fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Legia przygotowuje się do meczu z Rakowem

Woytek

We wtorek o godzinie 11 piłkarze Legii rozpoczynają przygotowania do meczu z Rakowem Częstochowa. Po niespodziewanej porażce z Podbeskidziem Bielsko-Biała sztab szkoleniowy podjął decyzję, że wszystkie treningi w tym tygodniu będą zamknięte dla mediów. Czesław Michniewicz zamierza skupić się na kwestiach taktycznych przed spotkaniem z trzecią drużyną w ligowej tabeli.

Mecz Legia - Raków odbędzie się w sobotę, 6 lutego o godzinie 20:00 na stadionie przy Łazienkowskiej 3.

LEGIA WARSZAWA - RAKÓW CZĘSTOCHOWA
1 2.12 X 3.50 2 3.65


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (59)

+dodaj komentarz
Po(L)ubiony - 05.02.2021 / 08:49, *.chello.pl

Legię to przygotowuje Miodek do ..... plajty. Musi odebrać te 40 milionów, które "zainwestował", które okazało si być pożyczką. To koniec Panie i Panowie.

odpowiedz
News⚽️Legia - 03.02.2021 / 19:34, *.amazonaws.com

Mioduski blisko załamania ...gwożdziem do trumny może byč porażka z Rakowem,jak tak sie stanie to tylko potwierdzi sie że musi być natychmiastowe zwalnianie,kumpel jego #kucharskiout nie do ruszenia,to my kibice musimy ruszyć muzgownicami,co robić?o to jest pytanie ...

odpowiedz
Luk - 04.02.2021 / 23:02, *.chello.pl

@News⚽️Legia: „mózgownicami”

odpowiedz
News⚽️Legia - 05.02.2021 / 00:25, *.252.69

@Luk: dałem otwarte bo nie majá mózgownic hehe

odpowiedz
Mirgol_wawa - 03.02.2021 / 17:57, *.orange.pl

Jednym z głównych problemów Legii jest to, że zawsze muszą być mistrzem. Rozwijajmy się, szkoły, grajmy w pucharach, sprzedawajmy młodzież. Będzie kasa, będą wyniki. Ale nie u nas trener ma zadanie, ma być mistrz. Nie będzie eksperymentował i ogrywał młodych, bo jest presja na wynik. Gramy 30 letnim szrotem, którego już nigdzie nie sprzedamy. A z Rakowem, nie będzie źle
To nie jest drużyna na pudło.

odpowiedz
bronek49 - 03.02.2021 / 17:46, *.chello.pl

nie ma co ukrywać treningów Legii oni nic nie wymyślą bo nie dosc że są słabymi piłkarzykami to jeszcze żle przygotowani a w dodatku z Legią bardzo łatwo się gra wystarczy solidna obrona szybki kontratak i już jest bramka

odpowiedz
Lamborghini - 03.02.2021 / 09:24, *.168.108

Może niech się nie prężą tylko grają. Dubaj był pełen przygotowań i górale im wpie....li.w pierwszej kolejce. Straciłem zaufanie do drużyny

odpowiedz
Dziad kudlaty - 03.02.2021 / 08:07, *.plus.pl

Doje...nam 0 -4 bez litosci ...

odpowiedz
Jaro - 03.02.2021 / 06:56, *.tpnet.pl

Mają skupić się na " kwestiach taktycznych"? Długa do przodu to żadna taktyka chodź nieoficjalnie preferowana przez wszystkie kluby w Ekstraklapie...

odpowiedz
Italo - 03.02.2021 / 00:02, *.as9105.com

WYGRAMY , Z MEDALIKAMI...

odpowiedz
AAA - 02.02.2021 / 23:12, *.chello.pl

Spokojnie,wróci El Capitan vel Fortuna i karny murowany.
Artur też zagram,Pan Bóg kazał się dzielić...

odpowiedz
Kibolek - 02.02.2021 / 21:06, *.telefonica.de

PARODYSCI MIODUSKIEGO PRZYGOTOWUJĄ SIE DO KOLEJNEJ KOMPROMITACJI

odpowiedz
Hiszpan - 02.02.2021 / 19:41, *.telnaptelecom.pl

Tajna taktyka - laga na Pekharta. Kazda porazka przybliza do zmiany prezesa i jego swity.

