko znowu tych pucharów

odpowiedz
jimi70 - 31.01.2021 / 21:32, *.orange.pl

i znowu to samo, i tak od kilku lat

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 31.01.2021 / 21:27, *.amazonaws.com

Rafael Lopes znalazł się przed polem karnym i zdecydowanie zabrakło mu wówczas precyzji.
....Pytanie co robi sztab szkoleniowy?trener spuchniéty ,co robi dyrektor chyba nie sportowy ,a co na to D.M?!

odpowiedz
filand - 31.01.2021 / 21:26, *.t-mobile.pl

Fajne było zimowe zgrupowanie...Czas na podbój Afryki...

odpowiedz
Michał - 31.01.2021 / 21:20, *.plus.pl

Bogus "prezes" Lesniodorski przejął LEGIĘ i zmienił wszystko w złoto Mistrz Liga Mistrzów Stasiu Czerczesow.Dariusz Mioduski "prezes" przejął LEGIĘ zamienia wszystko w gówno.Ot i mamy fachowca właściciela.Za tydzień też porażka bo Czesiu nic nie wymyśli za miękką rurą jest.Pozdro LEGIONISTÓW

odpowiedz
floyd - 31.01.2021 / 21:47, *.t-mobile.pl

@Michał:malo wiesz kolego... to Boguś zwolnił Czerczesowa, mimo ze ten był w stanie zrobić Wssystko aby pozostać trenerem Legii. Nie wierz we wszystko co czytasz, prawda czasem jest zupełnie inna

odpowiedz
dino - 31.01.2021 / 21:53, *.plus.pl

@Michał:
Pamiętam grudzień 2012 konflikt na trybunach przychodzi Lesny konflikt zazegnal dublet zdobył doszliśmy do IV rundy Ligi Mistrzów potem 2 sezony to mistrzostwo i puchar plus 2x awans do Ligi Europy a 2016 to już spełnienie marzeń na 100 lecie dublet i awans do Ligi Mistrzów
A potem przyszedł czas samodzielnych rządów Mioduskiego...

odpowiedz
Szelka - 31.01.2021 / 22:54, *.chello.pl

@floyd: nie kategoryzuj Kolego, ponieważ również nie wiesz wszystkiego. Zresztą, poza wąskim gronem decydenckim, to nikt spośród zwykłych kibiców nie jest w stanie dociec ówczesnej prawdy. A była ona najprawdopodobniej banalnie prosta; otóż trener Czerczesow - w przypadku przedłużenia kontraktu - upierał się przy swoim zamyśle, aby jego wszyscy asystenci pozostali i byli opłacani przez klub, a włodarze Legii chcieli zatrudnić Polaków (czyt.: swojaków). Na swoje (i legijne) "nieszczęście" p. Stanisław miał czelność dorzucić w negocjacjach argument, iż z tym "przedszkolem", to on wiele nie ugra. I wówczas wszystko nieodwołalnie się posypało.

Cytując Ciebie: "nie wierz we wszystko co czytasz, prawda czasem jest zupełnie inna". Ot co...

odpowiedz
floyd - 31.01.2021 / 23:02, *.t-mobile.pl

@Szelka: możesz mi wierzyć lub nie, ale moje informacje w tym temacie są z „ pierwszej ręki”. Powody zwolnienia Czerczesowa ( podwyżka, sztab, wzmocnienia, konflikty itp) podawane w prasie są absolutnie nieprawdziwe.

odpowiedz
Szelka" - 31.01.2021 / 23:21, *.chello.pl

@floyd: z całym szacunkiem do Ciebie, ale twierdzenie, iż Twoje informacje w tym temacie są "z pierwszej ręki" nie przekonują mnie. Jak już wcześniej napisałem, o tych wrażliwych kwestiach decydowało wówczas b. wąskie grono klubowych decydentów.
Ten dzień (dzisiejszy) był wyjątkowo kiepski dla nas kibiców Legii, dlatego proponuję nie brnąć dalej w tym temacie. Faktów na pewno nie zmienimy, ale również jeszcze długo ich nie poznamy...

odpowiedz
floyd - 01.02.2021 / 00:40, *.chello.pl

@Szelka: jasne, tak jak napisałem, nie musisz mi wierzyć. Nie szukam atencji uważając się za Jedynego Oświeconego który zna prawdę, po prostu tych informacji jestem pewien i tyle. Ale nieważne, faktem jest ze to ( kolejny) czarny dzień w historii prezesury tego nieudacznika, a dla nas, kibiców, dzień wstydu i złości. Pozdrawiam

odpowiedz
Hakon - 31.01.2021 / 21:13, *.plus.pl

Jak zawsze na nasze ???? można liczyć... U buka mi się zgadza...

odpowiedz
Mati - 31.01.2021 / 21:10, *.46.2

Sztab od przygotowanie fizycznego do zwolnienia w trybie pilnym.

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 31.01.2021 / 21:19, *.amazonaws.com

@Mati: pisałem o faszerowaniu zawodnikòw prochami z puszek I pigułami,jak organizm ma być zdrowy od chemists terrapin

odpowiedz
Sss - 31.01.2021 / 21:08, *.chello.pl

Dziewczyny z Dubaju...

odpowiedz
Elquatro - 31.01.2021 / 21:07, *.chello.pl

Człowiek niby wiedział ale się łudził

odpowiedz
Sss - 31.01.2021 / 21:05, *.chello.pl

Legioniści z petentem na buka...

odpowiedz
piorek7 - 31.01.2021 / 20:58, *.46.123

Niech się w Ciechocinku przygotowują może za babami by chociaż biegali bo dziś cienizna zbieganiem i pomysłem na grę z przodu to chyba podbieda stworzyła więcej klarownych sytuacji a trenejro jek smuda bez zmian (dość tych lopezow i valencii to już lepiej łebków z akademii niech się ogrywają.Zamiast za gadanie do roboty itroche radości z gry

odpowiedz
Ja! - 31.01.2021 / 20:56, *.tpnet.pl

Nie stało się nic nadzwyczajnego. Kolejny raz ktoś wytarł sobie buty o wycieraczkę. A wycieraczka do tego przecież służy!

odpowiedz
miron - 31.01.2021 / 20:56, *.jmdi.pl

Wpadamy w coraz większą przeciętność i nijakość:(

odpowiedz
maru26 - 31.01.2021 / 20:54, *.vectranet.pl

Mamy średnich zawodników i do tego przepłacanych.

odpowiedz
urs - 31.01.2021 / 20:53, *.chello.pl

Kur zaczelo sie , ja pier........

odpowiedz
Benson - 31.01.2021 / 20:52, *.rogers.com

Tak wróciły dziewczyny z Dubaju ładnie opalone ,ładnie wyglądają na zdjęciach w social media a jak przyjdzie mecz to jak we mgle tyle w temacie .
Pisałem wcześniej trzeba było ich wysłać w góry do Zakopanego niech zapier.. laja moze by im zimno w paluszki nie było

odpowiedz
Rambo - 31.01.2021 / 20:48, *.centertel.pl

Zagrali tragicznie. To jest po prostu farsa. Mioduski nie kompromituj się dłużej i sprzedaj klub komuś kto się na tym zna. Wracając do meczu na miejscu Króla Artura strzeliłbym po meczu Kapustkę w pape. Co to kur.a jest za machanie łapkami na kolegów z drużyny. Już ktoś mu wmówił, że jest tu gwiazdą? Morda krótko patafianie!!! To jest Legia Warszawa.

