Rafael Lopes w meczu z Podbeskidziem - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Lopes: Musimy dawać z siebie więcej

Wiśnia, źródło: Legia.com

- Czasami wydaje się, że mecz będzie dla nas łatwy, jednak zawsze musimy dać na boisku z siebie wszystko. Jeszcze nikt nigdy nie wygrał spotkania przed jego rozpoczęciem. Musimy dawać z siebie więcej, nie zważając na to przeciwko komu gramy. Trzeba pokazać swoją wyższość podczas meczu - powiedział po porażce z Podbeskidziem Rafael Lopes.

- Czym nasi przeciwnicy nas zaskoczyli? Podbeskidzie kryło dzisiaj dobrze indywidualnie. W niektórych momentach gry Tomas Pekhart był osamotniony i dobrze kryty w polu karnym rywala. Trudno było wtedy stworzyć zagrożenie. W drugiej połowie byliśmy bardziej groźni, ale nie strzeliliśmy gola. Musimy więcej pracować nad tym, co dzisiaj nam nie wyszło. Nigdy nie jest tak, że jak przegrywasz to jesteś najgorszy, a jak wygrywasz to najlepszy. Trzeba zobaczyć co zrobiliśmy dobrze, a co źle. Od jutra zaczynamy pracę i przygotowania do meczu z Rakowem. Trzy punkty w następnym meczu są naszym celem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (32)

+dodaj komentarz
Winyl - 04.02.2021 / 10:45, *.mm.pl

Według mnie te nasze gwiazdeczki nie doceniają tego co mają. Wykonują zawód który wymaga od nich jedynie zaangażowania w to co kochają robić. Mają najlepsze warunki w Polsce, zgrupowania w Dubaju. Zarabiają najwięcej w Polsce. Grają dla najlepszego klubu w Polsce. W zamian co dają? Przegrane z ostatnią drużyną w lidze. No spoko czasami wpadka może się przydażyć ale na miłość boską tyle razy? Co 3 mecz w zasadzie to wpadka. Najgorszy jest ten brak zaangażowania i wychodzenie z założenia, że jak są Legią to wszyscy sami przegrają z nimi. Gwiazdeczki.

odpowiedz
bronek49 - 01.02.2021 / 18:13, *.chello.pl

w tym meczu nic nie robiliście dobrze gracie beznadziejnie bez żadnej koncepcji sporo niecelnych podan b ledów a ty ,Lopes szczególnie jesteś słaby nawet nie potrafisz kopnąć piłki celnie do bramki

odpowiedz
Greg - 01.02.2021 / 17:58, *.verizon.net

Panowie ja wiem ze to dopiero początek rozgrywek ja wiem ze jest COVID 2019 ale żeby przegrywać mecz z ostatnim w tabeli podbeskidzem to już lekka przesada jak wyglada wasza codzienna praca nie zapieprzajcie jak wielu ludzi to robi na budowach przychodzicie na treningi ładnie ubrani waszym jedynym celem jest dać z siebie wszystko na boisku a do tego zarabiacie krocie w porównaniu z innymi zawodami powodzenia i zdobycia następnego tytułu 35 lat oddany kibic cwks

odpowiedz
Norbi - 01.02.2021 / 16:59, *.orange.pl

Jak to jest ogrywają Dynamo a przegrywają z Podbeskidziem.. Przecież to śmierdzi na kilometr, a CBA milczy..

odpowiedz
Muchito - 01.02.2021 / 15:59, *.centertel.pl

Doprawdy ? Musicie dawać więcej ? A ja myślałem że mniej...jakie to jest wszystko żałosne to już brak mi słów ????

odpowiedz
oLaf - 01.02.2021 / 12:30, *.vectranet.pl

akurat do Lopesa to nie ma co mieć zastrzeżeń - gośc kupiony chyba za 100 000 Euro więc wiadomo, że nie potrafi grać w piłkę.... lepiej sięgnijcie do Slisza który kosztował 18 razy (!!!) więcej - to jest wirtuoz...

odpowiedz
maka - 01.02.2021 / 11:34, *.supermedia.pl

Smutne bo Lopez wczoraj juz jechał na 100% może nawet na 110% w końcowce....... Teraz będzie musiał odpocząć 2 tygodnie bo zszedł do 65%....

odpowiedz
alach jebbar - 01.02.2021 / 10:30, *.net.pl

ale wy już nie dacie więcej z siebie bo nie macie możliwości , jesteście banda chciwych patałachów bez honoru i ambicji , te chłopaki z Podbeskidzia jeszcze niedawno kopali się po głowach w 3 lidze a i tak wam mega gwiazdom "ełroeiskiego" formatu pokazali kim jesteście cieniasy...

odpowiedz
sen o - 01.02.2021 / 09:41, *.chello.pl

To dlaczego wczoraj nie daliście. Dzieci we mgle. Dyrektor sportowy ubił interes (dla mnie kryminał) że kupił chorego zawodnika Lopeza. Niech klinikę wybudują przy LTC to więcej zarobią bo to tylko w głowie. Sprzedać to jedna zasada w Legii a Majecki ławka a Karbownik za czapkę gruszek odszedł. Nie potrafimy wychować ani wynaleźć perełki w niższych ligach. Dlaczego bierzemy szrot Valencia Lopez a nie mogliśmy zakontraktować Świerczoka. Ślepota czy co?