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 02.02.2021 / 18:15, *.amazonaws.com

Powinni biegać wiècej,każdy powinien dostać⚽️inwidualnà,spać z niá ,kompać sie,jeść I trenować do zachodu słonka wtedy to była by miłość do⚽️✨hehehehe...

odpowiedz
Arek - 02.02.2021 / 18:56, *.tpnet.pl

@Cult⚽️Legia: a po polsku?

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 03.02.2021 / 16:52, *.amazonaws.com

@Arek: Troche tego i owego.....

odpowiedz
Normalny człowiek - 02.02.2021 / 18:00, *.chello.pl

Na Karaibach

odpowiedz
MARKUS - 02.02.2021 / 17:47, *.t-mobile.pl

Miodek płaci, a oni udają że grają, tak to wyglądało jakby dziś się spotkali I mecz się odbył

odpowiedz
Darek - 02.02.2021 / 17:21, *.t-ipconnect.de

Już w Dubaju Czesio mówił,że mają kilka wariantów gry i kilka ustawień w zależności od wyniku.W niedzielę pokazali te warianty.Wszystko bez zmian.Ich jedyna taktyka to cały czas laga na Pekharta.
Brak ruchu bez piłki.Nikt nie podłącza się do akcji.Nie ma gry z klepki.Jest po prostu podanie piłki do kolegi z drużyny i dalej radz sobie pan sam.W konsekwencji tej nieudolnej gry jedyne co można zrobić to laga na Pekharta.Choć w przypadku Wszołka to piłka po jego dośrodkowaniach nie potrafi minać nawet pierwszego obrońcy.Po jego akcjach mamy tylko rzuty różne z których nic nie wynika.
Ale teraz w 4 dni do meczu z Rakowem nauczą się grać w piłkę.4 dni po godzinie dziennie i drużyna zacznie miażdzyć rywali.O ile nie będą mieli zamarzniętych palców.

A gdyby tak zatrudnić jeszcze jakiegoś trenera od taktyki?Albo nawet ze trzech?Widać że od kiedy jest Trapatoni obrona wyglada super.Trenerów nigdy za mało.No i wszelkiej maści doradców i dyrektorów sportowych.

odpowiedz
Cesio - 02.02.2021 / 16:50, *.com.pl

Po jakiej niespodziewanej porażce???
W jakim świecie wy żyjecie?? Przecież widać , że w Legii nie ma szatni i nikt za Legię umierać nie będzie, a zachowanie Kapustki to skandal. Nie dość , że chamskie w stosunku do Juranoviča to pokazujące przeciwnikom z innych drużyn, że Michniewicz zniszczył szatnię poprzez promowanie Kapustki, który dostał mordy jak bocian dzioba. Degradacja drużyny postępuje w zastraszającym tempie, a pomysł z transferem Grosika potwierdza tylko moje obserwacje. Zobaczcie jak młode chłopaki z innych drużyn zapierdzielają na boisku, a nasi oldboye nie są w stanie za nimi nadążyć. Smutne to i tragiczne zarazem, że po 55 latach kibicowania LEGII doczekałem takich czasów. Mówię wam PRAWDZWEJ LEGII JUŻ NIE MA.

odpowiedz
L - 02.02.2021 / 16:59, *.tpnet.pl

@Cesio: Mógłbyś opisać sytuację o której mówisz na lini Kapustka - Juranovic? Umknęło mi to.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 02.02.2021 / 17:33, *.chello.pl