odpowiedz
Autor - 01.02.2021 / 08:59, *.plus.pl

@Rambo: też tak pomyślałem.

odpowiedz
Różyk - 31.01.2021 / 20:48, *.kompex.pl

Dziady bez kitu.

odpowiedz
Norbi - 31.01.2021 / 20:47, *.orange.pl

Ja wiem że jest zima ale k..... wa kiedy na tą bandę sprzedawczyków spadną liście???
Przecież oni co mecz plują nam w twarz!!!

odpowiedz
TOMEK PEKART - 31.01.2021 / 20:43, *.mgk.pl

MIODEK WON CHORZYSTA WON

odpowiedz
olo - 31.01.2021 / 20:41, *.116.28

"dziewczyny z Dubaju":)))

odpowiedz
grzesiek - 31.01.2021 / 20:40, *.centertel.pl

Brawo Panie Michniewicz. Widać ze druzyna juz nabiera Pańskiego stylu gry.

odpowiedz
dino - 31.01.2021 / 20:57, *.plus.pl

@grzesiek:
Zobaczysz pod koniec rundy jak naładowane w Dubaju akumulatory odpala

odpowiedz
mietowy - 31.01.2021 / 20:35, *.chello.pl

ze Stalą grała Legia bramki kosmiczne zenada . Z Góralami to samo . Panie trenerze to jakaś farsa . Brak słów

odpowiedz
Wilanow - 31.01.2021 / 20:32, *.tpnet.pl

Bez napastników nie da się wgrać meczu. To taki ostatni dzwonek dla Pudelsów, że nie da się cały zaklinać rzeczywistości i mówić bzdury na temat przyszłości klubu bez jasnej strategii i bez dyrektora sportowego. Jeśli chce się coś osiągnąć dzisiaj w Europie najpierw trzeba zainwestować aby móc odcinać kupony od wygranych meczy czy to w LE czy LM. Chyba, że największym sukcesem klubu w 2021 jest ostateczna sprzedaż Karbownika. Dodam, że nie mam nic do trenera poza tym, że jak się przegrywa z pastuchami to się zmienia taktykę i rzuca się do przodu, aby wygrać mecz za wszelka cenę. Idę się czegoś napić bo mnie cholera wzięła. Pozdrawiam zacne grono kibicównaszej L

odpowiedz
Leśny Dziadek - 31.01.2021 / 20:31, *.orange.pl

Dajcie spokój ze złą oceną trenera, to jest temat zastępczy. Jeden jedyny człowiek za to wszystko ODPOWIADA. Od 5 lat ten sam. Oby jak najszybciej zmienił sie właściciel Legii...

odpowiedz
Dziad kudlaty - 31.01.2021 / 20:31, *.centertel.pl

Tego niedało sie odwidziec...ale wstyd ...musieli u buka postawic tak jak psg i real

odpowiedz
Rio - 31.01.2021 / 20:30, *.oxynet.pl

Dubaju się zachciało, teraz są efekty.
Trzeba było jechać w Bieszczady trenować.

odpowiedz
Licznik wstydu... - 31.01.2021 / 20:30, *.virginm.net

Dziś powinniście dodać z 1200 dni...

odpowiedz
Jaro - 31.01.2021 / 20:29, *.tpnet.pl

poznański słowik OUT

odpowiedz
Krzeszczu - 31.01.2021 / 20:26, *.bredband2.com

Czy dozyje kiedys takiego trenera ktory wezmie cale to przytulanskie towarzystwo wzajemnej adoracji i odbudowywania, i zamiast na floryde, dubaje i inne c*ujaje wysle ich na zgrupowanie do Gawrych Rudy i kaze zapyeeeerdalac na Binduge?
Pewnie nie, bo inny klimat, kazdemu byle komu przecierz trzeba dac szanse, przytulic, pokochac, niech sie odbuduje. *uj z wynikami, *uj z trofeami. Ale przytulic, dac szanse, odbudowa...

odpowiedz
Wolfik - 31.01.2021 / 20:39, *.mm.pl

@Krzeszczu: Kolego, podstawowe pytanie powinno brzmieć tak: Czy dożyjemy czasów w któtrch za sterem klubu stanie człowiek z jasną wizją jego działania i odpowiednio przygotowana strategią? Bo jeśli na nie odpowiemy twierdząco to inne części układanki zaczną do siebie pasować.

Vide: Świerczewski w Rakowie i Mroczek w Szczecinie. Ile czasu pracują zatrudnieni tam trenerzy? Jak zmieniają sie wspomniane kluby? Przyszłość należy własnie do takich ludzi, którzy pomału, krok po kroku budują swoją pozycję. Jesli nie zmienią strategii (tzn. nie zgłupieją nagle) to wkrótce bedą świętować.

odpowiedz
spasiony - 31.01.2021 / 20:52, *.41.227

@Krzeszczu: pamietam zdjecia z wycieczki do wiezowca, towarzystwo wystrojone jak gimbaza w drodze na melanz, kazdy w inny desen, do tego Czeslaw w koszulce pasiaku jak majtek w wojennomorskij flot. Ida jako druzyna, reprezentuja Legie i powinni byc ubrani w klubowe ciuchy, chocby i dresy... Ktos powie, ze drobiazg ale takie detale pokazuja, ze nie ma tam dyscypliny, nikt nad tym towarzystwem nie panuje. Po tej porazce tez bedzie przytulanie jak na plazy?

odpowiedz
Krzeszczu - 31.01.2021 / 21:00, *.bredband2.com

@Wolfik: Totalnie sie z Toba zgadzam. Wizja, strategia, to tylko dwie ale jak wazne cegielki w budowie klubu i sukcesow. U nas nie ma tego od wielu wielu lat. Smiem twierdzic ze nawet kiedy kilka lat temu byla Liga Mistrzow, to juz wtedy bylo widac brak jakiejkolwiek strategii na przyszlosc i wizji. Bo puste gadanki "ze odjedziemy", ze bedziemy jak Ajax i inne gadki szmatki pod publike, mnie juz wtedy nie krecily. Staczamy sie, oj staczamy. Wiesz co mnie najbardziej niepokoi? Mowi sie ze zanim bedzie lepiej, musi byc gorzej. A my chyba jeszcze nie dotknelismy dna marazmu (zeby sie od niego odbic). Smutne czasy, bardzo smutne.

odpowiedz
Krzeszczu - 31.01.2021 / 21:10, *.bredband2.com

@spasiony: Wiem dokladnie o czym mowisz, bo wlasnie tak bylo w moim klubie i druzynie. Zawsze schludnie ubrani, nawet kiedy to byly te dresy czy inne, bo to bylo profesjonalne i wzbudzalo (samo)szacunek. Ale nie kazdy moze byc "profesjonalista" bo nie kazdy kuma o co w tym chodzi. I nie wystarczy byc wyzelowanym i miec odyeebany w kosmos kontrakt.
Bo, mozna i w pasiaku, jak wojennomorskij flot (hahahahaa, rozwaliles mnie tym porownaniem lol)

odpowiedz
Wolfik - 31.01.2021 / 21:11, *.mm.pl

@Krzeszczu: Cóż..tez mi się wydaje, że "ciekawe" czasy mamy dopiero przed sobą. Bo do tej pory było jeszcze kogo sprzedać. Prawdziwe jajca zaczną się, gdy i tego elementu braknie.

odpowiedz
dejne3 - 31.01.2021 / 22:37, *.plus.pl

@Krzeszczu: Tylo jest jeden Stan Czerczesow ,cala ta reszta to amatorzy nie trenerzy

odpowiedz
Darek Miodousty - 31.01.2021 / 20:25, *.chello.pl

Już widać rękę Cześka. Zaczęło się zabijanie futbolu. Chcemy trenera, a nie poznańskiego frajera!

odpowiedz
Lester Chwalipięta - 31.01.2021 / 20:24, *.vectranet.pl

jak wam pisłem "zapłaczecie po Vuko" to licytowaliście się kto lepiej mi nawrzuca..

