Igor Lewczuk i Marko Roginić - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Lewczuk: Zagraliśmy słabo

Woytek, źródło: Canal+ Sport

- Zagraliśmy słabiej, popełniliśmy błąd przy bramce i nie stworzyliśmy wielu sytuacji. Nie ma co szukać usprawiedliwień takich jak boisko czy temperatura, tak byłoby najłatwiej - powiedział po meczu Igor Lewczuk.

- Na pewno nie mieliśmy wielu klarownych sytuacji, chyba nie było stuprocentowej okazji. Był jakiś problem, bo Podbeskidzie zagęściło środek. Może boisko nie było idealne, ale to za prosta wymówka. Staraliśmy się przedrzeć i szukaliśmy wrzutek na Tomasa, ale się nie udało. Szkoda.

- Nie wiem co będzie ze mną po 30 czerwca. Nie dostałem żadnego sygnału, czekam na to co się wydarzy. Robię to, co robiłem przez kilka ostatnich lat, czyli podchodzę jak najbardziej profesjonalnie do swoich obowiązków. Każdy ma z tyłu głowy w takiej sytuacji różne myśli, ale staram się myśleć o tym jak najmniej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (36)

+dodaj komentarz
Igorze - 01.02.2021 / 22:08, *.vectranet.pl

Pajacu w blond fryzurze.Ile meczy przez ciebie przegraliśmy.Metryki nie oszukasz.Mniej honor i sam odejdź.Nie dorabiają do emerytury kosztem Legii.

odpowiedz
Marcel - 02.02.2021 / 02:02, *.t-mobile.pl

@Igorze: Pajacem to chyba ty jesteś. Pamiętaj, że nawet jeśli piłkarz słabiej gra to nie masz prawa go obrażać. Przy okazji poucz się polskiego, bo mówi się "meczów", a nie "meczy". Ewentualnie owca meczy.

odpowiedz
AliMario - 01.02.2021 / 21:03, *.tpnet.pl

LoL..

odpowiedz
gazza - 01.02.2021 / 18:37, *.inetia.pl

Osoba odpowiedzialana za transfery powinna być zwolniona z klubu !
Jak patrzą co wyprawia na boisku Liquinhas , Martins czy Valencia to jestem niemal peweien że sam zagrałbym o wiele lepiej niż ci szacowni piłkarze...!!!
To są zwykłe grajkokopacze a nie piłkarze !

odpowiedz
Lewczuk: Zagraliśmy słabo - 01.02.2021 / 14:23, *.chello.pl

Oj Tam każdemu może się zdarzyć.Nas martwiło by jakbyś powiedział że znów zagraliście świetny mecz.

odpowiedz
Szymon - 01.02.2021 / 05:51, *.t-mobile.pl

A prawda jest taka, że zagraliśmy nie słabo tylko zagraliśmy u buka ha ha ha. Wszystko wróciło do normy, jak co roku będzie od beniaminków.

odpowiedz
Sasza - 31.01.2021 / 22:23, *.chello.pl

Skoro nie boisko i nie temperatura to co Panie Lewczuk? Mentalnie jeszcze w Dubaju jesteście? Nie chce się biegać, oj nie chce i dlatego to tak wygląda wy bando pozorantów.

odpowiedz
Obserwator - 31.01.2021 / 22:18, *.t-mobile.pl

Jak obserwuje zakupy i grę Legii to ewidentnie widać że to jest malwersacja pieniędzy, ci ludzie i zawodnicy nie mają krzty umiejętności. Żal tylko kibiców którzy łudzą się licząc na dobrą grę kopaczy z Warszawy.

odpowiedz
zaba285 - 31.01.2021 / 22:03, *.116.118

przynajmniej szczera wypowiedź, a nie korpo gada w stylu "nie wyszło, skupiamy się na następnym meczu i gramy o 3 pkt" :D

odpowiedz
Sasza - 01.02.2021 / 11:55, *.chello.pl

@zaba285: Szczera wypowiedź? Powiedział tylko to co i tak wszyscy widzieli w TV. Gdzie tu szczerość? Ja bym oczekiwał, że powie DLACZEGO tak wujowo zagrali, dlaczego nie potrafili celnie podać, strzelić ani przyjąć piłki? DALCZEGO większość meczu przeczłapali, dlaczego nie chciało im się biegać??? Śmiech na sali a nie szczera wypowiedź...

odpowiedz
L - 31.01.2021 / 21:50, *.tpnet.pl

Powiem tak: rożny po którym padł gol był po błędzie Lewczuka. Chołownia z pary stoperów wyglądał przy tym gościu o wiele lepiej. Jeśli tak to ma wyglądać to niech gra ten Mosór to go chociaż sprzedamy kiedyś za pare baniek. Lewczuk z Jędzą co mecz w tym sezonie błąd. Już się boję powrotu tego drugiego na mecz z Rakowem...