@L: Sprawa prosta: pod koniec meczu, Kapustka zagrał piłkę w pole karne (pomiędzy LO i stoperem PBB), a Juranovic myślał, że po raz n-ty, zagra mu piłkę do linii bocznej i będzie mógł kolejny raz spróbować centrować na Pekharta. Kapustka lekko się wściekł, bo takie myki, robili przez 85 minut i g....o z tego wychodziło. Wielki Jura, mający w tym meczu 10 strat, oburzył się na Kapustkę, bo jak on śmiał, zrobić mu coą takiego. Należy koniecznie dodać, że Kapustka miał w tym meczu 12 strat, ale należy przytomnie zauważyć, że próbował rozgrywać, ale do jego wrzutek, nikt się nie fatygował. To nie była gra, ale sabotaż.

odpowiedz
Cesio - 02.02.2021 / 18:11, *.com.pl

@L: Rozchodzi się o pyskówkę między Juranovičem a Kapustką pod koniec meczu. Jakby nie patrzeć , Kapustka spieprzył podanie, co Juranovič skwitował gestem ręki, gdzie powinna być zagrana, na co Kapustka zareagował nieadekwatnie tyrradą słów pod adresem Juranoviča. Z tego widać , że chemii nie ma między piłkarzami i to jest najbardziej dołujące.

odpowiedz
Jano - 02.02.2021 / 15:57, *.orange.pl

Ale będzie wpie..l!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 02.02.2021 / 15:50, *.centertel.pl

Pilkarzy i trenera widziano w trakcie podrozy, oczywiscie winda, na taras widokowy Palacu Kultury...

odpowiedz
Po(L)ubiony - 02.02.2021 / 17:36, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: tak, bo jechali z pucharem, "za zajęcie pierwszego miejsca" dla Teda Modonskiego, który tam leczył astmę.

odpowiedz
Juri - 02.02.2021 / 14:34, *.inetia.pl

Tylko nie za długie te treningi,zimno na dworze i się rozchorują gwiazdy.

odpowiedz
lolo - 02.02.2021 / 13:14, *.Gawex.PL

A trening 40 czy 45 minut?Przecież jest zimno! :)

odpowiedz
Wsciek(L) y - 02.02.2021 / 12:56, *.mm.pl

Po co?

odpowiedz
Co to da? - 02.02.2021 / 12:52, *.tpnet.pl

Czy to sprawi ze Jedzą i Lewczuk ( którzy o zgrozo pewnie wystąpią jako para stoperów) nauczą się gry w piłkę?

odpowiedz
L - 02.02.2021 / 12:49, *.tpnet.pl

Czesiu nie zesraj się tylko z tym zamkniętym treningiem. Rozumiem ze przyczyną ostatniej porażki były otwarte treningi???

odpowiedz
(L)uki - 02.02.2021 / 12:56, *.25.60

@L: nie , przyczyną było złe PBB które ograniczyło Legii grę środkiem i dośrodkowania do Czecha. Czesław był zaskoczony bo to była tajna taktyka. Podobno ktoś ją zdradził i dlatego teraz treningi zamknięte :)

odpowiedz
Po(L)ubiony - 02.02.2021 / 17:48, *.chello.pl

@(L)uki: Nikt nie zdradził, tylko jełop nie zauważył, że nad LTC lata jeszcze jeden dron, sterowany przez Kasperczyka z PBB. Teraz jest już nad Książenicami, zamknięta strefa powietrzna, a Czesław odgraża się, że obce obiekty latające, bedą zestrzeliwane. Ciekawe, czy Papszun coś wymyśli...

odpowiedz
Wojtek86 - 02.02.2021 / 12:37, *.chello.pl

Czarno widzę ten mecz z naszą obecną dyspozycją.

odpowiedz
Kibic - 02.02.2021 / 11:47, *.centertel.pl

A nie można było utajnić treningow przed Podbeskidziem? Wtedy wygrana byłaby pewna, a tak dupa. Rozszyfrowali nasz plan taktyczny i wygrali. No ale teraz to co innego. Przy utajnionych treningach Raków nie będzie znał naszej nowoczesnej i mądrej taktyki i na pewno wygramy. Boję się tylko, że nasi panowie piłkarze mogą do meczu nie ogarnąć całości i wtedy znowu dupa. Ale co tam, idziemy po mistrza panie Prezesie.