No to teraz macie Kręcine i te wyniki o których pisaliście!

odpowiedz
Rdzenny - 31.01.2021 / 20:23, *.centertel.pl

Grajcie dalej pod bukmacherke , moze hajs z tego jest ale szacunku naszego juz zadnego patalachy...

odpowiedz
L - 31.01.2021 / 20:23, *.plus.pl

po meczu z mielcem pisałem, odkąd rządzi w ekstraklasie STS i FORTUNA tak będą mecze wyglądały... niestety, jest to żałosne.... przecież większość ludzi co grają stawiali na Legię! U Buka zostały pieniążki to moze niech kupią kogoś do Legii a nie tylko wolny transfer i najlepiej pozyskać kogoś za darmo. MIoduski wstydu oszczędź i odejdź

odpowiedz
spasiony - 31.01.2021 / 20:23, *.41.227

Haha, ten Dubai bedzie im zapamietany na dlugo. Swietne warunki, atrakcyjni sparingpartnerzy:) ciezka praca na silowni wiciskanie 10 kg sztangi, zabawy kolonistow na plazy, eh, to zgrupowanie przejdzie do historii:)

Koledzy, nie traccie ducha! W kolejce do podpisania kontraktu czeka kolejny wirtuoz futbolu, jest tak dobry, ze przez dwa lata nic nie gral!

odpowiedz
Michał - 31.01.2021 / 20:21, *.plus.pl

Teraz czas na wycieczkę na Zanzibar bo też w modzie.Nasi panowie tacy piękni opaleni fajnie.A tak naprawdę to sami wiemy Mioduski out i z nim Michniewicz ten z Włoch i banda nieudaczników trenerów Kielbowicz z Kucharskim też.Mioduski sprzedaj LEGIĘ NASZĄ LEGIĘ komuś kto się zna na zwycięstwach i chęci zwycięstwa a nie tylko na odwalaniu panszczyzny i sprawdzaniu czy kasa na rachunku się zgadza.Może jeszcze zatrudnijmy trenerów z Brazylii i Argentyny to może nawet Lukinias zacznie w światło bramki strzelać i w ogóle zaczniemy bramki strzelać i wygrywać.Nazwiska z Podbeskidzia chyba naszych dziś w strach powaliły.A ten strzelec bramki to ten z serialu "Barwy szczęścia" ?bo tam też jeden gra piłkarza Janickiego.Dno i 100 metrów mułu.Za tydzień baty od Papszuna niestety bo nasi teraz tydzień będą dpoczywac.A kibice co tam na trybunach ich nie ma a w domach niech się denerwuja.Pozdro la prawdziwych Legionistów

odpowiedz
TakiJa - 31.01.2021 / 20:20, *.centertel.pl

Czyżby Stal bis?
Ja to widzę tak, piłkarzyki wydali kasiorkę w Dubaju to teraz trzeba było.....

odpowiedz
Farme(L) - 31.01.2021 / 20:20, *.virginm.net

Bo to taka akcja na WOŚP była i Podbeskidzie wygrało licytację...
Spokojnie następna akcja wygraj kolację z Prezesem na Walnęgowryj czyli Walędrinki...

odpowiedz
Jogurt - 31.01.2021 / 20:18, *.chello.pl

Chyba chłopaki postąpią honorowo i zrzekną się z pieniędzy za ten mecz.

odpowiedz
Obcy - 31.01.2021 / 20:17, *.t-mobile.pl

Dubaj ekipa dała popis. Kucharski gdzie jest tapeta? Zgubiłeś? Quo Vadis Panie Mioduski?

odpowiedz
Bukmacher to macher - 31.01.2021 / 20:16, *.t-mobile.pl

Kolejny ustawiony mecz. Bukmacherzy rządzą. Naiwniacy, to nie jest sport to ustawki bukmacherów i ich klientów plus pralnie pieniędzy

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 31.01.2021 / 20:47, *.centertel.pl

@Bukmacher to macher: 100% racji tylko jak to jest robione że nikt za to nie odpowiada

odpowiedz
Sss - 31.01.2021 / 21:22, *.chello.pl

@ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ: Bukmacher wie przed meczem ile pieniędzy zostało postawione na dane drużyny, wie kiedy sie opłaca "podzielić" z klubem zyskami za "przysługę" W postaci przegranej..... Odkąd bukmacherzy sponsorują kluby jest mnóstwo meczów w których klub z czołówki przegrywa z klubem z dołu tabeli....... Jedyna szansa by to zmienić, to gdyby ludzie zmądrzeli i zaczeli grać przeciwko faworytom, choćby w blokach na kilka błędów.... Ale to jest mało realne, bo ludzie sie łudzą że sport jest czysty.....

odpowiedz
Mietek - 31.01.2021 / 20:15, *.vectranet.pl

Szkoda, że na zgrupowanie nie pojechali na Mauritius, pewnie remis by wyciągnęli... Nie wiem co oni robili w tym Dubaju, bo gra wyglądała jeszcze gorzej niż przed świętami. Chaos i wrzutki na Pekharta. Nie wiem co Czesiek widzi w Sliszu czy Valencii, przecież to są paralitycy bez pomysłu na grę. Do rezerw się nadają a nie do pierwszego zespołu. Mam wrażenie, że Slisza na siłę pcha się do pierwszego zespołu, aby błysnął i upchnąć go komuś, aby kasę za niego chociaż odzyskać. Ku.wa takiego dziadostwa się nie spodziewałem.

odpowiedz
PPU - 31.01.2021 / 20:14, *.orange.pl

Nie mamy drużyny, nie mamy trenera, do tego parodia dyrektora sportowego.

odpowiedz
Komediodramat - 31.01.2021 / 20:13, *.tpnet.pl

Czy to już czas by sięgnąć po drugą kopertę - jak w dowcipie o 3 kopertach...

odpowiedz
Poirytowany - 31.01.2021 / 20:12, *.a2mobile.pl

Luquinhas tak na 3 zasługuje, Boruc też, a reszta 1 z minusem. Tragedia! Obóz przygotowawczy? Czy wakacje? Zwiedzanie Dubaju i rozrywka to jak najbardziej, ale na pewno nie widzę tu progresu i gotowości do gry co powinno nastąpić po przygotowaniach. Chłopaki jakby nigdy nie grali ze sobą na boisku. Nie ma żadnego porozumienia między zawodnikami. Nie ma prawie pomysłów, a nawet jak są jakieś pojedyncze to brakuje koordynacji lub umiejętności. Tu nie ma co zwlekać z transferami, bo obecnie nie ma żadnej jakości. Ewentualnie Luquinhas i Boruc, który zbliża się do końca kariery... Niestety z dwoma zawodnikami, którzy grają w ogóle w piłkę i mają ambicje i z wysokim, stojącym drągiem do kończenia akcji to my nic nie zrobimy

odpowiedz
Alex Bielany - 31.01.2021 / 20:11, *.chello.pl

Gruby Czesiu won! Znowu buk byl grany

odpowiedz
155 - 31.01.2021 / 20:10, *.orange.pl

Dupaj

odpowiedz
(L)egionowo - 31.01.2021 / 20:08, *.orange.pl

Chyba myślami zostali jeszcze w Dubaju ku**a mać.

