Kibice Legii w Bielsku-Białej - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

43 zdjęcia

Fotoreportaż z Bielska-Białej

Woytek, źródło: Legionisci.com

Na inaugurację rundy wiosennej Legia niespodziewanie przegrała z Podbeskidziem. Do Bielska-Białej wybrała się liczna grupa kibiców ze stolicy, którzy zza stadionu dopingowali swoją drużynę.

Zapraszamy do obejrzenia pierwszych zdjęć z Bielska-Białej.

Fotoreportaż z meczu - 43 zdjęcia Piotra Kuczy

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
Pawełek - 02.02.2021 / 21:31, *.vectranet.pl

Sporo kiboli Podbeskidzia przyszło pod stadion.

odpowiedz
Rafix - 01.02.2021 / 19:55, *.chello.pl

Na wyjeździe super, ale zróbmy tez doping u nas pod stadionem w jak największej liczbie ???????? Nie ma wirusa i nie piłki bez kibiców !!! Otwierają się różne instytucje to walczmy o swoje

odpowiedz
Kamil - 01.02.2021 / 18:41, *.17.134

BKS-u niewiadać WYMARŁO :)

odpowiedz
zdzicho - 01.02.2021 / 14:16, *.16.195

to już wydarzenie kibicowskie sezonu do eLek mamy, a na pewno nominację w kategorii wydarzenie kibicowskie roku

odpowiedz
Klakier - 01.02.2021 / 11:06, *.plus.pl

Chłopaki z fajną opalenizną, super się prezentowali w porównaniu z tymi wieśniakami z Bielska, blade takie, jak śmierć.

odpowiedz
wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze - 01.02.2021 / 08:45, *.52.138

Piszę od dawna, że mecze są ustawiane na potęgę to nikt nie słucha, to samo robiłem na forum więc dostałem na nim bana, w polskiej piłce dalej działa grupa przestępcza a bukmacherka trwa w najlepsze... nie zapomnijcie zaśpiewać "dzięki za walkę" lub "nic się nie stało" i zbijcie piątkę z piłkarzykami

odpowiedz
stiepa - 01.02.2021 / 08:01, *.hinet.net

przestaje ogladac ten syf

odpowiedz
Ziomek69 - 01.02.2021 / 07:53, *.65.141

Psy w swoim żywiole notesy zapełnione statystyki wyrobione. Żal.pl

odpowiedz
Aleksander - 01.02.2021 / 07:19, *.orange.pl

Słabeusze daliście pokaz jak się przegrywa mecz który miał być wygrany,trenerze trzeba się puknąć w pierś moja wina, moja wina .

odpowiedz
szakaL - 31.01.2021 / 22:49, *.chello.pl

Pojechali i jak im to wynagrodzili? Wstydem i kolejną kompromitacją. Warto było? Nie sądzę... Ci zawodnicy nie mają honoru więc szkoda dla nich nawet strzępić języka

odpowiedz
OIF - 02.02.2021 / 07:35, *.orange.pl

@szakaL: Nikt im nie kazał tam jechać, a tylko psy miały z tego radoche bo staty sobie wyrobili i to z nawiązką

odpowiedz
L - 31.01.2021 / 21:38, *.tpnet.pl

Wiem że ten komentarz gówno zmienia ale przydałby się na następnym meczu z Rakowem konkretny transparent który da do zrozumienia mioduskiemu że wszyscy mamy go dosyć.

odpowiedz
W MOIM SERCU WIECZNIE JEST TYLKO LEGIA CWKS - 31.01.2021 / 21:10, *.t-mobile.pl

Jak to niespodziewanie przegrali ;-)?
Pewnie mieli kłopoty z aklimatyzacją po tym Dubaju...;-)
Syberia powinna być dla tej bandy najemników, a dla naczelnego zarządcy to nawet Kołyma.

odpowiedz
Arek - 31.01.2021 / 22:34, *.tpnet.pl

@W MOIM SERCU WIECZNIE JEST TYLKO LEGIA CWKS: moim zdaniem, tak to właśnie wyglądało. Przyjechali z ciepełka, do mroźnej Polski no i wyszło jak wyszło. Przecież oni ze Stalą lepiej już grali.

odpowiedz
MichniewiczOut - 31.01.2021 / 20:44, *.vectranet.pl

na plus tylko kibice....drużynę chyba trzeba wysłać jeszcze raz na wakacje bo za krótko odpoczywali w Dubaju.. może tym razem Bali?

odpowiedz
K - 31.01.2021 / 22:32, *.chello.pl

Proponuję popularny ostatnio Zanzibar.

odpowiedz