odpowiedz
Walerek - 02.02.2021 / 11:39, *.netfala.pl

To będzie trudny mecz... ale celem jest zwycięstwo.

odpowiedz
PND - 02.02.2021 / 11:31, *.94.134

Niedługo jedyne puchary w jakich będziemy grać to Puchar Bałtyku (nazwa robocza) ligi: litewska, łotewska, estońska oraz polska.

odpowiedz
oLaf - 02.02.2021 / 15:52, *.vectranet.pl

@PND: fajny pomysł, to chyba jedyna szansa dla nas!!!! ; )))

odpowiedz
Rytm - 02.02.2021 / 11:25, *.atman.pl

Już się do Podbeskidzia przygotowywali.
Dubaje.

odpowiedz
Aster - 02.02.2021 / 11:22, *.play-internet.pl

Pytanie z innej beczki;
-Podczas pierwszej przerwy covidowej prezes zamroził 50 % kontraktów które miał wypłacić do końca grudnia.
-Premia za Mistrzostwo Polski ugoda do końca grudnia
-wypłaty czy są płacone na czas?
Bo może słabsza forma jest przyczyna zaległosci w wypłatach bo nawet taka okrojona kadra spokojnie poradziłaby sobie ze Stala i Podbeskidziem może tu tkwi głowny problem skoro my nawet 200 tys euro nie mielismy na tego Sanicanina i limity na nowe kontrakty 300 tys euro rok to robi sie to mocno niepokojące

odpowiedz
dejne3 - 02.02.2021 / 20:35, *.plus.pl

@Aster: 100% racji ,jeżeli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze

odpowiedz
Nik - 02.02.2021 / 11:03, *.t-mobile.pl

Brakuje konkurencji i jakości. Kucharski śpi.

odpowiedz
go ( L ) den - 02.02.2021 / 10:53, *.play-internet.pl

Gdzie są transfery??!!??

odpowiedz
Tomek - 02.02.2021 / 11:00, *.113.189

@go ( L ) den: No przecież są a że z klubu to nieważne :)

odpowiedz
Odp - 02.02.2021 / 11:40, *.plus.pl

@go ( L ) den: pierwszy z listy nie wypalił, boją się co może przy drugim i trzecim nazwisku.

odpowiedz
Tagi - 02.02.2021 / 10:32, *.centertel.pl

Na stojąco, bez krycia i z taką dokładnością nie wygrają nawet z wieczystą Kraków.

odpowiedz
Xxx - 02.02.2021 / 10:27, *.net.pl

Będą uczyć Wszołka dośrodkowywać tak, żeby piłka minęła pierwszego obrońcę...

odpowiedz
SEBO(L) - 02.02.2021 / 10:11, *.centertel.pl

Lepiej już zgłosić nieprzygotowanie...

odpowiedz
odp - 02.02.2021 / 11:43, *.plus.pl

@SEBO(L): albo - brak stroju

odpowiedz
Gienek - 02.02.2021 / 09:58, *.netfala.pl

Z Rakowem będzie spodziewana porażka.

odpowiedz
SEBO(L) - 02.02.2021 / 10:10, *.centertel.pl

@Gienek: A z z Podbeskidziem to była niespodziewana? Pod info,że sędziuje ten mecz Marciniak pisałem,że pewna 1 lub X będzie, i nie przez wzgląd na sędziego...

odpowiedz
Tomek - 02.02.2021 / 09:57, *.113.189

A co tu ukrywać? Coś gadali że w Dubaju trenowali nowe rozwiązania a w meczu z Podbeskidziem dalej milion wrzutek na Pekharta i dośrodkowania z rogu do nikogo. Nic k.. się nie zmieniło a Ci będą rozwiązania taktyczne ukrywać. Jprd Mioduski weź chłopie spakuj się, zabierz co tam chcesz zabrać i idź w pi....u

odpowiedz
Norbi - 02.02.2021 / 10:24, *.play-internet.pl

@Tomek: A co oni innego mają grać? Wszystko przez to, że rok temu ściągnęliśmy Pekharta. To jest napastnik, który strzela głównie po wrzutkach, nie nauczysz go wychodzenia na prostopadłe piłki.