odpowiedz
Mrok - 31.01.2021 / 20:08, *.chello.pl

To będzie nasza najgorsza runda od lat.

odpowiedz
Orti - 31.01.2021 / 20:08, *.com.pl

Uchodźcy z Dubaju...

odpowiedz
rroy - 31.01.2021 / 20:07, *.mm.pl

Kapustka HAHAHAHAHA "spielmacher" HAHAHAHA co za błąkanie po boisku i jeszcze ta papa na wszystkich no bo on jest najzajefajny HAHAAHAHAHAH co za dureń piłkarski!!!!1

odpowiedz
SzB - 31.01.2021 / 20:06, *.pljtelecom.pl

Mam nadzieję, że po powrocie na trybuny jeśli ten rozkład będzie tak dalej postępował, to jakoś inaczej się odniesiemy do tego czegoś, co już nawet trudno nazwać niż "Nie poddawaj się".....

odpowiedz
Jogurt - 31.01.2021 / 20:06, *.chello.pl

Gratuluję wszystkim osobom które doradzają prezesowi. Jesteście najlepsi.

odpowiedz
dino - 31.01.2021 / 20:22, *.vtelecom.pl

@Jogurt:
Ja gratuluję prezesowi w końcu ktoś te osoby wybrał

odpowiedz
Góry w Polskim Zakopanym dla prawdziwych Facetów - Lazurowy Dubaj dla różowych Panienek ! - 31.01.2021 / 20:04, *.com.pl

Poziomem jesteśmy dziś faktycznie na ligę Dubajską . Może Mistrza Polski uda się zdobyć , ale tylko dlatego , że mamy dziś poziom Polskiej Ligi na poziomie Ligi Dubajskiej . Schody przyjdą jeśli uda się zająć miejsce dające prawo gry w Europejskich Pucharach taka jest czarna , ale jednak prawda .

odpowiedz
Luta - 31.01.2021 / 20:04, *.plus.pl

Kapustka macha łapami A daje piłki jakby co patrzyła jak najdalej ;)
Oni chyba za mało trenowali gry z piłką bo wyglądali jakby losowo na osiedlu składy wybierali .Boruc wybronił wszystko co mógł gol przypadkowa asysta głowa xD
Zlepek piłkarzy nie drużyna. Hołownia jak tak będzie grał to Wieteska 3 stoper będzie bo zagrał bardzo dobrze lepiej niż Lewczuk

odpowiedz
Mateusz z Gór - 31.01.2021 / 20:27, *.orange.pl

@Luta :

Hołownia był fatalny. Zero czucia rywala, odległości. Już w pierwszej akcji uratował go liniowy chorągiewką, kiedy Roginić wygarnął mu piłkę w polu karnym, gdy Hołownia próbował zablokować rywala i wywalczyć piłkę od bramki. Kilka minut później ponownie Roginić go ośmieszył, kiedy obrońca Legii nie potrafił ustawić się do rywala, który czeka na przyjęcie długiej piłki. Brak jakichkolwiek podstaw do gry na tej pozycji. Najgorsze, że ten piłkarz nigdy nie pokazał, by potrafił grać na jakiejkolwiek...

odpowiedz
Luta - 31.01.2021 / 20:47, *.plus.pl

@Mateusz z Gór: To samo mówicie o Jedzy który idzie na raz i o Lewczuku który zanim głowę podniesie by rozegrać to ma już 2 rywali na sobie.a to ich pozycja od lat;)
Czego się spodziewałeś że Hołownia się pchał na stopera? A i obejrzyj jeszcze raz to zobaczysz że więcej wygrał pojedynków niż przegrał więc dajcie chłopakowi spokój bo kilka piłek wybił przerywając akcje.
Zagrał lepiej na stopera od Igora dzisiaj i taka prawda jest. I pewnie lepiej niż Bartek jeden i drugi zresztą A grał na nie znanej sobie pozycji

odpowiedz
Hiszpan - 31.01.2021 / 20:03, *.telnaptelecom.pl

Bez napinki. Trzeba przeczekać okupanta. Może jak Mioduski odejdzie nadejdą lepsze czasy . A w tym roku niech Pogoń wygra. Mają pomysł i trenera. A przy okazji Kuchy i Stolarski dziabną złoty medal.

odpowiedz
Goleniow - 31.01.2021 / 21:18, *.tpnet.pl

@Hiszpan: Dzięki Hiszpan

odpowiedz
Pl - 31.01.2021 / 20:03, *.play-internet.pl

K,,,,a co to było??? Można przegrać ale bez żadnej akcji?!!!

odpowiedz
xxzzyy - 31.01.2021 / 20:03, *.play-internet.pl

za wysoki był kurs ,wiedziałem ze możemy umoczyc

odpowiedz
jim - 31.01.2021 / 20:02, *.tpnet.pl

Zero akcji, zero pomysłu, zero zaangażowania nie było pół zawodnika który by się cokolwiek wyróżnił wszyscy dno a Lewczuk czy Kapustka poniżej dna. Taktyka trzystu podań na swojej połowie w tempie osiemdziesięcioletnich staruszek i strata za stratą lub podanie do Boruca . Graliśmy dzis z zespołem który jest słaby ale zajmują ostatnie miejsce więc to chyba normalne, stworzyli pół przypadkowej sytuacji i potrafili strzelić gola a my nie stworzyliśmy nic i poziomem sportowym im dorównaliśmy. Znowu po wznowieniu rundy drużyna bez formy a dodatkowo taktyka na najwyższym europejskim fu klasowym poziomie.

odpowiedz
Majster - 31.01.2021 / 20:01, *.centertel.pl

buk tak chciał.

odpowiedz
Julon - 31.01.2021 / 20:01, *.timplus.net

Czesiek za zmiany powinien być wychłostany publicznie!

odpowiedz
gazza - 31.01.2021 / 20:00, *.inetia.pl

Za każdy przegrany mecz powinno się im obcinać wypłatę o 25 procent !!!

odpowiedz
Mateusz z Gór - 31.01.2021 / 20:18, *.orange.pl

@gazza:

Model amerykański zakłada premie, które są znacznie wyższe niż podstawa. Pensja bez wyników może być nawet kilka razy mniejsza niż w przypadku zwycięstw. Kiedyś do E-klapy zawitał gracz, który bujał się po USA i nie mógł się nadziwić, że w Polsce wystarczy chodzić na treningi, by zarabiać kokosy.

odpowiedz
floyd - 31.01.2021 / 20:00, *.t-mobile.pl

Wspaniały dream team, który ma jeden jedyny pomysł na strzelenie gola: do boku i wrzutka na Czecha... a tak na marginesie: szanowna Redakcjo, naprawdę uważacie ze taki tytuł artykułu jest odpowiedni do tego co się wydarzyło? Nie była to czasem kompromitacja, żenada, wstyd, lekceważenie wszystkich kibiców itp?

odpowiedz
MAKEN - 31.01.2021 / 20:00, *.151.165

Trener ma kłopoty z otyłością. Przygotowania też był bizantyjskie i wypasione. Tylko rezultaty są chudziutkie. Za dwa mecze po Czesiu. Następny będzie Bzyk. Też nic ciekawego.