odpowiedz
L - 31.01.2021 / 22:54, *.tpnet.pl

@L: Z drugiej strony pomijając fakt że gra w tym sezonie słabo to powinien dostać jasną deklaracje od klubu czy przedłużą z nim kontrakt. Sam sobie mioduski strzelasz w stopę takimi cyrkami. Nie masz jaj żeby mu powiedziedzieć że nie chcecie przedłużyć kontraktu? Pod koniec tylko wyślesz swojego korposzczura który mu powie, że "nie jesteśmy zainteresowani dalszą współpracą"

odpowiedz
Eduardo - 31.01.2021 / 21:45, *.toneticgroup.pl

Grunt że kasa na koncie

odpowiedz
MARKUS - 31.01.2021 / 21:04, *.t-mobile.pl

Oldbojów I wiekowych to już mamy PORA z tym skończyć

odpowiedz
Artur 70 Dwikozy - 31.01.2021 / 20:54, *.centertel.pl

Żenada, brak transferów widoczny, co na to loczek z Kucharskim. Gdyby nie BORUC mogło być gorzej.

odpowiedz
ben - 31.01.2021 / 22:07, *.inetia.pl

@Artur 70 Dwikozy : a co on takiego wybronił?

odpowiedz
PLK - 31.01.2021 / 23:19, *.cyfrowypolsat.pl

@ben: no właśnie się zastanawiam i.... żadnej parady Artura to ja sobie nie przypominam!!!! Może kolega miał jakiś sen?!!!

odpowiedz
PLK - 31.01.2021 / 20:33, *.cyfrowypolsat.pl

Kompromitacja!!!! Dwa ostatnie mecze z dwoma najsłabszymi zespołami w lidze i bilans.... 0-0-2 i 2:4!!! Kompromitacja!!!!

odpowiedz
P - 31.01.2021 / 20:27, *.play-internet.pl

WON !!!!!!!

Zabierz kapustę i valencje !!!

odpowiedz
Hiszpan - 31.01.2021 / 20:09, *.telnaptelecom.pl

Panie Igorze nie ma co się katować. Świetny mecz , w czerwcu 5-lat kontrakt będzie na luzie.

odpowiedz
(Levinho) onet. pl - 31.01.2021 / 20:00, *.orange.pl

Nie usprawiedliwiając grajków ale jak nie masz gwarancji pracy za pół roku to trudno wymagać,, jazdy na dupach"... Panie
Mioduski to zadanie Pana przeroslo.... Przeproś i odejdź....

odpowiedz
ben - 31.01.2021 / 20:00, *.inetia.pl

Gdzie jest wypowiedź kapitana?

odpowiedz
L - 31.01.2021 / 21:47, *.tpnet.pl

@ben: Taki z niego kapitan że nawet nie pojechał do Bielska z drużyną żeby ich wesprzeć. Pewnie nawet meczu nie oglądał.

odpowiedz
L L L - 31.01.2021 / 22:29, *.centertel.pl

@L: akurat jędza był u Buka

odpowiedz
Victorii Emporio84 - 31.01.2021 / 20:00, *.cyfrowypolsat.pl

Za krótko w Dubaju byli

odpowiedz
(L) - 31.01.2021 / 19:59, *.mm.pl

Jeden ze słabszych, już hołownia lepszy, naprawiał jego błędy. Na co liczysz? Jeszcze z 2 lata umowy? Kpina

odpowiedz
Greg - 31.01.2021 / 19:58, *.t-mobile.pl

Następnym razem zgrupowanie w Zakopanem, bieganie codziennie przez dolinę pięciu stawów.

odpowiedz
Krzeszczu - 31.01.2021 / 20:21, *.bredband2.com

@Greg : To juz lepiej do Gawrych Rudy i na Binduge z nimi! :-)

odpowiedz
Legion - 31.01.2021 / 19:58, *.chello.pl

Nie..........................
Nie zgraliście słabo.........................
ZAGRALIŚCIE NORMALNIE !!!!!!!!!!!!!
WSPANIALE I Z POLOTEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ps.
Moja rada
WSZYSCY WON !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Puchar pasztetowej - 31.01.2021 / 19:58, *.chello.pl

Nie no co Ty super gracie już od kilku MSC.

odpowiedz
Adrenalina - 31.01.2021 / 19:57, *.net.pl

Jak nie wiadomo o co kaman to chodzi o kasę.. otchłań wciąga Legię na dno

odpowiedz
Andreas - 31.01.2021 / 19:57, *.play-internet.pl

Zostaliście w Dubaju. Wyszliscie na boisko i pospacerowaliscie. Zero ambicji pomysłu i chęci wygrania. Stado baranów bez 1 składniej akcji. To nie rywal wygrał tylko my daliśmy ciała.

odpowiedz
MAKEN - 31.01.2021 / 19:56, *.151.165

Zagraliście znakomicie. Wycieczka do ciepłych krajów. A potem mecz w minusowych temperaturach. Doskonały pomysł na przygotowania. A trener coraz bardziej okrągły.

odpowiedz
bronek49 - 31.01.2021 / 19:55, *.chello.pl

lewczuk grałes beznadziejnie słabo jak prawie wszyscy już najwyższy czas zeby w Legii przestali grać oldboje bo młodym można błędy wybaczyc ale wam już nie tym bardziej że popełniacie te błędy prawie w każdym meczu które kończą się utratą bramek

odpowiedz
? - 31.01.2021 / 19:52, *.t-mobile.pl

I już znamy przyczyny klęski

odpowiedz
quad74 - 31.01.2021 / 19:52, *.chello.pl

To może łaskawie zagrajcie lepiej...

odpowiedz