Daniel Rosa - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Mecz o siatkarską karierę - zabieg Daniela Rosy coraz bliżej

Hugollek, źródło: Legionisci.com

Niedawno informowaliśmy Was o tym, że jeden z najbardziej doświadczonych siatkarzy Legii, środkowy Daniel Rosa, który występuje w zespole „Wojskowych” nieprzerwanie od reaktywacji sekcji w 2014 roku, musi przejść artroskopię stawu kolanowego. Z powodu problemów finansowych, z jakimi borykają się włodarze siatkarskiej Legii, nie mogą oni opłacić zawodnikowi niezbędnego do jego dalszych występów zabiegu chirurgicznego.

Z tego względu uruchomiono specjalną stronę internetową, dzięki której każdy może dorzucić się choćby minimalną ilością pieniędzy na zabieg młodego legionisty. Do tej pory, dzięki ofiarności legijnej i siatkarskiej społeczności, w ciągu niespełna dwóch tygodni udało się zebrać ponad 75% wymaganej kwoty. Akcję promuje hasło #wspierajRossiego.

W rozmowie z nami zawodnik nie krył radości z takiego obrotu sprawy: „Aż trudno mi uwierzyć, że udało się zebrać taką sumę pieniędzy; jestem megazadowolony z przebiegu zbiórki. Obecnie jestem w trakcie dopinania formalności odnośnie artroskopii, ale jeśli wszystko pójdzie dobrze, to na 90% zostanie ona przeprowadzona już niebawem”.

Gorąco zachęcamy Was do wsparcia zbiórki na operację stawu kolanowego naszego siatkarza. Wspólnie pozwólmy „Rossiemu” jak najszybciej powrócić na boisko, by mógł ponownie reprezentować barwy Legii.

Kliknij, by wspomóc legionistę!


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.