odpowiedz
Majster - 31.01.2021 / 19:59, *.centertel.pl

buk tak chciał. Zobaczyłem zostaw par wiedziałem że będzie 1. Wierzycie jeszcze że warto drzeć gardła? Ekstraklapa to jedna wielka mistyfikacja

odpowiedz
Wsciek(L) y - 31.01.2021 / 19:57, *.mm.pl

W.... Mmć

odpowiedz
Ko(L)o - 31.01.2021 / 19:56, *.orange.pl

Dno, dno, dno. Czesiek wstyd !!!!

odpowiedz
Student_L - 31.01.2021 / 19:55, *.amazonaws.com

Jak dla mnie to Podbeskidize miało wielkiego farta, ta piłka trafiła im się, jak ślepej kurze ziarno i tyle. Legia była bliska bramki w pierwszej połowie i niewiele brakowało aby otworzył się worki j z bramkami. Szkoda. Nawet tym składem powinni zmieść Podbeskidzie.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 31.01.2021 / 20:07, *.orange.pl

@Student_L:

Ja się nie zgodzę. Gdyby ta bramka nie padła mogłoby dojść do modyfikacji taktyki i Podbeskidzie tak czy siak wygrałoby 1-0. Kasperczyk wciągnął Michniewicza nosem.

odpowiedz
Luta - 31.01.2021 / 20:54, *.plus.pl

@Mateusz z Gór: czym go wciągnął? Przypadkowym golem z zajebista asysta?czy graniem z kontry przy prowadzeniu?nic nie grali poprostu nasi nie grają w piłkę A rywal z tego skorzystał mamy zlepek piłkarzy nie drużynę i każdy o tym wie.nie ma dynamiki i tyle.Luqinias ma prawo mieć słaby dzień Ale wypadało by by inni choć raz mieli dobry ;)

odpowiedz
Mateusz z Gór - 01.02.2021 / 20:59, *.orange.pl

@Luta :

Inteligentnym przesuwaniem się po boisku i przygotowanym stałym fragmentem. Kolejny rożny wykonano identycznie i był ten sam popłoch, który mógł się skończyć bramką. Jeżeli gol był przypadkowy, to równie dobrze można powiedzieć, że w kolejnej takiej sytuacji przypadkiem nie wpadło. A przesuwanie zamknęło środek, względnie otworzyło boki, gdzie Legia miała piłkarzy pokroju Valencii, który nawet jak miał raz jeden pusty korytarz to kopnął bez sensu zamiast wejść. W grze środkiem oczywiście nie pomagała postawa Kapustki, który grał źle, a zachowywał się wręcz skandalicznie. Jak wyskoczył na Juranovicia to się dziwię, że ten drugi mu nie jeb...ł. Ale to chyba tylko dlatego, że się go przestraszył. Widać Kapustka trzęsie szatnią. Hahaha, jak to brzmi, ale taka prawda. Josip z powodzeniem wchodzi do reprezentacji wicemistrzów świata, gra lepiej niż ktokolwiek by się spodziewał, a tu mu jakiś Kapustka co podać piłki nie potrafi w ryjem wyskakuje. xD

odpowiedz
s - 31.01.2021 / 19:54, *.centertel.pl

Szkoda słów na popisy pajaców, nie godnych noszenia koszulki z (L) na piersi.Wór 50 kg na plecy każdy i z buta do Warszawy....najniższy wymiar kary.

odpowiedz
Polskie Góry w Zakopanym dla prawdziwych Facetów - Cieplutkie Dubaje dla cieplutkich Panienek - 31.01.2021 / 19:50, *.com.pl

GÓRY W ZAKOPANYM DLA TWARDZIELI LATYNOSKI DUBAD DLA ....

odpowiedz
genzo - 31.01.2021 / 20:47, *.amazonaws.com

@Polskie Góry w Zakopanym dla prawdziwych Facetów - Cieplutkie Dubaje dla cieplutkich Panienek : w zakopanym?? Naprawdę?!

odpowiedz
WWY - 31.01.2021 / 19:50, *.it4polska.com

zatrudnijcie pawla kaputa z wyszkowa na trenera... beda efekty

odpowiedz
lolo - 31.01.2021 / 19:49, *.plus.pl

Z jakim patentem? Na takich kołków nie trzeba mieć patentu tylko trochę pobiegać! Wystarczy! Ale ten Slisz to drewno, dziś dopiero było widać! W ofensywie dramat! Z czym na mistrza?Przecież te drewniaki przegrają jeszcze z 10 meczów!

odpowiedz
Mateusz z Gór - 31.01.2021 / 19:48, *.orange.pl

Boruc 4
Juranović 2
Lewczuk 2
Hołownia 1
Mladenović 3
Wszołek 2
Slisz 3
Andre Martins 3
Kapustka 1
Luquinhas 4
Pekhart 4
Valencia 1
Rafael Lopes 3

Michniewicz 0
Zmiennicy 100

odpowiedz
Vuko - 31.01.2021 / 19:48, *.tpnet.pl

W szatni jura pierdyknal kapustke

odpowiedz
Adam z Wswy - 31.01.2021 / 19:46, *.amazonaws.com

Tak na żywca : nadal się kupuje typy buka, brak ambicji jednego zawsze mało drugiego brak kończąc te wywody powiem tak nie mamy drużyny

odpowiedz
Jajeb*e - 31.01.2021 / 19:46, *.orange.pl

Co to jest?! Mladenovic nie potrafi wykonac rzutu roznego, mladenovic ze sliszem przepychaja sie o to kto ma strzelac z wolnego, kapustka macha rekami i przewraca oczami na kolegow... zero dyscypliny. Jak dzieci. Po co Legia leci do Dubaju? Zeby dostac wpie*dol od ostatniego zespolu w tabeli...
Zero kreatywnosci o celnosci podan i przyjeciu podania nie wspominajac, to sa zawodowi pilkarze?

odpowiedz
Ja - 31.01.2021 / 19:46, *.vectranet.pl

O rany Boskie.

Zwykle daleki jestem od skrajnego oceniania piłkarzy w którąkolwiek stronę, ale za takie dno jak dzisiaj, redakcja powinna wyjątkowo dać możliwość ocenienia występu na zero. Boruc w dalszym ciągu nie potrafi wznowić gry. Obrona żenująca, sam nie wiem kto był z nich najgorszy - nadający się do pierwszej ligi Hołownia, czy może starszy Pan Lewczuk. Juranović z Kapustką rozumie się mniej więcej tak, jak przeciętny chłopak z podwórka ze swoim partyjnym wujkiem na bezalkoholowym weselu. Luqi w pierwszej połowie coś, w drugiej dostosował się poziomem i człapał jak wszyscy. I ten spocony i wykończony Lopes po 15 minutach gry.
Szkoda strzępić ryja na to wszystko. Rundy przedwstępne LM - drżyjcie. Nadchodzi "miodowe" królestwo.

odpowiedz
Luta - 31.01.2021 / 20:22, *.plus.pl

@Ja: Hołownia zagrał dobry mecz.
Pierwszy jako stoper i widziałem że górne piłki dawał radę wygrać, szybkosciowo to Jedza,Lewczuk i Wieteska się chowają więc bez przesady chłopak się nie pchał do składu więc dajcie spokój nie on zawinił. Nawet potrafił akcję zrobić z przodu gdy reszta osrana po pachy była.

odpowiedz
ben - 31.01.2021 / 22:33, *.inetia.pl

@Luta : zgadzam się z tobą, sprzedawczyk jędza napewno nie byłby lepszy

odpowiedz
Ja - 01.02.2021 / 11:06, *.vectranet.pl

@Luta :
@Ben

Niestety Panowie, ale mylicie się strukturalnie. Hołownia grał fatalnie, źle wyprowadzał piłkę, był niepewny, a przy bramce nawet źle ustawiony, choć oczywiście najbardziej zawalił przy niej Lewczuk. Zdaję sobie sprawę, że za bardzo innej opcji na obronę nie było, co nie oznacza że nie pchał się do składu - jakby się nie pchał, to by nie trenował w Legii Warszawa. Nie sprawdził się i tyle w temacie.