odpowiedz
Tomek - 02.02.2021 / 10:53, *.113.189

@Norbi: Wydaje mi się, że nawet słabe drużyny mają ze 2-3 pomysły na rozegranie akcji a nie tak jak u nas 90 % akcji to wrzutka na Pekharta i czasami coś tam w padnie. Jakoś nie widać żeby były strzały z dystansu, a jak już się jakiś zdarzy to lepiej to przemilczeć. Nie wiem może ja wymagam za dużo ale to tak ciężko na treningach poćwiczyć rozegranie rzutów rożnych, a nie bezsensowne kopanie w pole karne gdzie nie ma z tego żadnego pożytku od początku sezonu. Kopią aby kopać. Tak samo jak to wiecznie granie do Boruca i notoryczne zagrywanie Boruca do obrońców nawet w najgorszych sytuacjach. Po takich zagraniach jest mnóstwo przechwytów przez przeciwnika i mi wydaje się że lepsze byłoby wykopywanie piłki daleko przed siebie Boruca i możliwość jej odebrania 40-50 metrów przed bramka a nie strata na 20-30 metrze przed swoją bramką bo Boruc bardzo często nie ma do kogo zagrać (nie bronie Artura bo te zagrania są też delikatnie mówiąc takie od niechcenia) ale nasi obrońcy stoją jak prostytutki przy trasie i czekają aż klient (piłka) na nich trafi. Po co oni trenują, jak w meczu nie potrafią wymienić 3-4 podań i zgubić dwóch rywali jednym zagraniem. W meczu z Podbeskidziem jeszcze jedno dało się zauważyć, otóż jak Kapustka oddał strzał i pretensje od niego miał o to Pekhart, który stał po drugiej stronie pola karnego. Kapustka strzelał z około 13 metra a więc decyzja słuszna (inna sprawa wykonanie) ale Pekhart miał pretensje że Kapustka nie dośrodkował do niego. Coś tutaj jest nie halo w rozegraniu akcji i chyba wszystkie piłki mają grać do Pekharta nawet jak ktoś jest na 15 metrze to ma wrzucać do napastnika z Czech...

odpowiedz
Dziad kudlaty - 03.02.2021 / 08:04, *.plus.pl

@Tomek: a co mieli mowic ze trenowali wypelnianie kuponow w fortunie u sts ....

odpowiedz
morf - 02.02.2021 / 09:56, *.com.pl

droga redakcjo, "po niespodziewanej porażce"?

odpowiedz
Dom_Rembsky - 02.02.2021 / 09:49, *.chello.pl

Hahaha na jakich kwestia, Czesiek tu nie ma co trenować tu trzeba dzwonić! a przecież znasz się na tym jak nikt inny :P

odpowiedz
dino - 02.02.2021 / 09:45, *.vtelecom.pl

Z Rakowem piłkarzyki poczują strach, więc zepną się na maxa, a jak stoją pod ścianą to zwykle wygrywają, za tydzień we wtorek gramy w Pucharze Polski z ŁKSem także też pewnie wygramy i znowu będzie wszystko fajnie i łubu-dubu. Proponuje jednak, żeby obok licznika wstydu prezesa dodać licznik długów narobionych przez Mioduskiego, niech nawet ci najbardziej zatwardziali jego zwolennicy w końcu otworzą oczy.

odpowiedz
Boa - 02.02.2021 / 09:43, *.centertel.pl

Noo, z tym Podbeskidziem to rzeczywiście takie skomplikowane rozwiązania taktyczne pokazywali, że aż strach, żeby Papszun nie rozczytał tej gry w postaci ten co ma piłkę biegnie, reszta stoi.

odpowiedz