odpowiedz
Tomek - 01.02.2021 / 09:29, *.vectranet.pl

Człowieku strzeliłeś Lechowi na 2-1 i to wszystko,zrób jeszcze jedną dobrą rzecz dla Legii..... odejdź z niej bo tak słabego zawodnika to w Legii już dawno nie widziałem.Wczorajszy mecz to jedena wielka kompromitacja, wyglądali jakby się pierwszy raz widzieli na boisku.Co wy robiliście w tym Dubaju........Dramat!!!!!!!

odpowiedz
Arecki - 01.02.2021 / 08:55, *.plus.pl

Kibice Legioniści mam pytanie, czy na Lazienkowskiej 3 jest tartak bo tyle jest drewna.... PREZESIE CZAS PRZEJRZEĆ NA OCZY I ZROBIĆ Z TYM PORZĄDEK

odpowiedz
Marcin - 01.02.2021 / 08:20, *.centertel.pl

Jeszcze więcej??? Rozpieszczacie nas.

odpowiedz
Gosc - 01.02.2021 / 07:45, *.chello.pl

Ściągnąć więcej zagranicznych pseudo gwiazdek na odbudowanie formy..

odpowiedz
1909 - 01.02.2021 / 05:28, *.plus.pl

Co za pier...le nie do drużyny kobiet go będzie jako maskotka i piłki będzie podawał. Ja niewiem czy służby nie powinny się bardziej przyjże to wygląda na GRUPĘ PRZESTĘPCZĄ SPRZEDAWANIE MĘCZY...

odpowiedz
SEBO(L) - 01.02.2021 / 03:46, *.chello.pl

Całoroczny Wakacyjny Klub Seniora Legia ma się dobrze i tyle...

odpowiedz
Piotr - 31.01.2021 / 23:27, *.centertel.pl

Chciałbym mieć taką robotę za taką kasę żeby robić na pół gwizdka

odpowiedz
PLK - 31.01.2021 / 23:13, *.cyfrowypolsat.pl

Mam nadzieję że to "pierwsze koty..." ale ciężko po tym co zobaczyłem mi w to uwierzyć!!! Strasznie to się oglądało, jakby pierwszy raz spotkali się w tym roku na boisku!!! Nie wiem co oni trenowali w tych "ciepłych krajach" ?!!! Raczej nie grę w piłkę nożną!!! Może jednak na zimę to powinni ruszać w góry.... Polskie góry i z buta!!!!

odpowiedz
xax1212 - 31.01.2021 / 22:50, *.114.196

drewno kolejny ktore nie powinno nigdy tutaj przyjsc.

odpowiedz
Kryniek76 - 31.01.2021 / 22:28, *.plus.pl

Dla tych którzy byli. Po 1000 ziko każdemu. Piłkarzyki pajacyki

odpowiedz
Brat - 31.01.2021 / 22:16, *.chello.pl

Jak mnie wku...takie gadanie. To czemu nie dajecie z siebie więcej gałgany?!

odpowiedz
zaba285 - 31.01.2021 / 22:04, *.116.118

czyli jak przykryją Pekharta to porażka... już nas rozszyfrowali. tylko pytanie po co wtedy Ty w tej drużynie?

odpowiedz
dino - 31.01.2021 / 22:00, *.plus.pl

Czyli przyznał że nie dają z siebie wystarczająco dużo

odpowiedz
L - 31.01.2021 / 21:54, *.tpnet.pl

Czy on się właśnie przyznał do tego, że jeśli przeciwnicy dobrze przykryją Pekharta to oni nie wiedzą co mają ze sobą zrobić????

odpowiedz
Pawełek - 31.01.2021 / 21:49, *.vectranet.pl

To tylko Pekhart ma strzelać gole???

odpowiedz
markus - 31.01.2021 / 21:49, *.t-mobile.pl

Nie powinien ten klub reprezentować

odpowiedz
Ciekawy zdania Artura Boruca na temat dzisiejszego spotkania - 31.01.2021 / 21:47, *.com.pl

Ciekaw jestem opini Artura Boruca o meczu z Podbeskidziem i oceny obecnej Legii . Mam nadzieję , że dacie również i komentarz Artura o tym meczu , że nie będzie na innych warunkach traktowany jak każdy inny zawodnik Legii i odpowie na pytania o dzisiejszy mecz .

odpowiedz
L - 31.01.2021 / 21:52, *.tpnet.pl

@Ciekawy zdania Artura Boruca na temat dzisiejszego spotkania : Można się domyśleć jakie jest jego zdanie.

odpowiedz
Proszę o komentarz Artura Boruca - 31.01.2021 / 22:01, *.com.pl

@L: Dobrze , aby administratorzy dali nam możliwość usłyszeć wypowiedz Boruca o dzisiejszym meczu no i może poznać zdanie jak ocenia siłę dzisiejszej Legii nie trzeba byłoby się tego domyślać .

odpowiedz
ben - 31.01.2021 / 22:02, *.inetia.pl

@L: postawił razem ze swoim imiennikiem i wygrał. Bo grać to trzeba umić ;)

odpowiedz
L - 31.01.2021 / 22:59, *.tpnet.pl

@Proszę o komentarz Artura Boruca : A co to koncert życzeń jest?

odpowiedz
Hiszpan - 31.01.2021 / 21:28, *.telnaptelecom.pl

Rafa więcej się nie da. Harowaliście na 100 %.

odpowiedz
Wolfik - 31.01.2021 / 22:02, *.mm.pl

@Hiszpan: Obawiam się, że to prawda....

odpowiedz