A te brednie o sprzedawaniu meczów przez Jędrzejczyka to się nawet do komentowania nie nadają.

odpowiedz
L - 31.01.2021 / 19:45, *.plus.pl

Mioduski czy Tobie się czasem loki nie wyprostowały patrząc na tą grę ? czy jeszcze w dubaju siedzisz?

odpowiedz
WWY - 31.01.2021 / 19:44, *.it4polska.com

do odsniezania zatrudnie...

odpowiedz
Jogurt - 31.01.2021 / 20:13, *.chello.pl

ja zastanawiałem się żeby do ugniatania kapusty ich wziąć ale z tym zaangażowaniem z ich strony to nic by z tego nie wyszło

odpowiedz
bronek49 - 31.01.2021 / 19:44, *.chello.pl

niech ten michniewicz spie..la z Legii to jest koń trojański końcówka sezonu przegrywają u siebie z przedostatnią Stala początek sezonu baty z ostatnim Podbeskidem tak mogą grać tylko te antypiłkarzyki którzy są aktualnie w Legii ,popędzić tego poznańskiego słowika michniewicza jak grali padakie tak dalej grają

odpowiedz
Michał. - 31.01.2021 / 19:44, *.chello.pl


Jedzcie na Zanzibar bo zmęczenie jesteście.
Należy się odpoczynek po Dubaju.

odpowiedz
singspiel - 31.01.2021 / 19:44, *.centertel.pl

odejście kolejnych zawodników, żeby odchudzić budżet, powodują, że nie ma nawet kogo zmienić. Jak dojdą do tego kontuzje, kartki i kwarantanna, może być płacz i zgrzytanie zębów

odpowiedz
Darek - 31.01.2021 / 19:43, *.t-ipconnect.de

Grał mistrz Polski z beniaminkiem i ostatnią drużyną w tabeli.Podbeskidzie ma najgorszy atak i najgorszą obrone w dupoklasie.I stało się to co pisałem przed meczem.Na nas to wystarczy.
Widać że u nas w drużynie sami fachowcy tylko zapewne te steki w Dubaju im zaszkodziły.A może Czesio 711 zapomniał zadzwonić gdzie trzeba?
Żartuje oczywiście.Zrobili to co mieli zrobić.To samo zrobili z Piastem i ze Stalą.
Ja oczywiście postawiłem na Podbeskidzie tylko zrobiłem mały błąd.W piatek postawiłem już kupon gdy kur wynosił 5,80 a dzisiaj był 6,70.
Dzieki gamonie.Trochę grosza zawsze sie przyda.

odpowiedz
Kieł - 31.01.2021 / 20:39, *.t-mobile.pl

@Darek : Ja zapomniałem postawić wcześniej na Podbeskidzie, ale jak strzelili na 1:0 to zagrałem od razu chociaż na ten kurs 2,02 bodajże. za 3 stówy zagrałem więc też parę groszy wpadło :)

odpowiedz
jo - 31.01.2021 / 19:43, *.tpnet.pl

BRAWO !!! SERDECZNIE GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM!!! Byliście lepsi, mieliście pomysł i wykonawców. Macie też zespół zaangażowanych ludzi utożsamiających się z Klubem, a nie zbieraninę pobierających pensje pracowników zarządzanych przez prezesa frajera.

odpowiedz
P - 31.01.2021 / 19:43, *.play-internet.pl

Nie ma niczego!!!

odpowiedz
minek - 31.01.2021 / 19:42, *.amazonaws.com

benjaminek z patentem na frajerów

odpowiedz
Konkretne góry w Zakopanym dla prawdziwych Facetów - W Dubaju tylko Panienki się wylegują . - 31.01.2021 / 19:42, *.com.pl

Do przygotowania fizycznego do sezonu najlepsze są Polskie góry w Zakopanym niż ciepły piasek na plaży z przezroczystym morzem w Dubaju

odpowiedz
Zly Kuba - 31.01.2021 / 19:42, *.chello.pl



Kapustka 6 prostopadłych zagrań za linie bramkowa Podbeskidzie.
To jest 5 liga.
Nie dziwie się,że grzał ławę za granica,a tu przyszedł po kase.

odpowiedz
1909 - 31.01.2021 / 19:42, *.plus.pl

Trzeba ich godnie przywitać jeden liść, drugi liść trzeci leci na plaży w Dubaju wypoczywały śmieci... Miodulski głowa do góry będzie jeszcze gorzej...

odpowiedz
Miro - 31.01.2021 / 19:42, *.com.pl

Żenada. Szkoda słów. Jak najszybciej podziękować lewczukowi, Hołownia jest młody, to nie poziom na ekstraklasę.

odpowiedz
lucho_83 - 31.01.2021 / 19:42, *.chello.pl

Dni, dno, dno! Podsumowaniem meczu były "tajne znaki" Andre Martinsa podczas wykonywania rzutu różnego, po czym dośrodkowuje nad wszystkimi piłkarzami w polu karnym...

odpowiedz
Normalny człowiek - 31.01.2021 / 19:41, *.chello.pl

Bez niespodzianki w Bielsku.
Legia Dubaj Warszawa pod wodzą prezesa dekady i jego świty oraz fantastycznego treneiro - światowca, weszła w sezon dokładnie tak, jak wejsć musiała. Dostała plecy od ogórków...
Czy jeszcze kogoś to dziwi?
Czy dalej ktoś uważa, że pod wodzą amatorów jesteśmy w stanie wskoczyć na wyższy level?
Czy ktoś mysli na poważnie, że w analogicznym momencie, tj. po rundzie mistrzowskiej, możemy pokonać średniej jakości przeciwników w drodze do pucharów?
To jest kpina

odpowiedz
Wolfik - 31.01.2021 / 19:41, *.mm.pl

Były wpisy na tym forum, że 1-szy skład mamy tak mocny, że o mistrzostwo nie trzeba się martwic. Realnie patrząc na poczynania członków tej kadry jestem skłonny przypuścić, że w okolicach marca zostanie nam bić się o PP. Porażka może się zdarzyć. Ale patrząc na jej tło trudno opierać swój optymizm na czymkolwiek.

Koledzy! Zostaliśmy ograni przez piłkarzy których skreślono z innych klubów a dowodził mimi były szef skautingu. No błagam...to ma byc kandydat na MP??? Wolne żarty, w tym sezonie bijemy się o najwyżej o miejsce w pucharach. Chociaż i to może się nie udać.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 31.01.2021 / 20:23, *.247.5

@Wolfik: w sumie, jeśli w pucharach ma być jak co roku, to nie ma się co bić o 3 czy 4 miejsce. Jak dla mnie to bić się warto o Mistrza, a jeśli nie to niech się biją o co chcą, byle nie spadli z ligi. Ale myślę, że teraz będzie lepiej i przypomną sobie jak grać, bo jak nie będzie wysokich kursów u buka na drużynę przeciwną, to nie będzie powodu, żeby przegrywać ;-)

odpowiedz
WarszawskaOchota - 31.01.2021 / 19:40, *.orange.pl

Następnym razem proponuje zorganizować zgrupowanie na Malediwach albo na Fidżi.
Drużyna jest nieprzygotowana do rundy, kilku piłkarzy odeszło, nikogo nie sprowadzono, zgrupowanie w Dubaju to były wakacje a nie ciężka praca przed wznowieniem rozgrywek.
W tej drużynie nic nie funkcjonuje jak należy i myśle ze będzie tylko gorzej.

odpowiedz
Tony⚽️Cult⚽️Super⚽️Coach⚽️Warsaw - 31.01.2021 / 19:40, *.amazonaws.com

#kucharskiout #michniewiczout #supercoachtime #supertrainer #fittrainers #organicveganfood #superfood #superLegia #superfans

odpowiedz
Do Dubaju - 31.01.2021 / 19:39, *.32.241

Wyp*******ć!!!!

odpowiedz
Jurek - 31.01.2021 / 19:39, *.amazonaws.com

Gratulacje dla Michniewicza,Poznań dziękuję i liczy na więcej takich wyników.

odpowiedz
Misiek75 - 31.01.2021 / 19:39, *.vectranet.pl

Brak słów, tu nawet nie ma co komentować!!!!! Kompromitacja po raz kolejny z ostatnia drużyna w tabeli. Dno, piach i kilo mułu, teraz już tylko w dół tabeli podróż.

odpowiedz
Szkielet - 31.01.2021 / 19:39, *.vectranet.pl

Słabo wygląda nasza Legia.
Zero transferów.
Zero bramek.
Zero punktów.
Pozdrawiam i do zobaczenia na trybunach.

odpowiedz
word!up - 31.01.2021 / 19:39, *.net.pl

No i sru . Czesio nie odrobił lekcji.

odpowiedz
andreas - 31.01.2021 / 19:39, *.chello.pl

Jakim patentem. Legia ciągle na plaży w Dubaju. Nie wyszła na mecz. Wyglądali jak stado baranów co się pierwszy raz spotkało. Wolno bez szybkości holowanie. Pospacerowali po boisku, bramkarz rywali bezrobotny. Wstyd i hańba. Dyrektor sportowy prezes zaliczyli po wycieczce do Dubaju i to dla nich się liczy. Kryminał kto ściągnął chorego Lopeza, kto przegapił Świerczoka. Jakie cele mamy na ten sezon.

odpowiedz
Wstyd - 31.01.2021 / 19:38, *.chello.pl

Każda drużyna która biega wygra z Legią. Tego się nie da oglądać. Na podwórku grają dokładniej. Po co wracali z tego Dubaju?

odpowiedz
D.Wilanów - 31.01.2021 / 19:38, *.chello.pl

Panie Dariuszu czy jak przegramy z Rakowem to Czesiu poleci? A może Pan się wreszcie podda?
Co to było?

odpowiedz
Niebywałe!!!! - 31.01.2021 / 19:38, *.chello.pl

N-I-E-B-Y-W-A-Ł-E!

Jak Wam nie wstyd piłkarzyki pajacyki

odpowiedz
pogoniarz - 31.01.2021 / 19:38, *.play-internet.pl

A Pogoń liderem, sialalala ; D

odpowiedz
dorsz - 31.01.2021 / 19:55, *.amazonaws.com

@pogoniarz: śledzie

odpowiedz
caii - 31.01.2021 / 19:38, *.chello.pl

Jest kolejne "trofeum" do gabloty Mioduskiego. Trzeba by kiedyś spisać listę tych kompromitacji odkąd "wyratował" Legię przed pewnym upadkiem obejmując samodzielne rządy

odpowiedz
Konrad - 31.01.2021 / 19:37, *.icpnet.pl

Myślę że po pracy z chłopakami, gdybyśmy wyszli na boisko to pyknelibysmy tych "profesjonalistów"

odpowiedz
Tylko Podeskidzie w Bielsku ! Prawdziwi Górale ! - 31.01.2021 / 19:37, *.36.125

czego się spodziewaliście ? łatwej wygranej ? śmiech jaka liga taki Mistrz. Podbeskidzie pokazało, że mistrz jest nagi!

odpowiedz
Anka - 31.01.2021 / 19:50, *.chello.pl

@Tylko Podeskidzie w Bielsku ! Prawdziwi Górale !: Nie bądź ĆWOK. Przeciez wiadomo że BKS bije was nawet młodym składem

odpowiedz
Tylko Podeskidzie w Bielsku ! Prawdziwi Górale ! - 31.01.2021 / 20:30, *.36.125

@Anka: oczywiście. Popytaj w Bielsku, czy ktoś myśli że jeszcze istniej BKS ? myślą , że taki klubik istniał w latach 90 ale wymarł, tak jak u was Polonia. Choć Polonia ma konkretną ekipę do teraz, a BKS może kilku gość reszta się wykruszyła. Piłkarsko ogrywamy Mistrza Polski i to się liczy. W tym roku trzymamy za Pogoń. Nich was solidnie pogoni bez puchrów kolejny rok! U was w klubie liczy się interes Prezesa i kibiców , a klub macie gdzieś , dlatego nie ma pucharów i nie będzie jeszcze wiele lat ! Zaraz będziecie się napinać choć wiecie że łapka łapkę myje.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 31.01.2021 / 19:37, *.centertel.pl

Proponuje obejrzec film ,,Wyjazd integracyjny,, to pokaze klimat wycieczki do Dubaju. A po powrocie mysleli, ze ciag dalszy integracji bedzie po goralsku. Czyli oscypek i okowita, a tu sie okazalo, ze trzeba jednak grac w inny sport... Na ile czas pozwoli, bede pisal, bo robi sie bardzo goraco wokol klubu, niestety jest to pozar....

odpowiedz
grev - 31.01.2021 / 19:37, *.vectranet.pl

Kur.a!!! Czeka człowiek jak ostatni debil na jakąś zmianę na lepsze, a tu taki .uj. Mioduski won.

odpowiedz
grev - 31.01.2021 / 19:37, *.vectranet.pl

Kur.a!!! Czeka człowiek jak ostatni debil na jakąś zmianę na lepsze, a tu taki .uj. Mioduski won.

odpowiedz
Tt - 31.01.2021 / 19:37, *.chello.pl

Za zimno było tej bandzie nieudaczników! Szkoda mi już czasu nawet ich wyklinać

odpowiedz
Adam wozniak - 31.01.2021 / 19:37, *.amazonaws.com

Mamy do czynienia z dwiema sprawami. Raz typy buka nadal się sprzedaje dwa ambicja jednego nie macie drugiego wam zawsze za mało

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 31.01.2021 / 19:36, *.t-mobile.pl

Wielkie dzięki produkty piłkarskodobne:-) Dzięki Wam na czysto wpadło u buka 1900 zł. Jeszcze raz wielkie dzięki Wam i Czesiowi słowikowi:-)

odpowiedz
1909 - 31.01.2021 / 19:36, *.plus.pl

Jesteście tak słabi że nie chce was nawet WIECZYSTA KRAKÓW... Michniewicz podziękuj za wakacje w Dubaju i odejdź!!! Dajcie chłopakom tydz urlopu bo za zajechani i jeszcze się nie zaaklimatyzowali po powrocie z wakacji. Polska liga weryfikuje wszystko

odpowiedz
Jano - 31.01.2021 / 19:36, *.orange.pl

Legia Michniewicza jest nudna jak jajecznica umieją tylko jedno dośrodkowanie na Pekharta tylko ta jajecznica jest z domieszką gówna!

odpowiedz
PN - 31.01.2021 / 19:35, *.telkab.pl

nie napiszę nic...

odpowiedz
Rafa(L) Tarczyn - 31.01.2021 / 19:35, *.centertel.pl

Z powrotem do Dubaju trzeba lecieć!!!

odpowiedz
Adrenalina - 31.01.2021 / 19:35, *.net.pl

Dwa kompromitujące blamaże z beniaminkami -co będzie dalej !!!
Wstyd się ku.wa przyznawać że jest się kibicem Legii bo już nawet w domu rodzina kpi sobie ze mnie ....
Totalny upadek gównianych graczy - efektów piłkarskich zero ,wstydu od groma..
Paranoja

odpowiedz
Wawa - 31.01.2021 / 19:35, *.124.248

Buchaaaa Dubaj
Bez składu ładu
Michniewicz wonnnnnn
Nie masz pojęcia o taktyce
Gra tysiąca podań z których nic nie wynika
Podbeskidzie nic nie pokazało i pokonało pseudo gwiazdki Ambicją i zagarzowaniem
I dobrym trenerem to co wyrabiał Kapustka Wszołek Valecja tragedia
Loczek wonnnnnn
Michniewicz pseudo trenerze woooooo

odpowiedz
Roger - 31.01.2021 / 19:34, *.t-mobile.pl

Plastyczna Legia? Raczej je..ne plastusie

odpowiedz
Daro. - 31.01.2021 / 19:34, *.chello.pl

Żenada! Początek końca. Nie dało się na to patrzeć. Kiedyś to była LEGIA!!!

odpowiedz
As - 31.01.2021 / 19:34, *.chello.pl

Jak można być taaak słabo przygotowanym do sezonu? Po UJ byli w Dubaju skoro ostatnia drużyna nas pociśnie. Dramat. Szkoda było to oglądać:(:(:(!!!!!!!

odpowiedz
Grygi - 31.01.2021 / 19:34, *.chello.pl

Panu trenerowi dziękujemy. Zostań w tym Bielsku i nie wracaj

odpowiedz
Tommybielany - 31.01.2021 / 19:33, *.chello.pl

Przypadki nie rządzą tą ligą widać,kurs na beniaminka idealny i wygrana ich...a pózniej wygarana ze wszystkimi innymi.Nas eksportowy sędzia też nie od przypadku delegowany do tego meczu...a jednak człowiek się łudzi.

odpowiedz
hehehe - 31.01.2021 / 19:33, *.telefonica.de

hehehe

odpowiedz
Topol - 31.01.2021 / 19:33, *.smgorczewska.pl

No i gdzie jest ta strategia i zamysł trenerski Michniewicza? Gdzie jest ten styl? Nie da się zadzwonić do fryzjera, to i wyników nie ma.

odpowiedz
Chris - 31.01.2021 / 19:33, *.t-mobile.pl

Czesiu dlaczego nie wpusciles tej nowej 10. Tobiasz chyba go zwa
Mioduski sprzedaj ten klub wstydu oszczedz.

odpowiedz
lolo - 31.01.2021 / 19:46, *.plus.pl

@Chris: Kup i zarządzaj ćwoku!!!

odpowiedz
Gery - 31.01.2021 / 19:33, *.play-internet.pl

Za krótkie wczasy były

odpowiedz
1909 - 31.01.2021 / 19:32, *.plus.pl

Jesteście tak słabi że nawet WIECZYSTA KRAKÓW WAS nie chce i to bez wyjątków... MICHNIEWICZ PODZIĘKUJ za wakacje w Dubaju i odejdź... Koszmar., tragedia,!!! Dać chłopcom tydz urlopu bo są zajechani

odpowiedz
WWO - 31.01.2021 / 19:32, *.play-internet.pl

Dobrze jest, porażka tylko jedną bramką.
Michniewicz bez maseczki z wielkim bębnem pokazuje przykład pajacykom.
Kurs ponad 6 zl ... można zarobić.

odpowiedz
Jogurt - 31.01.2021 / 19:32, *.chello.pl

Czemu ten trener nie dzwoni. Pogadać o pogodzie by wypadało

odpowiedz
Nh1234 - 31.01.2021 / 19:32, *.tpnet.pl

Tragedia... potrzeba napastnika pomocników i ogólnie na każdej lini WZMOCNIEN

odpowiedz
Danije(L) - 31.01.2021 / 19:32, *.t-mobile.pl

Mogło być trochę za zimno...

odpowiedz
ksieciunio - 31.01.2021 / 19:32, *.chello.pl

CO TO K............... JEST Czesiu debilu !!!!!!!!!!!

odpowiedz
Brat - 31.01.2021 / 19:32, *.chello.pl

Wypie...do Dubaju i nie wracać!

odpowiedz
GlanWLKP - 31.01.2021 / 19:32, *.sky.com

Schematy taktyczne CzesuaFa są tak zajebiste, że nawet piłkarze sięw nich gubią. Większość chciała Vuko Out(gościu z Legijnym DNA), to mamy.

odpowiedz
KibicL - 31.01.2021 / 19:31, *.vectranet.pl

Legion nic się nie stało, przegrać 1 do 0 to przegrać mało. Panie Mioduski czas wybrać się do tartaku i uzupełnić skład drewna.

odpowiedz
Ginka - 31.01.2021 / 19:31, *.chello.pl

Moja króciutka recenzja tego meczu: Bodbeskidzie - wycieczkowicze dubajscy 1:0!

odpowiedz
Przywitanie godne Mistrzów to by się znów należało MISTRZOM na Łazienkowskiej - 31.01.2021 / 19:31, *.com.pl

Wiadomo kiedy planowany jest powrót Mistrzów na Łazienkowską ?

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 31.01.2021 / 20:23, *.play-internet.pl

@Przywitanie godne Mistrzów to by się znów należało MISTRZOM na Łazienkowskiej :

Jak bedzie cieplej

odpowiedz
L - 31.01.2021 / 19:31, *.plus.pl

kapustka dzisiaj przesadzał, nadal gra valencja, LEGIO , Panie Michniewicz ....polska liga to nie Dubaj no chyba że ustawiacie mecze dla fortuny bo kolejny z beniaminkiem w plecy

odpowiedz
Suchy - 31.01.2021 / 19:31, *.vectranet.pl

DNO !!!!!!!!!!!!! Szkoda pisania ...........

odpowiedz
Sebo(L) - 31.01.2021 / 19:30, *.master.pl

Zostali w Dubaju.Żenada nie do oglądania.

odpowiedz
G - 31.01.2021 / 19:30, *.interkam.pl

Żenada

odpowiedz
ZIBI - 31.01.2021 / 19:29, *.t-mobile.pl

Jaki kurs był na Podbeskidzie? Czy Artur obstawiał?

odpowiedz
XX - 31.01.2021 / 19:29, *.mm.pl

Najważniejsze, że byli na największym budynku w Dubaju i powygłupiali się trochę na plaży.

odpowiedz
L - 31.01.2021 / 19:29, *.tpnet.pl

Czekam z niecierpliwością na wypowiedź cześka "711". Przegraliśmy przez to że chłopakom palce zmarzły czy co innego było przyczyną?

odpowiedz
Marcin - 31.01.2021 / 19:29, *.play-internet.pl

I znowu wstyd !

odpowiedz
Wawa - 31.01.2021 / 19:29, *.centertel.pl

Kompromitują ten klub wszyscy trener piłkarzyki prezes spierd....

odpowiedz